Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bestGP
#10551
az egyes tényleg hosszu a tolósváltóban, legalább ennyire mint a játékban 😊
annyi nemtecik amit már mondtam is, hogy forgatni kell
amikor a 07es ás zsigát pont hogy nem forgatni kéne

hüje vagy hamán szép nem!4

#10550
Feldobtam a setupokat BH-ra, remélem hamar megjelenik. Ha lesz idõm még próbálok rajta állítgatni. Örülnék ha más is megosztaná a beállításait, mert nem vagyok valami profi benne, csak páran kérték hogy rakjam fel.
#10549
Igen, azt gondoltam, de szerintem kicsit túl széles lett. Valaki tudja hogyan tudom keskenyebbre venni magamnak?
#10548
a nyomtáv direkt lett szélesítve tudomásom szerint, hogy némileg sportosabb legyen a dolog...
#10547
Nah, elhoztam a Lada setupokat, holnap megpróbálom feltölteni vhova. Sikerült csinálnom aszfaltra is egy olyat, hogy végig tudtam menni a pályán. Lenne két problémám a Lada fizikájával: 1. Egyesben 70-et megy. Nem tudom hogy van az igaziban de nekem ez nagyon hosszúnak tûnik. 2. Nagyon kint vannak a kerekek, ha leültetem kicsit, hátul beleér a kerék a sárvédõbe. Le tudná nekem vki írni, hogy hogy tudom ezeket változtatni?
#10546
amúgy mit keres itt az rfactor???
JuanG
#10545
sorry 😊)...szal tényleg eredeti van..

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bardocz
#10544
nem figyeltem a vesszõt<#banplz>
<#lama>vagyok<#banplz>
Glpetyus
#10543
<#idiota>

pajti
#10542
<#banplz>
Sztem érthetõen leírta hogy original rFactorja van 😊
Egyébként krekkelni kell..

bardocz
#10541
és kell valamit okoskodni az elinditásával vagy simán crackeled?
JuanG
#10540
nem, eredeti...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bardocz
#10539
rFactor neked warezba van meg?(azért merem itt megkérdezni mert rbr topik ,és nem rfactor😊)
JuanG
#10538
vagy majd ha elkészül a pályám rfactor alá, megkérem eddy-t tegye át RBR alá...😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Glpetyus
#10537
ázáz,track-editort a népnek! :d

Met
#10536
dehogy ded, csak "nincs mirõl beszélni" majd ha kijön a track editor vagy valami akkor lesz itt nyüzsi 😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#10535
ez a topic isz ded...
nesto
#10534
fraps fórumba nem írnak, hátha tudtok segíteni. honnan kell kilõni a registry-t a frapsnál? (uninstall után)

bestGP
#10533
köridóket irjatok má zsigulival :d

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#10532
am sima pluginsba is lehet
ha shakedownon nyomod

hüje vagy hamán szép nem!4

#10531
Csövi Srácok!Feltettem az RBR Online 2-õt,de nem tom hol lehet állítani azt,hogy automata vagy manuális váltó legyen.Ebben kellene egy kis segítség.Elõre is köszi.

Cooler Master Centurion, Gigabyte EP35 DS3, Gigabyte NVIDIA GeForce 9600 GT 512 MB, Intel Core2 Duo E7300 2.66 GHz, CSX 2048 MB DDR2 1066Mhz, Corsair VX450, WD 500 GB, Logitch Driving Force Pro

#10530
RBRWRONG+TYRE.EXE Asszem ez a fájl neve, amivel gumit választhatsz. Ezt RBR elõtt kell elindítani, és futva hagyni a progi alatt. http://www.bhmotorsports.com/board/download.php?id=15599 Na, most megpróbáltam belinkelni, remélem mûködik.
pajti
#10529
<#eljen><#nevetes1>Csorog a nyálam... 😄

bestGP
#10528
hogykellazt?

hüje vagy hamán szép nem!4

#10527
Mentem egy kört az egyik Ladával, majdnem felcsavartam egy fára. Eleinte nem tûnt olyan vészesnek, de a visszajátszás...
Köszönöm, Istenem, hogy nem tíz centivel hosszabbak a 21007-esek! 😊

#10526
Azért azt elõre megmondom hogy nem vagyok profi a kocsik beállításában, de azért megpróbálom valahova feltölteni. Próbáljátok ki az aszfaltot murva gumikkal, nagyon jó móka, szépeket lehet driftelni.
bestGP
#10525
assem igen

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#10524
hm falstone
4:32:85 ladával
a visszaforditót elkutram :S

hüje vagy hamán szép nem!4

#10523
köszönöm a segítséget!
zoluss én is várom a setupodat
JuanG
#10522
tedd majd fel pls valahova 😊...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10521
Én is állítgattam rajta, és szerintem jobb lett mint a gyári, de nem tudom sehova feltölteni, esetleg jövõ héten. Amit én csináltam: hosszabb, lágyabb rugók, a farát kicsit lejjebb engedtem, kisebb hátsó guminyomás, a diffiben feljebb raktam a front nyomatékát, a többit nullára vettem( nem tudom számít-e mivel azok nem hajtottak, de biztos ami biztos), a fékek értékeit megfordítottam (60:40 ellenkezõ elosztásban), és egy kicsit növeltem is a nyomását, keményebb anti-roll bar. Nekem jobban tetszett így. Sokat nem próbálgattam, biztos lehet ennél sokkal jobb beállításokat is csinálni, de nekem jobban tetszik az eredetinél, és még nem volt idõm sokat állítgatni.
JuanG
#10520
jaja...az alapsetup állítgatásával igyekeztem Ladássá tenni 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#10519
kicsit off

rally mod rfactorhoz WIP...igyekszem elérni hogy legyen benne lada is 😊, valszeg könnyebben és jobban meg lehetne csinálni mint rbr-hez

videó

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10518
arra gondolsz, hogy a verseny elõtt ne töltsek be semmi beállítást, hanem hagyjam úgy ahogy van?
bestGP
#10517
ami bennvan a ladamodba az tökéletes
ha nincs kormányod megse probalj vele szépen autózni, mert majdnem lehetetlen 😊

hüje vagy hamán szép nem!4

#10516
Heló!
Ha van valakinek vmi használható setupja(i) a ladához, legyen szíves töltse már fel valahova, vagy mondjátok meg, hogy honnan tudok letölteni hozzá.
Elõre is köszönöm
bestGP
#10515
1db van kb 😄
a többi csak ijen "igazi pakk" satöbbi.

hüje vagy hamán szép nem!4

Met
#10514
BH

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

bestGP
#10513
h nincs benn a suitable car
amikor bennvan
meg vanamikor a pája nemtecik neki
azokathonnan lehet letölteni mellesleg?

hüje vagy hamán szép nem!4

Met
#10512
mit ír ki?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

bestGP
#10511
hm egyik online tornába seakar beendegni pedig benvan 1 s1600 as , meg a sok 2006 os wrc is
mét?:\

hüje vagy hamán szép nem!4

bardocz
#10510
a physic mappába nem tudom bemásolni a grn-es impreza fájljait total commanderben :S disk read errort ír ki
#10509
Valaki!!!a Zmodeler regisztrált verziója kéne mert a gyártó oldalán azt írja hogy free stb...,és k****ra nem.Sehol se találom a "világhálón".Please vki egy linket vagy valami.Elõre is köszönöm
nesto
#10508
van egy ilyen hogy "RBRchamp 2007 Car side stickers" innen lehet leszedni. csak egy fájl. de readme nincs hozzá. hova rakjam ezt hová kell másolni?

#10507
Csövi Srácok!Valaki be tudná linkelni a Tarmac MOD v.1.5-öt mert a BH-ról nem akar jönni.Úgy is jó,ha egy priviben jön.Elõre is köszi.

Cooler Master Centurion, Gigabyte EP35 DS3, Gigabyte NVIDIA GeForce 9600 GT 512 MB, Intel Core2 Duo E7300 2.66 GHz, CSX 2048 MB DDR2 1066Mhz, Corsair VX450, WD 500 GB, Logitch Driving Force Pro

Glpetyus
#10506
3 éve játszom a játékkal,még 1x nem fagyott ki....<#idiota>

bestGP
#10505
thx

hüje vagy hamán szép nem!4

#10504
A hyundai a micu és peugeot közé és akkro jol van.

De a cars iniben a számozás máshogy van.

bestGP
#10503
izé valaki süüüürgõsen help 😄
hogyvannak az alap autok a jatekba?
1, 03 subaru
2,tojota
3,micu
4,pözsó
5,subaru
6,xara
7,mg?

hüje vagy hamán szép nem!4

#10502
jahh... hát már elég fárasztó...