1524
  • Trespasser
    #1163
    A multi meg nem müxik... mert nem tudok updatelni... errol ennyit
  • grebber
    #1162
    A single player rész eléggé gáz.
  • LSC
    #1161
    na mosmár nem OFP-zek ebben a topikban sry:)
  • LSC
    #1160
    Néhány munkám csakhogy demonstráljam az ottani lehetőségeket gondolom pár fegyver ismerős lessz. Egyszerűen kitalálsz valamit és megcsinálod ha minimálisan értesz hozzá.

    http://ofp.gamezone.cz/index.php?showthis=6060
    http://ofp.gamezone.cz/index.php?showthis=6438
    http://ofp.gamezone.cz/index.php?showthis=6361
    http://ofp.gamezone.cz/index.php?showthis=5925
  • LSC
    #1159
    ott a pont. De ne flémeld szét ezt a topikot tudod jól hogy sok embernek fogalma sincs az ottani lehetőségekről és dolgokról és ez nem lenézés csak sokan abbahagyták az 1.0-nál holott az is elég jóvolt szerintem csak kicsit bonyolultabb az átlagnál.
  • Icebird
    #1158
    hát a 256MB RAM, elég gyenge jég. Föleg ha XP-vel van.
  • RemX
    #1157
    Bocsika ha már valaki írta de elég sokat visszaolvastam és nem találtam választ....
    Szal én most szedtem le a Razor-ös verziót és valami nagyon nem oké....
    Addig amíg megjelenik a betöltőkép, amikor alul megy a töltőcsík nincs gond, de onnantól kb 3-4 perc mire betölti a játékot és folyamatosan kegyetlen lassú és kivárhatatlan minden mire bejön...
    MIÉRT VAN EZ!?!?!?!? olyan mintha p1-esen futtatnám 32 mega rammal vagy ilyesmi...
    Pedig 2400-es Athlonom van 256 mega DDR-el...ja és Gef4 Ti4200 de az nem lehet gond...

    SEGÍTSETEK KÖSZIKE!!!
  • Icebird
    #1156
    Bezony sokat:)

    OFF:
    most ez a kedvencem, jó kis felfüggesztése van:)

    ON:

  • Lifeforce
    #1155
    Igen?
    Akkor sokat pachelhettek rajta mert én is OFP-ztem.
    De valóban nagyon hasonló.
  • Seaweed
    #1154
    Hat az alairasabol nem evidens? ;)
  • Joey
    #1153
    mi volt a vicc? lehet lemaradtam?
  • Icebird
    #1152
    Ugye ez csak vicc volt?:)) csupán 3 éve tudja 1 játék mindezt, és még többet.
  • Pill
    #1151
    Már megoldottam :)
  • Pill
    #1150
    HELP
    Megvan a CloneCD-CXZiSO verzió.
    Melyik file-t kell bemoutolni a 4-ből? Daemonnak kell ugye?
  • Joey
    #1149
    és hogy tudok LAN os szervert indítani? nekem az kéne, nem a online os,mert háloban akarnánk játszani..
  • ghost cb
    #1148
    Téééényleg. Tuttam h valahonnan ismerős. Global Ops.-ban teljesen ilyen fegyverhangok vannak.
  • KM
    #1147
    Na ja, de azzal meg más progi száll el, mint a győzelmi zászló...
  • Lifeforce
    #1146
    4.5 kell neki...
  • KM
    #1145
    Nos, amikor felraktam a crackelt exe-t, akkor nekem is ezt írta ki... Az eredetinél tökéletes...
    Az én bajom csak az, hogy 4-5 perc után kilövi a játékot, és kikerülök a desktopra. Catalyst 4.4 van fent. Valami ötlet?
  • Trespasser
    #1144
    Akkor multizni sem tudok?
  • Lifeforce
    #1143
    A tört változatot sehogy...
  • Trespasser
    #1142
    Hogy birom Updatelni???
  • LSC
    #1141
    nekem nem kellett update. Valami gebasz van nálad szerintem tedd fel újra.
  • grebber
    #1140
    Na mindegy béna vagyok és kész Updatelni nem engedi és igy nem tok belépni a szerverre :(
  • LSC
    #1139
    nekem tetszik a game sokat javúlt a beta demó óta. Azért az egy kicsit poén hogy egy az egyben lenyúltak sok hangot az OFP és glogal operations-ból.
  • traXion
    #1138
    ezexerint. :D
  • grebber
    #1137
    Nem tudok belépni a szerverre. :(
    Azt irja hogy más verzió a game és hogy update-eljem.
    Kell az Update????
  • LSC
    #1136
    eh kitalálhtaam volna.
  • LSC
    #1135
    már rájöttem:) csak a pass-t nem találom pedig tudom hogy be lett írva.
  • Lifeforce
    #1134
    Akkor create new account és kész :)
  • LSC
    #1133
    tőlem logint kér a masetr server-re. Olyankor mi is van?
  • LSC
    #1132
    biztos lerágott csont de ha valaki leírná röviden hogy tudok konnektelni a hungs-re azt megköszönném. THX.
  • ghost cb
    #1131
    Egyetértek. Szerintem nagyon király játék, überalles lett, pedig a Beat verziók kiábránditoak voltak.
    Sajna nem az összes ma használatos fegyvert tették bele, hanem "csak" az Amerikai-Néhány orosz-és Távolkeleti fegyvereket. Európai fegyverből nem sok van benne (jo van pl G36, de jármű nothing). Szal, nekem hiányzik egy Challanger MK2, egy Eurofighter, vagy egy Gripen : ))).
  • [NST]Cifu
    #1130
    Az Americas Army-t felejtsétek már el összehasonlítás terén, azt a fejlesztést az US ARMY fizeti, azért ingyenes!
  • Robogo
    #1129
    Mi a különbség a Soldner Secret Wars (CloneCD)és a sima Soldner Secret Wars között?
  • Lifeforce
    #1128
    Fucsa.
    Én még ilyen játékot nem láttam.
    De lehet neked van igazad :)
    Megmutatnád nekem, melyik játékba teszik bele a ma használatos összes fegyvert, "katonai járművet",magad "összerakott" karaktert, "külön" kommander mód a csapatmozgásra, öngenerált pálya kívüli világot, és a (fegyvereknél, járműveknél, kiteknél) az életben használatos opciókat valósan előállítva.
    Idő és időjárás folyamatos változása...stb,és mind ez hatalmas terepeken.
    A 450 mb helyfoglalásról nem is beszélek.
    Nem tudsz ilyen játékot mondani, de még hasonlót sem.
    Vagy most arról beszélünk, hogy saját fejlesztésü új motor van alatta, és megvannak a már nagy (befutott) játékoknál is megszokott de azóta kijavított gyerekbetegségei, amit a pachek során kijavítanak majd.
  • ghost cb
    #1127
    Nah, talán érdekel valakit, tegnap megcsináltam a söldnert kiderült mi volt a baja.
    Egyszerűen csak 305 MB-.ot telepitett. Szal fogtam és átmásoltam a lemzről a cuccot és láss csodát mükszik. Ja és alcohollal.
  • hiba
    #1126
    ok akor most mar le is torolheted
  • DonPapa
    #1125
    megtalálod a szerverlistában
  • grebber
    #1124
    lol megvan mi volt a baj.A gyári driver öreg volt az kb 3.7-es lehetett azért nem ment feltettem a 4.3-asat ami kéznél volt most már megy.

    Hogyan tudok csatlakozni a hungs,hu szerverre????