Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JuanG
#10902
😄D

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10901
Zsír! Aztán legalább 100Km legyen, mert nem szerssük a rövid szakaszokat... <#vigyor2><#zavart1>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#10900
ahogy ismerem a finn pályákat szerintem az autó lesz megszakítva fákkal, sziklákkal, meg egyéb tereptárgyakkal... 😄
Glpetyus
#10899
<#eljen><#eljen>

JuanG
#10898
persze...nagyrészt végig fák lesznek két oldalt hogy erdõs feeling legyen (meg mivel szûk maga terep), és csak néhe lesz megszakítva épületekkel, sziklákkal, egyéb tereptárgyakkal 😊))...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Glpetyus
#10897
vááá 😊)
Az ilyeneket csípem... 😊
Gondolom raksz majd pár sziklát,egyébb "tereptárgyat" is rá,nem?
Grat,fasza lesz,csak lenne már rbr alá is .d

JuanG
#10896
kicsit off

készülõ rally pályám (finn 18 km) kis videója...per pillanat rfactorhoz csinálom, de sztem nem lesz akadálya hogy RBR-hez is kiadjam 😊)

rally finland stage 1

on

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10895
a dattool fent van millió meg egyezer helyen... tocaedit, bh, rallysimfans.hu... lehet válogatni...
#10894
Sziasztok!
A navigátor hanggal akdtam el. Tudna valaki segíteni? A dattool progi kell hozzá, de nem tudom letölteni, mert már törölték. Esetleg jó hozzá valamilyen más progi is?
Elõre is köszi.

Glpetyus
#10893

Lehet,hogy láma vagyok,de nekem nem tetszik ez a pálya :c
Nem wrc-nek való szerintem.És rövid is.
5:02-t mentem az Imprezaval,mert egyszer sem tudtam rajta hiba nélkûl végigmenni :d

#10892
Ehun egy pályaszerk. tutorial, hátha mond vkinek vmit...? <#pardon1>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#10891
nem hinném... majd megyek már rendesen beállítva az autót és a javított változaton... szerintem lesz közöttünk egy erõs 20as...
bestGP
#10890
5:11 zsigulival
finkoo kicsit kevesebbet mek keresztbeazt megfoglak 😄

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#10889
jéha száraz murvagumit rakok ladára egészen faszán lehet vele menni aszfalton
azét ez elég gáz
hogy slickel nemlehet egy jó kört menni ladában
(ha valaki rámtud cáfolni, hiszem ha látom😄)

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#10888
erregondoltam
decsakprogramazis nem?

😄

hüje vagy hamán szép nem!4

bardocz
#10887
hogy felcsillant a szeme a vér hallatára 😄
#10886
Hûûû, ezt ki kell próbálnom!

#10885
Jó ez a pálya! Nekem tetszik.
Kár, hogy az elsõ fényképész a szakaszon a WRC-k elöl nem tud elugrani és átmegyünk rajta... <#vigyor1>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

JuanG
#10884
nem tudom, és sztem más se...vagy legalább lenne fizetõs progi, hogy megtérüljön a beléfektetett munka adjisten meggazdagodjanak...de így??

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Met
#10883
valahogy nem értem miért nem teszik közzé, a dicsõség úgyis az övék mert õk az elsõk de az miért jó, hogy csak ülnek rajta?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

JuanG
#10882
azért csodaprogram nincs...a pálya maga "mezei" módon 3dsmax (vagy más 3d szerkesztõ) -al van megcsinálva, ami nem kevés meló bárhogy is nézzük, pláne hogy eredeti "pálya"-ról van szó ... ami a csehek kezében van az az utility amivel mindezt RBR formátumba konvertálható...

ha ez konvertáló szabad lenne, akkor már mehetnénk pl. Nordschleife, Pikes Peak pályákon RBR-ben...ez a szomorú 😞(

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bestGP
#10881
nekem pontazért tetszik mert kurvajól megvan csinalva mint grafikalilag mint mindenileg 😄

a lassító az (mégha nem tudom gyorsan bevenni akkoris) nagyon ottvan, ezek a vaskorlátok, teljesen olyan mintha egy rendes ralin mennék.
meg mondom mintha egy miskolci pálya lenne..
lekéne az egészet burkolni földdel és akkor lehetne haladni is rajta

de tényleg ha ezek ijen faszán megcsinálták az eredetit, akkor csak mi is megtudnánk azzal a csodaprogival a mieinket:d

hüje vagy hamán szép nem!4

JuanG
#10880
napersze...ezért lehetett volna egy olyan pálya ami csak aszfalt mondjuk...namindegy örüljünk mint kiskutya a csontnak, kitudja mivan még az asztalon 😄DD...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10879
amúgy mivel valós pálya, ezért érdekes lett volna a játékban leaszfaltozni a földutat... 😄 😄 😄
JuanG
#10878
ja...meg belegondoltam most a feelingbe' hogy mentem egy vadiúj pályán az RBR-ben, milyen jó lenne ha már egy tucat lenne ilyen olyan...(az utalás gondolom egyértelmû) 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#10877
naja 😛P

massmod-skoda-val jobb lett, csak kell még állítgatni az autón, és akkor még jó is lehet...na azért nem lesz kedvencem 😄DD

a másik hogy nem kéne olyan pályát csinálni ami kevert tarmac/gravel, mert az RBR-ben a tarmac gumi nem éppen reálisan viselkedik murván/földesúton mivel nem is készültek rá, köztes gumi meg nincs 😄D

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10876
végül is tudsz örülni... 😄 😄 😄
JuanG
#10875
hát nekem nem jön be 😞((...inkább olyan mint egy prológ, tötymörgõs wrc-vel...kisebb autókkal lehet jobb...

amúgy nagyon szépen megvan csinálva grafikailag, de kapják be inkább tesztelném a saját pályámat, ha kiadnák azt cuccost amivel be lehet tenni rbr alá...

majd megnézem még massmod-al, meg több setupolással...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bardocz
#10874
jah és ez ladára nem vonatkozik azzal semmin se tudok menni 😄
bardocz
#10873
én meg már jobban szeretek aszfalton menni,nem kell olyan agreszívan tépni a kormányt mint murván,ott hatosban elforgatom teljesen csak hogy keresztbe fék nélkül vegyem a kanyart 😄
amúgy kanyar elõtt picit elveszel a gázból meg nagyon óvatosan rálépsz fékre és hirtelen adsz gázt meg tudod csúsztatni a kocsit és úgy könyebb ha nem agreszívan ellenkormányzol
bestGP
#10872
hát tévedtem..
nemcsak ladával nemtudok aszfalton menni
semmivel
murván már 90% ban akokr és ugy megy oda az autó ahogy én akarom
de aszfalton ojan szinten szarul megyek ördögmixi rámverne<#fejvakaras>

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#10871
fubazeg ezvmihihetetlenjó pája
emlékeztet a magyarpájákra
csakkár h aszfaltos ésigy ladávalnehézmennirajta D:

hüje vagy hamán szép nem!4

#10870
n-essel mentem rajta, azzal én 5.09-et mentem, és bõven maradt benne... nem olyan hosszú, de baromi odafigyelõs... igazi rallypálya...
JuanG
#10869
de nem túl hosszú igaz?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10868
hehe... durva jó pálya... kellene róla egy belsõ kamerás felvétel valahonnan, de azt sem tudom melyik ez a szakasz...
JuanG
#10867
THX!!!

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10866
A vidéki-falusi 😄

Felraktam ide www.rallyfilms.extra.hu/RBRPribram1.rar

A cseh pluginban 92es pályaként jelenik meg, de például nekem elbaszta a plugint, az tirja ki wrong rbr version.

Ha valakinek ugyanezt irná ki vagy nincs cseh pluginja tegye ezt:

Miután telepítettétek, berakjátok a maps mappába ezt a tracks.ini-t és akkor corte 1 helyén már száguldhattok is csehbe

www.rallyfilms.extra.hu/Tracks.rar

JuanG
#10865
jó gyors a link, holnapra talán le is jön a 30 mega 😄DD

ez most melyik pálya? a "stadionos" vagy a "vidéki-falusi"??

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ombika
#10864
MAjd vki irja le tapasztalatat errol please!!

#10863
A csehek új pályája RBR-hez. Zsír új, részletes, alapoktól felépített pálya. Legalábbis az kell hogy legyen a képek és videók alapján.
Met
#10862
és ez mi is?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#10861
Rally Pribram letölthetõ!!! http://data2.edisk.cz/stahni/29258/RBRPribram1.exe_30.21MB.html
#10860
Igen, ezt akartam még hozzátenni a kommentemhez 😉
#10859
Szerencsére mi elsõ napon Egerszalók-Egerszóláton voltunk. Sikerült a jó helyeket (szokás szerint) kifogni. Láványra azért Turi és kis Érdi is ott voltak. 😛
Ombika
#10858
Turi the Best!! 😊)

Daniel Brandon
#10857
Én is voltam az eger rallyn!<#dumcsi>
Valahol a Terpes részen verekedtek össze a másik meg hogy az egyik parkolót szétnyomatták zsigulival!de amúgy jó volt a verseny benik verette rendesen! Muszály menni a miskolc rallyra is mert jön janika!!!!

Ombika
#10856
Az is ellaposodott tok szar,feltik a szaros WRC-t ami ertheto,de ha megnezel par kulfoldi prologot,akkor erted mirol beszelek!!!

JuanG
#10855
mégis milyen verekedés volt? nézõk? miért?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bardocz
#10854
aki kijár rallykra azok a wrc és a ladák miatt megy ki 😛 budapest rally prolog-ra én is azokért megyek ki,idén ha volt 3 impreza abból egyik fehér gyári wrx :\
Ombika
#10853
Ezert nem jarok mar ki,szanalom egesz + par WRC-ert varni tobb orat ,max prolog kovesden,de most oda se utottam ki! 😞
Szerviz park most hol van nemtudod,mert tegnap egerbe nepkertnel maszkaltam ,ott volt sok ember,de nem lattam senkit se!!