2236
  • lippet
    #2156
    hát hiába megyek be oda, akkor is bekapcsol a riasztó:S:S:S:S:
    nem lehetne hoyg elküldeném a mentést?
  • lippet
    #2155
    váááá kösz, így már talán menni fog:D
  • Indigo
    #2154
    Disabled :S Akkor mégegyszer:

  • Indigo
    #2153
    Ne a sátor másik oldalán menj át. Van egy kis átjáró oldalt, ott át tudsz bújni! Íme:


    A holttesteket viszont jól rejtsd el, mert a járőröző katonák észreveszik, és riadót fújnak (pl. ládák mögé, ahol nem járőröznek). Sok sikert!
  • lippet
    #2152
    Hát nem akar sikerülni, mert mikor be akarok menni a sátor másik oldalán ott van két őr:S ha lelövöm őket megszólal a riasztó:S
  • lippet
    #2151
    THX, majd megpróbálom:D
  • Indigo
    #2150
    1.4-es patch-et tedd fel bármelyik verzióhoz, és akkor nem kell crack-elni: http://xiii.opaquit.com/downloads-czokl/XIII_Patch_1.4_by_Opaquit.exe
  • Indigo
    #2149
    Akkor van riasztás, ha észrevesznek. Helyezd el McCall sátrában a lehallgatókészüléket, és bújj el a sátor elkerített részében, amíg be nem fejezik a beszélgetést. Amint elmennek, folytathatod az utadat.
  • JackMeadow
    #2148
    Hogy lehet crackelni? ill holv annak a crackek? az ezer éves verziot raktam fel ujra de 700 hozaszolas alat nem derult ki az igazsag, valaki tud segiteni?
  • JackMeadow
    #2147
    crack
  • lippet
    #2146
    Lenne egy kérdésem: van az a küldetés, mikor a lehallgató készüléket be kell rakni egy sátorba. Na ez meg van de aztán nem tom mit kell csinálni, mert mindeig megszólal a riasztó! Légyszi segítsetek!
  • XRV
    #2145
    Ticsy, Indigo
    Köszi a válaszokat, valóban, békin hagytam és úgy jó volt minden.
  • Indigo
    #2144
    Uninstalláld a játékot, telepítsd fel újra és próbáld meg az unofficial 1.4-es patch-et a következő oldalról: http://www.opaquit.com/xiii/ Nem ismerem a GS változatot, de azt hallottam, hogy valami ini fájl nem egyezik meg a bolti változatéval, ami miatt pl. az eredeti magyarítást sem tudod telepíteni, szóval lehet a patch sem lesz jó. Mindenesetre egy próbát megér. Amúgy patch nélkül is végig lehet játszani.
  • Ticsy
    #2143
    válasz XRV-nek: #2142-re
    Leinstalálod a játékot és nem pateled mert az ubisoftos javítást a boltira találták ki nem pedig a GS-re. tehát ne javítsd telepítés után
  • XRV
    #2142
    Tudtok valami infót arról, hogy a XIII GS editiont ha patchelem, az ubi.com oldalán lévő patch-el, akkor nem indul el sehogy sem.
    Megoldás erre mi?
  • XRV
    #2141
    Hihetetlen, megvan a megoldás, a nevemre kellett kattintani és kkor csatlakozott :-) bahh
  • XRV
    #2140
    Köszi szépen, pedig ott voltam, ám ezt a GS editiont ami tulajdonképpen kellett, nem találtam :-)
    Esetleg tudsz adni támpontot a multirészéhez is?
  • Indigo
    #2139
    Szia!
    A normál angol kiadáshoz készült változat valóban nem érhető el, a nemrégiben GS teljes játékaként megjelent változathoz pedig a köv. linken tudod letölteni: http://www.magyaritasok.hu/?func=dlinfo&mit=1000 Természetesen a dialógusok is le vannak fordítva.
  • XRV
    #2138
    elolvastam a régi hsz-t, de nem tudom mi a teendő a továbbiakban. Elmentem az ubicomra ott a régi azonosítómmal beléptem, sikerült, beléptem a játékba és ott is ugyanazokat írtam, recognized vagy valami ilyesmit írt és ... hogyan tovább?
  • XRV
    #2137
    Sziasztok!
    Magyarosítas a magyaritas oldalról nem érhtő el, amúgy a magyarosítás mit takar? A Játékban előforduló dialógusok is le vannak fordítva?
  • Indigo
    #2136
    Lehet online játszani, csak regisztrálni kell az ubi.com-on (#2084-es hsz-ben leírtak szerint).És vannak is még szerverek.
  • gliderpilot
    #2135
    ok, sikerült:)
  • gliderpilot
    #2134
    Ez konkrétan a havas pálya és a bankba rakott vissza.
  • gliderpilot
    #2133
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy valahogy vissza lehet kerülni a későbbi mentéshez, ha a játék egyszer gondolt egyet, és egy sokkal régebbitől indít? Vagy újra kell csinálni az egészet?
    Üdv
  • lenard79
    #2132
    Hello mindenkinek. Nekem eredeti a játékom,és azt írták az egyik újágban hogy online is lehet játszani, mert hogy vannak játékosok a neten, de hiába próbáltam már egy csomószor felmenni a szerverre, mégsem találtam senkit. Most akkor csak szivatnak vagy mi van?!
  • tomonor
    #2131
    ott bal oldlal az előtted lévő sarokba van egy konyha+pár ellenség. Azokat lelővőd, és benyomsz egy téglát. onnan kijön egy darab L tégla, és azt oda beilleszted, ahol fényképeztél. Onnan már menni fog...(én is sokat szaroztam ezzel míg megcsináltam)
  • maci007
    #2130
    XIII
  • maci007
    #2129
    Elakadtam a XIII-ban
    Itt mit kell csinálni?
  • Szmájli
    #2128
    jah de az cs ben volt :D habár az elvileg nem TD volt, cska mi ugy használtuk :D:D
  • Szmájli
    #2127
    TD-t jácottunk általában;)

    Eléggé jólduok, szóval jöhetnek a tutorialok, mert éns ajna sehol nem találtam leírást!
    Nembaj hogy megkell tanulni, mert nemigazán értettem eddigse am űködését az ilyenfajta programoknak! :)
  • Indigo
    #2126
    Deathmatch az iskolában :) Jól hangzik :)
    Mondjuk ha suliban sokan játszanátok, akkor már érdemesebb CTF pályát készíteni, több (6-8) emberrel sokkal élvezetesebb, mint a sima DM.
    Angolul mennyire tudsz? Esetleg megpróbálok szerezni valami használható leírást külföldi ismerőseimtől, csak így külön meg kell tanulni az unreal editor használatát...
  • Szmájli
    #2125
    Már tavaly megfogant a pálya gondolata az osztályban!
    Mivel, Infó órákon CS vel jáccadoztunk Lan ban. És a Sulinkat akartuk megcsinálni, egy osztálytársammal, mivel mind2 en ilyen modder szelleműek vagyunk! Ő még ugy ahhogy tudta kezellni a programot, de nemigazán haladt vele, mert egyedül azért nehéz.... Aztán jött az XIII. Először csak a demót próbáltam, majd beszereztem a teljes verziót, aztán a többiek csodálkoztak, hogy suliban annyi fejest kaptak :)
    És mondom, akkor már ehhez a játékhoz kellen emegicsnálni a Bláthy-t, mivel ez is felkerült suliban a gépekre :) és mindenkinek jobban tetszett!
    De mivel én nemtudom kezelni a szerksztőt, így csak vlami script ben vag ypluginban bízok!
  • Indigo
    #2124
    Szia!

    Sajnos pályaszerkesztésben nem tudok segíteni, de érdeklődve várom a pályát, esetleg tesztelésbe besegítek, ha szükséges.

    Egyébként ha elkészült, és meg szeretnéd osztani a nagyközönséggel, akkor segítek, hogy felkerüljön a http://www.ubisoft.tk/ oldalra (ahonnan egyébként a legtöbb XIII-hoz készült custom map-ot le lehet tölteni).
  • Szmájli
    #2123
    Sziasztok!
    Aki jártas a pálya szerkesztésben, az segíthetne, illetve az is, aki nemjártas benne!
    Szóval pályát szeretnék csinálni, de nem tudom kezelni a pályaszerkesztő progit. a 3d studio max hoz jobban értek, és az lenne a kérdés, hogy van e valami Script, vagy Plugin maxhoz, amivel ha nem is egyből aj átékba, de a programba kitudom menteni.

    (megejgyzem, az Unreal tournamanthez használható dolgok is jöhetnek, mert ugyan az a program)

    Ha valaki tud segíteni, annak előre is köszönöm szépen!
  • tomonor
    #2122
    Én folytatom: XIII et ujra bedobták a tengerbe, majd felébredt és egy piros ruhás nő ébresztette fel, majd jött a SPADS-Reunion, és...
    XIII
  • Qwerty4
    #2121
    Tudom, szerintem szerették volna folytatni...aztán csak nem adódott meg rá a lehetőség.
  • tomonor
    #2120
    Pedig a végén olyan folytatásra utaló jel volt az a "to be countined" felirat
  • Qwerty4
    #2119
    Nem garantált a folytatás.
    És ne feledd, hogy 4 éves a játék, ha idáig nem csináltak semmit, nem igen fognak ezentúl sem...
  • tonyr #2118
    nincs kérdés, de wiszont qrwayo a game, mindenben faya: feeling, kiwitel, graph...
    wárom a folytatást, me hiszen a wégén tudjátok...
  • Indigo
    #2117
    GS teljes játékaként újból hozzá lehet jutni. Tessék bombázni a kérdésekkel!