3739
  • Anonymus91
    #3619
    Nézd meg Privátodat!
  • Anonymus91
    #3618
    Okay, kössz
  • donatus13
    #3617
    ja jolvan a spitfire verzio hibás nekem 3:30 mindig kibaszott szedd lea legnagyobbat az 5 gb et az a jo
  • Anonymus91
    #3616
    Nincs hozzá Crack mert vmi Spitfire verzió ne kérdezd mi mert én sem tudom o.O És már többször újra raktam
  • donatus13
    #3615
    Probálj Cracket cserélni.Vagy tedd ujra a játékot.
  • Anonymus91
    #3614
    Sziasztok! A Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2-vel kapcsolatos kérdést szeretnék fel tenni kis problémám akadt, ugyan is el kezdem a küldetést teljessen mindegy hogy Harc a gyűrűért vagy Gonosz/Fény hadjáratban egy idő után Meghal az összes egység le omlik az összes épületem és ki írja vesztettél nem tudom mi lehet a baj pár hónapja minden jól futott ment. Nem értem... Szóval várom az ötleteket
  • donatus13
    #3613
    GYertek többen jo a csapat
  • szenes
    #3612
    Hello, mindenki!
    Ha van valaki aki szeretne lotr:bfme 1-en vagy 2-n bajnokságot vagy épp csak egy mérkőzést jáccani hamachin keresztül azt kérem hogy látogasson el oldalamra: lotr_bfme.extra.hu !
    Amint beindul az oldal és sikerül egy pár versenyszellemű játékost összeszedni szeretnénk bajnokságot rendezni!
    Addig is akit érdekel a dolog az veegyen fel msn-en is amit az oldalon megtalálhattok...
    Köszi, Csá
    lotr_bfme.extra.hu
  • bAguziB2
    #3611
    Sziasztok lenne egy iszonyú nagy kérdésem. Tudja valaki hogy hol van a mentés? mert mutterom mindig xp-t telepítget és félek hogy el fog tűnni!!!!!!! előre is kössz
  • kecskusz
    #3610
    OK,gond megoldódott!
  • kecskusz
    #3609
    Hy!!!!
    Még anó regisztráltam Lotr:bfme-re és gond nékül játszotttam rajta a neten,de most hiába Írtam be a nevet és a jelszót azt Ítja ki ,hogy "Nem vagyok reg.a játékban" kiléptem és a regisztrációnál a már meg lévő Ea acountra klikkeltem,beÍrtam a mindent és el is fogadta,de a cd kulcsot nem fogadja el,pedig or. a játék!Kérem Írjon aki tudja mi lehet a baj!
    Előre is köszönöm!
  • donatus13
    #3608
    www.gamecopyworld.com
  • kittuce
    #3607
    Segítsetek légyszi!
    Nem találok használható és letölthető crack-et a LOTR:The Battle for Middle-eart I.-hez. Valaki írja meg hol keressem.
    Köszi
  • atenza
    #3606
    Hova kell bemásolni az elkészített mapokat h. lehessen velük játszani??
  • atenza
    #3605
    Igen töbek között azt is próbálta, mondanom se kell sikertelenül...
  • donatus13
    #3604
    elöfordulhat de meg lehet talán oldani uj videokártya driverrel
  • atenza
    #3603
    Ea fórumon azt írják h. az esetek 75%-ban a videókártya miatt van...
    Haveromnak se megy és már mindent kipróbáltunk...
  • Tip DRiLL
    #3602
    nem mivel régebben játszottam vele rendesen,ment is. Asszem volt vmi a dvd-n, 2 TMP fájl és azokkal kellet vmit csinálni.....nem nagyon értek hozzá
  • donatus13
    #3601
    akkor rossz a jatek
  • Tip DRiLL
    #3600
    Bocs én irtam el (www.gamecopyworld.com) innen szedtem le és cseréltem le v. 3szor game.dat szart és nem volt jó, mintha lépett volna be befeketedett a képernyő és visszadobott asztalra.
  • donatus13
    #3599
    www.gamecopyworld.com innen szedj cracket
  • Tip DRiLL
    #3598
    www.gameplayer.extra.hu innen mindent kiprobáltam, game.dat fájlt kicserélem (vagy 1000szer)... megnyitom a játékot ,elsötétül a képernyű és ledobja. plz segitsetek!
  • Tip DRiLL
    #3597
    Sziasztok! Ma tettem fel a jatékot a gépre csak sajnos nem vagyok vmi profi crackelésben,jól jönne 1 kis segitség!
  • donatus13
    #3596
    mive l hogy ugyan az volt cd kulcsotok azért
  • atenza
    #3595
    Hamachin többen is lehet tolni mint 1v1 a BFME2-t? Mer az egynél volt vmi baj amikor lanon akartunk menni h. a 3. játékosnál nem fogadta el a cd kulcsot v. vmi ilyesmi..
  • el Boogie
    #3594
    Sziasztok! A címadó játék 2. részével kapcsolatban lenne egy kérdésem. Még csak most szereztem be az alapjátékot (LOTR: BFME2), eddig a COH-t toltam ami a RTS-eket illeti, a Starcraft óta inkább Oblivion szerű gammákat nyomtam, meg körökre osztott stratégiákat és... OK elég az Off-ból. A következő a gondom (kicsit szégyenlem is megkérdezni, mert tuti halálosan béna amatőrség, de mit csináljak): nem tudom elfoglalni az outpost/zászlós objektumokat. Pedig mindent úgy csinálok -elvileg- ahogy a gép írja a tutorialban, de mégsem akarja a jót, az egységeim csak állnak, mint az a bizonyos f@sz a lakodalomban. Teljesen meg vagyok már zavarodva, mert nem tartom magamat kezdő gamernek (több mint 20 éve játszok számítógépes játékokkal). Lehet hogy bug? Légyszi segítsetek
  • Sas6
    #3593
    www.gameplayer.extra.hu
  • gyuri00
    #3592
    hachin a szerver neve :mho17
    kód:mho17

    aki akr játszani az jöjjön
  • donatus13
    #3591
    érdekel
  • gyuri00
    #3590
    én szoktam néha ha érdekell elküdtem a szoba címét és kódját
  • demetan
    #3589
    hamachizik itt valaki?
  • donatus13
    #3588
    igy tudsz ha nem eredetid van ha meg eredeti akkor meg nyomd neten ugybiztos jobb:D
  • donatus13
    #3587
    hamchival lehet egy 1v1 meg minden hogy
  • derfin
    #3586
    Hi! Hogyan tudok az interneten másokkal játaszani?
    Kezdő vagyok, ha valaki ráérne válaszolni azt meg köszönöm előre.
  • dzsuvajoe
    #3585
    Sziasztok honna lehet letölteni sehol nem találom a 2 meg a WK megvan meg akarom nezni aze elődöt is:)
  • demetan
    #3584
    hy!
    Hogy lehet multiban játszani vele?
    Hallottam a Hamachiról-avval lehet 1v1 csatákat nyomni?
  • donatus13
    #3583
    igy van:D ezt ki hagytam
  • BBalee
    #3582
    És persze ki kell fejleszteni a tüzes lövedéket :)
  • donatus13
    #3581
    helm szurdoki csta könnyü cska felkell küldeni az ijászokat a legfelsö rétegbe és annyi. én mind 2 hardon nyomtam ki nem volt olyan nehéz szerintem de engem legjobban gondor küldetései dolgoztattak meg
    most a kieg következik
  • donatus13
    #3580
    a kodot azt a network gazdájátol kell kérned