10699
  • mooo
    #9776
    Köszi!
  • hykao #9775
    Egérgörgővel... :) Csak simán legörgetsz itt: KATT, és a letöltésre nyomsz...
  • mooo
    #9774
    John P. texturáit,hogyan lehet letölteni az oldaláról,mert én csak a sponzored linkeket tudom elövarázsolni...Előre is htx!
  • hykao #9773
    Egy kis ingame bemutatóvideó egy KÉSZÜLŐ Dark Mod küldetésből: KATT

    Jobb minőségű, letölthető változat: http://bloodgate.com/mirrors/tdm/
  • Qwerty4
    #9772
    A Dark Messiah harmatgyenge mindegyik Thief részhez képest, engem nem vígasztalt.
  • RMarvin
    #9771
    Valaki nyugtasson meg, hogy csak rosszul láttam a "Dark Mod" beta demo 2008 év végi megjelenését!
  • RMarvin
    #9770
    Amikor bedobták anno a köztudatba, hogy Garret kalandjainak vége a Thief3-al, le voltam törve mint a bili füle. Aztán jött egy Oblivion és egy Dark Messiah és végtelen örömmel vettem tudomásul, hogy a Thief (minden tekintetben) legalább 90%-ban visszaköszön ebben a 2 gémben, mindössze a tulajdonságokat kell Garret "irányába kormányozni"

    Úgyhogy amíg nem jön ki ez a zseniálisnak tűnő "Dark mod", addig fájdalomcsillapításként ajánlom mindazoknak, akik nem jáccottak ezekkel.
  • tep
    #9769
    physics
  • tep
    #9768
    jó a rope arrow phisycs :)
  • KGy
    #9767
    Hát ez valóban "dark". A fáklyák és kivilágított ablakok fényén kívül szinte semmit sem látni. Azért az eddigi screenshotok alapján remélem, mégsem lesz olyan sötét, mint a Doom3.
  • hykao #9766
    Egy kis pályabemutató a készülő TheDarkMod-ból
  • GrimReaper78
    #9765
    Nos, már háromszor újraraktam (BIOS-ban amúgy is mit lehetne csinálni a hangkarival? A letiltáson túl... :DDDDD), és minden egyéb program/alkalmzás/játék alatt nincs hangpara.
  • chopin42
    #9764
    Háát...Az a helyzet, hogy szerintem rakd újra a játékot. Előtte csinálj valamit a hangkártyáddal a bioszban meg ilyenek, rakd fel a játékot, oszt megy...Ilyen gondom nem volt, 9 én pont sound blastert használok, és nálam semmi probléma...
  • GrimReaper78
    #9763
    Sziasztok!

    Egy olyan problémám van, hogy a Thief - Deadly Shadows-ban nincsen hang, már az intró mozik/logók kivételével. Elolvastam a FAQ-t, és kivettem a pipát az opciókban a hardveres mixelés elől, újra is indítottam a játékot, de így sincsenek hangok (se pl. lépéshangok, sem zene, még a menüben sem). Alaplapra integrált hangkártyám van, a "legújabb" illesztőprogrammal, és más játék alatt eddig nem volt problémám vele. Eselteg volt már valakinek hasonló parája, vagy tud valaki megoldást erre?
  • hykao #9762
    [URL=http://www.thedarkmod.com/]3 "kötélnyíl" videócska :)[/URL]
  • RMarvin
    #9761
    Gyönyörűek, mindegy szálig! Bárcsak kiadnák már! (Tudom, elcsépelt téma, de akkor is hiányzik nekem egy jó kis COOP mod belőle. Remélem, valamelyik patchbe beleraknak egyet. Ki lehet azt úgy találni, hogy ne versengésbe és rohangálásba torkoljon a dolog)
  • hykao #9760
    [URL=http://darkfate.ru/index.cgi?thumbs=files/projects/darkmod/screenshots]Rengeteg "The Dark Mod" képecske[/URL]
  • Qwerty4
    #9759
    Szerintem már a Thief 3 sem hozta a régi színvonalat, csak az akkori trendnek próbált megfelelni.
    Egymás után játszodtam a 2. és 3. részt, a The Metal Age jóval élvezhetőbb volt számomra, pedig még pocsék grafikája is volt.Sose lesz több olyan jó rész mint az 1 és 2 az biztos.Azok az eredetiek!!!
    De azért várom az új Thiefet.
  • hykao #9758
    Addig is ott vannak az FM-ek, meg talán nemsoká a DarkMOD...
  • Garrett27
    #9757
    Akárhogyis, persze hogy jó vna ha kiadnának egy újabb verziót, csak majd nehogy ledöntsék vele az egész Thief-sorozat mítoszát egy gagyi folytatással.
  • hykao #9756
    Hát pedig biztos lehetsz benne, hogy előbb utóbb ismét kiadnak majd egy újabb Thief játékot. Az már más kérdés, hogy kik fogják fejleszteni...de ekkora ziccert nemigen fognak kihagyni...főleg, hogy egyre népszerűbb a műfaj, és majd minden kiadott ilyenfajta játék sikeres...
  • Garrett27
    #9755
    "Warren Spector, a System Shock és a Deus Ex szellemi atyja..." >> erre csak azt tom mondani, hogy Dixie Flatline vagy hogyis hívják a hír íróját, elfelejtekezett a legfontosabbról, megemlíteni a Thief-et...

    Amúgy meg kár, eddig volt remény, hogy lesz Thief4 valamikor, most már nem hiszem...

    ::disney...
  • Garrett27
    #9754
    Erre a problémára az volt a megoldás sajnos, hogy újra kellett installálnom az XP-t, legutolsó megoldás volt. Azonban rájöttem, hogy az MS Visual Studio Express 2005 újra telepítése csinált vmit, ami miatt a GarrettLoader már nem indult el újra. Sajnos nemtom, mi okozhatta a hibát, csak mindenkit óva intek az újra telepítéstől - vagy inkább ajánlom, készítsen teljes backup-ot a rendszeréről előtte... bár sztem én követtem el vmi noobságot mikor újra raktam a visual express-t, vagy csak egyszerűen felülírt valamiket a regiszterekben, amik a későbbi hibát okozták a Garrett Loaderben.
  • Garrett27
    #9753
    igen jillym1231211 nagy thief-fan :D jó, hogy felrakja a videóit
  • N o N a m e
    #9752
    Kösz! Letöltöttem a magyaritást, remélem ezután majd boldogulok :)
  • chopin42
    #9751
    1, Oda csak akkor tudsz bemenni, hogyha már megcsináltad a kelyhes küldetést és a mancsot is elloptad (egyiket a kalapácsosoktól, másikat a pogányoktól) és beszélsz Artemus őrzővel a piactéren. ő enged be.
    2, Elvileg ezt tudnod kéne, mert már beszéltél artemussal-közveten miután eladtad az opált a piacon, mert az egyes pottal ő bízott meg...
    3, Ha ezt nem vetted volna észre, töltsd le a magyarítást, és kapcsold be a feliratokat.
    4, Ez egy egyszerű probléma, de ha itt elakadsz, ez nem a te játékod...
    Remélem, segítettem...
  • N o N a m e
    #9750
    Hali, tudtok segiteni? Hol tudok bemenni az Őrzők könyvtárába?
  • KGy
    #9749
    Írj egy batch file-t a következő tartalommal:
    regsvr32.exe /s LGVID.AX
    és mentsd el a Thief könyvtárába. Amikor nem akarnak menni a filmek, futtasd le.

    Remélem, a fagyás is meg fog javulni (XP alatt ez nem volt gond?).

  • Gmiki
    #9748
    Lehet, hogy itt is csak ki kell kapcsolni ah ypertradinget vagy a több procit. Lásd KGY FAQ.
  • tep
    #9747
    sajnos nem jó , állandóan lefagy
  • tep
    #9746
    (írt 2cd-s gold verzió)
  • tep
    #9745
    simán indul , csak a setup.exe-nek a kompatibilitását win 95-re kellett állítani.
    felraktam a magyarítást is viszont a videókat itt sem akarja lejátszani , mint xp-n.......mi is volt a trükkje?
  • KGy
    #9744
    Nekem nincs Vistám, de sok múlhat azon, hogy te milyen tapasztalatokat szerzel e téren. Szóval kíváncsian várom a válaszodat a saját kérdésedre...
  • tep
    #9743

    ......asszem az egynek megint nekiállok mostanában.....tényleg , fut Vista alatt?
  • KGy
    #9742
    Nemrég kaptam a hírt, hogy a YouTube-on fent van mindenféle Thief videó, többek között az összes átvezető film és küldetések előtti eligazítás.

    A kedvencem egy kissé átdolgozott előzetes , ami sok olyan részletet is tartalmaz, ami a végleges Thief 1 elkészülése előtti állapotban mutat be részleteket a játékból (az eredeti verzió letölthető a banner első linkje alatt is).

    Néhány mérföldkő az első részekből, ha esetleg valaki csak a harmadik résszel játszott volna:

    Thief 1
    - A kezdetek kezdete (Garrett és az Őrzők találkozása - a Thief 3 záró videójában visszaköszön belőle pár elem)
    - Konstantin megbízza Garrett-et a Szem ellopásával
    - Garrett elveszíti a fél szemét
    - Thief 1 záróvideó

    Thief 2
    - Prófécia a fémkorszakról
    - Garrett és Viktória szövetségre lépnek
    - Thief 2 záróvideó
  • thief3
    #9741
    "Mostanában" tényleg nem számíthatunk folytatásra:
    Warren Spector cégét megvette a Disney
  • Qwerty4
    #9740
    az a "talán" itt a gond :( ezek éveket jelenthetnek
  • Cat 02 #9739
    jobb sztem :) majd talán kijöün 4 a és majd üt :D nem úgy mint a FIFA :_)
  • Qwerty4
    #9738
    huu...ha végre vége lesz az érettséginek végigjátszom újból mind a 3 részt egymás után, annyira hiányzik ez a feeling
    egyébként nagyon sajnálom hogy a Thief-ből nem lett egy olyan nagy "termék", hogy minden évben vagy 2. évben kijöjjön egy új rész mint pl. FIFA vagy NFS, vagy ha nem is ennyire komoly, de legalább életképes lett volna a gyártó gépezet, na mind1 kár rágódni ezen
  • pengeborisz
    #9737
    kössz