983
  • Broafka
    #863
    Kegant hogy lehetne kinyírni?
    van valami egyszerűbb út a kinyírásához?
    mert eddig úgy voltam vele hogy beszorítottam egy sarokba pörögve szabdaltam, de amikor már majdnem meghal akkor kiugrik a sarokból és fut a vértó felé, lánccal meg nem tudom visszahúzni :-/
  • CaviaR
    #862
    Arra gondolsz, amikor leszakad alattad egy híd, és azon lebegsz a vizen? Magyarázd el rendesen hol tartasz, mert különben nem tudunk segíteni, és az nem elég h 3 cső, átugrálsz és elakadsz.
  • Vinsanity15
    #861
    HI. Megint én vok,elakadtam de rendesen .A sewers pályán vagyok az után hogy valami viz elől menekültem és leugrottam egy helyre.namost itt volt egy MG és azzal le lehetett lőni a fent azokat a hid féleségeket.Namost ha átugrálok akkor ott van 3 cső,és innentől nemtudom mit kell.at ajtók meg be vannak zárva
  • Broafka
    #860
    jobban*
  • Broafka
    #859
    én azért nyomnám a ctrlt (nekem shift, az joban kézre állt :))
  • CaviaR
    #858
    tartsd nyomva a jobbegeret, és akkor előkapja a stukkert és lehet célozni
  • Rage47
    #857
    magától rácéloz, ha arra fordulsz.
  • SZilaJMaGGoT
    #856
    köcce szépen a segítséget, de még kérdeznék egy dedósságot.. szal' hogyan kell célozni??
  • Rage47
    #855
    és a BloodRage közben a denevérek nem szállnak rád.
  • Broafka
    #854
    célozz és a fegyverrel lődd a denevéreket, és akkor hal...
  • SZilaJMaGGoT
    #853
    én kezdő vagyok és az első főellen má kifogott rajtam Vele mit kell csinálni?? mert amikor elmászok hozzá, és szétcsapom, csak átteleportál máshova, de nem megy lejjebb az élete...
  • Rage47
    #852
    én a discoban mikor hangszórókra kell dobálni belassitottam az idöt és mind a 4-et egyszerre feldobáltam. nekem épp ugy jöttek az emberkék h 4-et egymás után fel tudtam dobni...
  • Broafka
    #851
    amúgy nem neked akartam címezni, na de mind1 :)
  • Broafka
    #850
    jah, érdekes módon nekem elsőre sikerült, jól irányítottam :)
    De biztatás képpen:
    a diszkósnál lesz sokkal de sokkal nehezebb rész :P
  • CaviaR
    #849
    ?
    Itt csak simán menni kell, nincs benne semmi extra. A disco viszont sztem nagyon nehéz és szöszmötölős. Ha ott leszel, akkor az embereket kell feldobálni majd a hangszórókra. Sietned kell mert leesnek, és egyszerre mind a 4en kell lennie embernek.
  • CaviaR
    #848
    Húha jó kérdés. Ezzel én is vacakoltam, de asszem embereket kell rádobálni... Ha az nem megy vagy lassú, azt tudom, h én azzal a vérlövő robbanós izével vettem le neki sok életet. Ha elfogy, ott vannak az emberek az utánpótlásra.
  • Broafka
    #847
    oks, tényleg ki kellett nyírni mindenkit :)
    és az azt következő fel le mászó köpő szörnyet hogy kell kinyírni?
  • Vinsanity15
    #846
    És itt???Ez még a disco

    http://www.kepfeltoltes.hu/view/051030/rayne2.JPG
  • Broafka
    #845
    nem hiszem, mert amikor lánccal kell dobálni emberkéket akkor megváltozik a zene és itt megváltozik, és vagy a 4-dik olyan nagy izét öltem meg és mindig újratermelődtek...
  • CaviaR
    #844
    Megölni az összes szörnyet.
  • Broafka
    #843

    itt mit kell csinálni? :-/
  • Rage47
    #842
    én lánccal lehuztam azt a feliratot.
  • Broafka
    #841
    jah, sztem is úgy kellett volna, de az istenért nem akarta odadobni, szal én inkább leszabdaltam :)
    úgy is működött (legalábbis nekem)
  • haxoror
    #840
    Ha jól emlékszem a lánccal a neon klub feliratba kell dobni egy genyát
  • Broafka
    #839
    nah ezt akartam én is kérdezni anno, DE:
    bekapcsoltam a visiont és a jel arra a nagy fénytáblára mutatott, én oda felugrottam (nagy nehezen) és egy kardcsapással leszakadt az egész
    bár szerintem máshogy kellett volna megcsinálni, de én arra nem jöttem rá, mind1 így is működött :P
  • Broafka
    #838
    jó válasz :DDDD
  • Vinsanity15
    #837
    http://www.kepfeltoltes.hu/view/051029/rayne.JPG
  • Vinsanity15
    #836
    http://www.kepfeltoltes.hu/051029/rayne.JPG


    Bocs ezt akartam .Na itt mit kell ???????
  • haxoror
    #835
    be kell kapcsolni a monitort...
  • Vinsanity15
    #834


    Itt mit kell csinálni???
  • Rage47
    #833
    igen azok a legnehezebb részek. én is párszor újrakezdtem azoknál a részeknél:)de majd lesz egy mozdulat, ami igen megkönnyíti a dolgod....:)
  • Broafka
    #832
    végig játszható? :O
    hát már kezdtem izzadni mire nagy nehezen bejutottam az állatkertbe, aztán az álletkertben találkoztam egy dhampirral azt lő rám mint állat, alig van életem!
    kezdek már lassan tényleg vért pisilni :O
  • Rage47
    #831
    ez nekem sookkal jobban tetszik mint az 1...:)a szörnyek viszont tényleg erösek kicsit;)de végülis végigjátszható...:)
  • Broafka
    #830
    fhúú, ez nagyon nehéz :O
    az a baj, hogy tetszik a Rayne mozgása, kardteknikája, szép is, jó a grafika, de valahogy az 1 nekem valahogy jobban tetszett!
    itt nagyon hamar elfogy az életem, és 3X olyan erősek a szörnyek
    lassan már vért pisilek :-/
  • Rage47
    #829
    ejha nekem még nem volt ilyen. max annyi gondom volt h nem volt fenn codecem s nem akarta lejáccani a vidókat. más nem volt nálam.
  • Broafka
    #828
    van egy olyan gondom, ami csak néha jelentkezik, de amikor jön egy videó (mostanában lejátsza őket) akkor kiír valami directX-es szöveget és kidob az asztalra majd minden beállításomat elfelejti.
    Tud valaki segíteni?
    vagy találkozott már más ezzel a problemával?
  • pilsner
    #827
    nem tudja valaki,hogy a bloodrayne képregényeket hol lehet megnézni??
  • Rage47
    #826
    hát akkor félreértetted...mind1
  • Broafka
    #825
    én az 1. rész nagy állatjáról beszéltem, azt hittem te is arról beszéltél
  • Rage47
    #824
    mi köze a 2. rész nagy "állatjához", amit én írtam?:)