10699
  • thief3
    #7535
    bocs, télleg
  • thief3
    #7534
    talán:



    ;)
  • KGy
    #7533
    Na jó, belépek a klubba...
    Akkot itt a kép másképp:
  • hykao #7532
    mármint a beszúrt kép.
  • hykao #7531
    Nem jelenik meg nálam. Csak nálam?
  • KGy
    #7530
    VÉGRE!!!
    Legyőztem a csúnya nénit, és jól ledöbbentem a befejező animáción (szerintem itt rajtam kívül szinte mindenki látta már, de hátha mégsem, úgyhogy nem lövöm le - elég az hozzá, hogy kedvet kaptam elölről kezdeni a játékot a Thief első részétől).

    A lényegi magyarításom is elkészült, és végre egy darab zip-ben is föltettem. A zip nem fog olyan gyakran frissülni, mint az egyenként feltöltött bővítmények, úgyhogy érdemes a magyarító programjából vagy a honlapról frissíteni.

    Jelenlegi állapot: könyvek, feladatok, fixen elhangzó párbeszédek és monológok (Garrett szövegelései, boltosok, orgazdák szövegei, Lauryl dumái, a Szem beszólásai), filmek átvezető szövegei, és talán lassan már az összes "nyugalmi állapotú" véletlen beszólás (amikor pl. egy őr magában motyog), de már nagyon sok egyéb véletlen duma is van (néhány őr pl. szinte már csak magyarul tud - ugyanakkor talán a pogányok a leglustábbak szép magyar anyanyelvünk elsajátításában).

    Én holnap elutazom (addig talán még lesz egy frissítés). Míg haza nem érek, szurkoljatok a másik Thief3HUN csapat mielőbbi elkészüléséhez, illetve tessék sokat Thiefezni - addig legalábbis mindenképpen, míg az összes alábbi nyílvesszőt meg nem találjátok a játékban...
  • thief3
    #7529
    Nyugi a Thief2-ben is VAN ÁRAM.
    Bitonsági kamerák, riasztók, liftek, villanykapcsolók...

    Az 1-ben már nem emlékszem ilyenekre, de az első rész végén köszönt be a Metal Age, tehát lehet onnantól köszönt be a fejlődés és technika(hála a Hammeritáknak)
  • hykao #7528
    A Deadly Shadows-ban tuti, hogy van áram! Pl: Árvaház-> Generátor-> Villanylámpák, Vészlezáró Rács. Vagy a Múzeumban pl. két helyen is van áramtalanító, amivel nem csak a biztonsági eszköz, hanem az elektromos lápák is áramtalanítódnak! De nyilván árammal működnek mindenütt a liftek is!
  • thief3
    #7527
    Valóban valami fura folyadék van a szemében, de ha emlékezetem nem csal, a duracel nyuszi elemben is egy bizonyos vegyület van ami áramot termel...

    Garrett, az erő veled lesz...ha ellopod. :D
  • Bandew
    #7526
    Sztem ez csak alkímia, mágia meg mechanika.
  • Bandew
    #7525
    spévi=spéci
  • Bandew
    #7524
    Sztem nem árammal. Vannak furcsa lámpák is, amikről nem tudod megmondani mivel műkszenek (pl az utcákon, ami ilyen furcsa csóvát ereget).
    Szvsz van egy különös energia a Thief világában. Ha pedig Garrett szeme árammal működne, akkor mégis milyen spévi Duracel lehet benne, ha sosem merül le.
    Különben is ha ennyire spéci árammal működő eszközök lennének, akkor sehol sem lenne gyertya, ergo ez már nem is lenne Thief, szal az nem áram, hanem valami más. Ha jól tudom Garrett szemében valami folyadék van.
  • thief3
    #7523
    Na hát Garrett mechanikus szeme nem is tom mivel működik :D
    Gőzzel? :D LOL

    Meg 2. részben a kamerák?
    A lámpák egy jó része?
    ...
  • Bandew
    #7522
    Jó ok, csak az 1-2-ből nem emlékszek áramra.
  • hykao #7521
    Hogyne lenne áram a játékban?
  • thief3
    #7520
    Áram van(pl múzeum "biztonsági rács")
    Ez egy kitalált világ, így kész ahogy van.
  • Bandew
    #7519
    Áram tudtommal nincs, csak gőzzel működő szerkentyűk meg gépek.
  • serious
    #7518
    Azért az áram az illik ebbe a világba, avval egy kicsit elcseszték a hangulatot szerintem.
  • thief3
    #7517
    Gondolom nehéz az XboX vezérlőjével kötélen mászkálni, vagy valami hasonló oka lehetett(mint a pályatöltéseknek a városban).
    Azért a kard is lecserélődött tőrre. Ezt viszont nem bántam annyira, nekem 8.
    Ami igazán megnyugtatott, hogy ha tüzes nyíllal lősz, akkor itt is jobban látszódik a tested.

    A kémgömb is eltűnt mellesleg, meg nem volt téli pálya se etc...
    Azért reménykedek abban hogy lesz FM szerkesztési lehetőség.
  • Prince007
    #7516
    Zombik most sincsenek.
  • Prince007
    #7515
    Úgy nem lenne értelme annyira lopakodni ha nyíllal fejbe akarod lőni akkor csak simán elémész akár a fénybe is és lősz egyet.
    Tehát Lopakodj!
  • Bandew
    #7514
    Amúgy próbálj meg nem megölni senkit.
  • Bandew
    #7513
    ...meg a középkorban nem voltak mechanikus szemek, meg nem voltak robotok és zombik. :-D
  • serious
    #7512
    Hát de akkor is ha vkit fejenlövök egy nyílvesszővel nem fog tovvább futni.
  • thief3
    #7511
    a meglepetés ereje [BRUHAHA:]]]
  • Bandew
    #7510
    Mert ilyenkor már fel van készülve a támadásra. Minden szerepjátékban (legalábbis a legtöbben) a lopakodó támadás kritikus sebzéssel jár.
  • serious
    #7509
    Én azt nem értem hogy ha észrevesz mondjuk egy őr, és a fejébe lövök nyillal miért nem hal meg? Mert ha nem vesz észre akkor meghal egytől is de ha észrevesz akkor három kell neki.
  • Bandew
    #7508
    Ja és mégegyszer: ISZONYAT! :-D
  • Bandew
    #7507
    Bár én iszonyatosan sajnálom a kötél nyilak hiányát, mert iszonyat sokat szórakoztam velük régen. :-(
  • Bandew
    #7506
    Gondolod, hogy ma nem tudnának megoldani olyat, mint a régi Thiefekben? Ráadásul pont ennek van állítólag reális fizikája, noha szvsz a régebbieknek jobb volt. Sztem csak lusták voltak, vagy nem tom.
  • KGy
    #7505
    Egy másik súlyos átok a kötélmászás elfelejtése. Lehet, hogy azért vannak a sokkal kevésbé életszagú mászókesztyűk, mert egyszerűbb megoldani, mint a kötélen himbálózás fizikáját?
  • Prince007
    #7504
    Igen,furcsa lenne ha mindig vízbe esnél és mindig a börtönben ébrednél,főleg ha leszúrnak és utána mész mindig a börtönbe.Akkor szinte halhatatlan lennél.
  • hykao #7503
    ja, de azt is csak elsőre, utána már halál.
  • Prince007
    #7502
    Furcsa:Ha vízbe esel börtönt kapsz.
  • thief3
    #7501
    Azt láttam mikor kinyitottam a bejárati rácsot(bár máshol is ki lehet jönni belőle), csak még nem volt időm kipróbálni hogy mi van ha megint vízbe esek(ugrok).
    Garrett-en egy ritka átok kísért, az úszás elfelejtésének átka :D
  • Prince007
    #7500
    Milyen kedves a városőröktől,engedik hogy visszamenj a börtönbe.
  • hykao #7499
    Ja csak egyszer kerülsz tömlöcbe, aztán halál! Viszont, ha már egyszer megjártad a tömlöcöt, onnantól kezdve bármikor bemehetsz oda is...ha akarsz, a rácsok nyitva lesznek!!!
  • Prince007
    #7498
    Te megszöktél már a börtönből?
  • thief3
    #7497
    Aha, értem. Akkor jó, már megijedtem hogy mindig ugyanazzal a dumával jön az őr. :)
  • Prince007
    #7496
    Nem tudod mégegyszer lecsukatni magad.Akkor csak simán meghalsz.