3739
  • dwine
    #3579
    SZiasztok!

    Kösz a patchet, csak megakadtam:D
    Leszedtem a Hamachit, de kijön valami Hamachi Quic Guide ablak
    eljutottam 1 lépésig de nem tom milyen network név és jelszót kell beírni az ablakba. Plz ha tudtok segíteni írjatok.
    Előre is köszi
  • donatus13
    #3578
    hamachival nekünk müködik
  • donatus13
    #3577
    crack csere
  • dwine
    #3576
    Császtok!
    Most raktam fel a BFME2-t, de mikor elindítom a játékot kiírja hogy :"hibát észlelt a Game.dat fájl ezért kilép..."
    Mit csináljak? Segítsetek légyszi mert itt baszom a rezet már 2 hete:D
    császtok és plz írjatok!

  • gyuri00
    #3575
    az már jó lett csak carck kellt hozzá

    aszt nem tudjátok hamchin h tudunk játszani? mert nem látjuk egymás szerverét?!
  • donatus13
    #3574
    talán tedd fel mindet
  • gyuri00
    #3573
    vagy fel kell tenni az összeset sorba és úgy jó lessz?
  • gyuri00
    #3572
    hali

    nekem meg van a game csak ha ráteszem az 1.6 pacht uttána nem indul a játék?(virágbotlos verzió) nics valami tört pach vagy valami?
  • donatus13
    #3571
    nem felesleges nekem pl a 4 gigás változat nagyon szar volt nem müködöttt benne skirmish és hiányzott belöle csomo küldetés elem
  • fapuma
    #3570
    csak azt szeretném kérdezni,h én most töltöm a Battle of middle earth IIt...van olyan,ami mellé van írva vmi Reloaded..meg olyan,ami csak simán a játék neve...tudom,h ostoba kérdés,csak már pl a RACEnél is megszívtam,h valami mittom én milyen fajta verziót töltöttem le,amit sehogysem lehetett felrakni...előre is köszi:)csak ne töltsek már le 5gigát feleslegesen:)
  • InfectedMann
    #3569
    Ma már másodjára próbáltam, de a Helm szurdoki ütközet sztem lehetetlen.
  • InfectedMann
    #3568
    Ez a Helm szurdoki csata még easy -be is nehéz :S
    ti hogyan jutottatok tovább rajta?
  • donatus13
    #3567
    www.gamecopyworld.com
  • gabeone
    #3566
    Sziasztok! Letöltöttem az alap játékot és a kiegészítőt is, de krekk híján nem lehet elindítani. Nekem nem fontos, hogy peccseljem, csak induljon el és meg tudjam nézni, hogy milyen is a játék. Számtalan oldalt végignéztem, de letölthető krekket nem találtam. Biztos bennem van a hiba, de nem találtam. Most hozzátok fordulok: Kérlek, egy linket mondjatok nekem, vagy küldjetek privátban. A fórumon a linkek amit közöltek, már elavultak.
  • InfectedMann
    #3565
    1280*960 -ról levettem 1024*768 -ba és fut a picike rendesen meg a Maximálisról levettem a grafot Magasra.
    Nemtudom miért volt baja pedig volt a NFS - Carbon megy 1280*1024 -ben full graf beállítások mellett.
    No mindegy a lényeg, hogy végre rendesen tudok játszani :)
  • donatus13
    #3564
    ennek okai lehetnek: rossz a video kártya driver,hibás maga a játékÿ(nekem is rossz volt meg elöször),rossz a crack,jah és ilyen fagyásos problémák elöfordulnak procimiatt is de ez nem biztos söt valoszinü, hogy nem amiatt van
  • InfectedMann
    #3563
    hello!

    Nekem lenne egy problémám. Vagyis kettő.
    Az első az, hogy játék közbe automatikusan ledobja magát a játék a tálcára.
    A másik az, hogy egyik percről a másikra kifagy a gém. Megáll minden és valami hülye hang szól a hangfalakból. Valami búgáshoz hasonlító hang.

    Valaki találkozott már ezekkel a hibákkal?
    Mi lehet a megoldást? Tegyem fel újra a játékot? Feltört Patch van?
  • Kry
    #3562
    sziasztok, nekem is madjnem ugyanaz a problémám mitn az elözö hozzá szolonak csak nálunk ugy van hogy ha én kreálok azt a másik látja, de nem tud csatlakozni mert kiir valami verzio hibát, ha pedig nem én kreálok hanem a haver akkor azt egyáltalán nem is látom...

    Itt is a witch kingröl van szó természetesen, és szintén hamachis probálkozásrol. Ha valaki tudna valami segitséget az pls irjon ide a forumba. Előre is thanks.
  • Montly
    #3561
    Sziasztok!

    Valaki nem tudja, hogy hálózatban hogy lehet nyomulni a Witch King-el. Hamachin keresztül próbáltuk haverral, network game-ben a chatben látjuk is egymást, de ha valamelyikőnk kreál azt a másik nem látja. Valaki tudna segíteni pls?
  • donatus13
    #3560
    nem tom feltenni mindig kiir vamit
  • gyuri00
    #3559
    The.Lord.Of.The.Rings.Battle.For.Middle.Earth.2.The.Witch.King-el valki nem kar játszani neten?:D ma prbáltam ki de ngyon tetszik:)
    neten iskibróbálnám igaz még kezdő vok ha valaki akr játszani az írjon
  • donatus13
    #3558
    BMFE 2 hamachis bajnokság nincsen?
  • banoka
    #3557
    Sziasztok! Nem tudna valaki valamilyen cheattel segíteni nekem a LOTR: The Battle for Middle Earth 2 -höz?
  • toysoldier
    #3556
    Vki plz :S
  • Cairass
    #3555
    Ha értelmetlen dolog kiadni egy ilyen korrekt, hangulatos játékért 4 ezer forintot, akkor értelmetlen vagyok!
    A magadfajta "értelmes" embereknek ezt a linket javaslom...
  • Pac2
    #3554
    Wow, kössz... De én valami értelmes ember segítségére gondoltam..
  • Cairass
    #3553
    Vedd meg eredetiben és nem kell crack!
  • toysoldier
    #3552
    Hi! Vki tudna adni egy linket,ahol találok 1 nocd cracket a BMFE 2-höz?
    Mer újra lett rakva a gép és most akarnám felrakni a játékot csak seholse találok 1 cracket hozzá :S előre is köszi

    jah és ha nem nagy probléma akkor 1 olyan link kéne ami nem az oldalra hanem magára a crackre mutat (remélem érthető) meg ne legyen vírusos az oldal :)
  • Pac2
    #3551
    Hi! Lenne 1-kis problémám: letöltöttem a játéot, Daemon Tools-ba meg is nyitottam,fel van innstallálva, de amikor elakarom indítani kéri a dvd-cd-t! A Mappájába pedíg nincs crack fájl...:S PLS Help! (Ha valaki tud adni konkrét linket 1-működő crak-hez, vagy segítene azt megköszönném!)
  • kolibrinyelv
    #3550
    Ez egy naon zsír játék!!
  • kücske
    #3549
    segítsen vki h h indul el mer már meg csináltam a muntolást és azzalé sem megy ugyan az a hiba üzi jelenik meg mint amikor nem crackelsz egy játékot ha ez segít kösz a segítséget
  • horitazi
    #3548
    tranierek és a cheat használata a ligán tilos!!!
  • horitazi
    #3547
    www.bfme.fw.hu

    Hamachi Liga 2v2es BFME1
    jelentkezettek minnél többen pár héten belül indul!
  • kücske
    #3546
    így se megy
  • kücske
    #3545
    jeh jeh megvan
  • kücske
    #3544
    amúgy köcce a segítséget
  • kücske
    #3543
    és azt h a pííbe tom leszedni mer nem naoin akaródzik
    köszi
  • Tom Tom
    #3542
    bassza meg na:http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_lotr_battle_for_middle-earth.shtml#LotR:%20Battle%20for%20Middle-Earth%20[ENGLISH]%20No-CD/No-DVD/Fixed%20Image
  • Tom Tom
    #3541

    itt a link
    és ezt szedd le:LotR: Battle for Middle-Earth [ENGLISH] No-CD/No-DVD/Fixed Image
  • Tom Tom
    #3540
    Eleinte nekem se ment de menj ide és keress rá a battle for middle earth-re és van egy 3.7 mb-s mini image és azt ha bemuntolod menni fog.
    Ez nagyon fasza egy játék baromira teccik