266
Traktor DJ Studio 2.5
  • Herr Lehrer
    #146
    Ez mit akar jelenteni?

    Invalid System ID
    The System ID you submitted is not valid. Please always use the Registration Tool in the application folder to authorize your NI product and double check your serial number.

  • InfectedMann
    #145
    csak azért mert én így nem tudok keverni hogy nem hallom ugye a következő számot!!!így elég nehéz összerakni a 2 számot!!!nem tudom ti hogy vagytok vele...
  • InfectedMann
    #144
    egy kérdésem lenne! nemrég kezdtem újra használni a Traktort hátha most sikerül összeállítani rendesen! hogy a picsába lehet megcsinálni hogy 2 hangkártyát tudjon kezelni?
    1 alaplai és 1 sb live 5.1! minden más mix progival betudtam állítni hogy betudjam állítani hogy egyszerre használja mind2-t szóval egyik az egyik lejátszó a másik a másik! de ebben a fosban nem tudtam beállítani!
    Valaki segítsen plííííííz!
  • Herr Lehrer
    #143
    thx már megy
  • Tetsuo
    #142
    A legegyszerűbb ha a progi mellett (alatt) megnyitsz egy ablakot amiben a számok vannak (mp3, wav) és egérrel az ikont áthúzod a A v B oldal sávjába, utána playre kattintasz s már megy is a szám (grafikusan mutatja a sávban h fut) ha ezt látod akkor jó, már csak a hangkártya adatokat kell beállítani a "setup" menüpontban (jobb oldalon fenn a kérdőjel mellett, a "három pipa ikon").
  • MerlinW
    #141
    Baszdki...
    1. ne ordíbálj.
    2. 8 hozzászólást csak vissza tudsz olvasni...
  • spyker
    #140
    HOL LEHET LETÖLTENI?
    ÍRJATOK A [email protected]!
    KÖSZI!!
  • MerlinW
    #139
    akkor a beállítások, hangkártyabeállításnál nézelődj
    sztem nincs belőve rendesen.
  • Herr Lehrer
    #138
    Amit mondtál mindent próbáltam egyik se ment
    Rendeltem billentyűket is és igy se ment.Valami ott jobboldalt villog zölden meg pirosan hogy 0.0 de azonkivül SEMMI
    Egyszerűen NEM SZÓLAL MEG akármit csinálok akárhogyan nem tudok belöle egy kurva hangot kihozni.
  • MerlinW
    #137
    - Listából behúzod egérrel valamelyik számot, oszt pl a háromszög jelzésú gomb...

    - Magyarítás nincs és nem is lesz.

    Minden funkcióhoz rendelhetsz billentyűket. Mielőtt dühöngsz nézd át a programot...
  • Herr Lehrer
    #136
    rossz válasz
  • VinylToy #135
    LOOOÁÁÁL
  • Herr Lehrer
    #134
    Vazz ilyen nincs.
    NEM TUDOM ELINDITANI a zenét.Már minden gombot végignyomogattam de sehogyse lehet.
  • Herr Lehrer
    #133
    Szevasztok
    segitsetek kicsit pls mert ki van a tököm.Nincs valami magyarositás ehhez valahol?Én egyenlőre semmi különöset nem akarok csak elinditani a zenét de ezzel a szarral az se megy.szal hogy kell ezt kezelni?
  • MerlinW
    #132
    amíg ki nem jön a 2.6
    innen letölthetitek a 2.5.3 -ast

    a programs könyvtárból
  • Met
    #131
    Azért érdekel ez mert letölöttem a Metallica fekete lemezét DVD-n és 5.1-es meg DTS hangsávok vannak rajta plusz egy háttér kép meg az éppen aktuális szám címe látszik. Durva jól szól, viszont ha berakom a sima audió lemezt közel sem akkora élmény mint a másik. Szóval arra gondoltam, hogy a többit is meg lehetne csinálni olyanra.
  • WiSHM4ST3R
    #130
    Nemsokara megjelenik a Traktor DJ Studio 2.6. Ha az internet szolgaltatod tamogatja akkor tudsz elobe majd keverni es interneten keresztul barki meghallgathatja.
  • Tetsuo
    #129
    De aki ilyen kérdést tesz fel, az jobb ha az alapoktól kezdi..
    Hogy a kérdésre is válaszoljak: Ha szteróban lett felvéve akkor, szűrhetsz csúsztathatsz (milliszekundumokkal) akármit bármerre, abban nem lesz több tér-információ. A szteró ugyanis egy dimenzióban rögzít, a pl 5.1 meg 2ben. (Egy kvadróból viszont bármikor lehet akár egy 8.1et csinálni.) Érted, ugye? Hogy a hátad mögött mi szól azt egy szteróból soha nem tudod meg. Az utózengés és különböző teremszimulációk (amit egy PCvel nem is lehet profin megcsinálni) sem adnak pontos információt az irányról, csak érzetet.
  • Met
    #128
    :)
    Én valami keverőprogira gondoltam.
  • Tetsuo
    #127
    hm.

    Sajna csak egy magyarnyelvű könyvet tudok ajánlani neked a témáról (hangtechnika) a Diszkónika címűt kb '80ból.
  • Tetsuo
    #126
    Én nem bíztatlak arra h töltsd le a netről mert az csúnya dolog, de ilyen kérdések után v 20an be szokták írni h DC v BT.
  • Met
    #125
    Milyen progival lehet mp3 vagy audió cd-ből 5.1 hangzású lemezt gyártani, már ha lehet egyáltalán.
    Ha berakok egy lemezt a dvd lejátszóba akkor elég gagyin szól:)
  • SLICK
    #124
    te majom nekem a program kell :P
  • Tetsuo
    #123
    Itt megtalálod!
  • SLICK
    #122
    honnan tom letölteni?
  • Tetsuo
    #121
    Hú bazz kikő mennem szántanyi! Mégjó h itt van a Traktorom. :)
  • lee86
    #120
    ehh.. sorry felakasztani nem akarsz? na mindegy.. télleg fejezzük be, mer ez már eltér a topic lényegétől! egy hözös pont azér van bennünk:
    ¡Hala Madrid!
    na én is kiléptem...
  • robotnyk
    #119
    már sok topik bezárásra került emiatt a téma miatt, de még egyszer, utoljára elmondom.
    lehet hogy nem neki, nekem mondtad, de ha a stílusomat gyalázod - ráadásul úgy, hogy fingod nincs a dologról - az dühít, és nem hagyom szó nélkül.
    téma off
  • lee86
    #118
    hát igy a hozzászolásait dátumait megnézve: elég késön.:)
  • Since
    #117
    és Tetsuo mikor jön?
  • lee86
    #116
    sztem Tetsuo nem a megtestesült techno, szal nemtom miért kell Neked is csak a feszültséget kelteni.. :(
  • lee86
    #115
    "-- a teknóval ellentétben :PP-
    nagy zenészek! le kalappal előttük... bár a gitárral nemtom tudnának-e mit kezdeni.. "
    és én mit irtam? egy rossz szót nem mondtam HOZZÁD!
    ennyire nem látszik, v miarák!?!??!

    Bocsi Since, én ezekben a music makerekben nem vagyok járatos, majd ha Tetsuo visszajön, akkor majd segít Neked, ő vágja az ilyesmit...
  • robotnyk
    #114
    "egy rossz szót nem mondtam"

    ja. amnézia?
  • Since
    #113
    valaki tudna válaszolni a #111-es hozzászólásomhoz? :)
  • lee86
    #112
    bazzeg előbb vegyél be valami nyugtatót, aztán utána gondold át, h miket beszélsz! ha valaki itt nem vágja a témát, akkor az minden bizonnyal Te vagy! soha nem hallgatok rádiót bazz!! nem hallgatok tömegzenét! olyanról nem hallottál bazmeg, h Metál?
    egy rossz szót nem mondtam Hozzád! a te kis babusgatott teknódra montam egy megjegyzést te meg kapásból lehurrogtál.. gratulálok, elég sokatmondo bizonyítványt adtál ki magadról röpke 2 hozzászólás alapján... rohatt réver...
  • Since
    #111
    Sziasztok! Egy olyan zeneszerkesztő programot keresek, ami haosnlít az ft2höz és a madtrackerhez...Valamilyen újabb fajta zeneszerkesztő kéne, amivel saját dallamokat tudok írni, illetve hogy legyen hozzá több 10 hangszer. Remélem tudtok segíteni, ha ez a üzenet nem ide tartozik, akkor elnézést kérek :-) De nemtaláltam ilyen topicot, előre is köszönöm a segítséget!
  • Tetsuo
    #110
    Mi a faszt kezdjenek egy gitárral? Kocsis Zoltánnak is gitárt nyomnál a kezébe? Te rohadtul nem vágod a témát, persze megértem egész nap a Danubiust hallgatod meg a Roxit nahát abban télleg csak tüctüc van. A techno más...
  • lee86
    #109
    jah.. nagy zenészek! le kalappal előttük... bár a gitárral nemtom tudnának-e mit kezdeni.. :PPPP na mind1.. :) thx a helpet
  • Tetsuo
    #108
    A technot is emberek csinálják te ****** ******** ***********!
  • lee86
    #107
    há igen.. tudom, h a rockzenét -- a teknóval ellentétben :PP- emberek csinálják, nempedig számítógépek, de mivelhogy eddig csak játékgitár volt a kezemben, ezér folyamodtam ehhez a megoldáshoz! köszi a segítséget, megnézem a két gyártó szoftvereit.thx!