10699
  • thief3
    #9736
    ahogy a bannerban is látható technikai info itt
  • pengeborisz
    #9735
    Hi!

    Ati radeon 9600 pro kártyám van és nem fut rajta a thief2.
    Az a kérdésem lenne, hogy meg lehet-e valahogy "tákokni" mondjuk egy patch-el vagy valamivel, hogy fusson a játék.
    Előre is köszi
  • Cat 02 #9734
    akkor kalandra fel :D
    1szer megvolt már a 3 de az Árvaházban bexartam =) (tudom nincs is szörny az elején de iesztő :D főleg a padláson néztem XD)
  • RMarvin
    #9733
    hát, nem ártana...
  • Cat 02 #9732
    gondlom a modokat/fm eket akkor érdmes elkezdweni ha végigftoltam alapot :)
  • KGy
    #9731
    Ebből már csak annyi a Looking Glass, hogy jóval azután, hogy ők feloszlottak, úgy 2006 augusztusa táján közkinccsé tették az annak idején hivatalosnak tervezett Thief 2 Gold félkész pályáit (kivéve egyet, ami elveszett), továbbá pár, Thief 1-ből kivett pályarészt is, és ezekre a TTLG-s közösség lecsapott. Itt olvasható a thread, benne néhány képpel, illetve a letölthető pályarészletekhez való linkekkel.

    Szóval a "mostani" Thief 2 Gold már szigorúan Fan Mission projekt, nem csak azzal a néhány küldetéssel, amit a Looking Glass elkezdett. Idáig persze minden szép és jó, csak hát mint utaltam rá, a honlapon január óta semmi hír, a lap alján lévő sokatmondó "Progress" csík is megállt úgy 10% körül, bár a fórumokon vannak egész friss bejegyzések is...
  • RMarvin
    #9730
    "Thief 2 Gold"??? Az egy ezer éves projekt tudtommal. Lehet, hogy én nem vagyok képben, de róla mit kell tudni? (én arra emlékszem, hogy abba viszont terveztek Looking Glassék COOP modot is.)
  • KGy
    #9729
    A DarkMod-ról alig egy hetes a legutóbbi hír. Szóval azért nincs is olyan nagy csend arrafelé, mint pl. a Thief 2 Gold háza táján, ahonnan viszont január óta valóban nem hallani semmit.
  • RMarvin
    #9728
    Szerintetek lesz vaami a Dark mod-ból? Olyan nyomasztó ez a csend...

    (valami kis játszható egypályás kedvcsinálóval igazán kiszúrhatnák a szemünket. Nem baj ha nem tökéletes még, megértjük milyen nagy munka van benne...)
  • Garrett27
    #9727
    köcce de még nem jött meg... :S Küldök a biztonság kedvéért még egy címet, most egy másik szolgáltatóét, hátha M$ nem szereti a progikat...
  • Gmiki
    #9726
    Sziasztok! Nem akarom reklámozni, mert semmi közöm hozzá, de mintha a múltkor keresett volna valaki eredeti Thief2-t. Most van 1 a vaterán:
    http://www.vatera.hu/dark_project_ii_eredeti_pc_cd_26398781.html
  • Gmiki
    #9725
    Szia! Mailban elküldtem! Remélem megkaptad...
  • Garrett27
    #9724
    ment privi
  • Gmiki
    #9723
    Az én verzióm: 1.23 2005.10.20.
    Nekem ezzel semmi bajom nincs. Ha már nem lehet letölteni szólj és elküldöm.
  • Garrett27
    #9722
    kk ha megtudnád...
  • Gmiki
    #9721
    Nálam tökéletesen fut a GL. Ha akarod megnézem melyik verzó az...
  • Garrett27
    #9720
    A legújabbat, amit le lehet tölteni az alkotó weboldláról (ezt meg is említettem az angol fórumban), és persze csak a T3-al kapcsolatos, mert ugyebár nehéz e nélkül FM-eket játszani

    (a darkloadert azelőtt sűrűn használtam :P)

    néhány új hozzászólásban a ttlgn ugyan kiderül, hogy volnának ketten, akik gondolkodnak egy újabb GL-dologban (pontosan a VB hibák miatt), de ez még a jövő zenéje...(ha lesz egzáltalán ble vmi)
  • KGy
    #9719
    A képekből nem derül ki, hogy hányas GL-t használsz - nekem a 4.1-es verzióval nem volt különösebb bajom, bár csak a T3-hoz használtam. A Thief 1-2-höz ma is inkább DarkLoader-t használok.
  • Garrett27
    #9718
    Vhogy nem sikerült a képbeszúrás (vagy nem enged 4e-t), a hibaüzik az említett weboldalon "hiker" nick mellett találhatóak. Vki segítsen ha tud légyszi.
  • Garrett27
    #9717
    Használ vmelyikőtök Garrett Loadert? Nekem bepörgött pár nappal ezelőtt, és a ttlg -n sem akarnak vhogy válaszolni (az alkotót már rég nem látták a fórumon), ilyen hibaüziket ír ki, sorrendben: (még hozzá teszem, hogy nem segít az alább említett Access-hozzáférési javítás...)
    Ez sztem egy VB-s (vagy registry-s) hibának néz ki, de nem jöttem még rá, hol a baj, még a hijack se mutat semmiféle "különös" bejegyzést.







  • mate000
    #9716
    sziasztok.kéne segitség.nem wowos, de ilyen átlagos dolog, hátha találkoztatok már ilyennel.tehát, én wowozok, de meguntam most, raid szünet van, elövettem egy régi kedvenc single player játékom.neve the nomad soul. 99-es játék, eidos, nagyon szerettem, szeretem.namost van egy rész mikor ey liftel amivel elötte mentem, felkéne menni a tetöre, de nembirok.vagy bug vagy nemtom, de se megnyomni nemlehet a kapcsolot, és se semmi. végigjátszás alapján csinálom, régen müködött nemértem msot mi a baja.tanácsok?kérlek
  • thief3
    #9715
    Mindenképpen fotosnak tartom kiemelni Sensut Thief2 motorral készített "Drakula" (FM) küldetéseit. Ez az egyik legélvezetesebb küldetés(sorozat).
    Letölthető az oldaláról egyben és külön-külön is.
    Árad az egészből a nagy betűs hangulat és eredetiség, a helyszín és történet pedig szintén bejött. Elismerésem!
  • thief3
    #9714
    Köszönjük, igyekszem tesztelni!
  • KGy
    #9713
    Na, megjelent az új DarkHun 2.06 és T2XPatch 1.01, amik már támogatják a T2X 1.1-et is.

    Amúgy a user.cfg-s teendőket (illeve Thief 1 esetén a patch-ekhez a linkeket) a magyar faq is tartalmazza.
  • pucsurka
    #9712
    jah és azt írják, hogy márciusban jelenik meg
  • pucsurka
    #9711
    egyébként én is nagyon várom az Assassin's Creed-et de sztem nem nagyon fog hasonlítani a Thiefekre (tom, hogy nem ide tartozik a téma )
  • #9710
    KGY köszi a segítséget!

    a mostani nvidia drivereknél meg a user.cfg elején a safe_texture_manager elől ki kell szedni a pontosvesszőt

    idézet a technical faq-ból

    Help! I only get a black screen or Direct 3D Device does not accurately report texture memory usage.
    Please Note:
    If you are using an nVidia card with drivers in the 9x.xx range then the fixes listed below will not work. At present the only solution is to downgrade your drivers to versions in the 8x.xx range or below.

    An error message that pops up when starting a level in Thief and Thief 2. You may not get an error message, you may see only a black screen. It primarily occurs on Nvidia Graphics cards running driver versions 5x.xx and above although there are several reports of it occuring on ATI 9xxx cards using new drivers.
    If you are running Thief 2 you should remove the semicolon (;) from the line ;safe_texture_manager in the file user.cfg which you should open with Notepad.
    If you are running Thief 1 you should download one of the patches linked below that corresponds to your version and overwrite the installed Thief EXE with the one from the ZIP file.

    * Thief: The Dark Project v1.14 Direct3D Texture Error Fix.
    * Thief: The Dark Project v1.33 Direct3D Texture Error Fix.
    * Thief: Gold Direct3D Texture Error Fix.
  • mellon
    #9709
    A #9070 hozzászólásnál kezdődik a problémám.
    Azóta töröltem a játékot. Grafika ide vagy oda nagyon szerettem volna játszani vele.
  • tep
    #9708
    miért nem tudtál játszani a T1-el?
  • mellon
    #9707
    Egyszerűen nagyszerű vagy KGY!
    Nélküled biztos nem úgy állnék hozzá a Thiefhez mint, ahogy most állok.

    Az elmúlt hónapokban kicsit hanyagoltam a játékot, de a jövőben átnézem a fórumot, és nekiállok a T3nak sokadszorra, és a T2Xnek. Reméllem nem lesz semmi gebasz(mert eddig mindíg volt). A legnagyobb szívfájdalmam, hogy a Thief: The Dark Porejectel nem tudtam játszani (technikai okok miatt).

    Még ebben az évben kijön egy játék, az Assassin's Creed, ami engem a Thiefre emlékeztet (kicsit). Tudom, nem áll valami közel hozzá, de azért egy kis hasonlóság mégis van benne.
  • KGy
    #9706
    Na, megnéztem az új T2X-et. Valóban annyira átstrukturálták, hogy a DarkHun nem boldogul vele. Nem ront el semmit, csak közli, hogy "A T2X hibásan lett telepítve, ezért nem magyarítható". Addig is, míg meg nem jelenik az új DarkHun, a megoldás a következő:


    1.) Eredeti T2X telepítése (letöltés pl. innen - remélem, ezen a linken egy ideig még valóban az eredeti tölthető le, mert a DarkHun is ezt kínálja fel)
    2.) Ez simán magyarítható a DarkHun segítségével
    3.) A teljes új verzió mellett kiadtak egy kisebb, T2X 1.0 -> 1.1 patch-et is (letöltés pl. innen). Ha nem volt semmi bajunk az eredeti T2X működésével, ez nem igazán szükséges.

    Fogalmam sincs, mikor fogom ezt a helyzetet orvosolni, őszintén szólva nem sok kedvem van hozzá. Ugyanis nemcsak az a gáz, hogy pl. minden szöveget áthelyeztek más könyvtárba (az English könyvtárak helyett minden egy szinttel feljebb került) - a legnagyobb baj, hogy a fordíthatóság lényegét végül mégsem oldották meg: egyes tárgyak nevei (pl. a jég nyílvessző) most is ugyanúgy "be vannak égetve" a t2x.gam és az egyes .mis file-okba, hogy azokat alapból nem lehet lefordítani. Úgyhogy a DarkHun mellé adott T2XPatch sem megy nyugdíjba, sőt, abból is kell egy majd egy új verzió, ami az 1.1-es T2X-hez is jó...
  • KGy
    #9705
    Na, kész a Thief-sorozat végigjátszás. A készítése közben észrevettem pár javítandó apróságot, úgyhogy frissült a Thief 3 magyarítás is. Ha van régebbi magyarításunk telepítve, a frissítést elsősorban a Thief3HU-ból érdemes végezni ("frissítések keresése az interneten" gomb), mert ez eltávolítja a régi változatot, egyébként meg letölthető a Thief3HU oldalról.
  • KGy
    #9704
    Valószínűleg a meglévő T2X magyarítás is jó hozzá, maximum a patch nem fog működni, de majd megnézem. Egyelőre a Thief 3 végigjátszás utolsó simításait végzem, és nem néztem meg az új T2X-et.
  • _Vegeta_
    #9703
    Ez a peldany cdgalaxisbol jott. :)
  • #9702
    KGY!

    Kijött a t2x 1.0 végleges verziója. mikor lesz hozzá magyarítás?
  • #9701
    hol lehet megvenni?
  • _Vegeta_
    #9700
    Megvettem a Thief3at lehet vegigjatszom mar vegre...
  • tep
    #9699
    a könyvtár jól néz ki
  • hykao #9698
    Új T3 rajongói küldetés: The Oldstone Castle
  • pucsurka
    #9697
    köszi
    hajrá