Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10602
bocsi a mododkat nem mosokat
#10601
helosztok segitsetek légyszi, mert egymás után felraktam a mosokat , a lada modot és a hrc modot de a játékban a wrc-ék olyanok mint ha ladákal menne az ember ez nem is baj de a felnik bent vannak a kaszniban és elég gáz ahogy ki néznek zoval mit csináljak hogy tudnám leszedni a modokat .?
Ombika
#10600
Gyors kormanynak hivjak(ha jolto) es alig kell forditani a kormanyt,hogy forduljon kulonben a sok ellenkormanyzasba belehalnanak es idejuk se lenne ra!! 😊))))))))
LFS-be diftelesnel is leveszem 230 fokra! 😊

Daniel Brandon
#10599
MIÉRT??? 😊<#wilting>

#10598
NINCS ÚJ PÁLYA A JÁTÉKHOZ!!!
bardocz
#10597
pikes peak nincsen a gaméhez?azt nagyon kipróbálnám
bardocz
#10596
az lehet de igaz rally-n ritkán fordítják el teljesen a kormányt,kevés az olyan viszafordító azt meg külsõ kamerával mutatják
bestGP
#10595
sztem vanaz 500 felett
csak a kormanymu van atalitva, hogy nekeljen tekerni világba, csak kicsiket forditani
tuti h ezvan

hüje vagy hamán szép nem!4

#10594
hellosztok a hrc modot és a lda modot hogy tudom leszedni a játékból mert mind a kettõ benne van a gamben, és a fabia hátsó kerekes lett, és a kerekek bent vannak a kaszniban, szoval lécci segitsetek köszi elöre is
bardocz
#10593
nana,nem csak õ koncentrál úgy😊

Glpetyus
#10592
Ennél nincs jobb rally szim,és szerintem egy darabig nem is lesz.

Met
#10591
éppen nem koncentrálok tátott szájjal 😊)
olyan Solbergesen?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#10590
errõl szól ez a játék... sokkal nagyobb élmény, mint az árkád játékok...
#10589
De igen, csak más vezetési stílust igényel, és úgy látszik ez a keményebb, csúszkálósabb stílus közelebb áll hozzám, mint a pontos vezetés. (persze a futómû az nem volt az igazi, de tetszett😛) Természetesen fun szinten nyomom, semmi verseny vagy ilyesmi, ezért nekem így tökéletesen megfelel. Amikor éppen nem koncentrálok tátott szájjal, akkor vigyorgok vezetés közben. Ez nekem mindennél többet ér 😄
#10588
A Colin 2. readmejében vannak írva adatok a focus wrc-rõl, és úgy emlékszem ott 720 fok van írva, vagyis az hogy széltõl szélig 2 fordulat. De nem esküdnék rá, már régen olvastam.
JuanG
#10587
25 km az átlagos hossz sztem a vb-n 😊)...amúgy olyan 230fok lehet a max kb...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ombika
#10586
Nemtok mind1 csak irtam vmit,nem ezen van hangsuly!!

bardocz
#10585
hát akkor nem tudom meg kel nézni valahol hány fokos kormány van a kocsikban 😄
bár én soktam nézni rallyt legnagyobb fordulatok olyan 180fokot nem érik el és 25km-es etapok ritkák a vb-n😛
Ombika
#10584
De rallyba amigo nincs 900 fok,gyors kormany van! Kulonben 25 km etap vegere belahalnank a kormanytekergetesbe!! 😊)))

bardocz
#10583
nekem mivel csak 240°-ba fordul így 240 de 900-al jobb lenne
Ombika
#10582
Annyira meg nem masztam bele,de meglesem de az tuti,hogy kromany gyilkos! 😊
Ti hany fokra allitjatok rallyba a kormanyt?

bardocz
#10581
attól még okés😊 amúgy ha a törést realisticra áálítod max borulásokat tudsz túlélni fát megorrolod kezdheted elõrõl
Ombika
#10580
Magyarul akkor megse okes vmi!! 😊)

#10579
Nagyon sokat számít a beállítás. Ég és föld, amiket lehet menni különféle setupokkal.
Ami meglepõ: múltkor picit félrenéztem az aktuális beállítást, és aszfalt setuppal toltam murva pályán. Megdöntöttem vele a saját idõmet. 😄
Ombika
#10578
No feltettem + patchet is!
Egesz jonak tunik bar hiaba torom porra autot,mintha semmit se szamitana igaz csak 3 gyorsasagit futottam,de fizika egesz korrekt!
Kerdesem szamit sokat az auto beallitasa vagy csak disznek raktak bele a sok-sok allitasi lehetoseget?

bestGP
#10577
veszpremben loteren fateréknak 1 esbe ragadt be a váltó, gondnélkül tempósan jöttek végig 😄
szal téleg hosszu azaz egyes...

hüje vagy hamán szép nem!4

#10576
Igen a HRC lada mod. Innen leszedheted.

AntiCamper
#10575
Hellotok!

A Ladához van skin??? És ha van honnan lehet leszedni?

(www.richardburns.atw.hu)

www.richardburns.atw.hu (I. RBR Bajnokság)

#10574
a profi fizikaturkásznak nem is lehet tökéletes... 😄
bardocz
#10573
abba az
JuanG
#10572
az 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ombika
#10571
Rally kategoriaban azert remelem BEST!! 😊)

JuanG
#10570
hát azér' nem tökéletes ... 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bardocz
#10569
sztem élethûbb nem is lehetne😄
Ombika
#10568
Thx mar szedem is!!
REmelem nem banom meg ezt a jatekot es elethu lesz a fizikaja!!

#10567
patch? az 1.02-es... és használata kötelezõnek minõsíthetõ...
Ombika
#10566
Melyik a legujabb patch hozza?

#10565
a hrc2006 király, a lada mod meg isten...
félretéve a viccet, ha nem akarsz hülyeséget feltenni a játékhoz, akkor válogasd magadnak össze a kocsikat, menüt, meg ilyeneket...

a hrc2006 a 2006os magyar rally bajnokság autóit tartalmazza, név szerint vizin, herczig, benik, ifj. tóth, tagai, spici 2x (206, focus), és végül de nem utolsó sorban turi... +új menü, intro videó, az overallok is változtathatóak...

a ladamod ugyanezeket tudja csak ladákkal...
#10564
Hali mindenkinek!Valaki eltudná mondani hogy mienek ezek a modok a játékhoz?Sorry de nem nagyon értek ilyesmihez azaz csak mértékkel és nem kaarok hülyeséget feltenn ia játékhoz😄Eddig még cska elkezdtem vele jáccani de profin nyomom már!😊
attilaswf
#10563
nem kell azért bocsánatot kérni mert nem ismersz valamit! de ja, jo tudni<#vigyor2>

#10562
Sajnos nekem csak egy ffgp jutott, azon nincs kuplung, így váltogatnom kell üresbe vissza aztán megint egyesbe. Ez a rövid egy jobban hangzik. Bocs hogy ilyen tudatlan vagyok, de sajnos nem vagyok egy ladaszakértõ. Azért jó tudni az ilyeneket.
attilaswf
#10561
rövid egy az kb 50.
igazábol is kényelmetlen vele elindulni, rajtnál fojton rugdossák a kuplungot<#bee1> mind nem tudsz hogy hogy müködik?

#10560
Hú, az nem semmi.<#wow1>Rövid egy meddig forgatható? Nem tudom valóságban hogy mûködhet, sajnos nem volt még lehetõségem kipróbálni, de RBR-ben kicsit kényelmetlen aszfalton elindulni vele. Azért nagy királyság ez a Lada mod, kicsit felpezsdítette az RBR-t.
attilaswf
#10559
bocsi véletlen kétszer ment el, törölje vki! köszi

attilaswf
#10557
hali!

kétféle (tolos)válto van ladába: hosszu egy és rövid egy.
a hosszu egyest néhányan akár 110ig is elforgatják!!

JuanG
#10556
<#eljen>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10555
Most vettem észre, BH-ra felkerültek a setupok. Akinek kell, ott megtalálja.
#10554
Köszi a segítséget. Hétvégén próbálkozok vele.
JuanG
#10553

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bestGP
#10552
nemmindegy? legalább nem "DED" a topik :|

hüje vagy hamán szép nem!4