Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

dmx
#9948
Csá skacok! ilyen lámpát hogy tehetnék a peugeotomra

Burn tire, not your soul!

wrx
#9947
Egy jó VFTS sem lenne sz@r...

Kék autó, arany felni...

Daniel Brandon
#9946
atiwrc köszi szépen király!
Ámúgy én se szerettem a finn pályákat de most kurva jó!

JuanG
#9945
húúú ez király köszi!!! nem szerettem a finn pályákat a hó miatt, és most a kedvencem, gravel lett!!! <#eljen><#taps><#worship>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

dmx
#9944
Tudja vki hogy az .eng típusu fájlokat mivel lehet
szerkezteni?

Burn tire, not your soul!

#9943
Tessék 😊


A bhra jött most egy jo kis mod graveles finn pálya, a hrcmod.extra.hu-ra felraktam.


Daniel Brandon
#9942
Nemtom mi a baja a múltkor is se akart bejönni!
atiwrc linkelj már be légyszi képet vmelyik zsiguliról!
Köszi!

dmx
#9941
Nektek se müxik a bhmotorsport?

Burn tire, not your soul!

JuanG
#9940
egyrészt a kormány ennyit számít, másrészt a jó idõknél maximálisan kivan használva/levágva a pálya 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

arty
#9939
szebb 😄

sztem neked az emlékek megszépitették ... 😊 anno raktam be ide a 05bõl képeket asszem, érdemes megnézni... dehogy szebb ...

Forza.

dmx
#9938
Csá! linkelne nekem valaki egy ladát...
Köcce

Burn tire, not your soul!

#9937
Hali All!

Én is bill.-el nyomom már egy jó éve, és pont az aszfaltos pályák jönnek be! Az RBRRank szerint nem is olyan rossz idökkel, de azt például el sem tudom képzelni, hogy pl a Cote..-on hol tudnék még gyorsabb lenni! A kormány ennyit számítana.. <#whatever>

Üdv: p
wrx
#9936
Ne hagyd, hogy tántorítsanak! Szerintem a Colin McRae Rally véget ért a CMR2-nél. Az utána levõ kiadások kakik voltak. Igaz, hogy nagyon nehéz az RBR billentyûvel, de kellõ gyakorlás után meg lehet szokni és akkor veszett jó játékélményt nyújt!!!
Ui.: Finkoo, ne vedd személyeskedésnek, nem téged támadlak, csak saját véleményt írok...

Kék autó, arany felni...

dmx
#9935
A colin 2005 megvan de ez 100× jobb grafra meg fizikailag is
Már kezdem megszokni de aszfalton még most se megy.
..Amugy egy normális ladát honnan lehet leszedni hanggal?..

Burn tire, not your soul!

#9934
ne játsz billentyûzettel... arra a colin sorozat való... és ez most nem fika, hanem komoly...
billentyûzettel élvezhetõbb a colin és valljuk meg szebb is... tehát ha mindenáron billentyûzettel akarod tolni, akkor colin 2005... 😄
wrx
#9933
Lehet!!!
Nagyon sokat kell kanyarogni vele, mert lassan lehet csak megszokni. Az RBRRANK-on találsz beállításokat, avval próbálkozhatsz, van amelyik javít sokat az alap beállításokon. Arra is figyelj, hogy az Options-ben is vannak az irányíthatóságra vonatkozó beállítások!
Én billentyûvel nyomom, nem bírom megunni, a Champion szinten a VB-t 5. hely körül zárom. Tudom nem nagy eredmény, de a játékélményt nagyon adja!
Sok sikert!!!

Kék autó, arany felni...

dmx
#9932
csá skacok! A billentyûs irányítással mit lehet kezdeni?
naon érzékeny és minden kanyarban megpördülök

Burn tire, not your soul!

#9931
Yes! Túljutottam az alap képzésen! Bár, van még némi különbség a Mesteré és az én vezetési stílusom között...
(Tudom, ez nektek nem olyan nagy dolog... nekem igazi sikerélmény 😊 )

#9930
Õk csinálják <#idiota>

#9929
Honnan szedtek ezek 2006-os Focus WRC-t???

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Glpetyus
#9928
😄

wrx
#9927
Nem tudja valaki feltenni a magyar kézikönyvet?
Köszi!

Kék autó, arany felni...

#9926
Srácok! Egy picike video a játékbeli Focusról...! 6 perc 10 másodperctõl kezdõdik a Focusos rész addig csapat prezentáció van, bár szerintem azt is érdemes megnézni, na akkor a link:
http://www.youtube.com/watch?v=RfJVqY0nBQA

#9925
még jó, hogy a hozzászólásodtól számítva lefelé a 6. hsz-ben válaszoltam meg az amúgy érdekfeszítõ kérdésed...
jó, hogy velünk vagy amúgy...
bestGP
#9924
noés a ladák hogyálnak? 😛

hüje vagy hamán szép nem!4

Bucser
#9923
Ki mondta, hogy Richard Burns rally 2 kellene?? Mondom valamilyen rallys játék. Eléggé feltette ez a játék a lécet és a Colin mcRae ugye azért egyre szarabbakat ugrik😊 és igazán jó rally játék nem jött ki azóta... Ami azért eléggé szomorú😞

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Geroy
#9922
Sziasztok!!!
Hagy kérdezzem már meg hogy van -e már új fucus a game-be???
a bh-n nem találom..akkor valszínû hogy még nincs???

#9921
A csapat felbomlott még burns halála elött, annyit tudok hogy balck f aki a fizikát csinálta ö most egy pályaversenyzös játéknak csinálja a fizikáját, Drivers Republic a neve, a béta testelés alapján(2pálya 1 formulautoval) egyébként szerintem még messzi áll az lfstõl és a netkartól, kiváncsi vagyok mi sül ki belöle.

Met
#9920
mégis milyen folytatás ? Richard Burns Memory Rally?
szinte biztos, hogy nem lesz 2. rész

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

arty
#9919
sztem végük lett, az oldaluk már be sem jön 😞 www.warthog.co.uk volt valaha 😞

Forza.

#9918
Szerintem szép az új Focus, a játékban is, képeket már láttam róla, de van 1-2 autó ami jobban izgatja a fantáziámat a játékon belül! Különben az EVO 8-sal nagyon jól elvagyok, természetesen még csak az N csoportossal küldöm, de tegnap elkezdtem gyakorolgatni a WRC-kel is...! Kicsit furcsább volt az érzés! De pl.: szívem szerint a játékban inkább kipróbálnék egy Cordoba WRC-t, Nissan Almera KIT-CAR-t, vagy egy Ford Escort Maxit...! Bár az új Focust se vetném meg azért, de van annyi autó így is hogy aki nem akar unatkozni az nem fog!

Bucser
#9917
Egyébként feldobok egy magas labdát:

A warthog most jelenleg mit csinál? remélem készítik a folytatást😊 Vagy lehet felbomlottak?

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#9916
szeptemberre ígérték és itt tartunk... amúgy a modell és a skin készen van csak a fizika nincs...
tehát gyõzzed kivárni...
#9915
Jaja, Hirvonen nyert vele Ausztráliában! 😉

#9914
Hello a 06 os focusrol nem tutok valamit
Met
#9913
A netkapcsolat mindegy, van lehetõség offline is lefutni a szakaszokat, graf beállítás, váltó ahogy neked jólesik.
A cseh oldalon található fizikát és elfogadott autókat kell használni, setup is mindegy.
A bajnokság oldalán megtalálsz minden segítséget.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#9912
Srácok! Lehetne egy kérdésem!? Egy leírásra lenne szükségem a magyar RBR bajnoksággal kapcsolatban! Többek között hogy mik a feltételei annak hogy indulhassak? Természtesen elõtte még gyakorlok, de ha áttudnám tanulmányozni, hogy mik szükségesek a nevezéshez, azt megköszönném! Pl.: milyen net s zükséges hozzá, grafikai beállítások, milyen váltót használhatok...! Ilyesmik érdekelnének...! Szóval ha valaki nem túl elfoglalt és szánna rám egy kis idõt az írhatna ezzel kapcsolatban, akár még mailre is...!

#9911
Én ugytom azt mondták a bohémia rally 6 szakaszát akarják megcisnálni, de szeritem ez csak 1 belöle, erröl volt anno vidi is amikor még alig voltak fák meg objektumok.

#9910
hááát...akkor majd folyamatosan keresztbe megyek...úgy nem látszik!!<#idiota><#vigyor2>

www.smart-bus.hu

JuanG
#9909
ûûûûûûûûûûûûûûûûûûûûûûûûûûûûûûûû 😄DD...és ez 1 pálya lesz vagy több? Jónak tûnik 😄DD

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9908
aszt szeretném még kérdezni hogy az autokat valamilyen szerkesztõ programl csináljátok ha meg volna nekem az a program én is tudnék
autot csinálni
#9907
A HRC mod mint a névébõl is kiolvashatod csak egy a 8 magyar wrc-t tartalmazó kocsicsomag (Spici micuja nincs benne mert azt a modellt még nem csinálták meg az rbrbe). Új pályákat még csak most kezdenek készitgetni az rbrbe.Meg már van amit elkezdtek de nem folytatnak meg hogy csak a csehek kapják meg a pályaszerkesztõt meg nem adják ki ,szóval keverik itt a sz..t rendesen. Eza project elég jól áll

#9906
hello aszt szeretném kérdezni hogy van e olyan kiegisztõ amibe bene van
a magyar bajnokság magyar pályákal a hrc ilyen
#9905
Hello! Most töltöm le a játékot, és azt szeretném kérdezni, hogy valami crack vagy serial kell-e az installáláshoz, vagy a játékhoz?

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

#9904
Akkor megint hülye voltam! Elmondjátok hogy ez hol jelentkezik? Illetve milyen beállítások mellett?

Glpetyus
#9903
akkor te vagy az egyetlen a Földön... :p

Solt: nekem is csíkos nvidiával is (ha rajtafelejtem az élsimitást persze)

#9902
Hát nekem ATI kártyám van, de nem csíkos...

#9901
Sziasztok! Régebben volt már szó arról, hogy Ati kártyáknál csíkos keresztben az út, ha be van kapcsolva az élsimítás! Most váltottam Nvidiára, legújabb driver van fent és így is csíkos!! 😞 Van rá valami megoldás? Köszi...

www.smart-bus.hu

Bucser
#9900
köszi😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Met
#9899
nálam van

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae