1735
  • wizy
    #720
    Mi van héjj, senki sem ír?? Ja persze: mindenki a filmet nézi:-))
  • wizy
    #719
    uhh, az nem jó... és nem tudtok valami kibővített változatot? Hogy lesz, vagy van? Jó lenne:-)
    Haha, megvan a felirat a filmhez!! a hétvégén bedobjuk, vagy még hamarabb (azért csak hétvégén, mert a bátyám jobban szeretne gépzeni, mint GyU-t nézni)!!
  • Sephi
    #718
    Es ne feledjuk el Tom Bombadil-t :(
  • Csacsi
    #717
    Lehet, hogy egy kicsit spoiler, akinek nem tetszik ne olvassa el, de szerintem ezt már mindenki tudja, ha más nem hírekből.

    Szóval a harmadik részben nem lesz benne a szarumán-Gandalf "csata" és igen, megtalálják a palantírt.

    Szóval erről ennyit.
  • rezsofiz
    #716
    nem marad ki szarumán,csak az amikor a könyv végén meghal...
  • bfg900
    #715
    Jajaja, eltévesztettem. thx.
  • Bandew
    #714
    AZt, hogy a megyés rész kimarad, már az első részben lehetett sejteni, hisz Samu nem kap Galadrieltől semmijen "földi" jót. :-D
  • wizy
    #713
    várjvárjvárj... Azt idézted, hogy Szarumán amúgy sem lenne benne a 3.részben?? akkor Gandalf-Szarumán beszélgetés sem lesz? Csak úgy megtalálják a palantírt? Mert megtalálják, azt tudom, mármint a filmben is. de akkor meg... ehh, tudja ezt a fene. Hülye rendező
  • wizy
    #712
    Na ne mááááá... Eddig én ilyenekről nem is hallottam... Akkor Szarumán nem fog meghalni??? És nem lesz Hobbitfalvai lázadás??? DE Aragorn-t legalább megkoronázzák...ugye???:-)
    Én is figyeltem film közbe, hogy mennyit kihagytak belőle a rendezők, de hát ezellen nem tudunk semmit sem csinálni, csak reménykedni, hogy a bővített változatabn már benne lesz minden érdemleges a könyv végéről.
  • Bandew
    #711
    Nekem iszonyatosan tetszett a GY.U. első része, pedig akkor még nem olvastam a könyvet.
    A Dune című filmet pedi David Lynch rendezte. :-)
  • bfg900
    #710
    Vannak oylan filmek, amik főleg azoknak élvehzetőek, akik olvasták a könyvváltozatot (pl az 1984es Dune film Peter Lych rendezésében, az egy halál lehet annak, aki nem ismeri :), meg vannak ilyenek mint a gyűrűk ura film, ahol elég durva 100 oldalakat hagytak ki. Bizots van ennek valami épkézláb magyarázata, de az a személyen véleményem, hogy ezzel Peter Jackson semmi újat nem alkotott, egyszerűen csak elhagyott és mint ilyet eléggé céltalannak érzem.
  • Gandibá
    #709
    "Úgy határoztunk, hogy az utolsó epizód elején használjuk majd fel a jelenetet, ám ahogy egyre többször megnéztük a képsorokat, mindinkább úgy tűnt, mintha ezáltal a harmadik rész a tavalyi film lezárása lenne, nem pedig egy új kezdete. És mivel Szarumán - a könyvvel ellentétben- ettől eltekintve amúgy sem szerepelne a befejező részben, jobbnak láttuk, ha teljesen kihagyjuk a filmből"

    Idióta rendező
  • Gandibá
    #708
    Azt én is olvastam hogy Saruman nem lesz, de hát reménykedni szabad. A megyés rész meg majd talán a bővített verzióban..
  • Bandew
    #707
    Utána olvashatsz a topicomban, vagy a Szarumán balhé topicban.
  • Bandew
    #706
    Hát akkor jól kapaszkodj meg, ugyanis a "Megye megtisztítása" rész kimarad, és Szarumán egyáltalán nem is lesz a filmben!
  • Gandibá
    #705
    Én meg azt remélem hogy nem b@sszák el a film végét. Pl. a Gyűrű elpusztulását, és az elpusztulást követő megyei éveket, és Saruman halálát.
  • Bandew
    #704
    Azért rohadtúl remélem, hogy a filmben nem úgy fog kinézni a Holtak-ösvénye, mint a játékban.
  • Johnyy
    #703
    Fuf megcsináltam .. jo taktika 2. probálkozásra a menekülősdit meg 3. ra Most folytatom
  • Gandibá
    #702
    Nincsmit.
  • Johnyy
    #701
    Kösz, ahha tényleg mindjárt kiprobalom.
  • Gandibá
    #700
    Hát combokkal ütni és védekezni felváltva. Majd ha azt a "szelet" csinálja, amikor minden szétbomlik a környéken, akkor bújj be az alatt a kövek mögé, ha abbahagyta, nyíllal lődd. Nekem így könnyen vége lett.
  • Johnyy
    #699
    Hali , Aragornék 2. pájáján amikor a élőholt királyt kell kinyírni arra a pályára van valami jo taktika vagy hogy kell azt megcsinálni mivel már ott szemvedek mióta , mág a királyt sem tudom legyakni.
  • Gandibá
    #698
    Mi az osztályból aznap 6an nem fogunk menni. Előtte kicsit iszogatunk itt nálunk valamennyit, utána meg go mozi, és asszem nekem is akkor vigyor lesz az arcomon mint Sephi kollégának
  • Gandibá
    #697
    Úgy nem jön vissza az élmény, főleg kamerás verzióba nem.
  • wizy
    #696
    de, ha szerencsém lesz (de miért is lenne nekem szerencsém??), akkor már 7-én vagy 8-án fenn lesz a felirat a neten, és akkor majd úgy megnézem a tesómmal, mint állat:-)
  • wizy
    #695
    jajj, a francba, ne is mondjátok ezt a sok, számotokra jó hírt, mert elsírom itthon magam
  • Sephi
    #694
    Ha'en pentek delutan 5-kor mar a 13-mas szekben fogok ulni es akkora mosoj lesz az arcomon hogy jaj :))))
  • Bandew
    #693
    Mármint a mozijegy, nem pedig a karó. :-D
  • Bandew
    #692
    ÁJJÁJJÁJ, pedig most jut eszembe, hogy dogát írunk...:-D
    Nem baj a jegy már megvan.
  • Bandew
    #691
    Én Százhalombattán lakom. Ide is vagy két hónap múlva érkezik, de nekem az a mákom, hogy közel van BP-hez, meg oda is járok suliba.
  • Bandew
    #690
    Még szép!!! Azt hiszed én bennmaradok uccsó két méréstan órán?
  • wizy
    #689
    Szentesen lakom, és ide mindig vagy 2 hónappal később jön le a film, mint amikor budapesten van:-(
    de jóó nektek, hogy ti már 3 vagy hány nap múlva meg tudátok néézni...:-((
  • Gandibá
    #688
    Természetesen Január 8ikán
  • Gandibá
    #687
    Én baszok majd aznap bemenni suliba, megyünk a 10:00sra haverokkal! :))
  • Bandew
    #686
  • Gandibá
    #685
    Hogyne lenne?! Pesten már jövöhéten lesz!

    Corvin mozi honlapjáról:
    Felhívjuk kedves vendégeink figyelmét, hogy a "A Gyűrűk ura-A király visszatér című filmre a jegyelővétel megkezdődőtt".
    Az első héten (2004. január 8-14.) az alábbi időpontokban játszuk a filmet:
    Korda terem: 10:00, 14:00, 18:00, 22:00
    Kabos terem: 11:00, 15:00, 19:00
    Karády terem: 12:00, 16:00, 20:00
    Jávor terem: 13:00, 17:00, 21:00

    A film premierje január 8-án 0:01-kor lesz a Korda teremben.
  • Gandibá
    #684
    3as CD-n van!
  • marsu
    #683
    Hello.

    Lord.Of.The.Rings.-.The.Return.Of.The.King
    Játékhoz keresek serialt, vagy key generátort

    Előre is kösz.
  • Bandew
    #682
    Hol az az itt?
  • wizy
    #681
    affrancba, megnéztem, és ebben a hónapban itt nem lesz a moziban a GyU3:-((((