Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Bucser
#10702
Nem is tudom miért van kitéve akkor kani nagy piros betûkkel, hogy lADA mod...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#10701
Sziasztok valaki nem tudná nekem megmondani hogy honnan kell leszedni a lada autót a rchar burns rallyhoz??????????????
Nagyon fontos lenne légyszi ha valaki tudja mondja vagy küldje e-mailban: [email protected]
vagy cegyen fel msn-re: [email protected]
kössz elõre is
csm
#10700
talán van aki versenyzik is köztünk 😉

BMW 325 iX Rallye Car :)

JuanG
#10699
pont erre utaltam 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ombika
#10698
Azert eg es fold a game/realitas!!!! Gondolom nemkell ezt ecsetelnem,nemcsak en csapattam mar autokkal! 😊

csm
#10697
hát szimulátornak reális, de azért túlzás lenne azt mondani hogy ebbõl megtanul vki rallizni. persze az alapokat el lehet sajátítani

BMW 325 iX Rallye Car :)

bardocz
#10696
jaja sokaknak az hiányozna😄
JuanG
#10695
egyrészt aki jól tolja az RBR-t az valszeg több eséllyel vághat neki rallyzni mint egy mezei hétvégi sofõr ... másrészt viszont nincs "restart stage" lehetõség 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bardocz
#10694
nem õ lenne az elsõ aki rallyzni menne szimulátorból,volt már ilyen rallysd megnyerte vb-t ps2-n aztán megvette Richard Burns volt subaruját de sajnos öszetörte picit 😞 és pont az Õ kocsiját😞
Ombika
#10693
Azert eletbe enyhen szolva mas amigo!! 😊))))))))

bardocz
#10692
szerintem csak alá kéne rakni egy subarut és benikéket is verné talán vagy ott lenne a közelükben nagyon tehetséges 😊 és tényleg adhattak volna neki egy g25-öt😊
Glpetyus
#10691
nemcsinálom,melóhelyen vagyok <#action>

bestGP
#10690
csinadman.d

hüje vagy hamán szép nem!4

Glpetyus
#10689
<#wilting>

bestGP
#10688
de nekem nincsojan :@
menyman egy szakastz és a szervit fotozd mar le
nekem esküszöm nincsojan gomb:@😄

hüje vagy hamán szép nem!4

Glpetyus
#10687
<#kuss>
Mirõl?
Hogy milyen furmányos módszerrel nyomom meg a "Save progress" gombot ? <#hehe><#banplz>

bestGP
#10686
azér egy zsigulival nagyob kihivas jol menni ^^

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#10685
nebuzizzmá 😄DD
agyatok szkrinsotot

hüje vagy hamán szép nem!4

Glpetyus
#10684
<#ticking>

bestGP
#10683
de ténylegnincs save
valaki mondjamárel vagy csinaljon nekem egy szkrnsotot pliiiz :@😄

hüje vagy hamán szép nem!4

#10682
Én is a tiédhez szoktam néha 😊
JuanG
#10681
kaphatott volna egy G25-öt is 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#10680
emlékszem még amikor kezdte (hwsw fórum) az én idõimhez viszonyított...most meg már <#eljen><#worship><#worship><#worship>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10679
Hmm, nem egyszerûen tolja Ákos. <#worship>
Glpetyus
#10678
Kötelezõ 😊
Gratula neki <#eljen> <#worship>

#10677
Physics mappát töröld és telepisd megint rá a hrc packet.

RatBaG
#10676
a gond megoldva, de lett másik 😄DDD
az összes kocsinak lada fizikája van <#banplz> na majd ha unatkozok tolok egy reinstallt...

Per Aspera Ad Inferi.

RatBaG
#10675
feltettem ezt a HRC 2006 WRC Carpack-et... elsõ töltéskor kilép egyszerûen, félig megy a csík aztán szevasz. volt vkinek hasonló?

(elõtte fent volt a lada mod de azt elméletileg eltüntettem a backup cuccokkal)

Per Aspera Ad Inferi.

bardocz
#10674
meg nem lehet benne érezni a sebességet amikor 160-al megyek azt max 100-nak nézem 😄 pedig nem ugyan az😄 és elvileg murván a sebesség joban érzõdik mint egy repülõteren^^
csm
#10673
hát a colin5 fizika az... :S
100al is beveszi a hajtût, ugratni mégse lehet a kocsikkal 😄

BMW 325 iX Rallye Car :)

csm
#10672
hát a colin5 fizika az... :S
100al is beveszi a hajtût, ugratni mégse lehet a kocsikkal 😄

BMW 325 iX Rallye Car :)

bardocz
#10671
ha nem collinos fizika lesz alatta akkor jah😄 akkor ford rs200-as lesza nyerõ konzolon az a leggyorsabb
csm
#10670
quattro S1, nem kérdés, az a legjobb 😊

BMW 325 iX Rallye Car :)

bardocz
#10669
ugye a fizika nem a collinból van?😄😄😄😄
#10668
de jól tud ez az eddy gyerek colin 5bõl konvertálni... és nekem az tetszett a legjobban, amikor egy cseh vagy lengyel gyerek felhasználva az õ (colin 5bõl lopott) modelljét, megcsinálta a fiesta s1600ot a conceptbõl... hogy fel volt háborodva, hogy ellopták a modelljét... persze odáig nem jutott el, hogy õ is lopta... 😄
bardocz
#10667

nem iiiis inkább ilyet^^
bardocz
#10666

ilyet akarok^^
#10665
sok ez neked látom... 😄
bestGP
#10664
de nincs kiirva h "save"
nemvok huje vaze :\
nemlehet hogy a blehraceu-s profil miatt nemment?
miakód az összespajahoz meg kocsihoz hogy sajatprofilt is tudjak kreálni az összes bajnokság véghezvitele nelkul?

hüje vagy hamán szép nem!4

billywood
#10663
Hali!
a lada mod-ban, a rallyschool-os gond megoldódott?
Köszi elõre is!

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

nesto
#10662
<#hehe>

Glpetyus
#10661
ott lehet menteni.

bestGP
#10660
szakasz utánszervizben lépek ki általában
meg két verseny között
akkor csak lehet menteni nem?

hüje vagy hamán szép nem!4

#10659
nem lehet menteni csak a kijelölt részeken... minden szakasz után ott van hogy save... elég nemzetközi angolsággal... viszont ha kilépsz szakasz közben, és feladod, akkor buktad az egész versenyt... ezért szimulátor és nem colin...
bestGP
#10658
miért van az h nemlehet menteni ebbe a szaros jatekba????
direkt megnezem h megkérdi e h fojtatom
aztán kilepek fmezni
erre amikor visszamegyek nemkérdezi meg és elszáll :|
HOGYKELLMENTENI😞?

hüje vagy hamán szép nem!4

bardocz
#10657
hát akkor ezt be😄 egy jó ideig 😄
#10656
eddig mindenki megcsinálta... szerintem fuss neki újra... jó, hogy segítettem mi? 😄
#10655
valahol írják is, hogy amég nem lesznek új, szélesebb pályák a játékhoz, nem fogják kiadni... úgyhogy egy ideig ezt bebuktad... 😄
#10654
Segítsetek!!!<#help><#help><#help><#help>

Akasztott embernek lába se éri a földet

bardocz
#10653
bh-n nem nagyon jelzik hogy haladna a group b mod fejlesztése 😞