Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csm
#10299
lóerõ és nyomatéknövelésre gondoltam 😊
mert próbálkoztam a turbónyomás átírással, emeléssel, de eléggé dadogott a gép, és csak 60al ment 😄

BMW 325 iX Rallye Car :)

#10298
Nem értem a kérdést Vágó úr.
bestGP
#10297
ladából lesz valami? :\

hüje vagy hamán szép nem!4

csm
#10296
hogy tudom a kocsikat gyorsítani? mit kell átírni?

BMW 325 iX Rallye Car :)

#10295
Sajnos nem ment a demo, szokása Pixel Shading .... problema.
Mielöt még elromléott volna a VGA m, azon ment, jo játék!

AMD Sempron 2300+ @1582MHz, Asrock K7VT4A+, MSI GeForce 4 MX4 64MB, 512+256 DDR 166MHz RAM, 80GB Western Digital, 40GB Maxtor

csm
#10294
bh-ról, fehér a kocsi, és nem megy jobban mint 1 wrc

BMW 325 iX Rallye Car :)

pajti
#10293
Nekem ment mint a picsa!😄
BH-ról szedted le?

csm
#10292
delta s4?? mindenkinek lassú?

BMW 325 iX Rallye Car :)

pajti
#10291
szerintem kevés a vga-d, de hátha van itt vki aki jobban tudja. 😊
Alap autók: Subaru Impreza WRC 03 (S9), Mitsubishi Lancer Evo VII WRC, Toyota Corolla WRC, Citroen Xsara WRC, Peugeot 206 WRC, Hyundai Accent WRC, MG Z Super 1600
Itt nézz körül 😄

Cowek
#10290
Biztos hogy nem...
ez egy szimulátor, a Colin meg inkább egy játék...
mintha almát a körtével, nem egy kategória...

http://www.f1-info.hu/

pajti
#10289

szép ez a 2007-es festés

csm
#10288
leszedtem a Delta S4-et, de nem vagyok megelégedve a fizikájával. Nagyon lassú,még a HF integrale-hoz véve is, pedig abban csak fele annyi ló volt. másnak is ilyen?

BMW 325 iX Rallye Car :)

#10287
hi.
mx4 64megás videokártyán elmegy?
-nekem tetszik ez a játék, komolabb mint a colin mcrae, de a colin mcrae grafikája, jobban teccik, meg abban több auto van
ebben milyen autok vannak? leirná valaki?
kössz

AMD Sempron 2300+ @1582MHz, Asrock K7VT4A+, MSI GeForce 4 MX4 64MB, 512+256 DDR 166MHz RAM, 80GB Western Digital, 40GB Maxtor

#10286
úgy szeretem, hogy itt soha senki semmirõl nem tud beszélni... de fõleg a játékról nem...
pajti
#10285
<#banplz><#taps><#buck>

arty
#10284
azért kapod, mert imageshackrol nem szabad ide direkt linkelni 😉

sztem mindeki a békádat látja ...

Forza.

Met
#10283
nyughass már, majd ha jön valaki akkor válaszol

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#10281
Valaki nem tudja hogy miért kapom ezt a hibaüzenetet az RSRBR III indításakor?<#confused>
arty
#10280
az integrált vga kevés ehez, gondolom vmi régebbi integrál intel lehet ...

Forza.

Cowek
#10279
Brutális laptop kell azért ilyen játékokhoz... Ha nincsen benne X600 akkor szerintem nem is érdemes próbálkozni.

http://www.f1-info.hu/

attilaswf
#10278
hali, sztem vmi viedokártya probléma

#10277
sziasztok!lehet h már volt ez a kérdés akkor sorry!feltettem a gamet a laptopomra de ezzel a hiba üzivel kidob!!: error creating pixel shader: PiyelShaders/General/CarGlassInternal.ps!!nah ez mit jelent???köszönöm

wrx
#10276
Voltam ott, de nem találtam...
Most már meglett!
Köszi!

Kék autó, arany felni...

#10275
BH
wrx
#10274
Linket szúrd már be légy szíves a Kiss Feri verdájáról!
Köszi!

Kék autó, arany felni...

pajti
#10273
<#eljen><#awink>

#10272


Letölthetõek a BH-ról...
#10271
A Citroen Kacsát próbálta már valaki? eredeti fizikával inkább pasziánsz, mint rallye, dew kikapcsolódásnak nagy királyság! 100 km-h-nál már irányíthatatlan...

csm
#10270
nekem így is kilépkednek 😞

BMW 325 iX Rallye Car :)

#10269

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Glpetyus
#10268
😄DDD

Cowek
#10267
<#guluszem1><#zavart1><#wow1>

http://www.f1-info.hu/

CodeRed
#10266
Természetesen kuplungoltam. Nem véletlen "ugrálok" a székben. Volt lábmunka rendesen.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Cowek
#10265
Te kuplungoltál, vagy azt hagytad automatán? <#worship>

http://www.f1-info.hu/

wrx
#10264
MULLIGATAWNY néven hozz létre egy profilt. A fizikákak a játék fõkönyvtárába készített Physics mappába tedd.

Kék autó, arany felni...

bardocz
#10263
a játékhoz mi az a cheat amivel rögtön unlockolva lesz ösze kocsi meg pálya és a letöltött kocsik fizikáját hova rakjam?nem találtam a helyét readme-be meg nincsen benne...
roliairsuni
#10262
😄DDDDDDDD

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is! \"Nem vagyok ittas, csak a kátyúkat kerülgetem!\" Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

bardocz
#10261
óóó ezzel inkább privátba égettél volna le nem így nyilvánosan<#idiota><#szomoru1>
roliairsuni
#10260
profik lükvercnek mondják <#buck>

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is! \"Nem vagyok ittas, csak a kátyúkat kerülgetem!\" Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

bardocz
#10259
ez gáz hogy ennyi idõ alatt tönkre megy benne rükverc<#idiota>
Met
#10258
drága húsnak drága a leve <#idiota>

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

CodeRed
#10257
Úgy néz ki az itthoni és a külföldi fórumok alapján, hogy a hátramenet gyárilag hibás. Ennyit a 60E ft-os kormányról. Bõvebben ITT.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#10256
Nem gumi az Te<#zavart1>...bár a tenyér résznél a csúszásgátló rücskök gumi anyagúak.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#10255
Te már tönkre is tettél egy G25-öst? Vagy ennyi az élettartama?

#10254
ne csússzon a keze. a "nagyok" általában igy tolják
JuanG
#10253
hát havon nagyon csúszkálós nehézkes...de mondjuk alapból is ilyen a havas pálya, állítsd magasra az antirollbar-okat

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Met
#10252
már is tönkrement?<#wow2>
minek a gumikesztyû a vezetéshez? <#eplus2>

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

CodeRed
#10251
Na most, hogy elkezdett szarakodni a hátramenet a G25 váltójában, elõvettem a Richard Burns Rally-t és elkezdtem nem kímélõ üzemmódban használni a kormányt <#vigyor3> Egy biztos....csúcs így menni az RBR-el.
Logitech G25 test Richard Burns Rally
Ugyanez nagyban

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#10250
Emberek ezt az autót ismeritek? Ez nem a BH-s Fiesta Rally Concept, hanem, Fiesta S1600
http://www.skodafabiawrc-rbr.wz.cz/rbr_download/fiesta.zip

Már láttam róla képet de 1-2 hete még nem votl fenn ezen a lapon. Meg eddy is mesélte hogy valaki feltörte a modelljét.
Az elsö lámpa textura lehetne szebb is.

Ami uj a kocsin:
Wheel tarmac
Light front
Hood
Door
Intercaroof
Bumper front
Bumper back
Wing


Met
#10249
olvass vissza

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae