Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
mert próbálkoztam a turbónyomás átírással, emeléssel, de eléggé dadogott a gép, és csak 60al ment 😄
BMW 325 iX Rallye Car :)
Mielöt még elromléott volna a VGA m, azon ment, jo játék!
AMD Sempron 2300+ @1582MHz, Asrock K7VT4A+, MSI GeForce 4 MX4 64MB, 512+256 DDR 166MHz RAM, 80GB Western Digital, 40GB Maxtor
Alap autók: Subaru Impreza WRC 03 (S9), Mitsubishi Lancer Evo VII WRC, Toyota Corolla WRC, Citroen Xsara WRC, Peugeot 206 WRC, Hyundai Accent WRC, MG Z Super 1600
Itt nézz körül 😄
ez egy szimulátor, a Colin meg inkább egy játék...
mintha almát a körtével, nem egy kategória...
http://www.f1-info.hu/
BMW 325 iX Rallye Car :)
mx4 64megás videokártyán elmegy?
-nekem tetszik ez a játék, komolabb mint a colin mcrae, de a colin mcrae grafikája, jobban teccik, meg abban több auto van
ebben milyen autok vannak? leirná valaki?
kössz
AMD Sempron 2300+ @1582MHz, Asrock K7VT4A+, MSI GeForce 4 MX4 64MB, 512+256 DDR 166MHz RAM, 80GB Western Digital, 40GB Maxtor
sztem mindeki a békádat látja ...
Forza.

http://www.f1-info.hu/
Letölthetõek a BH-ról...
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Kék autó, arany felni...
Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is! \"Nem vagyok ittas, csak a kátyúkat kerülgetem!\" Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!
Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is! \"Nem vagyok ittas, csak a kátyúkat kerülgetem!\" Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
minek a gumikesztyû a vezetéshez? <#eplus2>#eplus2>
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Logitech G25 test Richard Burns Rally
Ugyanez nagyban

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
http://www.skodafabiawrc-rbr.wz.cz/rbr_download/fiesta.zip
Már láttam róla képet de 1-2 hete még nem votl fenn ezen a lapon. Meg eddy is mesélte hogy valaki feltörte a modelljét.
Az elsö lámpa textura lehetne szebb is.
Ami uj a kocsin:
Wheel tarmac
Light front
Hood
Door
Intercaroof
Bumper front
Bumper back
Wing
