3739
  • Paddy
    #3699
    ilyen nálam volt és úgy oldottam meg h leszedtem egy másik verzióju játékot
  • mumpic
    #3698
    Sziasztok,

    anyám játszana a BFME1-gyel, de azt mondja szar a cédé (!). Ez gyakorlatilag azt jelentette nála (hosszas faggatás, és nyomozás után derült ki), hogy amikor a játékban rányom arra hogy csetepaté, és elkezd játszani, akkor pár perc után mondja neki a játék hogy veszített.
    Kerestem neki patchet, most 1.03, de így is ezt csinálja. Ő bénázik valamit, vagy esetleg más patch kell hozzá, vagy valami más megoldása van a problémának?
    Segítsetek, mert nem száll le rólam míg meg nem oldom. :P
  • killermano2000
    #3697
    valaki irna a Lord of the Rings:Battle for Middle Earth 2-hez csalást
  • dragon 1777
    #3696

    A Bfme1-ben ha a Rohani sereget kiképezem úgy ahogy szeretném akkor Helm szurdok után miért változik meg a sereg összetétele?
    pl: az egész rohani sereg lovasíjász,DE a Helm szurdok után kb. a fele már csak lovas lesz :S Ezt hogy tudnám megoldani, hogy maradjon az eredeti sereg?
  • genory
    #3695
    szompolyogjál!:)
  • hunhogzilla
    #3694
    Hali, nem tud valaki valami jó megoldást a Balrog ellen? Ha a gép benyomja ellenem, mindíg kikapok, mert nem tom kinyírni :S Eddig csak Gandalfal sikerült megsebeznem, de azt kinyírta, mielőtt leszedtem volna :S
  • Carloska
    #3693
    Crack:
    http://anonym.to/?http://www13.zippyshare.com/v/76697206/file.html


    Vírusnak észleli de ártalmatlan sima patchelő hogy menjen!
  • ewuk
    #3692
    gondolom egy crackelés nem ártana neki, amit az 1.03as patchez adtak ki.
  • Goku SSJ5
    #3691
    Hi all.

    Valaki segitene pár napja szedtem le a bfme 1-et és felraktam rá az 1.03 patch-et és ezzel el sz@rt@m de haver segitett mer neki is ez volt a hiba, de amikor daemon-ba be mountolom a game iso-ját és elinditom a játékot akkor azt irja ki h "...disable all CD/DVD emulation software and re-start the game" de ha meg nincs bent a DVD-je akkor meg azér nem indul ijenkor mit kéne csinálni?? (havernál nincs ijen probléma)
    pls valaki help
  • genory
    #3690
    Csaó!

    Nekem csak akkor indul el a game, ha nincsenek fent a patchek! Meg a másik parám, hogy a magyarítást nem engedi felrakni valamiért! Tudna valaki segíteni?
  • New Holland
    #3689
    A sajátgép/c/users/felhasználó név/AppDatab/roaming/My Battle for Middle-earth(tm) II Files (win7-en,de a fájl helyét leszámítva a többi os-nél is ugyanígy működik)mappában van egy options fájl. Abba resolutionhoz beírod a kívánt értéket(pl.:Resolution = 1680 1050).Nagyobb felbontáson nem próbáltam mert a monitorom úgy sem tudná.
  • owner01234
    #3688
    Hali.
    Kellene segitség a következöben:
    A játék 97% nál kilép és kidob egy ablakot amiben valamilyen gamedat hiba van.
    Tudom hogy ez másnál is jelentkezett ( olvastama forumban de hibaelháritást nem láttam benne) ezért kérnék sgitséget. fontos lenne.
  • gurubefree
    #3687
    Sziasztok

    Hogy lehet 1680x nagyobb felbontast kicsikarni a jatekbol ???
  • Kingnandi
    #3686
    Hello!
    Amikor online játszottam hős hős ellen egy tünde ellen harcoltam és csapatokat idézett amilyet az emberek tudnak.
    Azt hogy lehet megcsinálni a hősömnek,hogy én is tudjam más faj képességét a sajátomnak?
  • ewuk
    #3685
    így kell: http://mevault.ign.com/View.php?view=Tutorials.Detail&id=3
  • gadamka
    #3684
    nekem is pont ez lenne a gondom csak a 2ben... plz hlp
  • ewuk
    #3683
    srácok, rég elfelejtettem nem tudja valaki mit kell átírni ini.bigben hogy az egység limit ne 200 legyen? middle earth egyről van szó. előre is köszi.
  • ZTM
    #3682
    Haverral akartunk játszani a BFME1-el hamachi egítségével,mikor csatlakozni akar a játékomhoz kiírja neki hogy "connection timed out".
    nemtom mi lehet a probléma és gondoltam ti tudtok segíteni.
    előre is köszi.
  • Legend Killer
    #3681
    és te? te jössz a GYU klánomba? :D
  • donatus13
    #3680
    Gyenge a videokártya vagy a proci túlterhelődik és ennyi volna:)
  • Legend Killer
    #3679
    :S, hát nézegesd még a topikot, hátha betéved ide vki... xfire-n lévő GYU klánba van kedved jönni?
  • atesz02
    #3678
    Csak akkor lassul, amikor a nagy seregre viszem a képernyőt.
  • Legend Killer
    #3677
    Nem tudom mi lehet a baj, sry.
  • atesz02
    #3676
    Halihó! Nem tud valaki valami megoldást, hogy a játék ne lassuljon?? Mert nagyon idegesítő sajna!
  • Legend Killer
    #3675
    és gondoltam szólok, elkészítettem a magyar LOTR klánt. Jobb később, mint soha :DD.

    Klán.
  • Legend Killer
    #3674
    vki jöjjön velem jáccani pls.
  • Legend Killer
    #3673
    Vannak klánok? :D Játszanék klánban... és aki akar, vegyen fel xfire-re: louie20.

    Mégpedig azér, hogy hamachin keresztül multizhassunk.
  • Sas55113
    #3672
    Hello!

    Nekem egy olyan prolémám lenne , h első pálya , Mória , most ujra feltettem a játékot , és egy idő után Móriánál kiirja , h Vesztettél , s meghal minden hős , pedig semmi olyat nem csinálok , amitől befejeződnek a játék... Van vlmi javaslat?
  • Kiswarga
    #3671
    Hopp Sorry rossz topikba írtam.
  • Kiswarga
    #3670
    Nekem már ott probémám van, hogy el sem indul... Nem tudom mi a francért de eredeti a játék és nem tölt be.
    Tudom van rajta vmi másolásvédelem de gépen jelenleg semmilyen íróprogram meg A120% meg Daemontools sincsen.

    Tud vki egy tippet, hogy mit lehetne ezzel kezdeni? Nagyon jáccanék már vele de nem tudok egy ilyen miatt.
  • Bilibuli
    #3669
    Hy! Itt valami tévedés van! Aki patchel (és nem eredeti) az nem tud neten játszani mert a patch felülírja a fájlokat. Na már most neked cracked csak a game.dat-hoz van , tehát a többi fájl keresné a patch általá változtatott fájlokat aminél a game.dat más ezért Game Crash van . sajna vagy meg kell venni vagy bele kell törődni!
  • SpeeKiller
    #3668
    hy all! nekem olyan problémám lenne ,hogy nem tudunk lan ba játszani :S Hamachi hiába megy nem talál ha talál is időtúl lépés! Utána ha ráfrissitek eltünik ez oda vissza így megy ... ip-t sehol nem lehet változtatni a kér verzió ugyan az. mi lehet a probléma? a válaszokat elöre is kösözöm.
  • kadam007
    #3667
    Hali!

    Tudnátok mondani olyan linket ahol BFME 2-höz unlimited POWER point ot ad? (version: 1.00)

    köszi
  • Blazs X
    #3666
    Probléma megoldva, de most ha regelek az EA-nál használtnak írja a CD key-em. (FLXP-XQXZ...) Ilyenkor mi van? Tudna valaki adni egy másik kódot?
  • Blazs X
    #3665
    A BFME II 1.06-os patch fenn van, hogy végre Online jáccak, de indításkor kéri a CD-t és ha crackelem tehetem újra a gamet, mert hiba! MISSINÁJAK?
  • totyi
    #3664
    sziasztok!nem tudja valaki esetleg hogy mi a lord of the rings battle of middle earth játéknak a cd kódja??mer naon kéne
  • Paddy
    #3663
    Ha valaki pecset tölt le az hozzá a cracket a gamecopyworld.com-on keresse
  • Varikova
    #3662
    A haveromnak is eredetiben van meg de az övé sem jó. Szedj le seria számot a netről.
  • xixix
    #3661
    Hi! Megvettem eredetibe a BFME2-t 2000Ft-ért a TUSCO-ba és nem jó a serial:S Nem tudjátok miért? Pedig mindent jól írtam be, és ha már egyszer használták a kódot akkor is el kéne fogadnia a telepítésnél, de nekem még a beregisztrálásnál sem fogadja el:S
  • Varikova
    #3660
    Nekem a 2-vel akadt gondom.
    Ha felrakom ( másolt CD 1-2 karccal ) akkor amikor betöltené a fájlokat amiket telepítenie kéne 98%-nál azt írj ki hogy lemez olvasás hiba. Ha a CD képfájlt ki akarom tenni a winchesterre akkor 86%-nál ugyan azt írja ki. Rájöttem :D , hogy ha nem fejezem be a telepítést és úgy indítom el a game-t akkor CD-t kér. Amikor leszedtem hozzá és úgy indítottam el megjelent az eleje és úgy kb.5-6 perc múlva kilépett és semmit sem írt. Ha menet közben be akarom zárni azt írja, hogy nem válaszol a game.dat fájl.Eközben végig az a zöldes színű valami volt a képernyőn. Mit csináljak vele? Aki tudja kérem írjom!