2236
  • Indigo
    #2116
    Ne fárassz már...
  • tomonor
    #2115
    Pl.: én sem gívom a PC World-ot PC SZARNAK...pedig tehetném...
  • tomonor
    #2114
    Hmm, szutyok magazin, mi... Na mindegy, inkább kilépek erről a topikról mer még a végén eltalál téged egy trójai...
  • Indigo
    #2113
    Egyébként nem kell sértésnek venni, nem annak szántam. Lehet, hogy csak nekem rossz az ízlésem :)
  • Indigo
    #2112
    Hívhatnám gémsztárnak is, de a gémszar találóbb, mert egyben a véleményemet is kifejezi erről a szutyok magazinról...
  • ricsa008
    #2111
    és engem kisköcsök
  • tomonor
    #2110
    Azért mer mire végre belépek egy szerverbe, rögtön kiszavaznak...
    Amugy nem kéne ugy hívnod, hogy gameszar, mer igy kb 1000-et sértesz meg(köztük engem is)
  • Indigo
    #2109
    Lassan felrakom megint, egy kicsit nosztalgiázom :)

    Ha jól értesültem, a következő havi gémszarhoz ezt adják teljes játékként... Újabb kegyelemdöfés a multis résznek...
  • Indigo
    #2108
    Mert?
  • tomonor
    #2107
    ÚÚÚ de szemetek ezek a multisok, akik most fenn vannak...
  • Qwerty4
    #2106
    pedig az elejétől fennt volt az 1.4-es patch, mégsem orvosolta, na mind1...
  • Indigo
    #2105
    Nah, hadd pörögjön már egy kicsit a játék topikja :)

    Egyébként minden ilyen jellegű fagyást orvosol az 1.4-es patch, érdemes felrakni (+ elejéről a reklámlogókat eltávolítja + új multiplayer pályákat tartalmaz).
  • Qwerty4
    #2104
    valahogy nagy nehezen elindult... :)
  • Qwerty4
    #2103
    Hello!

    A gém folyton fagy le a Total Red pálya betöltésénél :( Már kezd örjítő lenni, itt vagyok a végén és ezt csinálja.Patcheltem, más mentéseit próbáltam, de úgysem akar indulni az a pálya, a későbbiek betöltődnek.
    Egyébként ezt dobja ki fagyás után:
    "General protection fault!

    History: RenderStaticMesh <- FDynamicActor::Render <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FCameraSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop"

    Mit csináljak?
  • Indigo
    #2102
    Hát az... :)
  • Dunkey
    #2101
    Basszus, ez egyszerűen szánalmas :D. 1 oldalon megkérdezték kb. minimum 10-en ugyanarra a problémára a megoldást. Mindenki b*szik visszaolvasni 5 vagy 10 rohadt hozzászólást. Nevetséges.
  • joshua
    #2100
    Fúú ezen a pályán jártam tegnap. Hát én se nagyon találtam az utat, de kb 10 perc bojongás után tovább tudtam menni. Bár nem emlékszem mit kéne csinálni de ha végigmész mindenen mégegyszer akkor meglesz:)
  • Lalee1
    #2099
    Hello! elakadtam a játékban. nem jövök rá hogy mi a pi..átkéne csinálni az egyik korházas küldetésben. egy mosdóból indulok aztán kihallgatok vmi beszélgetést a titkárnő meg a doki között, lelövök egy őrt, nála egy kulcs, aztán egy mágneskártya, bejutok, lezuzok mindenkit és itt vége, nemtom mit csináljak. remélem rá lehet ismerni a pályára a leirás alapján. légyszi segitsetek, bár lehet csendesen kéne de nekem nem sikerült.előre is köszönöm. Csőcső!
  • Indigo
    #2098
    Szia!

    Tedd fel az 1.4-es patch-et (http://www.czokl.com/download/xiii_patch_1.4b_by_opaquit.exe), majd töltsd le a javított videófájlt (http://www.amextec.hu/download/cine14.bik), és írd vele felül a XIII\Video mappában lévő fájlt.
  • joshua
    #2097
    Szevasztok!

    Van egy problémám: annál a pályánál, amikor mennék helikopterrel a titkos katonai bázisra, ahol fogva tartják az embert, na akkor a töltésnél egyszerűen kilép a játék hibával. Az 1.01-es patch van fenn. Van újabb patch vagy mi lehet a probléma?

    Előre is köszi!
  • Indigo
    #2096
    Persze :)
  • Donn
    #2095
    Valaki játszik neten??
  • gazlaca
    #2094
    köszönöm Indigo!
  • Indigo
    #2093
    Hali!

    Nos tehát, az eszköztárban az "F" és "G" billentyűkkel tudsz előre-hátra mozogni, kiválasztod a kis kampós szerkezetet. A használ gombbal tudod kilőni a kampót, és itt arra érti, hogy várj, hogy várd meg, amíg felér és beakad. Ezután a jobb egérgombbal tudod felfelé, bal egérgombbal pedig lefelé csévélni a kötelet. Ha felértél, végy egy kis lendületet, és ha közel értél a párkányhoz akkor ugorj le. Nem árt megtanulni a használatát, mert sokszor kell még használni.
  • gazlaca
    #2092
    sziasztok!Segitenétek? nagyon kezdő vagyok,és megakadtam az FBI pályán. Találkozom Jonessal, beszél hozzám,a kép sarkában megjelenik a horog.Jones elfordul,feldobja,felmászik a tetőre. Nekem kiirja,hogy célozzak a horogra,nyomjam meg a használ gombot,és várjak.Azt teszem de nem történik semmi,nem tudok feljutni a tetőre. Mit csinálok rosszul?
  • Indigo
    #2091
    Passz. Így elég nehéz ebben segíteni. Annyi biztos, hogy a játék nem tud kapcsolódni az ubi.com-hoz, gondolom valahol le van tiltva az internethozzáférése.
  • Ádesz
    #2090
    És természetesen mindehol engedélyeztem, Norton-ban meg Windows tűzfalon is. Tehát tudnia kéne kapcsolódni...
  • Ádesz
    #2089
    Hallod én Norton Internet Security 2006-ot hazsnálok és megpróbáltam úgy is hogy kikapcsolom 5 percre az egészet és akkor próbálok rákapcsolódni de egyszerűen nem megy. Vezeték nélküli netem van, routerral. Abban lehet valami gáz? Mer ahhoz annyira nem értek sajnos...
  • Indigo
    #2088
    Az 1.4-es patch-et mindenképp rakd fel, mert anélkül nem fogsz tudni normálisan játszani. Amúgy nekem akkor szokott ilyet kiírni, amikor valamilyen oknál fogva nincs kapcsolat az ubi.com-al, vagy tűzfal nem engedi a progit, vagy nem működik az ubi szervere. Én most éppen tudok játszani, úgyhogy nézd meg, a tűzfalon engedélyezve van-e a progi. Egyelőre nincs más ötletem.

    Ha szervert szeretnél csinálni (mert mostanában elég kevés van), és routered van, akkor a következő portokat kell megnyitni rajta:

    Please be sure to open the following ports in your firewall/router:

    Protocol Ports Direction Description

    UDP 8312-8332 Outbound Client ping servers from this list of ports
    TCP 40000-42999 Outbound Ubi.com
    UDP 41005-41006 Outbound Ubi.com
    UDP 44000 Outbound Ubi.com
    UDP 45000-45001 Outbound Ubi.com
    UDP 7777 Inbound Server listens to client on this port [or take the value of Port entry in [URL] section of Xiii.ini]
    UDP 7099 Inbound Server listens to ping request on this port (7778 for MP demo)
  • Ádesz
    #2087
    Nem így se megy... ezt egyszerűen nem értem
  • Ádesz
    #2086
    Fel kéne hogy rakjam a patch-et?
  • Ádesz
    #2085
    Indigo nem megy. A "Sign Up"-nál regisztráltam, e-mailben megerősítettem, azt a nevet és jelszót írtam a "Használd a meglévő regisztrációt" menüpontba és még mindig nem hajtja végre a műveletet. Itt vannak képen:

  • Indigo
    #2084
    Szia!
    A regisztrációt próbáld meg elvégezni az ubi.com-on, a "sign up" oldalon. Az itt beírt jelszóval jelentkezz be a játékba a "meglévő regisztráció" menüpont alatt, és minden okés lesz.
  • Ádesz
    #2083
    Bocsánat én is hogy nem olvasom vissza, de ugye nekem eredetibe van meg a game és online-on szeretnék játszani de amikor létrehoznám játékon belül az új regisztrációt azt írja hogy a művelet nem végrehajtható... Nem tud kapcsolódni az ubi.com-hoz vagy mi van?
  • Indigo
    #2082
    Szerintem meg nem várható el senkitől, hogy végigolvasson egy egész topikot 2000+ hozzászólással, hogy hátha megtalálja a megoldást a problémájára... Ha feltesz egy kérdést, nem egyszerűbb neki leírni a megoldást, vagy a megoldást tartalmazó hsz sorszámát, mint hosszú vitákba bonyolódni?
  • maffioso
    #2081
    de mivel nem tudtam milyen sűrűn fordult elő a probléma ezért nem tudhattam hogy ezen az oldalon van
    de mivel beirtam keresőbe áthidaltam ezt a gigantikus problémát
    na end
  • Humesz
    #2080
    Ne haragudj, sajnálom, hogy szerinted az "olvass vissza" jelentése a "menny és keresd meg"! Az olvass vissza annyit tesz, hogy a képernyő jobb szélén lévő mozgatható oszlopra rákattintasz az egérrel és LE irányba húzod vagy használhatod még az egered görgőlyét is és egyszer csak megtalálod a választ. Mivel erre nem voltál képes ezért ne káromkodj! Ha problémád van és egy fórumhoz fordulsz, akkor kövesd annak szabályait! Ne légy lusta.

    UI: Ennyit megtehetnél!
  • tombrady
    #2079
    Nem a kijelentés gáz hanem te magad :) Senki nem mondta, hogy menj és keresd meg hanem felhívták a figyelmed a fórumon elvárható magatartásra ha problémád adódik. És mint Fillmore mondta, ha valaki ilyet ír hogy olvass vissza, akkor valószínű hogy ott a megoldás. 2074 hsz-od: LOL!!! Ha nem itt találtad meg akkor el sem olvastad :) És ennyit igazán megtehetnél, talán játszuk ki helyetted a játékot is? :)
  • maffioso
    #2078
    ja még vmi
    azzal a hatalmas erőfeszítéssel h beirtad a számukat, fel is foghattad volna hogy már rég meg van a válasz stb
    én befejeztem plz ne válaszoljatok ezekre mert csak felhergelem magam
  • maffioso
    #2077
    te ahhoz vagy kevés hogy felfogd h nem egyfajta megoldás van
    látom nálad segítség hogy menny és keresd meg
    gondoltam van bennetek annyi emberség h megmondjátok vagy közlitek h hosszu és inkább nézzem meg
    mert az "ennyit megtehetnél" egy gáz kijelentés volt