Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

arty
#10198
veniccdán

Forza.

pajti
#10197
<#eljen>Jan.1? 😄😄😄!
Boldog Karácsonyt skacok!

#10196
Ahogy az egyik tanárom mondta "a mikulás bebaszott dec5-én este..." ,azért nem érkezett meg akkorra. De valeszeg tegnap este is kirugott a hámból mert a szánról leesve a ladám tetjén landolt 😄 😄
Ugyhogy keresek valami jobb postaszolgálatot, nem bizom a mikura 😄

Kellemes ünnepeket mindekinek!!


Glpetyus
#10195
xD !

bestGP
#10194
énmeghogyegy ló megerõszakoljon(H)

hüje vagy hamán szép nem!4

mila69en
#10193
én meg ladát<#gonosz1>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#10192
egy linket találtam ami mûködik😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#10191
a bh-n a fórumban van a link ahonnan le lehet szedni, külön a fizika és külön a 3d modell... ha már nem mûködnek a linkek akkor így jártál... jó keresgélést...
Glpetyus
#10190

Új pályákat akarok <#zavart2>

Glpetyus
#10189
😄D

mila69en
#10188
te figyelj.... nem kérdeztelek^^

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Met
#10187
ja, hogy keresni se tudsz? értem...

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

mila69en
#10186
kül nem is értem mit okoskodsz közbe? ha gözöd sincs-.- amúgy meg már megvan m3 volt a kulcs szó és nem bmw-.-

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#10185
haggyad má magad te!! neked valo-.-

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Met
#10184
rossz topic, itt

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

mila69en
#10183
valaki megdobna egy bmw-vel?😊 nem találom sehol😞

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

pajti
#10182
particle mod a neve ha jól emlékszem. keress rá 😊

#10181
Láttam videókon, hogy a porfelhõt az autó mögött elfújta a szél. Nem tudnátok segíteni, hogy ezt honnan lehet letölteni?
bestGP
#10180
éna
ladáró😄

hüje vagy hamán szép nem!4

#10178
két setuppack is kijött az újabb autókhoz... letölthetõ a bh-ról...
Daniel Brandon
#10177
(Atiwrc)--Nincs neked elmentve beállítás murvára v aszfaltra a köv. kocsikhoz?:Ford Focus WRC 2005 v. Skoda Fabia WRC 2005<#felkialtas>
Olyanokra gondolok amilyenek a rallysimfans.hu oldalon vannak.
Segítséget elõre is köszi!!!
LADA 2107.....remélem jól haladsz vele<#email>

arty
#10176
😄

(még 2005-re! 😛 )

Forza.

#10175
de nem mondtad meg melyik évre... 😄
arty
#10174
😄

én lada modot kértem karácsonyra a jézuskától! (nem, nem a k*rva mikulástól, aki már dec.6 jött és b*szott ladát hozni...)

Forza.

Glpetyus
#10173
😄D

bestGP
#10172
szardle bulivan ;ð

hüje vagy hamán szép nem!4

#10171
Azzal érdekes lenne bevenni a kanyart.

arty
#10170
óvatosan ezze a ladával 😄 megint kitör a flém 😄 alig telt el 1 honap a legutobbi óta 😄

Forza.

#10169
bor, búza, meg békesség...
bestGP
#10168
a világ a szerelem, toronyóra lánccal

hüje vagy hamán szép nem!4

#10167
ezen az alapon nekem meg toronyóra kellene láncostól...
wrx
#10166
Swift S1600 se lenne sz@r...

Kék autó, arany felni...

bestGP
#10165
vagy egy kuuva ladafizika
😄

hüje vagy hamán szép nem!4

#10164
Vagy a Trabant! 😊

pajti
#10163
jaja. Vagy a Subaru '94 <#email>

#10162
Kijöhetne már az a 2006-os Focus...

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#10161
na meg még egy...
#10160
<#eljen>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#10159
na... régen volt már kép, tehát színesítem egy kicsit a fórumot... 😄
mila69en
#10158
míbõl gondolod, hogy én járok a médiamárkba vásárolni?😊 messze kerülöm az ilyen helyeket....

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Met
#10157
dedede 😄DD
<#eztnembírtakihagyni>

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

csm
#10156
mér halnál meg? annyira nem lehetsz csíra sofõr 😞

BMW 325 iX Rallye Car :)

bestGP
#10155
bizony bmw
kicsit megvan buherálva és igy 80% ban lada 😄

hüje vagy hamán szép nem!4

Cowek
#10154
Ne a Mediamarktban vedd és akkor 63 körül megkapod.
Én nem akarok meghalni szabadidõmben ezért ezt választom :-D

http://www.f1-info.hu/

JuanG
#10153
sztem a BMW-bõl lett csinálva 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10152
ezen a zsigán milyen fizika van???
#10151
www.rallysimfans.hu

itt a fórumokban nincs olyan, amit nem találsz meg...
#10150
ennek a játéknak nincs is normális magyar weblapja ? ami ezzel foglalkozna ?? <#wow1><#wow1>
Glpetyus
#10149
😄DD !