Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JuanG
#11052
sztem sokban...pl. ha jól tudom a demóban nem tudsz korlátot csinálni...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#11051
Most jött ki egy uj demó nemtom hogy a teljes miben különbözik ettõl sztem nemsokban. Igy hogy lehet már falat is csinálni meg gps adatok stb nagyon fasza dolgokat lehet mûvelni.

Csak azt nemtom mért maszatolja le ennyire a texturát (bár irt vmit hogy több fps-esek lesznek az ujjal csinált páylák.

#11050
ÛEzt a pályakészítõ progit nem tudjátok honnan lehet leszedni telljesbe? 😊

Alaplap: Asus M2N ; CPU: AMD Athlon64 X2 6400+ AM2 BOX ; TÁP: Deer 500w ; RAM: Kingmax DDR2 2GB 800MHz ; VGA: Gainward GeForce 8600GT 256 Mb Ram silent pipe 2 ; HDD: Maxtor 250Gb 8Mb cache SATA2

#11049
tuti, hogy fake... eredeti felvett hangok vannak alákeverve...
arty
#11048
minden kártyán ilyen az AA, vmi toollal be kell kapcsolni az AA supersamlinget, akkr lesz jo ... ilyen az engine, ezért is nem tudták megoldani Warthogék 😊

Forza.

#11047
A környezetet ugy tod megcsinálni hogy panda X exportert használsz Maxhoz. (Az más kérdés hogy nekem még nemsikerült igy pályát berakni...)
Most a BH-n irtak vmi Ximporter plugint is, igy be is lehetne maxba hozni a nyomvonalakat simán az X fájlból. (A régi Zm1 embe észrevettem hogy van directX export funkció, majd vmikor kipróbálom azzal hátha bejön)

#11046
lehetséges... csak szinte minden kocsiról van készítve és az a neve h " rbr real sound mod" nah midn1... ajd még utánanézek 😊

JuanG
#11045
ez csak fun video sztem, vagyis alákevert eredeti wrc hangok, és nem a játék hangja ...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#11044
Hali mindenkinek! lenne egy kérdésem: a minap ráakadtam erre a videóra:

http://youtube.com/watch?v=kBFBnO_-3jE

és szeretnék én is ilyen hangot a játékba... tudna nekem segíteni h mit kell letölteni, és hogy hogyan kell belerakni a játékba???

alõre is köszönöm, csumma

w77d
#11043
nvidia 7900gt

#11042
hat ez vmi nagyon durva! hihetelen jo! mondjuk azert majd kiprobalnam egy altalam loggolt GPS alapjan, kicsit ekvesebb rutinnal 😉
#11041
nekem is csíkos, pedig nekem 7600GT-m van...:S

www.smart-bus.hu

JuanG
#11040
úgy tudom sajna hogy bug...Ati kártya ugye?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

w77d
#11039
sziasztok! ha bekapcsolom az élsimítást keresztben az úton csíkok láthatóak! nem tudnátok erre vmit?

#11038
ahogy olvastam folyamatosan fejlesztik, mondjuk ez látszik a verziószámból is...
#11037
Jó lesz ez!

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

JuanG
#11036
elég korrekt a videó..akár még GPS adatok alapján is lehet benne pályavonalat készíteni...az már más kérdés hogy a környezetet hogyan lehet "hozzácsinálni" ...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#11035

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#11034
na megnéztem,a richard Burns Challanget kell vinni:p ami persze nem könnyû 😊

Alaplap: Asus M2N ; CPU: AMD Athlon64 X2 6400+ AM2 BOX ; TÁP: Deer 500w ; RAM: Kingmax DDR2 2GB 800MHz ; VGA: Gainward GeForce 8600GT 256 Mb Ram silent pipe 2 ; HDD: Maxtor 250Gb 8Mb cache SATA2

#11033
akkor én elkeztem haladóba, megnyertem mindent oszt kezdjem el most kezdõbe???
#11032
Nem kapod meg.Csak az MG-t meg a p206ot,és a Citröent kapod,a töbit rbr challange be kell megcsinálnod(asszem az a neve 😛 )

Amúgy aki véleményt kér a játékról mert még nem használta,vagy stb:

Én 1. Colinnal nyomtam,és elég jól mennt,tényleg,vertem nagyon sok mindenkit... aztán megkaptam ezt a gamét, és nem tetszett...kezelhetetlenek az autók-a colin után- pattog össze vissza,kimegy a fara a kocsinak.Aztán elmentem sok rallyra,néztem filmeket,vezettem,és rájöttem h a colin az 1 félresikerült sorozat, mivel a Colin2 fizikájára épül az egész, és a dirtet nehogy leszedje valaki,mert én nagyot csalódtam benne. Ellenben a Richard Burns, amivel még a mai napig tolom,lassan 2 éve, és rá kellett ébrednem, h 1 rallys autó így viselkedik, 160fölött necces vele menni,nem úgy minnt a többi játékban ahol 200-300at megyünk, és padlózzuk a hajtûbe.Kár h nem adnak ki másik részt, Richard emlékére lehetne 2es sorozat, de mind1. Sztem szép a fizika ahhoz képest h 2004es,kevés a bug...(+1X se fagyott le!)szal ennyit errõl... 😊

Alaplap: Asus M2N ; CPU: AMD Athlon64 X2 6400+ AM2 BOX ; TÁP: Deer 500w ; RAM: Kingmax DDR2 2GB 800MHz ; VGA: Gainward GeForce 8600GT 256 Mb Ram silent pipe 2 ; HDD: Maxtor 250Gb 8Mb cache SATA2

#11031
Megkapod az autokat de nem egyszerre.Karrierek 3 szinten plussz a mestert is le kell gyûrni.
#11030
ha végigviszem a karriert akkor megkapom az összes autót?
mert most nyertem a japán rallyn és nem kaptam autót
#11029
De pl ide a bannerba is be lehetne rakni. EZT a hrc/lada modok mellé...

#11028
teljesen igazad van...
a másik meg az hogy ha nincs fent tízmillió helyen, hogy hogyan kell autót cserélni fizikástól, akkor felkötöm magam...
#11027
Biztos csak a meleg teszi, azért vagyok most ilyen kötekedõs kedvemben, de és nem válaszolok a kérdésre, inkább oltogatok, de miért nem lehet a qrva readme file-t elolvasni? Nyernétek egy csomó idõt magatoknak.
#11026
és a physics mappában lévõ dolgokkal mi a helyzet?
#11025
A lights off/on mappákból azt a két init az eggyel kintebb lévõ mappába kell másolni. És elvileg felülirni az ott ugyan ilyen nevü 2 ini-t.

#11024
Már mûködik a HRC mód is így hogy beraktam a Zfixet. De ha csak 1-2autót akarok berakni akkor van amelyik autóhoz van olyan mappa hogy physics light off+ on ezekkel mit kell csinálni? ATIWRC KÖSZI AZ EDDIGI SEGÍTSÉGET NAGYON RENDES VAGY😊
#11023
A zfixet a plugins mappába kell rakni (ezt a mappát a patch csinálja\ta).
A 307es azért feketem mert gondolom te a hrc modból szedted ki. De nem ott van ahol lennie kell. Csináld ugy hogy az eredeti(gyári) 307est rakd be.Ha az müködik akkor majd a hrcmodból janikából csak a textures mappa tartalmát(.dds fájlok) vedd ki és másold be ennek a gyári kocsinak a textures mappájába, és ird felül mindet. Igy már mennie kell.

#11022
Sikerült berakni a 307WRC-t csak annyi a gondom hogy fekete az egész autó hiába rakom rá Janikáék skinjét!! +adnak pár autóhoz olyan mappát hogy physics light on+ off ezek hova kell rakni?? bocs hogy ennyit kérdezek de még nagyon kezdõ vaok a dologba😄
AntiCamper
#11021
Sziasztok!! Egy kis reklám... Egy nagyon jó barátom honlapja!! Õ is imádja a játékot, és még bajnokásga is van. Ez is a magyar plugin rendszerben fog indulni... És ezen felül állandóan frissülõ letöltések avannak!! NAGYON SOK!!!: www.richardburns.atw.hu Remélem sokan látogatjátok meg!

www.richardburns.atw.hu (I. RBR Bajnokság)

#11020
RSRBR Patch III és ezt nem tudja valaki hogy lehet feltelepíteni? vagy hova? Zfixet hova kell bemásolni csak az RBR mappába?
#11019
A modhoz is, és a többi kocsihoz is, fel kell rakni mind a 2 patchet,és ha ekkor se megy akkor a zmodeler fixet.Ilyen sorrendben. És ha ezzel a 3al megvagy telepisd ujra a modot. Mindent megtalálsz a rallysimfans.hu-n a letöltésekbe.

batihu
#11018
Szerintem a Fabia WRC a legjobban kezelhetõ autó!

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\" - Colin Bruce Chapman

batihu
#11017
Nem lehet, hogy nem jó helyre telepítetted?

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\" - Colin Bruce Chapman

#11016
Sziasztok feltettem a HRCMOD06-ot ahol magyar autók vannak és megáll a játék a töltésnél mi lehet a probléma? Meg hogy lehet berakni azokat az autókat amiket leszedek a bh-ról?mert felülírom a cuccokat és megáll ha azzal az autóval akarok menni amelyiket felülírtam!!léccy segítsetek ha tudtok írjatok e-mailt [email protected] elõre is köszi hogy hogyan lehet pontosan berakni?😄!!
#11015
ha végigviszem a karriert akkor megkapom az összes autót?
mert most nyertem a japán rallyn és nem kaptam autót...
#11014
super1600 teljesen más vezetési stílust követel, nekem az áll közelebb a szívemhez, bár eleinte tényleg nehéz megszokni
#11013
octavia wrc... 😄 de jó az összes subi, a focus 06, n-ben nyugis az evo9, super 1600ot alapból nem tudom vezetni, tehát nekem egyik sem...
#11012
Kössz!!!
Amugy szerintetek meik a legjobban kezelhetõ autó???
Én nekem eddig a Ford Focus WRC 03 jött be a legjobban, de még közel sem próbáltam ki mindent...
Met
#11011
úgy ahogy kicsomagoltad, rádobod az exe-re a mappát csak az orig dat file ne legyen ott

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#11010
Hogyan tudom dattool -al a mappát visszatömöríteni dat -ba???
#11009
ja ugy gondoltam, nem is ingye, az eros lenne 😉

De lecciiii, vki segijjen a forumos temaban! , mert igy indulni se tudok ha lesz idom persze, a bajnoksagban, akkro meg jo a demo is addig 😞
#11008
adni biztos nem fognak, de pénzért simán megveheted azt a példányt, amelyikben teljes játék volt.
#11007
Vki nem tud irni a rallysimfan-on az adminoknak privatot, mert emailre nem valaszolnak, es meg mindig marhara "nem engedelyezett felhasznaloi nev"-el nem enged regisztralni 😞
Segtisegeket elore is koszi!
#11006
Ketlem hogy nagyon akrnanak adni 😞
bardocz
#11005
tényleg,nem is rosz ötlet nekem is onnan van😊
Met
#11004
kérdezzétek meg a Game Start hátha fetreng a szerkesztõségben pár példány

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

grayfox
#11003
soroksári media marktban ma még volt 3 db. rendes dvdtokos, nem bestbuy stb. 2ezer akárhányszáz ft.

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!