32
  • MaSzKa
    #32
    Ezek hülyék aki megszerzi illegálisan az nem biztos ha nem tudná +szerezni, akkor + is venné! Fuck!
  • Power
    #31
    Pedig így is gusztustalan. :D
  • RelakS
    #30
    Én már vettem DVD-t mongyuk, de az 200 HUFnáger volt :)

    3-4-nél többet viszont nem vagyok hajlandó ilyenre áldozni, ha meg nem angol (vagy magyar) nyelvű a cucc, akkor még ennyit sem...
  • RelakS
    #29
    Az elvetemültebb rajongók garantáltan. Mongyuk a warez minősége miatt néha így is megveszik sztem...
  • Csudri #26
    Ez a csóka tuti, hogy erről a bolygóról jött? Amúgy warez rox!
  • CAD
    #24
    Hollywood százmilliókat veszít az internetes kalózmásoláson - és ezermilliókat nyer.
  • gz8
    #23
    Ha ilyen fejem lenne, hazáig rugdosnám :-DD
  • Xboxman
    #22
    hehe majd megveszem a szaros filmjeiket ha nem dupla annyiért fogják itt nyomni mint az usában
  • ÁjjLe BoBBi
    #17
    hú de leszarom hogy mennyit veszítenek!
  • [HUN]PAStheLoD
    #16
    mpaa bassza meg..
  • Troll
    #10
    Én is úúúúgy sajnálom őket. =-( Minnyá veszek hat filmet.
    Szegény bácsinak olyan gonosz feje van, elmehetne horrorszínésznek.
  • Joe
    #9
    Kiszámolták és az optimális áron hozzák ki, ahol a maximum a profit. A kalózkodás elleni beszédeknek, pereknek is kiszámolták az árbevételét, valamint a kiadásait. Hidd el, nem buta emberek ülnek azokban a székekben.

    Ha jobban megérné $5-ért adni, akkor annyiért adnák...
  • RelakS
    #7
    Dolláros, de egykutya
  • RelakS
    #6
    Ők lehet, hogy ennyiért adják, csak rájön a gyártás, szállítás, vám, kutyafasza, gyerek zsebpénze, oszt a 3,5 euróból lesz 30...
  • zippofcy
    #4
    2010ben videokazettak??? Hol elnek ezek?
    Egyebkent meg a faszom az osszes RIAA tag seggebe ... fogadok legalabb annyira elveznek mint ahogy en :)
  • gyraph
    #3
    Basszus megsajnáltam őket...többet nem töltök le...mostmár átérzem. Végül is nem sok az a 7 rúgó egy filmért. LOL :) Ennek a vámpirnak a képen biztos még nem csúszott fel elég koksz az orrán és nem volt még elég műmell a kezében. Ezentúl majd utalok neki egy kis pénzt havonta pluszban.
  • Pheel
    #2
    De vajon menyit nyer ugyanemiatt? Szerintem elég sokan nézik meg moziban a filmeket azért, mert látják, hogy érdemes...
  • HuAn82
    #1
    Jaj de sajnálom "szegényeket"!