Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

roliairsuni
#10248
gondolom megkérdezték már 100000x de én angyon szertném akkoris 😄

pls help és elõre is kösz

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is! \"Nem vagyok ittas, csak a kátyúkat kerülgetem!\" Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

roliairsuni
#10247
császtok, új vagyok a témába, legalábbis az autó betevésben, a gémet már párszor kitoltam, de most nem ez a lényeg....
szóval:

meg ezt
ezt láttam

és azóta nagyon szeretnék bele ladát, tudna valaki segíteni?

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is! \"Nem vagyok ittas, csak a kátyúkat kerülgetem!\" Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

#10246
A havas fizikán szerintem még kéen valamit javitani...

attilaswf
#10245
az jo!! és akkor mikor jelenik meg? vagy még frissitgettek rajta?

#10244
Az összes modom és skinjeim megmenekültek.
A többi viszahozásán fáradoznék, de csak jövöhéten lesz meg az uj vinyó.
De nem is gond hogy még nics, mert 2 nehéz vizsgám van még...


Juan G!

A ladával havon tudtál menni? mert egy régebbi félével ugy rémlik hogy ellehetett közlekedni, de tegnap valahogy nekem 1 kanyar sme akart összejönni havon 😞

attilaswf
#10243
hali!
atiwrc: sikerül megmenteni a lada modot??

#10242
Kösz szépen! Ez a DLL fájl megoldotta a problémát.
JuanG
#10241
CAUTION!!! Zmodeler2 car made.

This is an atempt to fix the CTD generated by cars made with zmodeler.
to install, all you need to do is to copy the "z.dll" file in rbr's plugin folder:
"...\Richard Burns Rally\Plugins\"

vagyis a mellékelt z.dll file-t be kell másolni a plugins könyvtárba és lehet megoldódik a probléma...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

pajti
#10240
Ez úgy hangzik mintha az elérési útvonallal lenne baj. Cars.ini-t átnézted rendesen? Egyszer én is megszívtam rosszul copyztam be... <#email>

#10239
Hello! Légyszi segítsetek. A bhmotorsportsról letöltöttem 4 autót abból 3 jól mûködik de a 2006-os subaru nem. A fõmenüben megjelenik az autó Burns meg a navigátora mögött de amikor betölt egy pályát jön egy rövid feketeség majd kilép hibaüzenet nélkül. Néztem a BH fórumot de ott senki nem panaszkodott. Ma felfedeztem egy újabb hibát. Eddig azt hittem kifogástalanul mûxik a 2006-os Focus de amikor az autócserék után elõször indítottam el egy esõs pályát a játék szintén ugyanúgy kilépett. Elõre is kösz.
bestGP
#10238
azapali

hüje vagy hamán szép nem!4

Daniel Brandon
#10237
Búék mindenkinek<#felkialtas>
Én is sok emberkének kívántam Ladában és benyában gazdag újévet de fõleg magamnak mert ezen az éven veszem a 2107-esemet!
És én amilyen rallybuzi vagyok,,,,elhihetitek faszán meglessz csinálva!<#nyes>

pajti
#10236
B.Ú.É.K.!<#circling>

JuanG
#10235
BUÉK Skacok!!! 😄

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

mila69en
#10234
nah buék minden tolyik látogatónak meg ladában gazdag újévet😄DD

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Met
#10233
igen, egy az egyben, már ami nem sérült, de azt úgy is jelzi, hogy ép e a file

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

arty
#10232
getdataback egyértelmüen

amugy LOL, már bocs 😊

Forza.

Cowek
#10231
Nekem a Get Data Back NTFS

http://www.f1-info.hu/

#10230
Azzal probálom én is csak mondom kéne egy másik vinyo ahova tudok menteni. Neked visszaadta a fájlneveket is a fájloknak?

Met
#10229
Nemtudom milyen progit találtál de nekem az Ontrack Easy Recovery hozott vissza mindent

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

mila69en
#10228
😞((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#10227
Sajnálom de nem lesz lada mod.
Jan1-én biztos nem. Elöször ugytünt meghalt a vinyomnak az a particiója ahol dolgozom, aztán reset után chekdisc megjavitotta, de egy másikat nem tudott, megsérült valami rendszerleiró táblázta vagymi.
Látom a particiót de valami raw fájlrendszernek irja és nem tudom használni. Találtam egy progit amivel helyre lehet állitani valószinüleg a fájlokat, de ahoz vennem kell egy uj vinyot ami már csak kedden lehetséges a leghamarabb

Az idegesitö az hogy 1. majdnem az összes munkám és a lada mod is odalett.

2. a 40GB-ból max 15 a játék (rbr,cmr2,racer) és a többiröl fogalmam sincs hogy mi.

Pár nagyobb film is van talán, ja jut eszembe az utolso film is az audi quattro story.......

Remélem mindent sikerül viszamentenem ami fontos

JuanG
#10226

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#10225
az enyém is van ilyen jó 😄D

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

mila69en
#10224
én is ezt nyúzom most😄 jó kis gép

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

CodeRed
#10223
Ez meg egy kegyetlenül jól összerakott video.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#10222
Nekem még mindíg Õ az igazi rallygép!

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

pajti
#10221
Már dobom is ki a kukába...<#idiota>

pajti
#10220
wrx
#10219
Köszönöm, letöltés folyamatban!
Remélem fog szuperálni...

Kék autó, arany felni...

JuanG
#10218

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10217
WRC MÓD van hozzá?

wrx
#10216
Nekem nem ez a verzió van meg, ezt honnan lehet letölteni?

Kék autó, arany felni...

JuanG
#10215
aha...kiválasztom aztán "install pack and mod"??? aztán meg "launch"??

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10214
Igen felületet meg carpacket kell választanod.

JuanG
#10213
és ezek a dolgok a játék indítása elõtt beállíthatóak? vagyis hogy milyen pályákkal meg autokkal akarsz épp menni...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10212
Az az RSRBR 4 És uj autó vagy pálya nincs benne.

Csak minden pálya havasban murvásban aszfaltosban.

A kocsik is csak azok vanank ami a bh-n is fenn van. Csak van ksimmilió fizika . PL clibol van s1600as a6os n2es és rallycroszos is.

wrx
#10211
Ahoj!
Próbáltam... volna, de cseszett elindulni. A menü még megy, loading még van, de a pályára már nem rak be, helyette kigór a Vindózba! Ha valakinek elindult, megírhatná, hogy hogy vette rá!

Kék autó, arany felni...

z0ty4
#10210
hi.

A hsw-rõl letölthetõ a RSRBR Patch III.
Próbálta már vki ?
Állítólag hogy több mint 120 autót és 108 rally pályát tartalmaz.

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

pajti
#10209
gonosz vagy! <#ejnye1><#vigyor1><#nevetes1>

mila69en
#10208
lol😄 új focus😊 havert má szétbassza itt az ideg, hogy-hogy a rákba mentem ennyivel jobb idõt mint õ😄 õ még nme tudja had idegeskedjen még<#nyes>
mentem egy karikát a 2006-os focussal aztán kicsréltem alatta a fizikát a 2003-éra😄 LoL cirka 6mp-vel elhúztam<#hehe> és nem tud megelõzni<#idiota>
és ideges😄DDDD még nem mondom el neki<#ravasz1>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#10207
ne félj, mire eljut a cseh tournament módba, addigra a cseh kollégák lebutítják majd a fizikát, úgy mint a subarunál...
amúgy tényleg jól megy és nem csak erõs, de jól kezelhetõ is...
#10206
vagy a realreid, vagy a nicky grist... magyart nem ajánlanék, mert nincs normális minõségû...
mila69en
#10205
hát nem tom kiprócáltam focust, de kicsit kamu😄 mert 5-6mp vel jobb idõket megyek ezzel a focussal mint bármelyik másik autóval annyira azért nem jó a focus😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

attilaswf
#10204
hali, egy olyan kérdésem lenne hogy: bevan téve a magyar navigátor hang, megyek a pályán és "lemarad" a navigátor, pl B2 100 B5 én már a B5-nél vagyok amikor ö még csak a B2-öt mondja. nem lehet valahogy kiküszöbölni ezt? a távolság lekérdezése is levan huzva taljesen.
esetleg más magyar navigátorhangot beletenni? ti használjátok valamelyiket?

mila69en
#10203
hüpp má töltöm is😄 monjuk ladának akkor is jobban örûltem vólna😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

pajti
#10202
Else' hiszem. <#rinya>Hüpp <#eljen>

Daniel Brandon
#10201
Megkaptuk karácsonyra a 2006-os Focus WRC-t<#felkialtas>
A BH-ról tölthetõ!
Ford Focus WRC 2006

bardocz
#10200
valaki tud mondani egy linket ahol van bill.-hez beállítás?mert elromlottt a kormányom:S
mila69en
#10199
boldog karácsonyt mindenkinek, meg ladában gazdag újévet😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive