Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Alapból ilyennek kellene lennie a játéknak...
Sokkal realisztikusabbnak tûnik a mozgás. Nem repülök kétszáz métert egy egérsz@ron, nem csúszok 600 kilométert murván és a visszafordítókat be tudom venni aszfalton.
Elsõre lehet, hogy nevetséges, de nincs kormányom, csak billentyûvel játszom. Ebben a felállásban pedig ez az a fizika, amit még jól lehet uralni.
Köszönjük a súlygyarapítást!!!
Kék autó, arany felni...
az eddy féle alakulat az escort cosworth-ot adja ki, csak aztán az evo3as cordobát... kazholék meg korán sincsenek még annyira készen az evo1es cordobával, hogy kiadják...
amúgy a lada egy stalker nevû fickó mûve, amelyet így adott ki, hogy lada 2107 road car... de mivel ez volt az egyetlen lada modell, ezért erre készültek a versenyautó festések is... tehát nem véletlen, hogy nincs becsövezve...
amúgy a vfts még nagyon távoli... az a srác, aki elvállalta elõször az ignist adja ki (végre), aztán fog hozzá a vfts-hez... állítása szerint az ignis április végére várható, de nem biztos, lehet, hogy késik... azután jöhet a vfts, ha lesz rá ideje, meg ereje a sok egyéb teendõje közepette... 😄
Szerintem most új autóként a Seat Cordoba WRC fog kijönni mindezek elõtt,vagyis hát remélem mert már szeretném tesztelni......
hüje vagy hamán szép nem!4
amúgy pörgetni kell, de vadul ám... meg hosszú az egyes de durvamód... egyébként nem érdemes a kézit sem rángatni a hajtûkben, mert ez a két dolog azt eredményezi, hogy elfogy az erõ és sokat bennt lehet hagyni a kanyarban... amúgy meg stabil... jó idõket lehet vele menni...
én most visszatértem az orig autókhoz a magyar plugin miatt...
MAGYAR PLUGIN RULEZ...
Cooler Master Centurion, Gigabyte EP35 DS3, Gigabyte NVIDIA GeForce 9600 GT 512 MB, Intel Core2 Duo E7300 2.66 GHz, CSX 2048 MB DDR2 1066Mhz, Corsair VX450, WD 500 GB, Logitch Driving Force Pro
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Cooler Master Centurion, Gigabyte EP35 DS3, Gigabyte NVIDIA GeForce 9600 GT 512 MB, Intel Core2 Duo E7300 2.66 GHz, CSX 2048 MB DDR2 1066Mhz, Corsair VX450, WD 500 GB, Logitch Driving Force Pro
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
photoshop + dds plugin
aztán nehogy kérdezz letöltési linket, mert agymenést kapok...
ha valaki tud akkor írja le a nevét vagy valami linket!!!!!!!!
alõre is kösz!!!!
jó csak nem bírok ellenkormányozni😞
pedig tok driftelni meg ellenkormányozni de ladával nem megy 😞
HELP ME
szerintem
szerintem az egyik legjobb onismeret, onuralom stb stb fejleszto dolog a foldon, persze aki nem tori szet a gepet a masodik probalkozas utan.
Aki Bachot jatszik zongoran, az se csinal mast igazan, gyakorol gyakorol es meg szazszor leirhatnam, hogy gyakorol.
Eltunik a feluletesseg es izig-verig ismered minden porcikajat a palyanak. Bar itt sajna, neha koszono viszonyban sincs a grafika es az utviszony egymassal.
Amugy az uj test drive miatt vettem kormanyt barmilyen szegyenteljes dolog, bar arkad es egyszeru, de igen jo hangulata van. Csak az a baj egy kis richard utan szetunom magam abban a jatekban, de lesz ez meg igyse remelhetoleg 😊
szerintem
Ezt ne keverd össze a gyakorlással mert ez nem az, ezt hotlapozásnak hívják.
Ki a jobb sofõr?
Ezt online futamokkal lehet "eldönteni" ahol nincs mód újrakezdésre egy kis hiba után. Ezért volt jó a cseh, de most nem mûködik, fizetõs lesz valamilyen formában. Ott van még az olasz oldal, de most az sem megy, a banner linkjérõl tovább lehet menni oda is, mint ahogy mindenhova.
Online játék talán egyedül az rbrnet de az nem rakja ki az idõket egy oldalra.
Talán hamarosan lesz pálya szerkesztõ, mint ahogy tervbe van véve egy magyar plugin a cseh helyett.
Útfelület módosítások most is vannak, havas francia, havas pálya helyett murva. De ez nem ugyan az mintha egy teljesen új pálya lenne.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
vagy simán ladamód bajnokság😄
hüje vagy hamán szép nem!4
szerintem
Fejbol nem tudom pontosan mondjuk, hogy 36 palya van a jatekban, aki harom eve, de akar csak par honapja nyomja, azert eleg konnyen megjegyzi mar oket. Mondjuk haverom megmutatta, a rally scool palyan, hogy kell 2:14-et menni, abban mar tenyleg nem sok elvezet volt egy halando szamara, bar most mar akar en is utana tudnam csinalni, mert lattam a "trukkoket".
Na de visszaterve arra amiert belekezdtem mondokamba, ha csak forditott palyak, esetleg mas talaju palya az ossz-vissz modositas igy harom ev utan, akkor mirol szol a jatek szerinted, ha nem arrol ki tudja jobban a palyakat ? Leszamitva azt, hogy az illeto benaz el egy-egy kanyart.
Bar le a kalappal az elott aki hibatlanul "letol" egy mondjuk 5 perces palyat, de akar egy harom perceset is, az igazan tudataban van annak, mikor merre mozognak a vegtagjai, es meg egyszerre is tudja koordinalni oket 😊
Ha nem igy, akkor hogyan hasonlitanad ossze, hogy ki a jobb sofor ?
Kellene valami randomgenerator, ami dobalja veletlenszeruen, a balra jobbra kanyarokat, ugy lenne tenyleg igazi moka 😊
szerintem
Na utóljára a gyengébbek kedvéért leírom.
Massmod: módosított fizika az alap autókhoz, hatása, nem pattog, csúszkál annyira az autó
Legjobb köridõk: mint írtam (ezekszerint feleslegesen) nincs értelme azokat nézni mert az egész arról szól, hogy betanulják az a szakaszt és hiba nélkül letolják, egyszerûen nem reális idõk.
2 oldal volt a cseheké és a svédeké, EGYIK SE MEGY MÁR és bármilyen meglepõ angol nyelvû oldalak voltak. A cseh majd valamilyen formában újra indul.
Tegyétek be a topicot a kedvencekbe és nem maradtok le semmirõl.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
és kibaszot nehez let vona bepötyögni a linket, ahejet hogy ezt beirtad, mi?
hüje vagy hamán szép nem!4
ha nem nehéz visszaolvasni akkor miért nem teszed?
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Kék autó, arany felni...