Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10652
Az odáig ok mert a fékezésest perfectre csináltam csak itt egyszera "ne használd a féket" egyszer a "ne használd a gázt" lesz kudarc

Akasztott embernek lába se éri a földet

Met
#10651
hát úgy kell ahogy írod 😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#10650
Csá!Valaki le tudná írni hogy kell megcsinálni a Rally School 2 -es 3.-ik pályáját?(Túlkormányzás gázpedállal asszem).Kösz

Akasztott embernek lába se éri a földet

#10649
http://rallysimfans.hu/downloads.php

#10648
<#eljen>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#10647
és abban segítenél hogy a patch-eket honnan tudom letölteni?!
#10646
patch v1.01 és v1.02

#10645
Mit kell beálítani ahoz hogy az kormányzott kerekek forogjanak jobra balra és kanyarba ne egyenesen áljanak!!??????????
#10644
Hátha valaki nem jár rallysimfans-on: brutalit.extra.hu Talán van akinek még újdonság a hír, hogy pár elszánt srác új magyar rallyszimulátoron dolgozik, ami ígéretük szerint realisztikus fizikával fog rendelkezni. A galériában már megtekinthetõk az elsõ screenshotok. A játék fejlesztés alatt áll, és a legjobb, hogy a fórumban lehet ötleteket adni, kérdezni. Nekem eddig minden hülye kérdésemre/kérésemre reagáltak. Szóval a játékot részben mi alakítjuk. De nehogy valaki arcade fizikát kérjen!
JuanG
#10643
<#eljen>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bardocz
#10642
szlalomozna a halál😄 egyenesen át rajtuk 😄
#10641
Városi szlalom, járókeretes nyugdíjasok között.

bardocz
#10640
pikes peak!!!😄😄😄
#10639
BH-ra érdemes benézni a fórumba a Tracks topicba ha valaki tud angolul. Úgy néz ki hamarosan elkészül egy viszonylag egyszerûen kezelhetõ pályaszerkesztõ az RBR-hez. Ki tudja, lehet hogy nyáron már új pályákon hasítunk. 😊 De jó is volna.
bardocz
#10638
de akkor most húzzam újra rbr-t?
#10637
Ugyanaz mint a hypersnap csak videoban, abban különbözik a frapstöl hogy nem csak játékban és videoban müködik, hanem mindenütt. Bármit föl tudsdz vennni vele. Videotutorial készitéshez nagyon jó😉

#10636
Talán ugy tudsz menni ha a school mappába a physics mappában és rbzben berakod a ladából a megfelelö fájlokat

JuanG
#10635
miért akarsz Lada-val rallysulizni??? az RBR-t nem arra találták ki hogy Lada-val végezd el a rallyschool-t ...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10634
SRÁCOK nektek a lada módba el lehet indulni az iskolában mert nekem olyan mintha meglenne egy picit emelve a kocsi és csak pörög a kerék!!!
Miért van ez???
Segítsetek!!!!!!!
bardocz
#10633
videó felvevõ progi
JuanG
#10632
mi ez a hypercam?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bardocz
#10631
feltelepítettem a gépre ahypercam-ot és amikor rally seassonba el akarok indulni kilép a játékból:S quick rally-ban tudok menni
bestGP
#10630
megmindig a zsiguli muvi a beszt(H).dd

hüje vagy hamán szép nem!4

wrx
#10629
A Gyaloggalopp után szabadon: "Hülye angolok..."

Kék autó, arany felni...

#10628
Nem látom magam közben, de valami olyasmi lehet sztem 😊
Ombika
#10627
Engem nem igazan zaklatott fel!! 😊)))))

#10626
Ez a videó egy autóbuzi számára szornyû látvány még ha az egy Lada is.

Cooler Master Centurion, Gigabyte EP35 DS3, Gigabyte NVIDIA GeForce 9600 GT 512 MB, Intel Core2 Duo E7300 2.66 GHz, CSX 2048 MB DDR2 1066Mhz, Corsair VX450, WD 500 GB, Logitch Driving Force Pro

bardocz
#10625
link
ma futotam ezt a szakaszt xsarával mivel nincs videófelvevõ progim így csak így tudom belinkelni sztem be kell másolni replayok közé és játéban megynitni

sztem ez eddig a legszebb szakaszom igaz vannak még hibák:
bardocz
#10624
én ford rs200-ra várok😊 collin-ban az volt a kedvencem de azzal már nem butítom magam😄
bardocz
#10623
letöltöttem rfactorhoz hrc modot hát bazz az a fizika ritka xar 😄
csm
#10622
végre, erre vártam, audi S1 😊

BMW 325 iX Rallye Car :)

Ombika
#10621
Jaja,hogy nehogy az adja meg magat hamarabb!! 😊)

bardocz
#10620
logódbana jobb oldali subarut te csináltad?hvtm-en fennt volt és rohadt jól néz ki
pajti
#10619
Jó erõs kötelet használtak <#buck>

Ombika
#10618
Kemeny az osszes megvan Pikes Peak nekem is!!

Nesze LADA!! 😊)

pajti
#10617
bardocz
#10616
lesz group b mod rbr-hez!
link
bardocz
#10615
Köszi!

hu,ma dejókat rallyztam^^
rookie módban ha 3 percel nyerek rallyt xsarával az már jónak mondható?
JuanG
#10614
majd ja, de csak hétfõn ...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10613
Nem az rbr-t hanem a hrc modot telepisd ujra 😄

#10612
Hali!

Nincs semmi gond én basztam el valamit a hrcmodban.
Töröld a physics mappát és a physics.rbz-t az rbr gyökérkönyvtárból és úgy telepisd fel az rbr-t.

bardocz
#10611
fel tudod tölteni valahova?
JuanG
#10610
ez nekem megvan asszem mpeg-be, jó minõségben...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bardocz
#10609
de ez se rosz😊
bardocz
#10608
van aki így tolja a játékot?
pajti
#10607
Én úgy tudom 360-540° között vannak WRC-k. Googlen nézzetek onboardos videókat nem egyszer túlfordítják 360-on 😄

pajti
#10606
Üdv Emberek! Ladás videóm letölthetõ innen! 😄
Köszönet mindenkinek aki rész vett a Lada Project-ben!
<#eljen>

Met
#10605
vedd meg a gamestar akárhanyadik számát, ez a játék van mellékletbe

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#10604
sajna nem ! de a gáz az hogy cd-nélkül is megy a game és ugye nem az enyém volt nos akkor gondolom mehet megint könyörögni érte aztán át ásolni!
JuanG
#10603
lementetted a physics mappát a lada install elõtt??? ha igen, másold vissza...ha nem, akkor reinstall vagy valami...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty