266
Traktor DJ Studio 2.5
  • Tetsuo
    #106
    Gitárhangot akarsz számítógépen előállítani v saját gitárodat akarod felvenni énekkel stb..?
    Mindkét változat megvalósítható de azt tudnod kell hogy rockzenét nem szoktak számítógéppel készíteni, max harddiskrecordernek használják de olcsóbb és jobb ha veszel egy harddiskrecordert.
    Gitárszintiket is lehet 'találni' talán a Native Instruments vagy a Cubase gyárt ilyen szoftokat, de még soha életemben nem néztem utána (utálom a gitár hangját).
    Gagyibb szoftok is vannak biztos (régen a VivAn láttam olyan reklámokat nemtom milyen sorozat volt de mindenféle stílushoz volt) szvsz egy ilyen progi csak megöli a kreativitásodat s a minősége is ultraszar.
  • lee86
    #105
    najó.. itt is megkrdezem! unom már ezeket a techno, meg rap készítő zenemasinákat, és én inkább vmi rock stílusú music maker-t keresek, ha létezik ilyesmi! sztem ilyesmiért nem éri meg uj topikot nyitni.. Thx!
  • Tetsuo
    #104
    Talán azért mert áthelyezted máshová a számokat s az a rohadtbénán megírt progi erre nem jön rá..
    Én úgy szoktam csinálni h nem használom a browsert (fenn kikapcsolom), majd megnyitok 1 ablakot ahol a zenéim vannak, s onnan csak átviszem egérrel a számokat a lejátszó bal ill jobb oldalára.. s lejátsza
    De vannak olyan mp3ak amit csak a winmediaplayerrel tudok lejátszani (tehát ez a szutyok traktor sem viszi) s van olyan is amit csak a mediaplayerrel nem. LOL! Ez van. Át kéne konvertálni, de lusta vok..
  • fluga
    #103
    UP!
    Miért van, hogy a collectionben ott vannak a számok, de van melletük egy felkiáltó jel és nem lehet sem lejátszani, sem keverni őket.5let? analyse nem segít
  • InfectedMann
    #102
    egy kérdés a Traktor-hoz!
    Az Audio beállításoknál a Device résznél ki kell választanom egy hangkarit és azt teszi be az összes csatornára! Mit tegyek, hogy ne azt az egy kártyát lehessen választani az összes csatornára? szeretném használni a fülhallgatómat ha már megvettem! Előre is kösz ia választ!
  • Tetsuo
    #101
    Szívesen segítenék de nekem elég speciálisan müxik, két külön házimozis hangkártyán ki-be mennek a jelek, valahogy sikerült beállítanom h a 2 kimenetet rámennyen a külső keverőre s arról meg vissza a gépbe s onnan megint ki, most örülök mint majom a farkának.. :) De sok mindentől függ a beállítás..
    /Talán annyit h a program setupjában az Audio fül alatt, a devicenél többféle (virtuális) eszköz közül választhatsz, ezeket próbálgasd úgy h a lejjebb lévő Channel Setupnál mind a 4 sorba más (sorszámú) csatornát tudj beállítani.
    ( Nálam pl fent ezt állítottam be: DS SB Audigy Audio (E000)
    a Channel Setupnál pedig:
    0: DS SB Audigy Audio (E000),
    1: DS SB Audigy Audio (E000),
    2: DS SB Audigy Audio (E000),
    3: DS SB Audigy Audio (E000).
    )
  • polesz
    #100
    Segítség!
    Helyzet: alaplapi 5.1 hankártya, traktor 2.5 bármit állítok sehogy sem akarja a mastert és a monitort szétválasztani. hiába állítom be hogy 4 hangfal legyen a traktorban mégsem tudom beállítani hogy a monitor a két hátsó hangfal(fejhallgató)legyen! ...visszaolvastam de megoldást nem találtam pedig vettem jack adaptert is hátha...
    Megoldás: ha valaki leírná pontosan mit kell csináni hogy működjön megköszönném!
  • DelaCroix
    #99
    Na irok valamit hogy ne avuljon el ez a forum se
  • GaBika6
    #98
    Thx Merlin!Visszaolvasas megvolt csak a hozzaszolas januari es most ugye junis vege van! :o) Ezert gondoltam. hogy megjelent valami friss csemege, de hat akkor nem.Thx!
  • MerlinW
    #97
    2.5.3 a legujabb, link a 68as hozzászólás.

    egyébként www.nativeinstruments.com, ill visszaolvasás.
  • GaBika6
    #96
    Hi!
    Valaki legyszives adjon uj cracalt Traktor linket!Lehet hogy el vagyok maradva es nem letezik meg ujabb a 2.5x-nel?Kicsit a forum is haldoklik ebben a temaban.
    THX!!!
  • hiba
    #95
    "There is solution for everyone to use whatever 2 soundcards u have with Traktor, it is Cubase SX that has asio drivers in it, so after installing this great software u should choose asio media in sound card box in Traktor, after which u will be able to choose one sound card as master and another as monitor.

    Here is link for Cubase SX demo with which u'll be able to use asio drivers^^ (33mb for download)

    ftp://ftp.steinberg.net/download/pc/Cubase_SX/Demo_SX_102/setup_cubase_sx_102_demo.exe

    Cheers !!
    "
  • hiba
    #94
    Meg mikor nem csak 1-el :D
    lsd lejjebb...
    Cubase progit feltenni, az automatikusan feltesz egy asio drivert. ezzel megy tobb hangkarival is.
  • Akyx
    #93
    Tud valaki Traktorhoz magyar nyelvű leírást?:-) Én még nagyon kezdő vagyok!:-(
  • DelaCroix
    #92
    Na! Írjatok már valamit!!!!
  • MoSFeT
    #91
    A traktor csak egy hangkártyával megy, mert így van megtervezve
  • Hayabusa
    #90
    ?
  • Hayabusa
    #89
    Csao!

    Meg tudná valaki mondani konkrétan, hogy honnan kell letölteni azt a kéthangkártyás ASIO drivert a traktorhoz? Mert sehol sem találtam meg.

    THX!
  • MerlinW
    #88
    Csak azoknak szólt akik még mindig azt kérdezik honnan lehet letölteni...
  • MerlinW
    #87
    Emberek... mér nem olvas vissza senki?????

    SZMfaszom megáll... #68 hozzászólás...
  • CSOCSO
    #86
    kivancsi vagyok hogy az SB2 asiojaval megy-e a kulso kevero..de nemtom.. bar van a haznal kevero..de van hozza ket cdj100 as:) szal mar tok nem erdekel a traktor ( marmint ja.. csak kulso keverovel nem erdekel
  • laczko001
    #85
    Kitömörítem, feltelepítem, crack-elem és indításnál kiírja, hogy a program szabálytalan műveletet hajtott végre a saját exe-jében. Ez a MerlinW-féle verzió. Valakinek van ötlete, mit csináljak?
  • hiba
    #84
    nagyon regen kellett volna (talan v1.x) :)
  • hiba
    #83

    2 hangkartyas TRAKTOR DJ Stuido megoldva :)
    itt egy kepSuppa traktor 2.53 - 2 hangkari :)

    akit erdekel, hogy annyit mondok egy specko ASIO driver kell
    (en vagy 4 et probaltam ki mire ratalaltam erre - es tok veletlen, igazabol kulon nem is talaltam meg a drivert, fel kellett hozza tenni a cubase-t...)
  • mstummer
    #82
    steinberg :)
  • CSOCSO
    #81
    regebbi.. hat nemtom.. hasznaltam nemsokkal regebben traktort... abba sem lehetett kettot hasznalni.. mondjuk az audigy 2 esemben alapbol van ASIO.. legalabb azzal mukodne... 2 hangkarya... keresss ra a google ban az ASIO ra.. es valami clainenberg vagy mi a csocs asio kell neked..
  • hiba
    #80
    Udv!
    2 hangkarival mar nem mukodik ez a traktor?
    (a regebbi verziok mentek)
  • mstummer
    #79
    Bandy!Simán megoldható.Állítsd be hogy 4 hangszorós rendszer legyen.Aztán a traktoron belül állítsd be hogy pl az elülsõ hangszórók kimenete legyen a master ,a hátsóké pedig a monitor.
  • Bandy20
    #78

    Hi All!

    Traktorral hogy lehet megoldani azt (külső keverő nélkül),
    hogy pc hangfalon megy a zene és a füllhalgatóban hallgatom
    a másikat? Soundblaster live hangkártyám van!
    Plíz segítsetek!

    Előre is köszi
    Bandy


  • CSOCSO
    #77
    letolto helyet tud vki? mert nekem nem muxik a lenti :(((
  • mstummer
    #76
    Pálesz a latencyvel azt állítod hogy mennyivel késõbb reagáljon a progi.Tehát minél kisebb annál jobb...így a play gomb késése is elhanyagolható lesz.Persze nem tetszés szerint állítható mert ha nem elég erõs a géped nem fogja bírni...recsegni és ugrálni fog.Ja és az op rendszertõl is függ.Mindenképpen az XP-t ajánlom hozzá.
  • Panjabi Mc
    #75
    Ha megvan a Traktor és ott vannak a tömörített file-ok akkor azzal mit kell csinálni hogy fel lehetssen installálni???Segítsetek
  • neménvoltam
    #71
    én ezt ma oldottam meg úgy, hogy vettem egy Jack adaptert, bedugtam a hangkártyába, abba be lehet dugni kettőt, az egyikbe a fejhallgatót, másikba a hangfalakat!
  • Bandy20
    #70
    Hi!

    Hogy tom megoldani soundblaster live 5.1-el, hogy a fülhallgatóval hallagssam, a zene pedig a pc hangfalon megy, mert benyomtam az ucsó lyukba (kimeneti), de nem szól, hol kell és mit beállítani?

    Előre is köszi
    Bandy
  • Athletic  Bilbo
    #69
    Off
  • MerlinW
    #68
    Bocsi... vagyis ide:

    Traktor 2.5.3 H2O
  • MerlinW
    #67
    én is feltoltam, a szokott helyre:

    Traktor 2.5.3 H2O
  • DelaCroix
    #66
    Ja látom... COMPLETE

    Köszi
  • DelaCroix
    #65
    Szolj plz ha mar fenn van !!!
  • DelaCroix
    #63
    Atys- ide feltolthetned :
    ip : www.sync.hu
    user: cyborg
    pass: cyborg

    Elore is koszi !