10699
  • thief3
    #7495
    Vág az eszed mint a borotva(pamacs) :)
    Biztos a kód szerint a körzetembe kell lennie kőszobornak, bárhol is legyek, de legalább vittek egy kis színt a börtönéletbe :)
    Tényleg, mi van ha megint lecsukatom magam? Azt még nem próbáltam.
  • hykao #7494
    Valószínűleg akkor kerültél tömlőcbe, amikor már a kőszobrok ellepték a várost.
  • thief3
    #7493
    Igen ez a Tömörkő Tömlöc :)
    Ezek a műalkotások meg csak úgy ott vannak mikor én kiszököm a cellából. Hát nem döbbenetes? Bizta megtudták hogy itt vagyok, csak a cellám nem találták :D
  • benlude
    #7492
    Oké, köszi a válaszokat.
  • mike369
    #7491
    inkább a gyerek gépével van gáz, de mindegy...
    én nem szoktam méricskélni, ő akart mindenáron versenyt
  • hykao #7490
    Nem tudom, hogy olcsóbb lett-e, nem követtem nyomon az eseményeket ár ügyben, csak azt tudom, én a 128 megás 330/310-en üzemelő 9500pro-mat jópár hónappal ezelőtt 25-ért adtam el.

    De neked, és minden hitetlenkedőnek: KATT IDE, és láthatod, hogy lassabb.
  • hykao #7489
    Mike! A haverod 9800pro-jávak akkor valami gáz van!!! A 9600XT-t modolni nem lehet, csakis a mag/ram frekiket lehet húzni, de ezzel nem lehet olyan eredményt elérni, hogy egy normálisan működő 9800pro-t megverjen!!!
  • benlude
    #7488
    Pont az zavart, hogy nem láttam indokot, csak hogy azt ne! :-)
    Hogy lehet, hogy lassabb, mint a 9500? Olcsóbb is lett, vagy még az sem?
    Fél éve amikor vettem a max atit vettem a pénzemből és a 9600pro volt a legnagyobb.
    Már féltem, hogy valami nagy hibája van, vagy mittomén...
  • hykao #7487
    Hehe, ha nyomonkövetted az "eltiltásaimat", akkor az érveimet is olvashattad...
    De ha mégsem, akkor mégegyszer:
    1. ma már olyan "olcsók" a 9800-asok, hogy egyszerűen nem érdemes pár ezressel olcsóbban 9600-ast venni (mert a különbség ég és föld, főleg 4x-es élsimításnál...)
    2. ez a 9600(pro) téma kicsit Gforce MX (és 5700 és 5600) szagú...ugyanis a kártya lassabb, mint egy 9500(pro)...és így egyértelműen megtévesztő elnevezésű... (nyilván direkt, mert a piac el lett árasztva a 9600-asok különböző változataival)
    3. hab a tortán, hogy egyes gyártók 9600pro néven adnak el 200Mhz-es ramokkal szerelt kártyákat!!! ami aztán már tényleg pofátlanság!!!
  • mike369
    #7486
    Nem tiltott el senkit, csak azt mondta, hogy aki most vesz, az ne 9600-ast vegyen. Ezzel én is 1etértek. (már ha van rá zs.)
    Most én is 9800-at vennék, bár nekem a 9600XT-m már úgy fel van turbózva, hogy veri a haver 9800 Pro-ját...
  • tibor16
    #7485
    Figyu, hogy vitted be a szobrokat a börtönbe?, hisz az őrök sem követnek ha kapun vagy gliféken lépsz át másik térbe???
    -mer ahogy nézem, ez a tömörkő.....
  • benlude
    #7484
    Már többször olvastam tőled, hogy mindekit "eltiltasz" az ATI9600(pro)-tól. Miért van így?
    Főleg azért érdekel, mert nekem az van.
  • hykao #7483
    Andie a megoldás ott az orrod előtt...amit remélem meg is fogsz tenni a közeljövőben: 9800pro (vagy XT) :)
  • Andie
    #7482
    Nekem csak XP-n annyi bajom van a Thief2-vel, hogy az nvidia driver miatt nem indul. Állitólag ha visszarakok valami 42.xx -es drivert, megy. Csak akkor meg Thief3 nem fog :(
    22-es csapdája...
    Aki esetleg talált valami megoldást erre a kérdésre, örömmel venném. 1 éve nem tudom elinditani a thief2-öt :(
  • thief3
    #7481
    Hykao: a Tesco-s Thief2 nálam gond nélkül megy Xp-n(sőt biztonsági másolat is simán készíthető róla), rengeteg FM van hozzá és KGy oldalán bizony van a legjobbakhoz magyarítás is, Én is majd ezerkre kattanok rá :) AA+AF-el egyetemben :D
    De most visszafelé mész időben? :)

    KGy: mondom az Én egyik kedvenc pályám ez a múzeumos, tiszta Thief2 hangulat + Karras lemezjátszó + a szem...
  • _Atti_
    #7480
    váá..gratula ehhez a darkhunhoz:Dnagyon király
  • hykao #7479
    Lehet, hogy valamelyik nap leemelem (vagy el, majd még meglátom...:D) a TESCO polcáról a Thief 2-őt, és megkukkolom.
    Hogy volt? XP alatt csak valami trükkel lehet installálni, elindítani? ...és a 2-höz is vannak rajongói módok? ezek közül is fordítottál le?
  • KGy
    #7478
    Huh, kész vagyok a múzeumig. Azért ez tetszik: mindennek megvan a gyenge pontja, pl. hogy a sarkok bumszlijaira föl lehet mászni, és semmi baja nem lesz az embernek (ettől felvillanyozódott az én mosolyom is)
    És jó volt találkozni a Thief1 után egy régi ismerőssel is. Összességében ez a pálya tetszett a legjobban. Olyan a hangulata mint a Thief2 bankos vagy Gervaisius-os pályáinak.

    Holnap talán én is elérem a 100%-os szintet a könyvek és feladatok állapotában. Aztán egy hétig rá sem nézek a Thief-re (na nem utáltam meg, csak augusztus 8-ig elutazom)
  • thief3
    #7477
    Mike üzenete érkezett.

    A börtönt is meglátogattam mikor már hemzsegtek a kőszobrok, bizony nem restek bejönni utánam ide. Az őrök bánták a legjobban :) szegény párákat mind 1 szálig legyilkolászták ezek a kőszívűek:



    (a képet kivilágosítottam hogy jobban látható legyen)
  • _Atti_
    #7476
    Kgy: biztos mondtad..bocs..nem láttam
    thief3:kösz..ugylátszik nemtaláltam meg mind az 5 könyvet:)
    pedig elvagyok már vele egy ideje..
  • thief3
    #7475
    Aztat már nem tudom hogy kinek megy fel a magyarítás.
    Na m1, azért segteni tok, de az angol pályanevet hiába mondod, még a magyarét se tom. Inkább mondjad hogy 13. pálya, vagy hogy Garvaisius háza...

    Szóval nekem van Saját készítésű végigjátszásom, onnan idézek:
    "...A könyvtárba jutva szellem kísért. Óvatosan, az árnyékokat járva el kell olvasni az öt könyvet, majd a titkos járat felől indilva balra a (3.) könyvespolcok között kell a titkos ajtót kinyitni és a két holttestet onnan kihozni => eltűnik a szellem A galériaára felmenve az M betűnél kell felvenni és elolvasni a levelet..."

    Viszont ha nincs bajod az angollal, akkor ezt el is tudod olvasni a jegyzetekből asszem. Én is az angollal vittem végig elsőre.
  • KGy
    #7474
    Én meg mondtam, hogy Win2k/XP esetén ne a Thief2HU-t használd, hanem a darkhun-t.
  • _Atti_
    #7473
    1.Már mondtam hogy nemtudom feltenni a magyarositást..
    azt irja hogy nincs elég helyem...
    nálam is ezt irja meg tesóm gépén is..
    De nincs bajom az angollal..
    elvileg ott kéne lennie mert egy beszélgetésből elcsipőtem hogy az ajtóban dobta le a leveleket aki vitte őket mert nem mert bemenni..az egyik ablakban(könyvtár) viszont van egy könyv ami utal rá hogy valszeg a szellem elrejtette..vmi párna alá.
    2. igen először:)
  • hiba
    #7472
    Az egyik alagutban lattam egy szep arnyekot :) ide oda mozgott a lampa es a fenye meg az areyeka is, rajtam meg a terepen is latszott, meg volt nemi fust is (azzem azon is), es ha belelottem akkor ossze vissza mozgott :)

  • thief3
    #7471
    1. Tedd fel KGy magyarítását.
    2. Most először jársz Garvaisius házában ugye?
    Akkor tom a választ :D csak jelezd hogy jól gondolom
  • _Atti_
    #7470
    szori hogy már megint thief 2 ...
    a casing the joint pályán Garvaisius manorjában hol vannak a levelek...elvileg nem a haunted könyvtárban kéne lenniük?
  • hykao #7469
    far cry-ban közel sincs ennyi, és ilyen minőségű árnyék!!! van viszont ugyanilyen szögletes csővezeték, mint a DE2-ben...
  • hykao #7468
    Hát 30-40 körül semelyiket sem, mert ahogy az ERŐSORRENDből is kiderül, amelyik kártya nVidiából tényleges vetélytársa a 9800-nak, az olyan 55 körül van.
  • TopGun
    #7467
    OK. feltetlen tartom magam ehhez! Nvidiabol esetleg melyiket javasolnad meg?
  • hykao #7466
    9800 alá nehogy add!!!
  • TopGun
    #7465
    Koszi! szetnezek.
  • hiba
    #7464
    bázel, nezz korul hasznalt hwpiacokot (marmint neten)
    es ennyi penzert mar vehetsz 9800-prot is akar
  • TopGun
    #7463
    Kb. 30-40k-t!
  • hiba
    #7462
    naja, es far cry? ott is vannak ilyenek, pl billeg a lampa valtozik a feny arnyek hatas, vagy morrowind, ott is voltak real time arnyekok. viszint eleg csunya hogy pl egy borkor neha 2 kockabol all...olyan gyernek tunik a grafikai reszletesseg megha arnyekra gyurtak is
  • hykao #7461
    multiplatform gyönyörei...de azért ne feledjük, hogy ezek a (majdnem) real time árnyékolások iszonyatos videokártya izzasztóak ám!!!
  • hiba
    #7460
    es vajon amugy a miltiplatform miatt ilyen lassu ez? (nagyfelbontas mellett)
    pl olyan sotet van hogy nem is latni semmit aztan 15fps :)
  • hiba
    #7459
    ez igaz dx2 se nagyon lassult mar - nem tudott hova :)
  • hykao #7458
    Nincs összefüggés! Ha van 128 mega a videókártyádon, akkor észrevehetően nem lassíthatja le a textúracsere a játékot! Itt csupán annyi történik, hogy végre PC-hez illő textúrákat kapnak a játékok...a multiplatform miatti kis textúrák helyett...
  • hiba
    #7457
    hm erdekes, a deusex2hoz is kijott anni ilyen textura csomag, bar abba se vlt nagyon meg 20fpsem se :)
  • hykao #7456
    Hát ha 5700 lenne az nVidiás alternatíva, akkor mindenképp!
    Mennyi pénzt akarsz szánni a dologra?