96
Fame Academy
  • donpedro
    #15
    A zenékre szerintem keress rá valamelyik P2P hálózaton, a donkey-n pl. tuti fent van, de Sneddon számát én DC-ről húztam.
  • donpedro
    #14
    Ja igen, a második hozzászólást figyelmesen végigolvastam, és egy kicsit megijedtem, mert ott inkább a show része van kihangsúlyozva, míg a valóságban inkább a zenére mennek rá, és lényegében csak a zenei tehetség dönt.

    Pl. a már említett David Sneddon egy zongoránál ülve énekelte a saját maga szerezte dalt, és az tuti, hogy nem a stylist, a tánctanár, vagy a fodrász kiváló munkája nyerte meg neki a versenyt...

    Én tulajdonképpen valami Rock Manager-szerűt várnék, bár sajna azt nem tudtam kipróbálni, mert sosem indult el a gépemen. (Pedig ilyen nagyon ritkán fordul elő...)
  • donpedro
    #13
    Még a Fifa se jött le, bár már nincs sok hátra (kb. 2 óra), utána még olyan 6 óra lesz, szóval reggelre lent lesz, akkor majd kipróbálom, utána jövök ide a véleménnyel.

    OFF

    Másnál is akadozik a warezcenter? Folyton megszakad, aztán néhány másodperc múlva újraindul. Ráadásul régebben 66 kb-al jött, most meg nem megy 60 fölé.
  • Carlos
    #12
    Szólj, ha lejött és megnézted!
  • Carlos
    #11
    De a játék milyen, könyörgöm... :)
    Hol lehet zenéket letölteni????????
  • Breki33
    #10
    Hm en meg egymás után szedem le a Fame Academy-s lemezeket
    Egyszerűen fantasztikus a hagjuk és nagyon jó számokat énekelnek.


    Sajnos a többség 128-as, de már van egész jó minőségű is.
  • donpedro
    #9
    A BBC-n volt szerencsém látni az eredeti adást, és az nekem nagyon bejött. Kb. olyan, mint ha a Megasztárt ötvöznék a Valóvilággal, csak éppen piszkosul profin kivitelezve.

    Mellesleg az akkori résztvevők közül az első három helyezett azóta már toplistás lemezeken nyomul világszerte, olyan számokkal, amelyeket a show ideje alatt kellett kötelezően komponálniuk, tehát a magyar tehetségkutató-műsorokkal ellentétben itt nem csak az ének- és tánctudás fontos, zenét is kell szerezni, nem írja meg helyettük a profi stáb. (A győztes egyébként David Sneddon lett, az általa írt nóta nekem is nagyon bejön.)

    Továbbá volt olyan feladat, hogy duettet kellett énekelni Lionel Richie-vel, Ronan Keating-el, stb.

    Ha a játék visszaadja az eredeti hangulatot, akkor remek lesz, én mindenesetre a Fifa után ezt raktam a flashgetbe.
  • Carlos
    #8
    És a játékról valaki valamit?
  • Breki33
    #7
    A Fame Academy zenék nagyon jók

    mármint a valódiak
  • Carlos
    #6
    Oksa, azt vágom, de nekem kell megtanjtani táncolni, én csinálom meg a csajszit, meg ilyesmik??? Mertha igen, akkor szedem lefele. Az American Idol egy nagyon süti játék volt. Aranyos kis félórás játék. Szódával elmegy... :)
  • Mayday
    #5
    Allitolag Angliaban megy valami show musor (tan valosag-show szeru), es itt azt kell jatzani, illetve annak nyerteseit kell menedzselni a tovabbi eletben. (Zenei palyan)
  • Carlos
    #4
    Éppezaz, hogy nemtudom.
    Nekem most nincs accom a warezcenterre, és ezért meg nem fizetek.
    Fingom sincs, hogy milyen játék, de láttam képeket és vegyes a dolog, szép is meg nem is...
  • Carlos
    #2
    to dress and style their performer in any way they see fit, choosing from a selection of 40 head shapes, 120 hairstyles and 270 items of clothing. There will also be 20 showbiz professionals on hand to teach your singer a variety of skills and some 80 dance steps.
  • Carlos
    #1
    Ez milyen játék???
    Olyan mint az American Idol?????
    Mert akkor aranyos kis időtöltés!!! :)