Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Feltettem a magyar carpack-et, de állandóan kivág a játékból. Mi lehet a gond?
Köszi elõre is!
SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!
Hülye kérdés, de nincs meg valakinek, akinek nem kell már az RBR belõle?
Kék autó, arany felni...
hüje vagy hamán szép nem!4
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Kék autó, arany felni...
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
faszomatvitatkoztok inkább öljük meg a cseheket, aztán a pluginukat is rombojjuk szanaszijjel, és akkor megdöglik a kecske is és a káposzta is elfogyik, és mindenkinek szarlesz 😄
éljen továbbra is a lada projekt at all 😊<#lama>#lama>
hüje vagy hamán szép nem!4
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
megpróbálok majd Eddy-vel beszélni és elkérni ezt a plugin-t...oszt jól feltenni vhova <#eplus2>#eplus2>
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
Nagyon kellenek ezek a verdák!
Kék autó, arany felni...
Belelógnak az elsõ ajtóba szinte.
(focus,impreza)
<#confused>#confused>
Azt hiszem Kiss Feri mindenképpen megérdemel ennyit, hogy a "nevében" nyomulhatunk! Honnan lehet leszedni?
Kék autó, arany felni...
jah, hová küldjem a százast? 😄
és ha visszaolvasol, én nem kértem töled semmit, mert nem kell.
Nem bántottam senkit, hanem csodálkoztam hogy miért kell krva anyázni a csehekre (akiket én kifejezetten csípek több okból).
Erre úgy gondoltad hogy megengedheted magadnak, sõt keveselted a krva anyázást, így leálltál a cseheket köcsögölni is.
..és most mindezt meg akarod magyarázni, hogy miért agyatlanok a 'beszólásaim', és valszeg túl fiatal vagyok annak megítéléséhez hogy nem sarazunk nyilvános fórumon másokat a hátuk mögött.
..esetleg ha a rally trophy-hoz csináltál valamit akkor lehet használtam..ezt nem tudom.
Nekem nem kell semmi töled..erre most már kifejezetten ügyelek is 😊
csinálj amit akarsz. 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
szomorú az élet...
az meg, hogy mi minõsít engem, ne te akard nekem megmondani... van még egy két gondolat a tarsolyomban, meg még egy két update is az rbr-hez, csak nincs rá idõm...
van rá egy 100asom, hogy valamelyik munkám ott figyel a gépeden, valamilyen formában... lehet, hogy nincs most felrakva, de volt, vagy lesz...
nem gondolom azt, hogy ezért nekem van jogom fikázni, meg megbántani másokat... dehogy...
de az ilyen agyatlan beszólások veszik el az ember kedvét attól, hogy a továbbiakban valamit is csináljon, mert ilyeneknek minek... az meg hogy mit gondolok a csehekrõl legyen annak betudható, hogy évek óta küzdünk velük, hogy segítsenek ebben, vagy abban... pl. kazholéknak köszönhetõ egy részben, hogy nem lett 2005 carpack, mert nem adták át a hyundai templit... igaz most is csak egy ritka szar minõségû van, de megteszi...
tehát a továbbiakban sok szerencsét... nem tudom hány éves vagy és, hogy mivel foglalkozol, de erõssen ajánlom, hogy maradj meg a játék élvezeténél és csak várj türelmesen, hátha akad valami újdonság...
ha másképp teszel, lehet csak csalódás lesz a vége...
és mivel én szenvedélyesen szeretek skineket csinálni, ezért itt van a legújabb, az elõbb említett hiányzó láncszem...

egy ilyen ajándéknak igen tudnék örülni 😄
ehh kár Burns-ért 😞
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
ajándék ? de nekem is 😛
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Kék autó, arany felni...
nem baj...hogy is írtad?
"ne sírjon már mindig mindenki... wazz... ha valmit nem kaptok meg egybõl, akkor megy mindjárt a hiszti... mint az óvodások... kijött már ehhez a szaros játékhoz annyi minden, hogy ha egy évig csak azokat próbálgatnád, akkor sem unnád meg..."
Mindegy, véleményed (amihez term. full jogod van) minõsít..több leütést nem érdemel.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type