25245



















  • G_ArchAngel #25003
    Hey, was it taken by Joe Petersburger?
    Nope it is Chuck Testa!
  • Tikal #25002
    hát igen.. én nem is értem..
  • Timber
    #25001
    dehat az megcsak nem is jo kep...
  • norbre
    #25000
    hmmm
  • Tikal #24999
    Magyar termeszetfotos nyerte a wildlife federation fődijat

    ez mindenesetre érdekes
  • G_ArchAngel #24998
  • Dzsini
    #24997
    És ezért keresed a lehetőségeket a világban, hogy minél jobban megerősítsd a nézőpontod - jó módszer
  • Timber
    #24996
    [URL=http://urbanlegends.about.com/gi/dynamic/offsite.htm?site=http://www.ime.usp.br/%7Erbrito/teaching/mack/loo/interessante.html]Rule #1[/URL]
  • G_ArchAngel #24995
    Ugyanigy zavar, ha egy SP tobbet keres, mint egy Zoran. De az elet szar.
  • Timber
    #24994
    Vagy inkabb zavar, hogy tobbet keres (atszamolva is) mint te. Mondtam mar nem egyszer, nem fotozni kell tudni hanem eladni a fotokat.
  • Dzsini
    #24993
    Én is leírhatom magamról bármilyen oldalra, attól még nem lesz igaz/hiteles. A referencia látszik az oldalon, és még az is lehet, hogy van róla papírja is. Van olyan, aki több évet eltöltött egészségügyi vonalon, kitanult több, profi masszázstechnikát, majd elment "erotikus" masszázsra, ahol a kuncsaftok nem az ilyen irányú szaktudását igénylik - ettől még ő profi szakember marad, viszont legalább pénzt is keres.
  • G_ArchAngel #24992
    Addig én is poénnak éreztem, amig meg nem láttam a nyítóoldal alján lévő szöveg első mondatát.
  • Dzsini
    #24991
    Megint bajod van azzal, hogy valaki hajlandó úgy dolgozni, ahogy te nem?

    A lelkiismeretével ő számol el, a naptár alapján munkája van, ez a szöveg pedig még rá is játszik egy kicsit a dologra, poén.
  • G_ArchAngel #24990


    ha eddig nem volt ok a vilagegesre, ime itt egy...
  • Loál János #24989
    A Ricoh, és a Zenit ér párezret, a Fuji talán párszázat, a Naikei semmit.
    A Vaterán el lehet passzolni őket, sőt, ott körül is tudsz nézni, hogy konkrétabban mennyit lehet értük kérni.
  • skate00
    #24988
    Üdv

    Pénz hiányában szeretném eladni édesapám régi gépeit.
    Meg tudnátok mondani kb mennyit ér db ja, és hogy hol tudnám őket eladni?
    Szeretnék értük egy normális összeget kapni.

    -Ricoh KR-5
    Tükörreflex(SLR), belső fénymérős, záridő 1/8-1/500 és B, 1/60 vakuszinkron idővel. Japán Riconar 1:2.2 55mm eredeti optikával.
    hibátlan állapotban, eredeti bőrtokjával.



    -NAIKEI 1000-X
    hibátlan állapotban, eredeti vakuval, és tokkal.
    Motoros film visszatekerés .4 állítási funkciója van elöl a
    lencsén kell tekerni :16-teljes napsütés , 11-félig napsütés,
    8-félig felhős , 6.3-teljesen felhős.
    1:63 , f=50mm , New Color Optical Lens.
    2db normál ceruzaelemmel üzemel .


    -3EHNT ET (ZENIT) Tükörreflex(SLR)
    Eredeti HELIOS 44m-4 2/58 optikával.
    enyhén sérült állapot (kiesett az elsütő gomb)
    14C vakuval, (a felfogató sínje repedt, de javítható)


    + egy Fuji DL-50 hibátlan állapot, eredeti bőrtokkal, napelemes.
    Full automatic , Auto focus, Drop in loading, Fujinon lens 1:4 f=35mm

    Előre is kösz.
  • repvez
    #24987
    URAS mühold utvonala
    hátha valaki el tudja csipni amikor széthullik
  • G_ArchAngel #24986
    Interjú Gárdi Balázs fotóriporterrel
  • Molnibalage
    #24985
    Blog.hu-n linkelték.
  • DirtyGab3sz
    #24984
    Megvakultam bazzeg.
  • gabatika
    #24983
    ajándék tőlem neked :P
    erre is van igény ebben a kicsi országban
  • G_ArchAngel #24982
    ez mi ez??? 0:57-nel leestem a szekrol...
  • gabatika
    #24981
    egyébként meg jó szórakozást:
    klikk
  • gabatika
    #24980
    Sokadik esküvőm után, idén először kaptam egy pártól plusz pénz mondván mennyire tetszett nekik az anyag - zavarba is jöttem. :-)
    De beszéljünk a fotográfiáról, ne a hakniról.
  • G_ArchAngel #24979
    UK-ben is az olcsobb kutya baszik:(
  • DirtyGab3sz
    #24978
    Vágom,egyetértünk am ne feledd ez itt magyarisztán.
  • Timber
    #24977
    Hadd aruljak el egy titkot. Az emberek igenytelenek. Mind a fotos oldalon mind a vasarloi oldalon. Bugajakab Photoek azert tudnak megelni mert van aki meg van elegedve a szinvonalukkal es jonak tartja. Es fizet. Es ajanlja ismerosnek.

    Get on with it...

    Amit te tehetsz Gabesz, hogy igenyeset alkotsz. Igenyes kozonseget keresel neki aki nem az arat fogja nezni hanem a minoseget. Egy jo salesman ha valaki a gyengebb minoseg araival hasonlitja ossze amit csinal csak vallat rendit es 'annyoert az a minoseg jo akkor menj hozza, mert en nem adom lejjebb a minoseget, es az en minosegem az ennyibe kerul."gondolattal elkuldi inkabb a masikhoz de nem adja lejjebb, nem alkuszik meg. Az, hogy a te munkad mennyit er azt nem a vevo hatarozza meg hanem te.
  • DirtyGab3sz
    #24976
    Esküvőt pláne....
    Számomra az a durva ebben az egészben,hogy az ehhez hasonló pöcsfejek beválallják 10-20 ezresért a dolgot,és sajna van olyan akinek ez jó...bár a képeket látva nem értem,miért nem tolják fel neki análisan.
    Kölföldön ezért a minőségért a szart kiperelnék belőle...
    A másik, hogy aki ehhez szokott, ha véletlenül egy minőségi fotóshoz eljut, akkor anyázik az árakat látva..."mert bugajóska húszezeré megcsinálja"...
  • DirtyGab3sz
    #24975
    Ja...
  • pzs
    #24974
    Azt gondlom el kell kezdeni valahol , de neki az élesség meg a szűrő nem barátja. 1 tanfolyam vagy 1 kis tanulás nem ártana főleg mielőtt elvállal valaki 1 esküvőt.
  • Timber
    #24973
    Akkor nyomd a kezebe es tanuld meg marketingelni. Rakas penzt kereshetnel vele :D
  • DirtyGab3sz
    #24972
    De...szarabb.
    A legalapvetőbb technikai hibákat ejti,semmi koncepció a dologban,egy összecsapott kula a honlap is.
    Én átlagos fotósnak tartom magam..légyszives ne sérts meg hogy egy kalap alá veszel egy ilyen sráccal.
    Tisztában vagyok magammal,de ez kritikán aluli...és még hirdeti magát,mint esküvőifotós.Az 5 éves lányom külömbeket készítene,ha auto-módban a kezébe nyomnám a gépemet.
  • Gladiator
    #24971
    nem szarabb egy átlagos fotósnál.
  • gabatika
    #24970
    Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy nem kapok lábremegést, ha visszadobnak 1-1 ajánlatot, uakkor nem is szívesen dolgozom olyan megrendelőnek, akinek elegendő a szóban forgó vizuális élmény. Bár tapasztalatom szerint náluk akár 5e HUF is számít a kamerások esetén - tisztelet a kevés kivételenek. :-)
    ON
  • Timber
    #24969
    de pont igy kell kezdeni... masodhegeduskent meglovod a referenciakat es azzal elkezdesz hazalni. lehet a gyerek nem tud fotozni de 'salesman' kepessegei vannak. ki fog tobb penzt keresni? szerintem tudod a valaszt...

    Konyveknel is Best Seller es nem Best Written...
  • gabatika
    #24968
    Valahol el kell kezdeni, bár úgy tudom, hogy a MÁV-nál, BKV-nál is van most felvétel...
    Az igazi bajom az ilyen arcokkal az, hogy van 1-2 - szerintem - másodhegedűsként meglőtt "referencia" sorozata és máris megvehető a szolgáltatása. Uakkor vélhetőleg én, mi csinálunk vmit rosszul.
  • morcosqtya
    #24967
    :)

    Előbb néztem.
    Nem mertem linkelni.
  • DirtyGab3sz
    #24966
    Most karcolom magam véresre.....és sírva röhögök.
    A csávó honlapja....EZBAZZEKÉSZ
  • G_ArchAngel #24965
    89-es komment

    Szerintem orakig az arcomon fogom hagyni a tenyerem.
  • SiteDisagner
    #24964
    Sikerült! Köszönöm szépen!