Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

pajti
#9998
Van egy kis problemám 😮 -> Fin gravel mod + lada 2107 (stalker)+ wrong tyre.exe-t elindítva és a kerekek szarul állnak. (beljebb vannak) Replay-ben kuvára zavaró. 😞 <#nemtudom><#fejvakaras><#falbav>
Van rá szérum?

csm
#9997
és fel van töltve valahova?

BMW 325 iX Rallye Car :)

#9996
<#eljen>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

JuanG
#9995
aha

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9994
Csak hátsókerék meghajtású?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

bestGP
#9993
1részt ne az én kommentemre irjál ilyet 😄
másrészt a hangnem nemvolt irritáló, sem követelõzõ, csak tényközlõ és barátságos. ha valamibe nemlehet igy belekötni, az ez, és szerintem teljesen jogos

attól h neked nemjelent különösebb kihívást egy ladával végiggurulni, még másnak lehet hogy sokkal nagyobb adrenalin. aztán ha meg annyira elakarod, vagy eltudod foglalni magad más szutykokkal meg wrck külömbözõ verzióival, hát tessék csináld 😊

hüje vagy hamán szép nem!4

JuanG
#9992
de már elõre félek hogy a sok várakozás után az embereknek csalódás lesz...remélem mégse <#pias>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#9991
a fizika "kész" van, bár lehet még valaki finomítja, nekem sajna már nincs idõm rá, meg amit a vége fele változtattam mindíg rosszabb lett, így hagytam a legjobb verziót...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9990
nem mi csináltuk, de mivel be van linkelve szerintem ide is, nem értem a dolgot... skineket meg mindenki gyárthat... a fizikát meg tessék szépen kivárni...
#9989
Nekem ez a Lada van meg: Lada_2107_by_Stalker_beta1

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Kaszi46
#9988
Úgy csináltok mintha ti modelleztétek volna be azt a ***** ladát. Tudtommal ti is csak letöltöttétek. Akkor meg nem értem mit kotlotok rajta fél évet. Rosszabbak vagytok mint cseh vagy szlovák modmakerek akik az új pályákat csinálják. Õk legalább a saját cuccukat védik.

(Ha esetleg tévesek az infoim, és ti csináltátok a modellt, akkor mea culpa, és visszaszívva a komment)

*Posse*T.W.D*

#9987
ne sírjon már mindig mindenki... wazz... ha valmit nem kaptok meg egybõl, akkor megy mindjárt a hiszti... mint az óvodások... kijött már ehhez a szaros játékhoz annyi minden, hogy ha egy évig csak azokat próbálgatnád, akkor sem unnád meg...
tehát amég kihozza ati a lada modot foglaljátok el magatokat valamivel...
ha más nem mindjárt ott van a jobb kezetek...
bestGP
#9986
detto 😊

hüje vagy hamán szép nem!4

arty
#9985
nem lehetne, h mondjuk kiadod 6 ladával? szvsz kb. a kutyát nemérdekli, hány skin van a ladára, a lényeg h a régi keletit hajtsa végig 1 pályán 😉

sajnos jol látszik, h baromira nem tudsz vele foglalkozni, gondolom van életed, nem jut még erre is elég, de mi lenne, ha nem csak a nyálunkat csorgathatnánk, hanem esetleg kiadnád és mi is mehetnénk pár kört?

marhára unalmas havonta 2-3 uj képet nézni, és hallgatni h mindjárt kész ...

bocs, ez most kijött 😉))

Forza.

#9984
BH...
dmx
#9983
CSáó! Ha van egy zmodeler-rel készített modellem azzal mit kezdjek
hogy használható legyen az rbr-brn?

Burn tire, not your soul!

csm
#9982
ezeket a BH-rol szerzed? mármint az infokat?
vagy hol olvasol utána?

BMW 325 iX Rallye Car :)

#9981
van... van már hozzá aszfaltfizika meg murvafizika, meg havon is lehet vele menni... van csúnya bétatextúra... meg durva nehéz vezetni... meg folyamatosan fejlesztik...
csm
#9980
e30 m3-ról an vmi fejlemény?

BMW 325 iX Rallye Car :)

wrx
#9979
OMX!
Még mielõtt az autót állítgatod az OPTIONS-ben állítsd be ezeket! Én is leszedtem valahonnan, nekem használt. Sokat javul így a kezelhetõség. Amúgy az autót nem is nagyon állítgatom, csak aszfaltra szedtem le egy beállítást Subaru-hoz az RBRRank-rõl.
"A billentyûsöknek egy kis beállítási segítség, én ezzel játszom, lehet még rajta finamítani de igy is élvezetes(bár fékezésnél még így is elindul néha, de meg lehet fogni
Filter settings:
Steering:
Curvature: 0
Curvature 2: 0
Max fade: 0
Rise rate :4,4
Fall rate: 10
Throttle:
Curvature: 0
Curvature 2: 25%
Rise rate: 9
Fall rate: 10
Footbrake:
Curvature: 40%
Curvature 2: 10%
Rise rate: 6
Fall rate: 10"




"1. a filter settingsben: throttle-nál digital button -> a rise értéket (alapban 3.0) feltettem 4.2-re, ezt talán még egy pöccel lehet növelni, még tesztelem, ettõl jobban kanyarodik az autó
2. filter settings: brake-nél digital button -> mindkét curvature-t 6 egységgel felhúztam, ezzel kevésbé érzékeny a fék, apró fékezéséknél nem blokkol a kerék és nem indul meg az autó
a továbbiak autóbeállítások:
3. brake -> növeltem mindkét kerék fékerejét kb. 350-el, ezt kompenzálja a filter settingsben feltolt kevésbé érzékenység, így meg lehet fogni az autót, kanyar elõtt hosszas blokkolás nélkül lassítani...
4. a kéziféket 100%-ra, a ballébfékezést 60%-ra raktam, így szintén nem túl érzékeny a billentyûleütésre és megfelelõ sebességnél simán lehet csúsztatni az autót az íveken és ellenkormányozni, nem áll keresztbe (ez a beállítás az elsõ menüpont asszem az a differentialnak a torque almenüjében van)
5. és a legfontosabb a lengéscsillapító: az összes értéket 1.0-val csökkenteni az elsõ és hátsó keréken egyaránt, ahol erõelnyelés van, kivéve a fast bumposokat, ahol m van adna, azt csak 0.5-tel csökkenteni (általában 4.5 van, ezt 3.5-re állítottam, az 1.5m-et pedíg 1.0-ra)... ezzel nem dobál annyira az autó, remekül iránythító a UK dobálós pályákon is, nagyon nem szabad levenni, mert csökkenti az autó átlagsebességét, ha nagyon levesszük, beremeg az autó sima úton is és nem megy..."


"Nekem ez jön be billentyûzettel:
- Steering
curvaturák 0-án
raise 3.0, fall 5.0
- Throttle
C1 - 4,5
C2 - 6,5
többi alap
- Brake
C1 - 6,5
C2 - 10

kb. ezekkel szokok menni, legalábbi fejbõl erre emléxem mostan.
Lényeges, hogy a ballábas fék menjen, tehát egyszerre tudjá gázt nyomni és fékezni.
Az advanced schoolban az utolsó teszten 1.22.56-ot lehet így menni, nekem. (ami persze trutyi a kormányos idõkhöz képest.)"

Kék autó, arany felni...

dmx
#9978
Csõ !! aki billentyûzettel játszik az mondjom már nekem egy beállítás.
Kezd az agyamra menni ez az irányítás..............................

Burn tire, not your soul!

#9977
hová tûntek az autóról az árnyékok??? mert ez így elég gázul néz ki... valszeg gyorsan orvosolható lenne...
#9976
Gyere fel msnre 😉

dmx
#9975
Miért? Már megcsináltad?<#circling>
Amugy honnan tudnék leszedni egy HELL logo-t?

Burn tire, not your soul!

#9974
Azt ne kezd el 😉

dmx
#9973
Lehet megpróbálkozom Botka Krisztián EvoVI-osával is...
az egy kicsit nagyobb meló

Burn tire, not your soul!

dmx
#9972
Na akkor itt a véglekes evo-ja Zolinak

Burn tire, not your soul!

#9971
Bocs ignisen

#9970
WRX!

A suzuki még nincs az rbrbe!!

Elkezdte egy japán csávó csinálni a swiftet de most áll a project.(A impreza 555 és a 306 maxi elsõbséget élvez.)

Az ignist meg most ujra dolgozik hancur.

#9969
Nem rossz csak Harsányi micuja evo5 az meg még nincs kész az rbrbe.
De ha azon a futamon lévõ skinjét csinálod ami a képen van, akkor a agipet rakd lentebb mert a lökháritón van<#wink>

wrx
#9968
Zsír!
Érdemes folytatnod!!!
Swift S1600-ast nem tudnál csinálni? Tudod a Bútor Robi féle...

Kék autó, arany felni...

dmx
#9967
Még egy kicsit összecsapott mert nincs kész csak a nagy kérdés az:
"ÉRDEMES E FOLYTATNI?"

Burn tire, not your soul!

dmx
#9966
Mondjatok vélemény az elsõ munkámról(csak szigorúan)
EZ akar lenni:

Burn tire, not your soul!

bestGP
#9965
kerék van? öö van
hátakkorszia😄

hüje vagy hamán szép nem!4

bardocz
#9964
"fék..kéne hogy legyen" xD
dmx
#9963
Varga Zoliról egy pár mp-s videó ha valaki érdekel...
VargaZoltán

Burn tire, not your soul!

#9962
Nézd meg a Blackhole Motorsportot, bár szerintem fullos 2006-s kiegészítés még nincs!

bestGP
#9961
itt talán van pár kép cigányról

http://images.google.hu/imgres?imgurl=http://www.zsiguli.hu/images/car_cigany01.jpg&imgrefurl=http://www.zsiguli.hu/kepek.html&h=263&w=395&sz=30&hl=hu&start=2&tbnid=85behWGQbiAhoM:&tbnh=83&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dcig%25C3%25A1ny%2Blada%26svnum%3D10%26hl%3Dhu%26lr%3D

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#9960
ja és interior lesz a zsigulihoz?
aszem ez a belsõ tér neve😊

hüje vagy hamán szép nem!4

#9959
Hlló!

Nem tud valaki 2006-os WRC kiegészítést?

Elõre is kösz!!!
#9958

#9957
Még mindig nincs elég képem cigáyn 99es ladájárol, akinek van nyugaodtan elküldhetné 😊

arty
#9956
végre ... 😊 1 napot még kibirunk 😉

Forza.

#9955
Mert 8 ladát csinálok.
És azért, mert a piros fehér zöldbõl ezt könnyû megscinálni:

Kaszi46
#9954
hurrá<#zavart2>

*Posse*T.W.D*

bestGP
#9953
nemsemi munka 😊

de nemtudom, minek kell több öcsi?
lehet énvok a hülye, de elég lenne mindenbõl egy, nem? 😊

de am nagyonjóómunka

hüje vagy hamán szép nem!4

csm
#9952
szépppppp, de miért ne madod már ki? <#ne><#nemtudommtudom>

BMW 325 iX Rallye Car :)

Glpetyus
#9951
cép

#9950
Na végre öcsi 2004 fehérvár befejezve, csak az üveg kell még.

Szerintem öcsi 2004 miskolc is kész lesz ma.


#9949
sajna sehogy, mert ugyanazt a lápát rakja be jo és bal oldalra, de ha egyszin akarsz mindkét oldara azt talán meglehet odlani.