Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11102
milyen árokra gondolsz? a méteres vízelvezetõ árkot nem érdemes kipróbálni, de a kisebb vájatokat a nagyok is használják. egyébként az sem mindegy milyen hajtású az autó... egy hátsókerekesnek a hátulját nem biztos, hogy érdemes leengedni az útról...

www.smart-bus.hu

zoliapu
#11101
Eddig ez a Rally játék tetszett a legjobban, a magyarítás is dícséretes. Amit hiányolok nem csak ebben a game-ben nem is a sérûlések érzékenységének érékeltetése hanem az egyes akadályokat az ember öntudatlanúl is elkezdi segítségnek használni (értem árok, korlát) azért én már ûltem verseny rally kocsiba igaz nem én vezetem, csak navigátorként. de azért egy erdei úton 120 KM/h -nál jobb nem kipróbálni rácsúsztatni egy kereket az árokra.

Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy

#11100
és valaki be tudná nekem linkelni a Finland Gravel modot??? mert nem tudom letölteni a BH-ról...

#11099
köszike 😊

#11098

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#11097
hali! tudna segíteni vki??? most nézek pár rbr-es videót youtube-on és ráakadtam egy olyanra amin egy teljesen új pályán cspatnak... az a neve hogy: Pribram - Stryckovy. tudna nekem segíteni valaki, h hogyan tudnám én is letölteni... vagy h le lehet-e egyáltalán... mert nagyon kellene! elõre is kösz, csumma.

Shodan
#11096
rbr onlinehoz ért itt valaki?
Beregisztráltam, feltelepítettem mindent, de verseny elõtt GO gomb nem váltott zöldre , nem történik semmi.!
Meg azt se igazán tudom hogy az autokból most csak azokat kell feltenni amilyen kategóriába indulok vagy az öszzeset? értem ezalatt wrc, s1600, car update stb..

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

Daniel Brandon
#11095
Nekem is volt biztonsági másolatom! játszani tudok csak szerettem volna énis megnézni hogy milyen dehát ha szar akkor mindegy azért köszi!<#email>

#11094
az a baj, hogy felülírja a már meglévõ audio.dat-ot... én is kipróbáltam, de nekem nem tetszett, úgyhogy mivel volt biztonsági másolatom, csak visszamásoltam és kész...
Daniel Brandon
#11093
Igy van ez! én nemtom mostanába a nem nagyon írogatnak a játékról +képet se szúrkálnak be a fórumba...
Te nemtudnál nekem segíteni???
Légyszi olvass vissza #11076!

#11092
na egybõl nem ír ide senki...
#11091
és tényleg... a sok winfos imádó, menjen a winfos a legjobb játék totyikba...
Daniel Brandon
#11090
Oszt milenne ha richard burns rallyról beszélnétek nem az xp-rõl meg a vistáról! ja meg kértem 1 kis segítséget oszt még anyit se mondot rá senki hogy kapjam be!

bardocz
#11089
nekem 2 éve nem volt xp-vel kékhalál,és azóta van,újra se kellett még húzni a gépet
pajti
#11088
Én nem akarok belepofázni csak egy dolgot megemlítenék. Amióta van Xp én azt használom de még sohasem volt kékhalálom. A mostani renccerem is lassan 1 éves lesz... 😊

#11087
OFF


- csomo program nem fut, ami pl nekem nagyon kellene (melohoz)

Nalátod neked ezért nem jó! Nekem viszont minden fut amire szükségem van!Ez nyilván személyes ok.

- lassabb, magasabb hw igény

Igaz, ha a géped nem bírja, ugyan ez volt 98-ról XP-re. Az emberek lázadtak a magasabb gépigény miatt is. Ajánlott az XP-nél maradni, ha nem tudsz gépet fejleszteni. A vista miatt nem is érdemes, senki sem a vista miatt teszi! (gondolom én) Egy közpes teljesítményû laptopon sincs gond a sebességgel. (Tudom mert azon is vista van gyárilag.)

- a totál hülye felhasználo számára jó felület, engem csak idegesit a "segitõkészsége"

Mert mostmár a "totál hülye" is felhasználóvá válik! Egyre többen vesznek PC-t! Egyébbként csak többet kell kattintani! Kicsit zavaró, de hiába lázad az ember, ez van!Hozzá fogunk szokni.

- a 98 után az xp maga volt a stabilitás, itt hol van ez az ugrás? sehol. sõt, nem egy gépen standby hatására kékképernyõ... XP-n ugyan ezen gépek perfektek.

Ezt inkább ne, az XP-vel rengeteg stabilitási gond volt, lásd SP1, SP2, ezek nem véletlenül készültek, nem csak a biztonságot szolgálják!Arról már nem is beszélve, hogy a vista egyeszerûen leállítja a problémás programot, míg az XP alatt sokszor kékh. a vége.

Na megyek veszem a bundám és indulok bégetni! 😉

UI: Ne offoljuk szét a topikot, szívesen beszélgetek bárkivel a vistáról priviben! [email protected]

arty
#11086
OFF

- csomo program nem fut, ami pl nekem nagyon kellene (melohoz)
- lassabb, magasabb hw igény
- a totál hülye felhasználo számára jó felület, engem csak idegesit a "segitõkészsége"
- a 98 után az xp maga volt a stabilitás, itt hol van ez az ugrás? sehol. sõt, nem egy gépen standby hatására kékképernyõ... XP-n ugyan ezen gépek perfektek.

de igazad van, bégetve menni kell a nyájjal 😉

Forza.

Ombika
#11085
Haladni igen,de addig fel nem teszem amig sp1 nem jon ki hozza!!!

#11084
Met, bocsánat elírtam!
#11083
Mindenki szidta, muszáj volt megnézni!
Közel sem olyan rossz sõt, kisértetiesen emlékeztet ez az egész arra az idõszakra amikor 98-ról váltottunk Xp-re ugyan ez ment akkor is!


MET:

Hogy mennyire trendi vagy nem az, az a legkevésbé sem érdekel, az viszont igen, hogy nemsokára ezt fogja használni a többség!
Haladni kell! (Ez az én véleményem!)
A 64 bites verziónak valóban vannak driver gondjai, és pár program nem fut rajta, de a 32 biteshez van minden ami szükséges!
A kettõ között egy átlagfelhasználó nem lát semmi különbséget, de az utóbbinak jobb a szoftveres támogatottsága ezért használom azt.
Elnézést az offért!
Met
#11082
mert trendy vistát használni, igaz, hogy erõmû kell neki, sok hardverhez még nincs vista driver és egy csomó program nem fut vistán vagy csak nagyon nehezen, de nem baj az a lényeg, hogy vista

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

bardocz
#11081
egyáltalán milyen elgondolásból nyúltál te vista lemezhez?😄DD
#11080
Az se rossz! 😊
#11079
Megoldódott!

Rendszergazdaként kell elindítani!
Ombika
#11078
Uninstall VISTA!! 😊)

#11077
Hi!

Vista alatt próbálta már mûködésre bírni az rsrbr4-et?
Nekem nem akar futni, a COMDLG32.OCX fájlt hiányolja pedig az a helyén van!

Van valami ötlet?
Daniel Brandon
#11076
Hello! A Bh-n elérhetõ a full audio upgrade v1.0! Légyszi aki megcsinálta az küdje már el nekem az audio.dat és az audio.ini-t vagy linkeljétek be! Csináltam már hangokat magamnak tudom is hogy hogy kell,mûködtek is de valamiért most nem megy! Segítsetek kíváncsi vagyok milyen!!!<#wave>

Trucker39
#11075
Nálam patch (1.02) után néha kilép a játék. Nem írtad, melyik konfig felel meg a játéknak.

Közben megtaláltam, hogyan lehet megfordítani a gáz és a fék irányát. Az 1.02 patch telepít egy input.ini file-t és abban lehet átírni az irányt.

zoliapu
#11074
Tényleg Sirály játék szinte minden magyarítás és autó beállítás letölthetõ a grafika nagyon tetszetõs. Fel pach -eltem 1.02 -re de nálam néha megál 10 másodpercre és olyan mindha swap -olna majd elindúl tudja valki mez a konfig megfelel a kívánalmaknak elvileg.
Kiváncsi vagyok a MotoGP 4 nek az lesz -e a neve, hogy Valentino Rossi MotoGP 😊)

Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy

#11073
Hi
Ha végigviszek egy szezont, és pl utolsó leszek, akkor is feloldja az autókat?
Eddig csak az elsõt csináltam, nagynehezen megnyertem, és megkaptam a 206 ost.

ASUS M2N-MX | X2 3600+ Brisbane @2000MHz | Sapphire X1950GT 256MB PCI-E | Kingmax DDR-II 1GB 800MHz | FSP 350PNR | Toshiba DVD-RW | Western Digital 80GB | Razer Diamondback Plasma

pajti
#11072
RBR-ben nem. Win alatt próbáld.

#11071
Közben rájöttem...:S

www.smart-bus.hu

#11070
Sziasztok. Dattool-al kicsomagoltam az audio.dat fájlt, bemásoltam a magyar navigtor hangot és amikor vissza akarom csomagolni, akkor error ír ki és nem engedi. Tudja valaki, hogy miért? Köszi..

www.smart-bus.hu

Trucker39
#11069
Tudom, hogy már régi a video, de egy csecsemõnek minden vicc új. <#wink>
Force Dynamics

Trucker39
#11068
Sziasztok! Egy kis segítség kellene. Van egy pedálom, de valami okból a gáz és a fék beállítása után éppen fordítva mûködnek. Vagyis, ha felengedem a pedált, akkor viselkednek úgy, mintha le lenne nyomva és viszont. Elnézést a pongyola fogalmazásért, de nem lehet "megfordítani" ezt a funkciót a játékban, bocs, szimulátorban ?

Ombika
#11067
Rosszul teszed!! 😊)

bardocz
#11066
én azt sose használom annak:-)
Met
#11065
A MOMO Racing-ben pont az a jó (szerintem), hogy a szekvenciális váltót lehet használni kéziféknek 😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

bardocz
#11064
én szekvenciálissal váltok(MOMO),és bal oldalt hátul "pillangóváltóval" kézifékezek így tudok közbe váltani is,játékokba meg van hogy váltogatom,F1-hez kormány mögött,túrakocsi szekvenciális,le manson szintén kormány mögött
Ombika
#11063
HAt en ezt ugy oldom meg,hogy kilove kulon valto es arra teszem hatrafele huzve kezit ,igy adva neki 1 kis realisztikussagot es hatul a gyorsvaltoval valtok!! Mas lehetoseg nincs! 😞

pajti
#11062
Hát éppen az a baj hogy nincsen!😊
Amúgy ráraktam az egyik gombra de úgy elég sz@r...
Kersgetni kell amikor körbe fordítom a kormányt 😞
<#szomoru1><#nemtudom>

Ombika
#11061
Korrekt ,bar kezit surubben hasznald!! 😊)))))

pajti
#11060
arty
#11059
nemtom, más tool kell ATI-hoz és más nVidiához ... van topik is rola bhmotorsportson, stb ... google, én is csak ezt tudnám ...

a lényeg:
enable super sampling (a sima AA, amit a vga-k használnak az multi sampling) - erre probálj keresni

Forza.

w77d
#11058
nem tudsz errõl vmi pontosabbat? pl: mi a tool neve?

JuanG
#11057
azt írja ...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#11056
B@szza meg tényleg, nem is néztem.Akkor 2 hét mulva nem fog már ez menni? (Nekem nem lényeg a GPS cuccok csak hogy falat meg több utvonalat tudjak csinálni). Telepitéstõl számitott 14 nap?

JuanG
#11055
ez már biztató...csak sztem soha nem lesz idõm már pályákat csinálni, örülök hogy amit elkezdtem be tudom fejezni...remélem 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#11054
ja igen, ugyanaz a demo mint a teljes 14 napig leszámítva a plussz material és texture cuccokat...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#11053
Juan! igy lehet környezetet csinálni!



X fákat lehet csinálni bele meg majd póbálkozok egyszerübb épületekel,meg talán majd a háttert is megtudom változtatni.
Csak ne lenne ez a csunya elmosás, érdekes hogy az uton nem látszik csak a korlátokon.....