Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Met
#10752
Régen még volt az RBR Rank a swédeknél de már nem megy az az oldal.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

alma2
#10751
Na de megis mondanal egy jo oldalt ezen kivul? Valamit csak nezegettel te is regen 😊 Az teny en sima alap autoval mentem, konfig volt letoltve hozza valahonnan. talan pont a www.rallysimfans.hu oldalrol.
De ott sincsenek replayek, sot palyara szabott autokat se lattam.
Gondolom a jatekban alapban talan 2003-as autok vannak.

szerintem

Met
#10750
Ne nagyon nézegesd a köridõs oldalakat mert azok hotlapok arra a pályára készített setuppal. Szóval nem nagyon "reális"
A 2006-os Focus fizikája kicsit más 😊 jobban tapad és a 2006-os autókkal jobb idõket lehet menni mint az alap autókkal.
Valszeg azért nem játsza le a replayt mert nincs fent neked az az autó amivel menték az a szakaszt.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

alma2
#10749
na beszereztem egy kormanyt vegre. megneztem utolso kommenem ide 2004 ben volt 😊
most masodik napja probalkozom a richarddal, mar meg is izzasztom az egyik haveromat, az idommel. Hamar beletanul az ember 😊
Van egy "mindenek felett" oldal ahol a koridok replay-el vannak ? egy csehet talaltam ami hasznalhato, de messze jobbat mentem mint a feltoltott adat citroennel, azon felul ?
http://rbrczech.rbrmcr.com/
Mennyire jellemzo, itt a csalas ? mondjuk 3 x jobban gyorsulo, fekezo kocsi stb.

Letoltottem egy par replayt a cseh oldalrol, de egyiket se jatsza le, elindul mutatja a kocsit es mar vege is, ez miert van, otlet ?

szerintem

Ombika
#10748
Jah tok szanlom,hogy olvasni nemkepes ,de benyögni igen!! 😞

Met
#10747
#10724
vagy nehéz visszaolvasni?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

wrx
#10746
Mi az a massmod és honnan lehet beszerezni?

Kék autó, arany felni...

bardocz
#10745
massmod mûködik a hrc mod-al is?
bestGP
#10744
ladára van massmod?:\>d

hüje vagy hamán szép nem!4

#10743
Sikerült, valahogy nem írtam felül az MG fizikát... <#falbav>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

JuanG
#10742
akkor sajna nem tudom 😞

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10741
Persze, arra raktam be és a többi új autó jó is (Focus 06, Subaru 06) de a Suzuki nem. <#confused>
<02> -es autó (ZR) helyére kell mennie.

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

JuanG
#10740
ha berakod a Suzukit a fizikájával együtt vmelyik autó helyére, akkor vigyázz arra, hogy a Suzukimodelt annak az autónak a helyére tedd amelyik fizikáját megváltoztatja...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#10739
hogy érted hogy normális-e? ... nem teszek fel Suzukit az RBR-re 😊)...

de egy valamit mondhatok: massmod ugye tartalmaz autókat amiknek a fizikája meg van csinálva...ha vmelyiket lecseréled egy másik modellre, de a fizikáját nem akkor a kocsi hülyén nézhet ki az elcsúszott tengelyek miatt, a kocsi viselkedésérõl nem is beszélve..

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10738
megy

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Ombika
#10737
1.2 Patchel megy a massmod?

#10736
Juan! Nézd meg lécci, hogy a massmod-al neked normális-e a Suzuki!?
Kösz!

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Ombika
#10735
Ebben valszeg igazad van ,mivel en meg csak 20 percet jatszottam vele, de felteszem es letesztelem!! 😊

Met
#10734
szerintem is túl könnyûek az autók, jó, hogy rally és csúszkál de ez kicsit túlzás

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

JuanG
#10733
hopp ezt kihagytam: nagyon sokan panaszkodtak (külföldi fórumokon is) hogy könnyen elszállnak az autók...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#10732
igazábol a tömeget/gravitációt növeltem meg, ezáltal kicsit kevésbé csúszik pont annyira amennyire SZTEM az RBR-ben el van túlozva, de közel sem lett árkád ... ezért csináltam anno 😊)...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ombika
#10731
Es ezt hivjak "valosabb" fizikanak!!?? 😞 :S
RAllyba barmikor megcsuszik sot kell is !! 😊)

#10730
A suzukinak kilóg az elsõ kereke. Gondolom vmi fizika gond...

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Met
#10729
nehezebben csúszik meg, nem pattog annyira stb.
magyarul gyorsabb vagy vele

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

bestGP
#10728
de miben nyilvanul ez meg? nemcsuszik szétfele ojan könnyen, meg nem pörög ki a kerék?

hüje vagy hamán szép nem!4

Met
#10727
"nehezebbek" az autók picit

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

bestGP
#10726
mitis tartalmaz a mass mod?
nemkel leirni elég ha linkelsz egy leirást😄

hüje vagy hamán szép nem!4

JuanG
#10725
<#eljen>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10724
Megvan itt, ha valakit érdekel.

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#10723
Az lehetett, de nem találom... <#szomoru1>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Met
#10722
Juan készítette és valami mass mod volt a neve

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#10721
Sziasztok!
Most teszem vissza az RBR-t a gépemre és úgy emlékszem volt valami fizika patch (nem az easy mód) ami "normálisabbá" tette a játékot.
Melyik az?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

RatBaG
#10720
naja, elég röhej lenne, csak az szúrt szemet, hogy új alap beállítások elég használhatóak lettek... az octaviaval elég jól megy, bár én csak billentyûzettel bohóckodok <#kuss>

Per Aspera Ad Inferi.

#10719
Ha már megjött a swift akkor nem tétlenkedtem 😊

#10718
Minden kocsi kapott uj fizikát mivel a tengelytávot is a fizikával állitják be mókás lenne egy skoda alatt pl egy mg fizika 😄

RatBaG
#10717
ez a hrc carpack csak a kocsik külsejét változtatja meg, a fizika marad a régi? pl az elsõ sloton skoda van de továbbra is subaru fizikával?

Per Aspera Ad Inferi.

#10716

#10715

#10714
Swift S1600 a BH-n.
bestGP
#10713
de kell, mert egy igazi autó máshogy áll meg
más a féktáv
ennyi 😄

hüje vagy hamán szép nem!4

Met
#10712
nem is mondtam ilyet😊
de mindenképpen elõny, hogy nem kell azon annyit tökölnie, hogy mikor fékezzen

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Bucser
#10711
De azt nem, hogy arra a valós autó hogyan fog reagálni adott gumi és pályaburkolat mellett...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Met
#10710
a játékból meg lehet tanulni a real pálya vonalvezetését és 90%ban azt is, hogy hol kell fékezni kigyorsítani stb.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Bucser
#10709
te most mirõl beszélsz?? a játékrõl vagy az élõrõl?? Mert nem hiszem, hogy a vonalvezetésen kívül bármit is megtudnál a játékból....

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Met
#10708
hála a programozóknak és a lelkes moddereknek a pálya ismeretet 90%-ban meg lehet tanul a játékból 😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Bucser
#10707
Rallyban egyedül vagy a pályán. Csak az elemekkel kell küzdened. ÉS valóban elengedhetetlen a tapasztalat és a pályaismeret de ez pályaversenyzésben is ugyanígy van.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Met
#10706
Azért mindenképpen jó elõjel ha valaki szimulátorokban (!) jól megy. Erre bizonyíték a Clio kupa, Norbival és Wéberrel, a Swift kupa Micheliszel.
De a rally ilyen szempontból jóval bonyolultabb. Azért nem ilyen egyszerû az átnyergelés pc-rõl real versenybe.
A pálya versenyzésben ha elcseszel egy kanyart kicsúszol, ha mázlid van vissza tudsz menni és a következõ körben elõbb fékezel. Rallyban nincs ilyen, ha elcseszel egy kanyart jó eséllyel annyi a versenynek mert nincs több kör ahol tudsz javítani.
Meg hát az útfelület is elég állandó aszfalton, rallyban lehet, hogy minden autó után megváltozik a felület.
Röviden, a rallyban elengedhetetlen a real verseny tapasztalat.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

bestGP
#10705
persze de mindennek megvan a maga fokozata.ahogy a rallizásnak is.
benik azért nemlesz soha nagy pilóta (világszerte tuti hogy nem) mert nem járta végig az iskolákat.
egyszer még ralli kettõben ment apámékkal egy feliciával, aztán a következõ évben egy WRC-vel.. namost aki alá beraknak egy wrc-t az csak tud produkálni egy 4.5. helyet, kiseb nagyob bravurokkal (szakaszgyõzelem, vagy szerencsés futamgyõzelem) ahogy azt benik is tette..
vegyük példán colinmekrét, vagy az összes többi világsztárt. nemhiába a finnek a legjobbak.. annyi kis eszkortot vernek porrá, hogyaz nemigaz😮 de igy legalább megközelitik azt a bizonyos határt.sõt! õk maguk a határ..

ezért is irtam, hogy aki elõbb megtanul menni egy széria zsigulival (ahogy a régi idõkben), majd utána esetleg egy akkori erõsebb sierrával, vagy manapság egy szuper 1600 ossal, utána majd jöhet a vb. na de ehhezugye a tehetség és a fiatalon való elkezdés mellet, csak egy valami kell.. pénz, de valami kibaszottsok 😄
szóval menjen ladával (eza a ladamod a legrealisztikusabb a fõdön) így, azt utána majdlehet vilagbajnok 😄D
szerintem
jaéstélegmegkéne csinalni a ladakupát, tuti h elnne rá igény
nekem elég lenne az a momo kormány is spec 😄D

hüje vagy hamán szép nem!4

bardocz
#10704
jaja,nekem a véremben van a sebesség imádása mégis béna vagyok😄 vagyis egyre kevésbé de még mindig 😄
[kedvencel csak enyire de ezt kedvencekkel futottam 😄 (15. hely)]
#10703
van akinek a véréban van a verzenyzés technikája van akiben nincs...