Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
hüje vagy hamán szép nem!4
Arra iranyult volna kerdesem,hogy volt szo itt modositott fizikarol es itt fel volt e rakva ,vagy ladanal nem modosit?
akkor nincs. saját fizika van benn. kipróbáltam, de nekem ugy nehezebbnek tünik😊
hüje vagy hamán szép nem!4
egyébként ne a modok között keresd hanem File-ok között.
RBR Analogue guages - SPEED & RPM Meter
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
Cooler Master Centurion, Gigabyte EP35 DS3, Gigabyte NVIDIA GeForce 9600 GT 512 MB, Intel Core2 Duo E7300 2.66 GHz, CSX 2048 MB DDR2 1066Mhz, Corsair VX450, WD 500 GB, Logitch Driving Force Pro
Cooler Master Centurion, Gigabyte EP35 DS3, Gigabyte NVIDIA GeForce 9600 GT 512 MB, Intel Core2 Duo E7300 2.66 GHz, CSX 2048 MB DDR2 1066Mhz, Corsair VX450, WD 500 GB, Logitch Driving Force Pro
Attól függetlenül, elég jó vas kell alá...
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
http://racing-events.blogspot.com/
A kocsik neveit ugy tudod átirni hogy a richard...SSE.exe-t megnyitod vmi Hex editorral és ott megkeresed és átirod,de ez kicsit bonyolult.
na meg volt már gyorsabb köröm ladával csak ha keresztbe áll ritkán tudom megfogni bár tegnap diamond creek-en mentem egy jó kört vele csak párszor borultam
Cooler Master Centurion, Gigabyte EP35 DS3, Gigabyte NVIDIA GeForce 9600 GT 512 MB, Intel Core2 Duo E7300 2.66 GHz, CSX 2048 MB DDR2 1066Mhz, Corsair VX450, WD 500 GB, Logitch Driving Force Pro
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
ezt én futottam eléggé gyenge lett de nem nagyon törtem ösze a kocsit ami ritka nálam
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
na valaki válaszol? nincs kedvem visszaolvasni...
vagy www.rallysimfans.hu
Mondjátok meg hova kell tenni az uj autókat?
Volvo FH16
OFF
De most ha jól értelmeztem amit Janikáék mondanak, akkor: viszlát magyar bajnokság, néha jövök picit, de inkább IRC? :S
ON
206 s1600 kasztni, lada s2000 fizika és clio hang 😄😄😄
De elvielg már eddiák csinálják a 207 s2000ret.
