Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10952
a rendszerüzik a btb xtracks plugin miatt vannak...
bestGP
#10951
sztem nem
sõt
borzasztó😊

hüje vagy hamán szép nem!4

#10950
Hi!
Neked is a Cseh plugin óta írkálja a rendszerüzeneteket? <#nemtudom>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

JuanG
#10949
szép 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10948


AE 86
#10947
hy all
szerintetek az angliai: sheperds shielden jó a 2.46-os idõ??????(elsõre!!)

bestGP
#10946
buá😄

hüje vagy hamán szép nem!4

#10945


kicsit unalmas és színtelen ez a topic... gondoltam feldobom...
#10944
hát ez meg mi a kutyafasza? <#gun><#zavart2><#gunyos1><#levele><#banplz><#wilting><#bdead>
bestGP
#10943
na akarjon mán valaki zsigulival versenyezni :|

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#10942
na ki akarna indulni lada kupában???

hüje vagy hamán szép nem!4

#10941
Köszi. Majd kiszúrta a szemem.

#10940
Miért kell a mentés?Ha BLeHraceU nevet írod be minden ki van nyitva.Azaz 100%.Asszem.
#10939
Valóban énis észrevettem hogy kissé furcsán viselkedik rajta a kocsi,de talán ez betudható a rossz minõségû útnak.Vezettem hasonló utakon ott már az 50 is veszélyes volt.Persze a rally autok kicsivel többet bírnak.
#10938
Tudna valak küldeni egy 100% save-et? 😊 [email protected]
Elõre is köszönöm! 😊

#10937
ha lejebb teszem a kocsit,akkor gyorsabban gyorsul,de irányíthatatlan,és könnyedén borul.Ha feljebb teszem,akkor meg még könyebben botul,irányíthatatlan,és nem lehet megfopgni😞

jah tényleg.a másik ezzel a páylával kapcsolatban,ha a kocsi megcsúszik akkor nem tom megfogni,pedig majdnem minden kocsit akár milyen helyzetbe meg tok fogni,de itt 5X játszottam rajta,és ha megcsúszik akko megy is tovább,hiába ellenkormányzok,ellenben a többi aszfaltos,francia pályával,ahol könnyedén meg lehet fogni😛 tehát nem értem,na de mind1.

használtam a fraps progit,de mondjuk 5perc felvételem nekem irtózatos hardverigényt,és 2gigás méretû avi-t hoz létre,hiába csökkentem a minõséget a minumumra is akár😞

Alaplap: Asus M2N ; CPU: AMD Athlon64 X2 6400+ AM2 BOX ; TÁP: Deer 500w ; RAM: Kingmax DDR2 2GB 800MHz ; VGA: Gainward GeForce 8600GT 256 Mb Ram silent pipe 2 ; HDD: Maxtor 250Gb 8Mb cache SATA2

bestGP
#10936
ha valakit érdekelne lada kupa menjen rallysimfanszba

hüje vagy hamán szép nem!4

Ombika
#10935
Nincs es 4ik vga amin ugyanezt csinalja,akar friss winfos utan is?! 😞

JuanG
#10934
én régóta fraps-ot használok és semmi bajom vele, tökéletesen tudok felvenni...nincs kirakva a képed TV-re is (dual display) vagy valami??

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ombika
#10933
Met
#10932
800x600-ban próbáltad?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Ombika
#10931
FRAPS 1 fos es sose tudok vele felvenni,mindig belassul 12-re + 2 reszre osztja kepet es egyik vibral is!! 😞((

#10930
felvenni a fraps nevû programot használd... a pattogás kiküszöbölhetõ a futómû megfelelõ beállításával, pont arra találták ki... az alacsonyabb rendû utak többsége falun kb. 1 vagy 1.5 nyomsávos, szerintem ezzel nincs hiba... ha meg tényleg durva utat akarsz látni, akkor ajánlom a mogyorósorom-szuha szakaszt... talán találsz róla belsõt valahol... na az szûk tesókám... 😄
#10929
hehe.lehet h láma kérdés,de hogy lehet a játékból felvenni részletet(márminnt a replaybõl)?😊
Nekem nem tetszik ez a pálya,mentem rajta fábiával,meg sub07essel is,de pattog rajta,és nem lehet útontartani a kocsit.A másik meg,h a pálya kb másfélszer akkora minnt a kocsi,tehát ha jönne valaki szemben szabályosan,akkor se férne el-nézzétek csak meg,majdnem minden pályánál-szal,az aszfaltok lehetnének picit szélesebbek😛 fõleg 1 "országút",mert hogy még a falu... na de mind1,amúgy szép pálya,meg jók benne a kanyarok,tényleg hasonlít a magyar pályákra-azok lennének a jókXDXDXD-

Alaplap: Asus M2N ; CPU: AMD Athlon64 X2 6400+ AM2 BOX ; TÁP: Deer 500w ; RAM: Kingmax DDR2 2GB 800MHz ; VGA: Gainward GeForce 8600GT 256 Mb Ram silent pipe 2 ; HDD: Maxtor 250Gb 8Mb cache SATA2

#10928
lesz lépcsõs is... meg csapott is... kinek mi kell... de minkettõ hányinger lett... igazi koreai szar...
#10927
mi is az az irányítás javítás??? mert elég régóta tolom, de én még nem hallottam róla...
w77d
#10926
ezt nem hiszem el!!! ezt nem tehetik!!! az még oké, ha kiadnák a csapottat pluszban, de maradna meg a lépcsõs is!!

Zsolti9014
#10925
3 éves lett az enyém, és még mindig jó, nekem megfelel. 😄

Hajrá Magyarország!

bardocz
#10924
szerintem a 2005-ös sti meg a 22bsti volt a legjobb de ez nagyin szokatlan lesz 😞
Willi Betz
#10923
sziasztok!
az irányítás javítást hol találom a játékhoz?
vmelyik magyar oldalon volt fent csak nem emlékszem rá,hogy melyiken.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bestGP
#10922
lada mod 😮
159 a vége 😊

hüje vagy hamán szép nem!4

Met
#10921
hát basszák meg! azt hiszik ha "csapotthátú" lesz a kocsi akkor elõrébb kerülnek a bajnokságban?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

bardocz
#10920
neee öngyilkos leszek 😞😞😞😞
JuanG
#10919
nice drivin 😊)...kár hogy szaggat, meg ez a lada kicsit gyors nem? 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bestGP
#10918
bestGP
#10917
http://www.dzsnet.com/phoenix/untitled.wmv

tõcséteklepliz és irjatokegyszaroskomentet<#zavart1><#dumcsi>

hüje vagy hamán szép nem!4

JuanG
#10916
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee <#szomoru1><#rinya><#guluszem1><#conf>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

pajti
#10915
bestGP
#10914
deazért bevagánykodok ezzel az idõvel a bhra .....<#mf2>

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#10913
pontosan 😄
csak azér raktam be mert énis meglepõdtem h kb 9 oercet szarakodtam a páján
egyszer rosszfele mentem és akkor finis 4 percnél 😄DDD

telivan buggal
ha a start után felmész balra a fauba és eljutsz a homokig, ott megfordulsz és onnan mondja az itinert és számolja az idõt 😊

de a legjobb idõ szabályosan még mindig 5:01 ami azér szép egy ladával 😮

hüje vagy hamán szép nem!4

#10912
azt vágjátok, hogy a faluban arra mész amerre akarsz? ott vágsz le utcákat ahol tudsz... rendesen át lehet menni pár utcával arrébb és kb. levágod a pálya felét és egy kukkot sem nyög a progi... nem csoda, hogy lassan 3 perc alá viszik az idõket... 😄 😄 😄
#10911
Zsir pálya lesz 😊

Glpetyus
#10910
<#wow2>

#10909
egyik srác ment már fabiaval 3.35ötöt is, de úgy hogy a esett egy nagyot, aztán olyan helyen lukadt ki, hogy az elsõ kör végén 1.05 körül volt... 😄 tehát én már nem veszek komolyan egy idõt sem, amíg nem lesz fizika ellenõrzés meg egy újabb javítás a pályához... 😄

amúgy ez ladával nagyon szép idõ...
bestGP
#10908
http://www.dzsnet.com/phoenix/ftp/download.php?fname=./334.JPG

hüje vagy hamán szép nem!4

pajti
#10907
<#eljen> Pont az ilyen pályákat hiányolom az RBR-bõl Csapatós egyenesek , dobbantók. A Finn pályák a legjobbak! 😄

bestGP
#10906
hát azéert egy n essel egy ladára illene legalább fél percet verni 😛
am már 5:01 nél járok de ez már nagyon csont ezzelaz autóval
mellesleg wrcvel nemtudok végigmenni normálisan
se micuval

hüje vagy hamán szép nem!4

JuanG
#10905
néztem, egyelõre kínai, de betettem a könyvjelzõk közé...

(egy srác most próbálja rbr alá betenni a béta pályámat)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10904
OK. <#wink>
Nézted a linket amit a 10892 -ben írtam?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

JuanG
#10903
18 km

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty