Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11002
jo a site, csak nem tudok reggelni 😄 Folyamatosan visszavag hogy nem jo username 😄 tok mindegy mit irok. de mar irtam az adminak tuno embrekenek 😉
#11001
Es merre lehet kapni? Tegnap voltam Saturnban de sajnos hujenek neztek, azt se tudtak mi az 😊
#11000
csak egy link és megold minden kérdésedet...

www.rallysimfans.hu
#10999
Es online-ba, ki mti ajaln, vagy van vmi j site ahl ennek utana tudok jarni?
Koszi
#10998
Szia! Még lehet kapni (nem is drága), érdemes megvenni, mert nincs jelenleg jobb rally szim.

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#10997
Halitok,
Eccer regen meg probaltam menni RBR-el de CMr eccerubbnek tunt, aztan elpartoltam, de most megint nekialltam egyet tekerni vele es ... uuuu 😊 Huje voltam, az fix!
-Na most folmerult bennem tobb dolog. Ugye eddig csak "demoval" jaccottam, hol lehet kapni meg eme game-t, mert ugye nem egy mai darab.
-hol szoktatok, szokas online, es milyen modon jaccani?
-masik amire gondolom nagy folhordules lesz, de azert beprobalkozom, hogy setupok hol lehetnek. Jo nem a nagy titkos fejlesztesekre vagyok kivancsi, csak vmi kiindulopontokra, mert ami alapbol benne van ... hat tobbnyire vezethetetlen 😞

Segitsegeket elore is koszi!
#10996
Megtaláltam, sikerült átrakni. Köszi.
Még csak most ismerkedem a játékkal, de nagyon tetszik.
#10995
a bh-n van nagyon régen rá egy átalkított hud... keresd meg, nekem nincs kedvem...
arty
#10994
richardburnsrally.ini jében ird át az értékeket:

XRes = 1680
YRes = 1050
(vagy ami a monitorod felbontása: 1440 x 900 vagy 1280 x 800 vagymittomén)

igy viszont a kép(FOV) torz lesz, de ez az RBR camera hack-al allitolag kompenzalhato (mem probaltam)

LETOLTES (BHmotorsports)

Forza.

#10993
Sziasztok!

Valaki esetleg meg tudná nekem mondani, hogy hogyan lehet (ha lehet egyáltalán) a HUD-ot belsõ nézetben a vezetõ oldalára áthelyezni?
#10992
Kérdésem az lenne hogy nincs valami patch amivel meglehetne oldani hogy widescreen monitorhoz is jó legyen a game?

CPU: P4 3Ghz, 2*1GB DDR400, Inno GF 7600 GT 256 MB, 160 GB HDD, FS TFT 19\" WideScreen, Watson 5.1, Windows XP + VMware

bardocz
#10991
reinstall😄 nálam ez volt a megoldás
#10990
he... 5 perc mulva állandóan kilép o_O

#10989
megoldottam xD a botkormányomat érzékelte -.- 😄

bardocz
#10988
meny rá válassz egy olyat amit már használsz valami másnál és aszem utána nyomsz valamit(kiírja)és ott nem lesz semmi
#10987
steeringbõl nem tudom kivenni :|

bardocz
#10986
semmire,csak a left meg right-nál legyen ott a billentyû
#10985
steering-et mire rakjam:?

bardocz
#10984
akkor nem tudom,nekem úgy mûködik
#10983
hm. screent plz. beléptem gamebe, be a control settingsbe, és beállítottam left és right-nak a balra meg jobbra nyilat... de nem reagál

#10982
nekem alapból beállitiotta a kormányom magát 😄

bardocz
#10981
hát én bármikor be tudom állítani bill.-re nem tudom neked mi a gond vele,eléggé egyszerü
#10980
mármint egy oldalra tudok kanyarodni (mivel csak 1et lehet beállítani a steeringnél...) mittomén monnyuk balra, de cask balra kanyarodik... csak alatta ami van Left és Right az nem tudom mi a fenéért nem muxik...............

#10979
nincs 😞

Bucser
#10978
Próbáld kormánnyal😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#10977
nah megvan a game, de nem tudok billentyuzettel kanyarodni xD

#10976
miután kikapcsolod mentsél profilt...
#10975
Hi. Valaki tudja hogy lehet kikapcsolni az árnyék autókat ha restartot nyomok egy pályán, annyira zavaró! Köszi.

bardocz
#10974
group b modot látom soha nem fogják kiadni...
Glpetyus
#10973
dattool progit leszeded-kicsomagolod az audio.dat fájlt-oda berakod (felûlírod)-majd a dattool-al viszacsomagolod.
Elötte csinálj másolatot az audio fájlról.

leho94
#10972
és ezt meik mappába kell rakni???<#idiota>( navigátorhang )

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

bardocz
#10971
csináltam egy új videót ladával milyen lett?
JuanG
#10970
még odébb van, sok munka van még vele, remélem nyáron kész lesz, sajna lassan haladok mert kevés az idõm...az autó amivel megyek egy 2006-os Subaru WRC, egy modban lesz benne...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10969
"2007.04.05. 12:48 - JuanG (#10896)
kicsit off készülõ rally pályám (finn 18 km) kis videója...per pillanat rfactorhoz csinálom, de sztem nem lesz akadálya hogy RBR-hez is kiadjam 😊) rally finland stage 1 on"


Mikor adod ki a pályát??naon tetszik 😄 na meg milyen moddal nyomtad a videóban,mer tegyáltalán nem ismerõs😞

Alaplap: Asus M2N ; CPU: AMD Athlon64 X2 6400+ AM2 BOX ; TÁP: Deer 500w ; RAM: Kingmax DDR2 2GB 800MHz ; VGA: Gainward GeForce 8600GT 256 Mb Ram silent pipe 2 ; HDD: Maxtor 250Gb 8Mb cache SATA2

#10968
hali.Én a 660 megás modot használom,alap beállítással,massmoddal,és nekem nincs semmi bajom a kocsival,néha nem akar kaparni,olyankor ráfogom hogy billel nyomom 😊 de sztem jó az alap beálítás telljesen,a sima beállításnál kell beállogatni a dolgokat,na meg keresni a 150 autó közül olyannt,ami neked is fekszik (: Most nekem így ezzel az irányításbeállításokkal tiszta Colin McRae rallys-mivel én ahhoz vok szokva,azon belül is a Ford escort MK 2 höz XD-

Alaplap: Asus M2N ; CPU: AMD Athlon64 X2 6400+ AM2 BOX ; TÁP: Deer 500w ; RAM: Kingmax DDR2 2GB 800MHz ; VGA: Gainward GeForce 8600GT 256 Mb Ram silent pipe 2 ; HDD: Maxtor 250Gb 8Mb cache SATA2

#10966
#10965
Helló!!
Köszi hogy segitettél a magyarositással kapcsolatban,de sajnos nem találom. Ha lehet akkor megadnád a linket, hogy letöltsem. Köszi
#10964
Köszi. minden segítséget szivesen fogadok még ha nem is pontosan ugyan az a beállításod.
Ha az elvet már ismerni fogom akkor a többit már kikombinálom magamnak.
Feltettem a magyar menüt, de még így is hiába. Elolvasni el tudom hogy mit ír de még nem tudom összerakni a hatásmechanizmust. Ha ezt vagy azt változtatok a beállításon akkor milyen hatása van annak a pályán az autóra stb.

www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu

#10963
a bhmotorsport oldalán találsz magyar menüt és magyar navigátorhangot is...
JuanG
#10962
majd teszek fel a többirõl is, csak nem volt idõm...de azt vedd számításba hogy kormánnyal nyomom, és bill-el nem próbáltam, de a hatás hasonló...vagyis ha a Curvature-t növeled, akkor kevésbé lesz érzékeny az irányitás a kis "inputokra" (lenyomásra)...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10961
Helló!!
Vki tud magyaritást hozzá?
Köszi!!
#10960
Nagyon köszi. Végre egy konkrétum. 😊) Ilyen képeket kérhetnék még a többi beállításról is ? 😊))

www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu

JuanG
#10959
valamit félreértesz: amit én mondtam az az autó setupolásánál van a fékerõk beállításánál, ott kell lejjebb venni az értékeket (szászerû) kisebbre...

ami a controls-filter opciót illeti, sztem körülbelül így állítsd a gázt és féket (filters):
kép

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10958
Pont ezekre lennék kiváncsi mi az alacsony és magas érték. Nekem az a gond, hogy nagyon fékez és hosszabban mint az nekem kellene.
Nálad hogy vannak beállítva az értékek ? Mi a magas és mi az alacsony. Még nem igazodom ki a beállításokban .. fõkeg ez a grafikon féle idegen.

www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu

JuanG
#10957
én bill-el még nem próbáltam még, így nem tudom mik a jó beállítások, de ha a fékezéssel gondjaid vannak, akkor az is segít, ha az autó setupjában lejjebb veszed a fékerõt, mert alapon nagyon magas az értéke...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10956
Üdv Rallysok.
Szükségem lenne gyakorlati segítségre.
Próbáltam visszaolvasni, de nem nagyon találtam rá megoldást.

A beállítokkal vannak egy kis gondjaim. Már belelapátoltam vagy 4-5 órát, próbáltam így is úgy is, végigtoltam a sulit nagy nehezen, és próbálok bajnokságokon elindulni. De a fizikai beállításokkal gondjaim vannak még mindig.
Billentyüvel tolom,(tolnám ha menne rendesen) mert ezt szoktam meg és más autos gamén is ezt használom.
Nyílván a kormány az über-frankó de az most nincs.

A kormányzást már nagyjából belõttem, hogy ne húzza el az azutót minden irányba, fõleg gyors szakaszokon és a korrigációkkal se kerüljek a szembe lévõ árokba. A fék viszont folyamatosan szivat.
Egyszerüen nem tudom rövid, pontfékezésekre beállítani. Az igazság az, hogy ezt a grafikonos görbe mutatós rendszert se nagyon értem ami a beállítõskban a digitális gombok alatt vannak.

Feltettem rá a massmod v1.1 et és érezhetõen javultak a tulajdonságok de még mindig nem az igazi.

Megköszönném ha valaki gyakorlottab "rally versenyzõ" betenne nekem pár képet a szûrõk beállításairól.
Kormányzás, gáz és fék opciókról
Görbület, emelkedési értékek, esési értékek, maximális elgyengülés, telitettség sebesség stb.

Úgy látom és vettem észre ha ezek jól be vannak lõve akkor elég hatékonyan lehet kezelni az autókat.
Maximális köszönetem a törzstagoknak a segítségért
Üdv: Yag.

www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu

báttyó02
#10955
patay e

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#10954
Pályaszerkesztõrõl semmi hír?
#10953
Jaja, igen amiatt van, elöször nem értetem mi az a rendszerüzi 😄