Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10802
wrx
#10801
Nagyon patent ez a MASSMOD!!!
Alapból ilyennek kellene lennie a játéknak...
Sokkal realisztikusabbnak tûnik a mozgás. Nem repülök kétszáz métert egy egérsz@ron, nem csúszok 600 kilométert murván és a visszafordítókat be tudom venni aszfalton.
Elsõre lehet, hogy nevetséges, de nincs kormányom, csak billentyûvel játszom. Ebben a felállásban pedig ez az a fizika, amit még jól lehet uralni.
Köszönjük a súlygyarapítást!!!

Kék autó, arany felni...

AE 86
#10800
hova kell tenni a magyar navigátor hangot????
mee nem találom😞

#10799
Lehet azzal haladni, csak nem féltéglát kell tenni a gázra. A fékre lehet, úgy könnyebb csapatni 😉
Daniel Brandon
#10798
Aha:Kösz a híreket!!!<#wilting>

#10797
hát tévedsz...
az eddy féle alakulat az escort cosworth-ot adja ki, csak aztán az evo3as cordobát... kazholék meg korán sincsenek még annyira készen az evo1es cordobával, hogy kiadják...
amúgy a lada egy stalker nevû fickó mûve, amelyet így adott ki, hogy lada 2107 road car... de mivel ez volt az egyetlen lada modell, ezért erre készültek a versenyautó festések is... tehát nem véletlen, hogy nincs becsövezve...
amúgy a vfts még nagyon távoli... az a srác, aki elvállalta elõször az ignist adja ki (végre), aztán fog hozzá a vfts-hez... állítása szerint az ignis április végére várható, de nem biztos, lehet, hogy késik... azután jöhet a vfts, ha lesz rá ideje, meg ereje a sok egyéb teendõje közepette... 😄
Daniel Brandon
#10796
Nemrég volt ide berakva kép hogy készülõben van a vfts na majd az gép lessz!!! De ez a vazz2107 nem valami nagy szám!!! Bukócsõ nuku dehát minek az csak játék szval nem rám hajlik a katszni 😊<#pias>
Szerintem most új autóként a Seat Cordoba WRC fog kijönni mindezek elõtt,vagyis hát remélem mert már szeretném tesztelni......

bestGP
#10795
a simalada a legjobb, csak aszfalton nemtu haladni vele, vagy eltolja az elejét, vagy tulpörög

hüje vagy hamán szép nem!4

#10794
még jó, hogy kb. 20 hsz után lassan leesik a többieknek is, hogy nem a kockáról, hanem a s2000es lada 112rõl van szó... 😄

amúgy pörgetni kell, de vadul ám... meg hosszú az egyes de durvamód... egyébként nem érdemes a kézit sem rángatni a hajtûkben, mert ez a két dolog azt eredményezi, hogy elfogy az erõ és sokat bennt lehet hagyni a kanyarban... amúgy meg stabil... jó idõket lehet vele menni...

én most visszatértem az orig autókhoz a magyar plugin miatt...

MAGYAR PLUGIN RULEZ...
#10793
Úgy értve,hogy nincs benne turbó,hogy egy WRC-hez viszonyítva mert ugye ez egy S2000-es autó lenne amiben nincs turbó és furcsa vele menni szerintem.

Cooler Master Centurion, Gigabyte EP35 DS3, Gigabyte NVIDIA GeForce 9600 GT 512 MB, Intel Core2 Duo E7300 2.66 GHz, CSX 2048 MB DDR2 1066Mhz, Corsair VX450, WD 500 GB, Logitch Driving Force Pro

Ombika
#10792
HEtvegen gyorsulasin is ott volt!! 😊)

bardocz
#10791

ezekbe itten-e 😄
Met
#10790
ladába turbó<#confused><#fejvakaras>

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

bardocz
#10789
mármint melyik új ladát?én lada moddal játszok betonon már tudok vele menni nagyából hóba nincs rajta kerék murva meg nem nagyon megy még
#10788
Csövi Srácok!Próbáltátok az új Ladát?Nekem kicsit furcsa,hogy nincs benne turbó szerintem egy kicsit nehézkesen húzza ki amgát a kanyarokból.

Cooler Master Centurion, Gigabyte EP35 DS3, Gigabyte NVIDIA GeForce 9600 GT 512 MB, Intel Core2 Duo E7300 2.66 GHz, CSX 2048 MB DDR2 1066Mhz, Corsair VX450, WD 500 GB, Logitch Driving Force Pro

bardocz
#10787
ha a te én vagyok akkor még nem próbáltam😊 elvagyok singleplayerben egy ideig😊 max ha sg-sek között lesznek versenyk azokra elmegyek😊 jobb magyarokkal csapatni😊
AE 86
#10786
te tudod hogy lehet használni a RBRnet-et????

bardocz
#10785
a lada😊 mármint a régi ladák kockák voltak(de így jó) és ezért írtam vagy te nem látod ezen aképen a kockamultat?! 😄
AE 86
#10784
ki a kocka ???????

bardocz
#10783
tiszta kocka meszirõl is felismerem 😊)
AE 86
#10782
ok
kösz 😊

#10781
Lada...

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#10780
ha nálad itt tart a tudomány, hogy festõ progi, akkor inkább ne fogj hozzá...

photoshop + dds plugin

aztán nehogy kérdezz letöltési linket, mert agymenést kapok...
bardocz
#10779
ráraktam hrc mod-ra lada modot😄 úgy indult hogy látom hogy a négy kerék fekszik az útón,útána meg vagy 170-el mentem egy helyben😄 aztán töröltem physic mappákat és most mûködik,néha tök jól fordultam betonon 😊)
bardocz
#10778
photoshop de kell hozzá vmi plugin vagy valamilyen program amivel át tudod festeni vagyis gtl-ben meg gtr2-ben így van...
AE 86
#10777
valaki tud valami festõ progit????
ha valaki tud akkor írja le a nevét vagy valami linket!!!!!!!!



alõre is kösz!!!!

AE 86
#10776
köszi
és van kormányom
de én is arra gondoltam hogy tegyem újra 😞

bestGP
#10775
vegyél kormányT😮

hüje vagy hamán szép nem!4

bardocz
#10774
rakd újra játékot ha nem csináltál biztonsági másolatot a felülírott fájlokról de ezt írja is a readme
AE 86
#10773
hogyan lehet letörölni a ladamod-ot????
jó csak nem bírok ellenkormányozni😞
pedig tok driftelni meg ellenkormányozni de ladával nem megy 😞

HELP ME

#10772
Mért nem rezeg a kormány?????

alma2
#10771
De hogy a tiedre is reagaljak, aztan ha mazlista vagy, vagy igen kocka, vagy tehetsges es meg sok jelzot mondhatnank, akkor elered azt, hogy egy interntes meccs alatt, ahol nincs ujrakezdes siman elsore vegigmesz ugy, ahogy otthon egyedul betanulad, elsore ugy tunik spontan csinalta a srac, de meg ki is derulhet, hogy o a legnagyobb kocka 😊

szerintem

alma2
#10770
tokeltessegre fejleszteni valamit, hogy hogy mi a jo benne a vegeredmeny 😊 Persze en is ismeretlen parti vagyok, mint ahogy irtam.
szerintem az egyik legjobb onismeret, onuralom stb stb fejleszto dolog a foldon, persze aki nem tori szet a gepet a masodik probalkozas utan.
Aki Bachot jatszik zongoran, az se csinal mast igazan, gyakorol gyakorol es meg szazszor leirhatnam, hogy gyakorol.
Eltunik a feluletesseg es izig-verig ismered minden porcikajat a palyanak. Bar itt sajna, neha koszono viszonyban sincs a grafika es az utviszony egymassal.
Amugy az uj test drive miatt vettem kormanyt barmilyen szegyenteljes dolog, bar arkad es egyszeru, de igen jo hangulata van. Csak az a baj egy kis richard utan szetunom magam abban a jatekban, de lesz ez meg igyse remelhetoleg 😊

szerintem

AE 86
#10769
hogy kell használni a RBRnet-et?????

Met
#10768
Abban szerinted mi élvezet van, hogy egy szakaszt addig gyakorolsz amíg hibátlanul végigviszed? Egy kis hibára rögtön újrakezded aztán feltöltöd valahova az idõdet és kész.
Ezt ne keverd össze a gyakorlással mert ez nem az, ezt hotlapozásnak hívják.
Ki a jobb sofõr?
Ezt online futamokkal lehet "eldönteni" ahol nincs mód újrakezdésre egy kis hiba után. Ezért volt jó a cseh, de most nem mûködik, fizetõs lesz valamilyen formában. Ott van még az olasz oldal, de most az sem megy, a banner linkjérõl tovább lehet menni oda is, mint ahogy mindenhova.
Online játék talán egyedül az rbrnet de az nem rakja ki az idõket egy oldalra.
Talán hamarosan lesz pálya szerkesztõ, mint ahogy tervbe van véve egy magyar plugin a cseh helyett.
Útfelület módosítások most is vannak, havas francia, havas pálya helyett murva. De ez nem ugyan az mintha egy teljesen új pálya lenne.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

bestGP
#10767
vagy nem csak esõs meg sima idõjárás, hanem keverékek, hatások az úton. (O
vagy simán ladamód bajnokság😄

hüje vagy hamán szép nem!4

alma2
#10766
Azert egy angol zaszlot felismerhetnel amire, ha rakattintasz, maris mas a helyzet az oldalon, de anelkul is elboldogul az ember ott ha akar...

szerintem

alma2
#10765
"Legjobb köridõk: mint írtam (ezekszerint feleslegesen) nincs értelme azokat nézni mert az egész arról szól, hogy betanulják az a szakaszt és hiba nélkül letolják, egyszerûen nem reális idõk."

Fejbol nem tudom pontosan mondjuk, hogy 36 palya van a jatekban, aki harom eve, de akar csak par honapja nyomja, azert eleg konnyen megjegyzi mar oket. Mondjuk haverom megmutatta, a rally scool palyan, hogy kell 2:14-et menni, abban mar tenyleg nem sok elvezet volt egy halando szamara, bar most mar akar en is utana tudnam csinalni, mert lattam a "trukkoket".
Na de visszaterve arra amiert belekezdtem mondokamba, ha csak forditott palyak, esetleg mas talaju palya az ossz-vissz modositas igy harom ev utan, akkor mirol szol a jatek szerinted, ha nem arrol ki tudja jobban a palyakat ? Leszamitva azt, hogy az illeto benaz el egy-egy kanyart.
Bar le a kalappal az elott aki hibatlanul "letol" egy mondjuk 5 perces palyat, de akar egy harom perceset is, az igazan tudataban van annak, mikor merre mozognak a vegtagjai, es meg egyszerre is tudja koordinalni oket 😊

Ha nem igy, akkor hogyan hasonlitanad ossze, hogy ki a jobb sofor ?

Kellene valami randomgenerator, ami dobalja veletlenszeruen, a balra jobbra kanyarokat, ugy lenne tenyleg igazi moka 😊

szerintem

Met
#10764
Az egész arról szól, hogy megnézitek az utolsó hsz-t, észrevesztek benne valami érdekeset és nem ám visszaolvastok, hogy mi a f@szról pofázunk, neeeem. "Az mi?"

Na utóljára a gyengébbek kedvéért leírom.
Massmod: módosított fizika az alap autókhoz, hatása, nem pattog, csúszkál annyira az autó
Legjobb köridõk: mint írtam (ezekszerint feleslegesen) nincs értelme azokat nézni mert az egész arról szól, hogy betanulják az a szakaszt és hiba nélkül letolják, egyszerûen nem reális idõk.
2 oldal volt a cseheké és a svédeké, EGYIK SE MEGY MÁR és bármilyen meglepõ angol nyelvû oldalak voltak. A cseh majd valamilyen formában újra indul.
Tegyétek be a topicot a kedvencekbe és nem maradtok le semmirõl.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

bestGP
#10763
szerencsere ertek sveduul is meg csehul KIBASZOTUL.ddd
és kibaszot nehez let vona bepötyögni a linket, ahejet hogy ezt beirtad, mi?

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#10762
széria
a szuperennes közel á-s

hüje vagy hamán szép nem!4

bardocz
#10761
nem vagyok túl nagy rallyguru tehát a kérdés:a grn-es kocsik milyen erõsek?
bardocz
#10760
nah én lehet megértettem: a massmod-ban vannak kocsik amiknek más afizikájuk ugye?ugyan úgy mint pl hrc mod-ban
wrx
#10759
Köszi, szimpatikus srác vagy...

Kék autó, arany felni...

Met
#10758
#10727 #10732
ha nem nehéz visszaolvasni akkor miért nem teszed?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

wrx
#10757
Nem nehéz visszaolvasni, de én arra voltam kíváncsi hogy mit tartalmaz ez a mod?

Kék autó, arany felni...

Met
#10756
5 kib@szott hsz-t kellett volna visszaolvasnod...

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

bestGP
#10755
holvannak fent a legjobb idõk?

hüje vagy hamán szép nem!4

AE 86
#10754
nemtud valaki egy EVO6-ost csinálni vagy nézni??mert nekem a T. Makinen EVO6-osa van de nem valami jó!!!úgyhogy ha valaki segít kösz!!

alma2
#10753
igen ezzel probalkoztam meg.
http://www.swedishsimracers.com/index.php?page=english

na mind1, azert koszi.

szerintem