Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

báttyó02
#10148
mijo
a végén bekakivot D:d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

reaper4
#10147
jó lett <#eljen>

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

bestGP
#10146
csinatam egy kis ladamuvit
nezemeg mindenki^^

http://www.youtube.com/watch?v=FYLn7YvyGwY

hüje vagy hamán szép nem!4

csm
#10145
vaszányosat kapsz 50 ér is 😊
és nagyon jó dolog 😊 csakhát benzin stb...

BMW 325 iX Rallye Car :)

mila69en
#10144
nah azért nem túlzás kicsit hogy megéri?😊 90k-ért már veszek egy vaszányos ladát😄 oszt lehet zúzni a föld úton😊
én nem adnék érte 90k-t elvagyok egyenlõre a momo-val is oszt majd ha elfogadható ára lesz akkor beújítok olyan 40-50k körûl már elfogadható

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Daniel Brandon
#10143
Helloztok<#integet2>
Felraktam a gamehez a tarmac mod v1.5-öt de csak a fizikában nyilvánul meg a mod. Nem aszfaltos!
Megprobáltam minden ikonnal indítani de egyikben sem jó.
Patch fent van v1.2
Valaki segítsen ha tud<#rinya>

#10142
Tényleg jól néz ki.

#10141
jóemberek... kijött egy tényleg király kis verda... remélem a csehen is menni fog és lesz rá kupa is...

letölthetõ a BH-ról...
Cowek
#10140
Az is... Nagyon megéri elhiheted!

http://www.f1-info.hu/

Glpetyus
#10139
De dúrva kormánynak néz ki ez a G25. o.O

Cowek
#10138
Pont ezért jöttem ide :-)
KÖSZI!

http://www.f1-info.hu/

csm
#10137
próbáljátok igaziban, trabival vagy vmi ladával, az a legfeelingesebb 😄

BMW 325 iX Rallye Car :)

pajti
#10136
thx😉 pont ez kellett! 😄

Tomo15
#10135
G25 tulajok! Megjelent egy H-shifter plugin. Próbáljátok ki! Szerintem nagyon megnõ vele a feeling<#eljen>
#10134
gazdag ember, szerencsés ember...
pajti
#10133
Ja, ember vagyok! 😄😊 Holnap hozza a futár csávesz. <#vigyor3> <#vigyor2>

Met
#10132
<#eljen>

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#10131
Megvan a Gamestaros kiadás. Tegnap hozta a zöld mikulás 😊

#10130
g25... ember vagy? nekem már egy momo is csak álom... nemhogy g25... 😄
#10129
Akkor még 1-2 év...

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

pajti
#10128
Vkinek van itt G25-ös kormija? Milyen RBR-ben? <#nyes>

Daniel Brandon
#10127
Szerintem nem lesz kész még egy ideig!
Nemtoom láttad-e a videót.
Az is még csak 1 szakasz<#finom>,de õk úgy akarják hogy PL:kiválasztod Franciaországot és abban az összes pálya ilyen lesz. Szóval még vagy 5 szakasz kell.

#10126
Remélem kiadják a csehek az új pályát karácsonyra..?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#10125
Kösz vazze, de így se jó 😊
Kezdek letenni róla, hogy ezzel a gémmel én még valaha a saját gépemen is játszani fogok. Utoljára a World Racing 2-vel pöcsöltem ennyit (de az sem ment...)
Ja és GeF4 Ti 128megás videokártyám van, ez lehet a gond?
#10124
leírom neked, de jól figyelj...
feltelpíted a játékot
feltelepíted a patcheket 1.01 és 1.02 (a hivatalos honlapról letölthetõek)
ÉS NEM CRACKELED WAZZE, MERT NEM KELL...
vágod?
#10123
Sziasztok!
Lehet, hogy ezt már pár ezren kérdezték (akkor bocs), vissza is olvastam egy csomót, de nem találtam megoldást a problémámra. Nem indul a játék, a loading HQnál kilép, próbáltam crack-kel, NoSSE.exe-vel, videókivétellel, peccsekkel, de semmi. Tudtok segíteni? Elõre is köszi!
(ja RELOADED verzió van meg, régebben valami MULTILANGUAGE-féle volt, az sem ment)
báttyó02
#10122
<#eljen>mijoaz tefiju

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#10121
Ti mondtátok ho gyne irosgassak semmit csak ha kijött.

A 8 skin kész 1 vagy 2 logo hiáynzik és az üvegek. Össze kell rakni menü meg talán video.

A nagyob gond az hogy a héten elkezdödött a hajtás ZH-k majd vizsgák tömkelege vár rám 😞

Remélem legkésöbb karácsonyra megkapjátok.

bestGP
#10120
persze 1be van a kepfeltoltes csak nemengedi kiiratni^^

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#10119
http://kepf eltoltes.hu/view/061203/zsiron1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepf eltoltes.hu/view/061203/zsiron1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepf eltoltes.hu/view/061203/zsiron4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

hüje vagy hamán szép nem!4

Daniel Brandon
#10118
Atiwrc: a lada preojectel hogy állsz?<#awink>

arty
#10117
nem panaszként irtam, de a "test test elleni" küzdelemnek is megvannak a szépségei 😉

Forza.

#10116
Update-jet feltetted?

#10115
Ja, igen, így lehetséges, sõt, poénnak nem lenne utolsó utolérni az elõtted indítottat 😊

MEgrendeltem a Gamestar 2006/2-t, kapok vele gamet 😊

wrx
#10114
Próbálta valaki az RSRBR3 mod-ot, mert úgy csináltam, ahogy a manual-jában le van írva és mégis kilép a játékból? Mi lehet a gond?

Kék autó, arany felni...

bestGP
#10113
simán beérte a vftssel az osztrákokatis😄

hüje vagy hamán szép nem!4

Met
#10112
azért párszor összement 2 autó 😉

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#10111
Még szép, hogy rallyban nincs ütközés! Hová lenne a realitás?

arty
#10110
van, de ütközni nem lehet, szellemautoként mentek 😊

Forza.

báttyó02
#10109


multi amugy van a játékba?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

bestGP
#10108
blehraceu
😄

hüje vagy hamán szép nem!4

#10107
Sziasztok! Van három problémám.
Nincs motorhang a visszajátszásban. (Kikapcsoltam az EAX-ot)
Letöltöttem a Camhack v3.0-t. Nem sikerült beüzemelni.
A Citroen Xsara-hoz mit kell megnyerni, hogy megkapjam?

Tudnátok segíteni? Válaszotokat elõre is köszönöm.
#10106
Én anno az Omega driverekkel csak szívtam, soha nem indult el egyikkel sem.
billywood
#10105
köszi, nem volt fent semmi se 😊

sp2 megvan 😛

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

#10104
Hi Megint!

Nah a NoSSE.exe vel elindult..😊
De így mi hátrányom lesz ?? Mert az SSE támogatás mennyit jelent a proginak?
#10103
Hi!

Alapjáték nem indul sajna..már videokártya drivert cseréltem..de semmi..😞
Amugy Ati radeon 9800Se és Omega 3.291 driverrel megy...
Met
#10102
próbáld a nosse exével indítani

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#10101
Maga a az alap játék nem indul el?
Vagy már raktál be hozzá uj kocsit (esetleg feltelepiteted rá a hrc modot)?

Mert ha maga az alap játék nem indul akkor nemtok segiteni. Ha már módositottál vmit rajta akkor valószínû a zmodeler fix kell neked (mint sokaknak). A zmodeler fixet megtalálod itt a letöltések menüben.

#10100
Csáóó!

Feltettem a gammát + a két patch et..de Loading HQ és kidob a desktopra! Nekem Reloaded verzió van meg..nem tud valaki nekem esetleg cracket küldeni a 1.2 es RBR hez? Vagy msá lehet a gond?

elõre is köszi a segitséget😊

Üdv.: Imikeee
#10099
patch v1.01 és patch v1.02 fel van rakva?
zmodeller fix?

Ja meg egy Service Pack 2es windows se árt 😉