3739
  • JiM001
    #3659
    Talán azért mert azt írja fent kell lennie a BFME II-nek is!
  • JiM001
    #3658
    Üdv!

    Olyan gondom van ami még sosem volt. Ha mozgatom az egeret, akad a gáma!! Akár a nyitó anim, vagy főmenü vagy a gámában.
    Tud valaki megoldást erre?
    Köszi!
  • Turan7
    #3657
    csá all!
    A véleményetekre vagyok kiváncsi: melyik a legjobb faj a hősöknél szerintetek én varázslóval megyek.
  • NintendoGC
    #3656
    Üdv!

    A napokban vettem meg a gamma-t a netes hálójáték miatt. Mikor online csatlakozni szeretnék azt írja, hogy szükséges letölteni egy javítást, amihez meg is próbál csatlakozni, de a letöltés nem indul meg. 1.0.3-as patch-ot feltettem, de továbbra is javítást akar letölteni... de legalább letöltené!!!

    Kérem segítsen valaki.
  • atesz02
    #3655
    Halihó! Valaki küldhetne nekem az első részhez egy v 1.03-as crack-et! Nagyon megköszönném! Ugyanis felraktam az 1.03-as patch-et és most nem akar elindulni sajna... :S
  • Beni521
    #3654
    HI! 1.05 -ös patchet raktam fel, azóta nem idnul a játék, kéne egy működő crack, előre is kössz
  • ambrus147
    #3653
    van valikenk crackje?
  • kdenes16
    #3652
    hellosztok!
    Ma letöltöttem a Lord Of The Rings The Battle For Middle-Earth The Rise Of The Witch-King-et és nem idul el a telepítés. Ezt irja ki: you must have a copy of the battle for middle(tm)II installed to play the rise of the witch-king.The installer will now exit. Talán azért nem megy mert reloaded fájl? Valaki segisten!!
  • Prince23
    #3651
    Öcsém, hát ez gáz ez a játék, már mint az Éomeres küldetésekre gondolok. teljesen elrontották a GyU feelingjét ezzel. Nem értem, h minek kell Éomer-rel termelgetni + katonaságot, azt agyatlanul lerohanni az ellent. Ha az Éomer-es gagyi termelgetős styl nem lenne benne, akkor asszem tökéletes játékmenetre szavalnék.

    Grafika: 8
    Hangulat: 8 (az előbb említett Éomér)
    Hangok: 9
    Irányíthatóság: 9
    Küldetés felépités: 7 (előbb említett Eomer)
  • Prince23
    #3650
    Na meg van a gém, csak az a helyzet, h a felbontásnál mikor beáálítom, akkor az lcd-nek nem megy ki a szélére az egész képmínőség. Szal szélen, jobb oldalról van egy 2 centis hézag...
  • cooked
    #3649
    igen kell
  • cooked
    #3648
    csá mindenkinek én innen töltöttem a no-cd cracket és elindult.
    http://www.gameburnworld.com/gp/gamefixes/lordoftheringsbattleformiddleearth2.shtml
  • donatus13
    #3647
    + Egy nép van witchking népe föként trollok alkotják meg ember félék:D
    Kampány is tök jo vele kell masirozni :D olyan mint a második
  • Prince23
    #3646
    Mesélnél egy kicsit róla, milyen népek vannak benne, meg a kampány milyen?
  • donatus13
    #3645
    Aha nekem tökre bejött uj nép sok uj pálya...
  • Prince23
    #3644
    És szted megéri a Withkinges kieg?
  • donatus13
    #3643
    igen kell
  • Prince23
    #3642
    Hi!
    Azt szeretném kérdezni, h a 2.-ik részhez a The witchking az kiegészítő?
    Szal kell hozzá a 2 rész?
  • tommygiant
    #3641
    Császtok!
    Nem tudjátok van-e ehhez a játékhoz végigjátszás?
    És ha van, hol?
    Előre is köszi!
  • donatus13
    #3640
    cd hiba
  • amadeus1992
    #3639
    Hy csak azt szeretném kérdezni hogy megvan a Király visszatér eredeti cd.-be oszt a telepítőkód beírása után megpróbálom elindítani a telepítést de valamiért beszarik az egész azt írja hogy az "Autorun.exe. hibát észlelt ezért leállt ."
    Nem tudtok rá valami megoldást?
    Vagy ez a cd.-hibája?
  • donatus13
    #3638
    kikapcs teljesen
  • donatus13
    #3637
    kikapcs teljesen
  • Dave00
    #3636
    kapcsoljam ki vagy állítsam be h ne blokkolja?
  • donatus13
    #3635
    tüzfal
  • Dave00
    #3634
    a crack is ugyan az!és megy a hamachi is!
  • donatus13
    #3633
    Hamachival probáljáték lehet a crack annak is ugyan annak kéne lennie
  • Dave00
    #3632
    hello!azt szeretném még megkérdezni hogy amikor jáccani akarunk alanba a haverommal akkor kiírja a szinkronizáció nem sikerült mert valószínüleg a játék verzióját modosították!őedig ugyan az a pecccs van rajta!mi lehet a probléma?előre is köszönöm a segírtségetek
  • Dave00
    #3631
    minden ugyan az!
  • donatus13
    #3630
    nem tom
    de patcheljétek meg és a crack legyen teljesen ugyan olyan
  • donatus13
    #3629
    nem tom
    de patcheljétek meg és a crack legyen teljesen ugyan olyan
  • Dave00
    #3628
    de hamachin meg azt írja ki amikor be akarok lépni a bfme-s szobába h telített de a haverom meg be tud lépni?az mitől van?
  • donatus13
    #3627
    ird at pl vagy használjatok hamachit
    hamachival menni fog
  • Dave00
    #3626
    meg mostmár egyikünket se jelzi ki!:(
  • Dave00
    #3625
    és az ipvel mit csinjak?
  • donatus13
    #3624
    lehet tüzfaltol vagy valalhol hiba van a hálozatba pl ip körül nézelödj
  • Dave00
    #3623
    hello!még azt szeretném megkérdezni hogy hálózatba hogyan tudunk jáccani?a haverom a gépén lát engem de én nem látom őt!én készítek játékot és ő meg nem tud csatlakozni?mert kiírja neki h időtúllépés miatt a kapcsolat megszakadt!ez mitől van? és mit lehet vele csinálni?előre is köcce a segítséget!
  • Dave00
    #3622
    oké!kössz a segítséget!
  • donatus13
    #3621
    crackeld meg a patchhez valo crackel www.gamecopyworld.com on találsz
  • Dave00
    #3620
    Hello!azt szeretném megkérdezni hogy hogyan kell feltenni lotr:bfme2nek?mret ha meg patchelem és felteszem utánna kéri az eredeti dvd-t?mit lehetne csinálni vele?előre is köcce