591
  • Ombika
    #378
    NAh mar reg el akartak utni nalam a cucc de hova tegyem dvd-t?
  • kisficege
    #377
    Na,tovább jutottam.Haza kell menni,de vigyázz mert elakarnak ütni.Az s-el ugorj el.És otthon lekell játszani a videót.
  • kisficege
    #376
    Hát én amikormegtalálod a dvd-t akkor menny vissza a pírszinges csajhoz és akkor pofázik vmit..És ott én is megakadtam.
  • kisficege
    #375
    ok
  • Ombika
    #374
    Jaja!!!!!(azaz)
    Majd ha ott tovabbmesz ird mar le,hogy mikor megtalaltad dvd stb mit kell tenii,mert itt elakadtam! Koszi
  • kisficege
    #373
    Lehet.Amikor az erkélynél kell csinálni?
  • Ombika
    #372
    Az nem az hogy ujsagot kell a hatso kijarati ajtonal bedugni ,aztan ceruzaval kulcsot kipiszkalni es visszahuzni ujsagot es mar be is mehetsz! :)
  • kisficege
    #371
    Paris 2-ben mit kell csinálni amikor már nem tudok senkivel beszélni,és nem tudok bejutni a gyilkosság színhelyére.PLEASE VALAKI
  • Ombika
    #370
    kozben mar ego haznal vagyok nem kell help! :D
  • Ombika
    #369
    Megoldva-->most epp egy faluba vagyok van mar Mystic konyvem,also gatya stb!! DE innet tovabb passz! :(
  • reaper4
    #368
    az autóra kell felszálni amit a pilóta vezet.
  • Ombika
    #367
    Amikor meggyujtottam a feszket aztan lecsusztam de hova kell onnet menekulni az fegyveresek elol?
  • Ombika
    #365
    NAh kozben jott ertem rendorseg es visszatertem a lezuhant facihoz ,nemtom mit csinaltam!
    Aszem minden targyamon vegigmentem a szem ikonnal! :)
  • bogyoka
    #364
    Ja! És Én sem tudok angolul, de régi játékos vagyok, és nagyjából tudom csak, hogy mit jelent egy-egy szó, és használtam a szótáram.
  • bogyoka
    #363
    Lejátszottam
    Ez nagyon-nagyon tetszett. Már régen játszottam ilyen jó játékot. A végére egészen belejöttem a dolgokba, már a fórumot sem kellett néznem. Én is azt javaslom, hogy többször menjetek vissza beszélgetni mindenkihez, és mindenkivel álljatok le beszélgetni, és a logikai feladatoknál elgondolkodni, mert végül is egyszerű a megoldás.
  • Ombika
    #362
    JAh es a page downnal csak fol le lehet menni a targyalnal de azon amr tulvagyok betoltottem regit es itt allok a kertben csajnal de nem szalad el a doG!! :(
  • Ombika
    #361
    Se a gordeszkassal se a rendorrel se a ven mamival nem tudok beszelni,raadasul a csaj a parkban van es hozzam se szol!
    Paroka megvan,padlo altt meglett a szef mar reg!
    Ot tel egy kocsi vki pofazott rola ,de annyira nem vagom angolt! :)
    Szoval passz mar kezdem feladni de vegig akarom nyomni!!
  • kisficege
    #360
    Helo!Angliában valamilyen Kámböri vagy nem tudod mi a neve(ahol van egy jós nő meg egy hindu)ott mit kell csinálni miután felmentem a lépcsőn és beszéltem a nővel?Mert az utcán nem enged tovább és beszélni meg nem lehet mert nincs téma.Valaki segítsen.
  • OMax
    #358
    van 1 olyan gomb hogy page down es azzal valasztod hogy melyik dolgokat akarod aktivalni ... ha van 1x re 2 vagy 3 kis csillag a targy gelett amit ahsznalni tudsz akkor a page downal valasztod a dolgokat. igy kellet ezt a jatek elejen is mikor a poroltoval kivered ... az ablakot. ott a varosba nem baj ha elszalad a csaj a parkbol. de mar eskuszom nem emlekszem mit kell csinalni ...
    A kordeszkas csavo megmonta hogy latot 1 piros kabriot? a no megmonta milyen kocsi? megnezte a huznit a parkolor? a hazba megtalaltad a szonyeg alatt a kis szefet? nemtom eskuszom... nem a jatekkal van baj 100%
  • reaper4
    #357
    a sörösüveget kell használni a pilótán.
  • kisficege
    #355
    Amikor a congo1-nél felrobbant az a gép.És kinéztem a lyukon,utána mit kell csinálni.Felvettem azt a vasat is,bedugtam a lyukba és lehuztam,de nem történik semmi.,Valaki HELP
  • kisficege
    #354
    magyarítás nincs?
  • Sound
    #353
    Nincs valakinek ötlete, hogy:

    előző héten még gond nélkül indult a játék, most hétvégére még safe mode-ba se akar indulni. :( pedig már újraraktam, stbstb
  • Ombika
    #352
    Nah mondom ujra kezdem akkor hatha elcsesztem vmit(de eleg gaz ha program igy bedilizik),erre lada hatratol ,sor felbont-->porral olto fel de baxik kitorni az ablakat!!
    NAh mondom faxa errol ennyit!
    Most vagy en vagyo abszolut bena(broket 1-2-ot vegigvitem) vagy program hibas!!!!
  • kisficege
    #351
    Érdemes a gamet feltelepíteni?Megvan csak nem tudom hogy milyen.Valaki írja le.
  • Ombika
    #350
    Jaja fekete paroka ezer eve nalam van!!!
    Komolyan nem ertem mi lehet!!
    Ha vki tudja help!!

    Koszonom
  • OMax
    #349
    megtalaltad a parokat ? ahogy lejossz a hatso lepcson 1bol szembe felmaszol a falra es atmaszol a kis kertecskebe. ott ahol van a lefojocso ... attol balra.. es megint beselj a pasikkal
  • reaper4
    #348
    hááát ha beszélsz a csajjal elvileg rögtön a srácról kérdez. Te válaszolsz, ő elfut. ennél többet nem tudok. nem lehet, h kihagytál vmit előtte? csak 1 tipp.
  • Ombika
    #347
    Meg mindig help ,bocs a benazasert!!! :(
  • Ombika
    #346
    HAt erdekes dolgok tortennek!
    Senkivel se tok mar beszelni es nemtok senkit se felhivni!
    A csaj meg a parkban van!!
    Amikor elosszor jatszotam erdekes modon elrohant de nem mentettem ,ujra kezdtem most meg beszelgettem vele es ott ul!!!!
  • Ombika
    #344
    A csajjal most ott ul a parkban es nem beszel velem semmirol se de a kendo nincs ott!!
    A rendorrel ,a gordeszkassal,fodrasz(vagy nemtom mi az) vele is beszeltem!!!!!
    Szoval most passzz!!!
    ?
  • OMax
    #343
    Szoval asszem csak akkor lessz ott a csaj ha mar visszamesz masodjara a gyilkosag helyere vagy nem? en mar nem emlekszem.. beszelj kint mindenivel es...
  • nyuszipofa
    #341
    van valakinek leírása? Elküldené? Köszi
  • Ombika
    #340
    Jaja ott nezem de nincs ,nemlehet hogy vmit nem neztem meg es nincs ott?
    Nem ertem ott nezem!!!
  • Ombika
    #338
    Jaja de nem akar semmit se vele !
    Azt irja kiThe trash cancontained no clues!!!!
  • reaper4
    #337
    ahol a gyilkosság történt. nem a hűtő oldalán, nem is a kijárat oldalán. a sarokban van egy szennyesláda v szemetesláda.
  • Ombika
    #336
    Hmm nem talalom,hol a konyhaban(ahol lakom,v ahol gyilkossag tortent!!!)?
  • reaper4
    #335
    tééényleg ezt elfelejtettem igaza van hedge-nek tényleg fel kell szedni a kendőt a konyhában anélkül nem dumál a csaj veled. ott van a mosogató mellett egy kosár abba van.
  • Ombika
    #334
    VEgigneztem mindent de torlokendo az nincs!! :(
  • bogyoka
    #333
    Oks, köszi ezis elég, a lényeg, hogy ki kell húzni onnan sorban, ez már egy jó kiindulópont nekem.