1524
  • Lifeforce
    #1203
    Ez a game azért eszik ennyi memot mert amikor csak egyszerűen elindítod, akkor mind a 460mb-t betölti a memoba.
    Ez azért van így megcsinálva, hogy menet közben változhasson a textúra (időjárás,napszak...stb)
  • hiba
    #1202
    biztos te is hallotal arrol a 64ks fpsrol. Na nesze neked programozoi munka - annyi cuccot pakol ki a membe hogy garantaltan lehal tole a geped sot szinte minden mai gep, a program megsincs 1mb. Nagyon jo programozoi munka, csak eppen ha sebesseget akarunk elerni, ahhoz memoria kell. 1 Gbyte ma mar erosen ajanlott. Es egy idoben nem is volt draga a ram...
  • Lifeforce
    #1201
    Sajna nem és a pályákat sem tudja váltani.
    Sztem a következő pachben biztosan benne lesznek.
    Amúgy már tesztelik az új pachet, úgyhogy valószínüleg hamarosan kézhezkapjuk...
  • hiba
    #1200
    Nem lehet, hogy ott a fegyverhangok olyanok mint a valosagban es azert olyanok itt is? :)
  • hiba
    #1199
    Neha van hogy a gamet is ujra kell telepiteni a catalyst reinstall utan...de csak neha :)
  • PREMIERE1
    #1198
    Apropó! Nem lehet a server confignál beállítani, hogy milyen cuccok lehetnek? Puskákból, felszerelésből, gránátokból, rakétákból minden, járművekből meg néhány nem túlzottan páncélozott is elég lenne! (Vagy semmi jár,ű pár napig, hogy milyen nélküle a játék ...)
  • PREMIERE1
    #1197
    Semmi baj vele. Egyszerűen meg kell szokni, hogy erős gép és sok memória kell mostanában mindenhez.
    Ha egy játék egy adott - régebbi - konfigon nem fut jól, attól még nem a játékban van a hiba. Ezt mindig elfelejtitek!
  • kev
    #1196
    A játék rettentően lagos a magyar szerveren is, és akadozik az után is, hogy minimálisra vettem a részletességet (xp 1.8, gef 4200 ti, 512mb).

    Minden inditáskor, kilépéskor, belépéskor stb. elhangzik a "Söldner" felkiálltás, amitől egy idő után a hátamon felállt minden..

    Mintha nem fejezték volna be ezt a játékot teljesen.)
  • Ninju
    #1195
    Remélem nem vetted magadra. Még csak ismerkedem a játékkal.
    Azért próbálgatok minden fegyvert.
    A baj szerintem tényleg ott kezdődik, hogy megveszel kezdésnek egy Abramsot és szinte csak tankkal tudnak kilőni. Kézifegyvert meg szerzel az ellenségtől.
    Esetleg váltogathatná a szerver a pájákat.
  • RemX
    #1194
    Hát nem tudom!!!

    NEkem eddig nem volt gondom a ramokkal pedig jókat játszok a CoD-dal, a Hitman3-al, a MAnhunttal, a Splinter Cell PT-val, az UT2004-el és úgy gondolom ezek a játékok azért nem maradnak el a Söldner mögött mégis vidáman futnak XP alatt 256 mega rammal... erre értettem hogy programozni tudni kell!!!!
  • Seaweed
    #1193
    Nem probaltam multiban.
    A fegyverekrol alkotot velemenyem vissza is vonom, az elso felindulasbol jott csak. De ha csak ennyi baja lenne
  • Lifeforce
    #1192
    Multiban próbáltad?
    Én a fegyverekről alkotott véleményeddel nem értek egyet, de a többivel igen.
    Viszont ezt már írtam, hogy egyértelműen megkapta azokat a gyerekbetegségeket mint minden új motor.
    Ugyan azokat a betegségeket látom mint a BF1942-ben amikor kijött.(Ha nem járművezető vagy akkor laggzik lövészként vagy ha csak ülsz benne, fizika igen kevés van benne...stb.
    Tipikus hibák, amit ki lehet javítani 1-2 pachel.
  • Lifeforce
    #1191
    Mivel a demojuk nem igazán sikerült, szerintem így oldották meg a dolgot.
    Biztosan javítani fogják.
  • Seaweed
    #1190
    Most hogy a malort megnezzem, felraktam ujra es alaposabban kiveseztem.
    Bocsassatok meg de a velemenyem meg roszabb lett mint volt eredetileg! Ennel (bar regen nyomtam utoljara)az OFP fenyevekkel jobb. A Battlefield sorozatrol akkor meg emlitest se tegyunk!!!
    Bar teny hogy vannak jo otletek benne amik tetszettek is, pl ilyen a sajat test meglete, az ejtoernyzes, a dinamikara valo torekves, sokfele eszkoz (nem non+u!), nagy terulet...hirtelen ennyi es nem is tudok tobbet melleallitani...de az a keves negeativum (mert az egesz game szinte csak ebbol all) telljsen kinyijra meg a feelinget is. (ilyen hulye AI-t utoljara 8 ve lattam gameben :D...ugy rallyzott a Humwee-val mintha "Colin" lenne a csoka...., fizika nuku..nagyon nuku )

  • LSC
    #1189
    azis érdekes hogy a official szerverekre is nyugodtan fel lehet menni játszani. Gondolom majd ezt javítják legelsőre.
  • Seaweed
    #1188
    Nekem evidens, hogy egy dedikalt szerverrel nem lehet jatszani..
  • Lifeforce
    #1187
    A szerverrel nem tudsz játszani mert hiányos...
    Dehát saját maguk rakták ki az üzemelő cracket :)
  • antijedi
    #1186
    szvsz sokkal gázabb amikor 2v2 szinten meghasonlonál az emgy hogy tank folymatosan lövi spawnhelyet :)
  • Seaweed
    #1185
    (Hehh..es tenyleg! kiprobaltam en is...)
    Kivancsi vagyok mikor kapnak eszhez...
    (Gyorsan szedem is le a szervet ..sose lehet tudni mikor jon jol)
  • LSC
    #1184
    beindult az atom sniper kemp mindenhol a zászlókra meg szarik mindenki és lehetetlen kiszúrni a snieprt. Asszem ezzel elbaszták egy kicsit.
  • LSC
    #1183
    nem tudom miröl beszélsz már kb egy éve nagyon kevés a 256 minden játéknak.
  • Ninju
    #1182
    Nekem is ment.
    Holnap este gyertek multizni SOKAN!
  • Lacc
    #1181
    Ekkora idiótákat... Kirakják a lapjukra aztarohadt...
  • Seaweed
    #1180
    Hehe LOL
  • Nyiri
    #1179
    Megy most valahol multi game? Beneznek.
  • Lifeforce
    #1178
    FPS-TPS
  • Adi
    #1177
    Hi!
    Azt szeretnm kérdezni, hogy ez game most egy fps vagy mi?
  • grebber
    #1176
    Végre sikerült multizni.De le kellett szednem hozzá a RAZOR verzió megérte.
  • Lifeforce
    #1175
    A legszebb az benne, hogy tökéletesen müxik...
    Felcsatlakoztam a szerverre és gameltem egyet tesztelés képpen és tökéletesen megy :)
  • Lifeforce
    #1174
    pontosan
  • Ninju
    #1173
    Sirály!
    Tehát elég ha lecseréljük az exét?
  • Lifeforce
    #1172
    Valamiért néha rájön, és leáll a szerver.
    Mondom letöltöm a gyári oldalról az ingyenes Dedikált szervert.
    Letöltöm és látom nincs benne a server exe, viszont benne van a soldner exe.
    (ezzel is lehet dedikált szervert csinálni)
    Véletlen rányomtam, erre elakart indulni a játék grafikus felületen.
    Mondom ez LOL talán csak nem ilyen hülyék és ingyé kiteszik a játékot a honlapjukra?!
    Hát de.
    Letöltöm a gépemre CD-t kivetttem és láss csodát... :DDDD
    Ezek faszok... :)))
    Kell nektek is az exe ami nem törés és mégsem kér cd-t?
    itten van ni töltsétek.Az a szép benne, hogy nem illegális :))
    Úgyhogy nem kell küzdeni a kiírással, gyertek gamelni minnél többen :)
  • Gyadi
    #1171
    Jah, ha talán az elején kevesebb pénzt kapnánk...
  • antijedi
    #1170
    hm? :)
  • Ninju
    #1169
    Bebuktuk. Ezen nincs mit szépíteni!
    Kár, hogy egyből meg lehet venni a legjobb tankokat!
  • Lifeforce
    #1168
    Gyerekek beszartok amit most írni fogok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • antijedi
    #1167
    örülnél ha te akár enyire is tudnál szerintem... :P
  • RemX
    #1166
    ha minden játék elmegy 256-on akkor ez ennek a játéknak a szegénységi bizonyítványa hogy nem megy normálisan!
    programozni is tudni kell és ezek szerint ezek a bal...ok nem tudnak!
  • Pill
    #1165
    Akkor most hogy update-eljek?
  • LSC
    #1164
    szeretnék gratulálni a bátor harcosoknak akiknek az ügyessége kimerül abban hogy az utolsó spawn pontra beállnak két tannkkal és mivel nincs sérthetetlenségi idő szonnal meghalnak a megjelenők. Télleg élvezetes lehet.