1735
  • rezsofiz
    #763
    cdgalaxis
  • rezsofiz
    #761
    Legyen 3db 10.szinzű faszid
  • Lacc
    #760
    Na én is végigtoltam. Az egyik bónuszpálya megvan, amelyikben a palantírban kell hentelni. De a másikat hogy lehet megszerezni?
  • rezsofiz
    #759
    nem kell végigvinni!!egyszerűen a billentyűzeted mellett be kell lennie kötve egy gamepadnak,vagy josticknak,vagy kormánynak.
  • Johnyy
    #758
    Végigviszed a jatekot.
  • ACE
    #757
    Hali, lehet hogy már volt róla szó, de nincs kedvem 800 hozzászólást végigolvasni, hogy lehet a coop módot kiválaszthatóvá tenni?
  • Johnyy
    #756
    fUF MOST VITTEM VÉGIG A GAMÉT! Ja mondjuk utánna gondolfal megcsináltam a halottösvényt és gondolfék pájáit meg a hobbitok pájáit, meg és most 14 es szintű vagyok ..jeeee.
  • rezsofiz
    #755
    Idézet a gyu3-ból: ''Jó szándékú tettet nem szabad tanáccsal gátolni'' Gandalf
  • wizy
    #754
    ja és még egy kérdés: szerintetek rajzoljak ofőnek vagy az már túl sok lenne? persze GyU-s rajzra gondoltam, és persze amit nem magamtól csinálok, mert annyira jól rajzolni azért nem tudok:-))
  • wizy
    #753
  • wizy
    #752
    igazad van... akkor most letöltöm az egyiket, és felrakom a másikat? Te, hogy ez eddig miért nem jutott eszembe? Ez tök jó ötlet!
    Köszi!
  • Johnyy
    #751
    Az egyiket! De ez fontos hogy semmiképpen ne a másikat. :)
  • wizy
    #750
    pontosabban: van hozzá még egy 3CD-s magyar felirat. melyiket válasszam?
  • wizy
    #749
    ja igen, most jutott eszembe: a film nekem csak gépen van meg, és letöltöttem hozzá az első megjelenő feliratot (felirat.cjb.hu). Namármost, felnéztem az oldalr,a és még felirat is van hozzá, és nem tom, hogy most melyiket is rakjam fel:-)
    nem tudnátok segíteni? A film nekem 3CD-s változatban van meg.
  • wizy
    #748
    mert az előző könyvek képei azok mik?:-) Jó, igaz azokat még nagyjából ki lehet nézni, de szerintem az a középső alak az a Király, a többi meg a nép:-)) Bár elég primitív megoldás:-)))
  • rezsofiz
    #747
    Szerintetek a 3.rész könyv borítóján lévő kép az mi a f@sz?
  • rezsofiz
    #746
    van bizony,jönnek a fekete lovasok.
  • Johnyy
    #745
    Az utolso előtti pályán a 6 ork után van checkpoint? És van még utánna valami azon a páján?
  • Johnyy
    #743
    Anyit elmondok hogy egy fantazis nyugis történetes résszel kezd majd akcío látvány közbe kissebb nyugis részek utána az akció egyre monumentálisabb fokozódik majd amikor lezáródnak a dolgok (ez is nagyon tetszett)hogy kirészletezi kivel mitörténik a dlogok után minden esemény lezáródik és végül pont kerül a gyürük utra végére
  • wizy
    #742
    de ne mondjátok el részletesen, mert én még nem láttam, úgyhogy nem nagyon mondjatok róla sokat sejtető infót, jó??:-)
  • Johnyy
    #741
    Ahogy mondod 12 kor mentünk be és 15 35 kor jöttünk ki persze volt egy szűk 10 perces szünet
  • rezsofiz
    #740
    Fizikát?utálom:)
    én holnap 17:45kor megyek megnézni.wazze,3ésfél órás...
  • Johnyy
    #739
    Ha lessz felvételi fizikát tanulj rá !!!
    7 es szinten legolassal irtottam mint egy cséplőgép amugyis de kösszi valahogy ezt is majd megcsinálom.
    FIUK_LÁNYOK mijen volt a film? Szerintem rettentően jóóóó
    A terminátor meg a matrix mehet haza Igazi fantazi akció volt ultraszuper. Volt benne sok számítógépes animáció , de most képzeljétek el hogy lehetne 1 év alatt felépíteni rohant meg gondort elefánt és ember mutáciokat kísérletezni majd több ezres klónozást elkalmazni. Szolval SÍÍRály VAgy inkább SASSSSSS A mozijegy ára többször is megéri kifizetni érte.
  • rezsofiz
    #738
    Szép gesztus. Én most fogok a gimibe felvételizni(15).;)
  • rezsofiz
    #737
    Csak nyírjad a hüje fejüket, és ha látod, hogy valamelyik társad bajba van,rohanj azonnal oda, és segíccs neki. ezen a pályán a leghatékonyabb Legolas.
  • Bandew
    #736
    Ez kedves tőletek. Tényleg.
  • Johnyy
    #735
    Az utolso előtti pályán ahol a társak vannak, ott azt hogyank kell megcsinálni vagy hogy célszerű mert azok a társak olyan pancserek hogy folyton meghalnak, ja és a 6 főork után van chekpoint?
  • wizy
    #734
    és a GyU könyvek elején van egy térkép, azt lerajzoltam 6 a/4-es lapra, majd összeragasztom, meg kiégetem a szélét, és szülinapjára odaadjuk, meg összes osztálytársam aláírja. tuti örülni fog:-))
  • wizy
    #733
    hát...félig-meddig:-)
    egy kicsit hazudtam: a volt ofőm, mivel átmentem gimibe:-)
  • rezsofiz
    #732
    Bárcsak nekem is ilyen o.főm lenne... Gimis vagy egyébként?
  • rezsofiz
    #731
    Vidd végig a game-t. :)
  • wizy
    #730
    én meg majd az egyik hétvégén nézem, meg.
    Szerettem volna elmenni Szombaton Szegedre megnézni, de már egyeltalán nem biztos, hogy van jegy. Pedig akkor elvinnék pár havercsákót!:-)
    Ja erről jut eszembe: képzeljétek, az ofőm is GyU rajongó!!! minden óránkon legalább 5 percet beszél a GyU-ról.:-) tök jó ember:-)
  • kormosp
    #728
    egy véleményt hallodtam,azt mondták,hogy nem lett vmi jó,tele van erőltetett számítógépes trükökkel.
  • MIMACSKA
    #727
    ma este 8-ra megyek megnézni
    De megelőlegezem neki, hogy király
  • rezsofiz
    #726
    Ha valaki már látta a filmat,az vakarja má ide,hogy szar volt, vagy Király...
  • wizy
    #725
    kösz, de majd mondd ezt egy hónap múlva, mert én akor megyek moziba:-))
  • rezsofiz
    #724
    éjféltől
  • rezsofiz
    #723
    Egyébként jó mozizást mindenkinek. Mármint éjéltől. (:
  • rezsofiz
    #722
    Sok barátomnak volt ijen problémája. nos,nekik mind-mind hibás verzió volt meg.odaattam nekik az enyimét,amit persze warezről szedett le a barátom,és egyből kenték..
  • jobb
    #721
    Hello! Segítsetek légyszíves! A játékban nem tudtam mással lenni csak a jó öreg "SAM" -mel, és csak hard-on tudok játszani. A 3-cd-s deviance van meg, amihez van egy javítás a 3.cd-hez. A játék amúgy megy, már több pályát is megcsináltam. Előre is köszi!