Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
pls help és elõre is kösz
Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is! \"Nem vagyok ittas, csak a kátyúkat kerülgetem!\" Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!
szóval:
meg ezt
ezt láttam
és azóta nagyon szeretnék bele ladát, tudna valaki segíteni?
Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is! \"Nem vagyok ittas, csak a kátyúkat kerülgetem!\" Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!
A többi viszahozásán fáradoznék, de csak jövöhéten lesz meg az uj vinyó.
De nem is gond hogy még nics, mert 2 nehéz vizsgám van még...
Juan G!
A ladával havon tudtál menni? mert egy régebbi félével ugy rémlik hogy ellehetett közlekedni, de tegnap valahogy nekem 1 kanyar sme akart összejönni havon 😞
This is an atempt to fix the CTD generated by cars made with zmodeler.
to install, all you need to do is to copy the "z.dll" file in rbr's plugin folder:
"...\Richard Burns Rally\Plugins\"
vagyis a mellékelt z.dll file-t be kell másolni a plugins könyvtárba és lehet megoldódik a probléma...
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Én is sok emberkének kívántam Ladában és benyában gazdag újévet de fõleg magamnak mert ezen az éven veszem a 2107-esemet!
És én amilyen rallybuzi vagyok,,,,elhihetitek faszán meglessz csinálva!<#nyes>#nyes>
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Jan1-én biztos nem. Elöször ugytünt meghalt a vinyomnak az a particiója ahol dolgozom, aztán reset után chekdisc megjavitotta, de egy másikat nem tudott, megsérült valami rendszerleiró táblázta vagymi.
Látom a particiót de valami raw fájlrendszernek irja és nem tudom használni. Találtam egy progit amivel helyre lehet állitani valószinüleg a fájlokat, de ahoz vennem kell egy uj vinyot ami már csak kedden lehetséges a leghamarabb
Az idegesitö az hogy 1. majdnem az összes munkám és a lada mod is odalett.
2. a 40GB-ból max 15 a játék (rbr,cmr2,racer) és a többiröl fogalmam sincs hogy mi.
Pár nagyobb film is van talán, ja jut eszembe az utolso film is az audi quattro story.......
Remélem mindent sikerül viszamentenem ami fontos
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Csak minden pálya havasban murvásban aszfaltosban.
A kocsik is csak azok vanank ami a bh-n is fenn van. Csak van ksimmilió fizika . PL clibol van s1600as a6os n2es és rallycroszos is.
Próbáltam... volna, de cseszett elindulni. A menü még megy, loading még van, de a pályára már nem rak be, helyette kigór a Vindózba! Ha valakinek elindult, megírhatná, hogy hogy vette rá!
Kék autó, arany felni...
A hsw-rõl letölthetõ a RSRBR Patch III.
Próbálta már vki ?
Állítólag hogy több mint 120 autót és 108 rally pályát tartalmaz.
ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070
mentem egy karikát a 2006-os focussal aztán kicsréltem alatta a fizikát a 2003-éra😄 LoL cirka 6mp-vel elhúztam<#hehe>#hehe> és nem tud megelõzni<#idiota>#idiota>
és ideges😄DDDD még nem mondom el neki<#ravasz1>#ravasz1>
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
amúgy tényleg jól megy és nem csak erõs, de jól kezelhetõ is...
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
esetleg más magyar navigátorhangot beletenni? ti használjátok valamelyiket?
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
A BH-ról tölthetõ!
Ford Focus WRC 2006