Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
A bhra jött most egy jo kis mod graveles finn pálya, a hrcmod.extra.hu-ra felraktam.

atiwrc linkelj már be légyszi képet vmelyik zsiguliról!
Köszi!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sztem neked az emlékek megszépitették ... 😊 anno raktam be ide a 05bõl képeket asszem, érdemes megnézni... dehogy szebb ...
Forza.
Én is bill.-el nyomom már egy jó éve, és pont az aszfaltos pályák jönnek be! Az RBRRank szerint nem is olyan rossz idökkel, de azt például el sem tudom képzelni, hogy pl a Cote..-on hol tudnék még gyorsabb lenni! A kormány ennyit számítana.. <#whatever>#whatever>
Üdv: p
Ui.: Finkoo, ne vedd személyeskedésnek, nem téged támadlak, csak saját véleményt írok...
Kék autó, arany felni...
Már kezdem megszokni de aszfalton még most se megy.
..Amugy egy normális ladát honnan lehet leszedni hanggal?..
Burn tire, not your soul!
billentyûzettel élvezhetõbb a colin és valljuk meg szebb is... tehát ha mindenáron billentyûzettel akarod tolni, akkor colin 2005... 😄
Nagyon sokat kell kanyarogni vele, mert lassan lehet csak megszokni. Az RBRRANK-on találsz beállításokat, avval próbálkozhatsz, van amelyik javít sokat az alap beállításokon. Arra is figyelj, hogy az Options-ben is vannak az irányíthatóságra vonatkozó beállítások!
Én billentyûvel nyomom, nem bírom megunni, a Champion szinten a VB-t 5. hely körül zárom. Tudom nem nagy eredmény, de a játékélményt nagyon adja!
Sok sikert!!!
Kék autó, arany felni...
naon érzékeny és minden kanyarban megpördülök
Burn tire, not your soul!
(Tudom, ez nektek nem olyan nagy dolog... nekem igazi sikerélmény 😊 )
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
http://www.youtube.com/watch?v=RfJVqY0nBQA
jó, hogy velünk vagy amúgy...
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
Hagy kérdezzem már meg hogy van -e már új fucus a game-be???
a bh-n nem találom..akkor valszínû hogy még nincs???
szinte biztos, hogy nem lesz 2. rész
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
A warthog most jelenleg mit csinál? remélem készítik a folytatást😊 Vagy lehet felbomlottak?
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
tehát gyõzzed kivárni...
A cseh oldalon található fizikát és elfogadott autókat kell használni, setup is mindegy.
A bajnokság oldalán megtalálsz minden segítséget.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
www.smart-bus.hu
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
autot csinálni
a magyar bajnokság magyar pályákal a hrc ilyen
GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
Solt: nekem is csíkos nvidiával is (ha rajtafelejtem az élsimitást persze)
www.smart-bus.hu
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
