591
  • Ombika
    #332
    Hol a honyhaban ahol lakom?
  • Ombika
    #331
    Talan bontoval! :)
  • nyuszipofa
    #330
    Hogyan kell felbondani az üveg?
  • Ombika
    #329
    Bontsd fel a uveget es ugy add oda neki!!! :)
  • nyuszipofa
    #328
    Lenne egy kis próblémám, én még a legelején tartok ott amikor a gép lezuhant. Felvettem az üveget eltoltam azt a ládát (vagy mi annak a neve) a gép hátuljához. De innentől fogva nem tudom, hogy mit kell csinálni... Hiába próbálok meg beszélni avval a pasival akivezete a gépet nem kell fel. Gondoltam ha az üveget oda adnám neki akkor felébred, vagy valahogyan ki kell emelni onnan, de semmit nem tudok csinálni.

    Ha valaki ennek a játéknak az első két részét fel tudná nekem írni, akkor én is tudnék felírni játékot neki.
    Ez van meg nekem: No one Lives Forever 2 és az első része is, Runaway a road adventure, Journey to the center of the Eart, Grim Fandango, Uru: Ages Beyond Myst, The Curse of Monkey Island, Zanzarah the hidden portal, Amenophis.
  • reaper4
    #325
    az a 2 csaj ugyanaz. és a csaj fog beszélni a srácról és akkor fog kiderülni a kód. ha sikerült dumálni a csajjal akkor menj a széfhez és ott lesz a választható opciók között.
  • Ombika
    #324
    Ott ahol a gyilkossag tortent otvan pirszinges csaj(volt a prkban is egy ilyen csaj,de alfutott)?
  • bogyoka
    #323
    Óh, bocsi, lehet, hogy nem jól írtam, mert azon túl vagyok már, arra magamtól rájöttem. Ott vagyok, ahol lapos hosszúkás ládák vannak, középen meg asszem 4 kocka alakú ládák, és azokból egyetsem tudok kitolni, csak belül tologatom őket, de a falhoz szeretném kitolni, mert nem tudom, talán ott átmászhatok úgy láttam.Nos?
  • reaper4
    #322
    a széf kódját a pírszinges kiscsajtó fogod megtudni a srác lakásának egyik szobájában. ha már mindent megtaláltál akkor elvileg ez van vissza.
  • Ombika
    #321
    Nekem help please! THX
  • reaper4
    #319
    menj "haza" és játszad le a dvd lejátszón a korongot.
  • bogyoka
    #318
    Megint elakadtam! Susarro 1-ben a pásztázó reflektoros résznél a ládákat próbálom elrendezni, de reménytelen. Ha nem tudom a nagy ládák közül kihúzni a kisebb ládákat, akkor miszerint kellene ezt logikusan elrendezni? Mert én arra gondoltam, hogy egy kis ládát a jobb oldali falhoz kéne kitologatni, és ott fellehetne mászni, de nem lehet kihúzni egy ládát sem. "zür"#269) ezt már kérdezte, de nem találtam rá választ, és most én is kérdezném.
  • Ombika
    #317
    NAh felhivtam vkit a hotelban elejen es megmondta a padloban levo kutyunek a kodjat visszamentem de nem ertem vele semmit!!BEszelni mar nemtudok senkivel se!!
    Help!
  • MerlinW
    #314
    Ott még nem tartok, de lejebb írtak róla
    Olvass vissza kicsit.
  • OMax
    #313
    Hmm ott vagyok a csvoval hogy mar mittom en ... jaja lent vagyok a kanalisba annak a kult nak a kozpontjaba ahol susaro megnyirta az emberket.... es ott vagyok a csavoval es a boros/pezsgos uuvegeket kell varialjam a falon... mit hogy huzzak? probaltam en mar abc sorrendbe meg minden de hmmm.. nem mgy
  • MerlinW
    #312
    Ha nem megy az angol:
    1- mindenkivel beszélj, mindenről. Bármit felveszel, utána is beszélj megint mindenkivel, gondolkodj logikusan... semmi élvezet, de végigjátszható...

    2- szótárszótárszótáááár!!!!
  • MerlinW
    #311
    Csatorna mellett van zsákutca, falon egy csatornával. Onnan vedd ki az edényt, llent töltsd tele olajjal, majd eszközöld a rácson, jól!

    Én is Brokizom erősen, a vége fele mintha laposodna... vagy csak nekem tűnik úgy?:)
  • Ombika
    #310
    Ajjaj eddig ok volt de rajottem ,hogy kell hozza angol tudas mar ott nemtok mit csinalni mikor a csajjal egy gyilkossag szemtanuja vagyok es kimentem az utcara!!!!!
  • bogyoka
    #308
    Ja, jó, okszi, köszi, legalább megsporoltam ezt az időt, nem kombinálok.
  • OMax
    #307
    Nem kell kombinalni semmit felveszed a dolgokat ott baloldalt utana meg irany jobbra. ugyanugy ahogy balra mentel csak jobbra kell... igaz mar ott nem emlekszem mit kell csinalni ... pedig tegnapelott volt... na mindegy.
    lenyeg hogy nem kell kutyazni!
  • bogyoka
    #306
    Köszönöm, sikerült, csak ugye nem volt mindegy, hogy milyen sorrendben, és hol adom a rongyot neki.
    Most meg a Susarro 1-ben vagyok, kukáztam egy kicsit, de nem tudom összekombinálni a hamburgert meg azt a madzagot. Gondolom az egyik kutyusnak kellene, hogy elcsaljam, de nem tudom melyiket. Annyit megkérdezhetnék, hogy melyik kutyussal szórakozzak? Egyáltalán kell kombinálnom?
  • scynetyc
    #305
    :o) köszike
  • OMax
    #303
    HMm
    ott vagyok hogy susraro 2 a csajjal vagyok bent a kastelybe megvan a paroka de nemtom mi a banatot csinaljak vele! gondolom be kell szokiteni mert az orok nem ismerik petrat... de hogy? betettem a kagyloba de utana nemtom mit csinaljak. van az a nagy szekreny azt nemtom kinyitni de a ladabol kiszedtem az elezo kovet!
  • Ombika
    #302
    Sory en voltam a birka,a bontot nagyitonak neztem!! :))))
  • OMax
    #301
    kiveszed a pasitol a uvegbontot! kibontod a sort es ugy nyomod az ora ala! ha nem bambuljatok mar annyi:)
    van ott jobb oldalt az a 4 kek kor... a fenti az W a bal az A a lenti az S illetve a jobb a D billentyu lenyomasaval lehet hasznalni. Bemesz spaceval az invetoriba kivalastod a bontot megnyomod asszem az a-t hogy kombinald valamivel utana meg sor es kinyitja!
  • Ombika
    #300
    Bottle of beer ez az ugye fogom kivalasztom space utan aztan S !!? De alszik tovabb
  • Ombika
    #299
    NAh ez az mar ott van a tagyomba de nem tudom felebreszteni hioaba nyomogatom s vagy mit !!!
  • Ombika
    #295
    Ha menne .alszik! :(
  • neménvoltam
    #294
    küldd hátra a másik csávót a dobozra
  • Ombika
    #293
    Vki help nemtok kimaszni repcsibol mert elore billen!!
  • Ombika
    #292
    Aszem space,vagy s betu!!!!!!
    Basszus ez azert gaz en legalabb mar elorebb jarok!! :)
  • scynetyc
    #291
    halika!

    elkezdődik a játék és nem tok kiszállni az ülésből.Hogy kell? please help me
  • Ombika
    #290
    En mar a repcsinel elakadtam mikor kitortem az ablakot porraloltoval!! :(
  • OMax
    #289
    azt a rongyot kell eloszor hasznalni amibe benne volt az a plate. utana meg megkered nicot hogy tartsa ott neked! igaz mar nemtom hogy keed meg de azt kikombinalod te. asszem sziman csak dumalni kell vele es odaadja george magatol neki, ha meg nem akkor adogatod neki a dolgokat...
  • bogyoka
    #288
    SPOILER
    Még mindig a Congo 2 templomban vagyok, megcsináltam a sugárágyús témát, most megint nem tudok tovább menni.
    Betenném, illetve be is helyezem azt a hülye Metal platét, felnyilik az ajtó, de vissza is csukódik, és kiesik a plate, és George mikor felveszi azt mondja meleg. Valami rémlik, hogy rongyot kéne használnom, próbálom azt a bugyogót kombinálni, ill. végig próbáltam mindent, Niconak sem kell a bugyi, nem is segit, hát mijafrancot kell ott csinálni?
  • OMax
    #287
    HMm ott vagyok hogy susaro kastelye es a helikopter mellet van az a kis lerakat vagy m a banat ahol van az a gomb amit ha megnyomok kinyilik az ajto de ha elengedem bezarodik. mit csinaljak? van ott 1 jeep is ami fel van emelve. nico meg kint var
  • Bandew
    #285
    Köcke
  • CarajoEsp
    #280
    Vizsgáld meg a parókát.
  • Bandew
    #279
    Ott nincs senki :(
  • Bandew
    #278
    Dánke sőn!