10699
  • KGy
    #9696
    Thief-es poénos videó, ha valaki még nem látta volna.

    pucsurka: a sarokkő így néz ki, de a harmadik nap leírása is részletezi ezt. Egyébként hamarosan kész vagyok a sarokkövek és a rozsdaatkák teljes listájával is (képekkel együtt), és a linkek nemsokára élni fognak a végigjátszás főoldalán.

    A zöld "körféleségek" csak az Őrző jelzések, amivel a pogány határokat jelölik meg.
  • pucsurka
    #9695
    most nem akadtam el csak az zavar hogy nem találok oan jeleket amikre mohanyílvesszőt kell lőni (a pogányokkal való kapcsolatom javítása érdekében) meikek azok a zöld körféleségek és benne halak vannak vagy hogyan néznek ki??
  • KGy
    #9694
  • pucsurka
    #9693
    ugyanabban a problémában szenvedtem mint beton82 (én is szüneteltettem a gamet)
    köszi a megoldást KGy!!!
  • Garrett27
    #9692
    nemtok a thiefről leszokni :P
  • kitt2000
    #9691
    Szia.Köszönöm a segitségedet és a linket!
  • KGy
    #9690
    Itt. Bővebben meg itt.
  • kitt2000
    #9689
    SZiasztok.Elakadtam a játékba ott ahol a kastélyba kell menni és a dolgozószobában lévö gramofonon kapot űzenetett keresni kell egy titkos kapcsolot amivel lent kinyilik a rejtek ajtó hol van az a kapcsoló ami nyitsa?
  • beton82
    #9688
    kössz
    Csak szüneteltettem a játékot picit, és voltam már az Őrzők könyvtárában, de nem emlékeztem hogy hol van már, de már minden ok
    mégegyszer kössz
  • KGy
    #9687
    A könyvtár nem az Óvárosban van, hanem Kőpiac nyugati felében, a Zsolozsmák udvarának szomszédságában.
  • beton82
    #9686
    Működnek a jelek, mert van a Déli negyedben is a Kikötőhöz vezető út. De az Őrzők könyvtára az Óvárosban van ugyebár és oda nem tudok átmenni (az egész városrészbe). Lécci írj valami pontos cuccot mert megőrülök!!!:)
  • KGy
    #9685
    Amíg a Jelek nem működnek, az Őrzők könyvtárába az eredeti bejárat fölött tudsz bemászni.
  • beton82
    #9684
    Szevasztok!
    Elakadtam én is, mégpedig valami ilyesmi a helyzet, hogy:
    -"térj vissza az Őrzők Könyvtárába" valami Caduca beszédét meghallgatni, ez az óratoronymegrongálás után van, de nem tudok visszamenni mert karantén alatt van az a városrész bejárata.
    Ha tudtok, segítsetek!
    Előre is köszi!
  • keklaguna
    #9683
    Sziasztok !
    Valami hiba van a játékommal : bemennék az őrzők templomába , bejön a demo ( kalapács , stb ) és a gép kilép a játékból !
    Tudja valaki , hogy miért !
    Előre is köszönöm a segítséget !
    További szép napot mindenkinek !
  • hitmanÉn
    #9682
    Hú figyeljetek az előző üzi lényeg tellen én BALF......SZ nem nyittotam ki rendesen a szememet és végig ott volt előttem szóval bocsesz KGY hogy loptam az idődet
  • hitmanÉn
    #9681
    Hú köszi de figyu még mindig nm tom hogy hol találok infót a DAR AGE-ről
  • KGy
    #9680
    Orland szobája előtt kezdtél a könyvtárban a legelső alkalommal, csak akkor nem tudtál benemmi, mert egy őr állt előtte.
  • hitmanÉn
    #9679
    HELLO

    Na jól van lenne még egy kérdésem hogyan tudok felmenni ORLANDO szobályába???
  • hitmanÉn
    #9678
    Hát sajna nem hát azért köszi
  • hitmanÉn
    #9677
    Hát igen csak nem találtam aztán azt mondta hogy F...SZOM van hejette másik küli és bizstos csak egy kiegészíő
  • KGy
    #9676
    Ha erről a feladatról van szó: "Kutasd át az Őrzők könyvtárát a sötétség korszakáról szóló információkért!", azt elvileg egy párbeszéd kihallgatásával, vagy a könyvtár felső szintjén (lifttel vagy létrán fel) a körfolyosó végén lévő könyv elolvasásával teljesítheted. Mondjuk úgy emlékszem, ezt már Moira előtt teljesíteni kell, szóval fura...
  • hitmanÉn
    #9675
    AHA ez mind szép és jó de még mindig nem tudom hogy hol találom a dark age akármit(de azért az egyes kérd.-re köszi)
  • hykao #9674
    Végigjátszásról volt szó. A magyarítás (szinkron nincs) már ezer éve kész, sőt kétféle is van! Elérhető a bannerkép linkjein...(KGY-é a teljes, a miénkből hiányzik pár lényegtelen benyögés fordítása))
  • hitmanÉn
    #9673
    Ja a betükért meg bocsi most vettem észre hogy nincs rendesen bedugva a GLAVIATÚRA
  • hitmanÉn
    #9672
    Hello evry body!

    Lenne két kérdésem:
    1:Kijöttem a MOIRA özvegyének a háegy könvtárban vagyok hol találom meg a DARK AGE nevű valamit????
    2:A magyarítás amit mondtál a szövee lesz magyar vagy csak a felírat???

    KÖSZI
  • Plata
    #9671
    Hu ennek örülök,mármint a Thief 3 végigjátszásnak.A párbeszédek tényleg jó ötlet,engem érdekelnek,sajna volt olyan hogy ör közeledése miatt néha nem hallottam a végét egy-egy párbeszédnek,egyszer kihalgattam mikor egy ipse megbízott egy tolvajt aki Garett-nek adta ki magát.Tetszett.
  • Plata
    #9670
    Kösz,hogy a ragya esne bele,ezt nem vettem észre.
  • KGy
    #9669
    Kész a Thief 2 végigjátszás. A magyarítás is módosult közben (főleg szövegformázás, pl. a levelek címzésének középre igazítása eddig valahogy elmaradt a 2. részben), ez itt érhető el.

    Elkezdtem írni a Thief 3 végigjátszást is, és bár a 3. részben van bekapcsolható feliratozás, úgy döntöttem, ez is tartalmazni fogja a fixen elhangzó párbeszédeket magyarul. Végül is ezekről könnyű lemaradni, mellesleg nem mindig lehet kényelmesen követni a szöveghez képest gyakran eltérő sebességű feliratokat a játékban.
  • KGy
    #9668
    Nem kell a kék ködön visszamenni. Földszint, északra az üveg duplaajtó mögött, ahol a hajókormány van az ajtóval szembeni falon. Jobbra van egy üres könyvszekrény, az nyílik ki a gombra.
  • Plata
    #9667
    Wazz,vagyis a ködös ajtón át vissza az elözö pályára?Fene egye meg,lent mindenki él és virul,ugyanis senkit sem csaptam kupán.
  • KGy
    #9666
    A földszinti galériába, ahonnan a sejtelmes hang is hallatszik a titkos ajtó fala mögül. A gomb megnyomása után az ajtó egy idő után bezárul, ez esetben újra nyomd meg a gombot, és siess jobban
  • Plata
    #9665
    Sziasztok,az özvegy házában vagyok,megnyomtam az asztal alatt a gombot,de hova menjek?
  • zsebe27
    #9664
    Megvagyok köszi
  • KGy
    #9663
    Ahol először kezdtél a könyvtárban (emelet, fel a kör talapzatú lifttel). Akkor nem tudtál bemenni az irodába, mert állt előtte egy őr, és nem engedett be.
  • zsebe27
    #9662
    Orland? Biztos én vagyok a béna, de nem tudom az ő irodáját hol találom.
  • zsebe27
    #9661
    Megnézem köszi.
  • KGy
    #9660
    Ha jól értem, az Orland irodájában található a lejárót keresed.
  • zsebe27
    #9659
    Ismét elakadtam!
    Hogy lehet lejutni az őrzők könyvtárába a titkos folyosón keresztül a Kőpiac piaci oldalán? Köszi a segítséget
  • KGy
    #9658
    Egy feltűnő levél kitűzve a pogány terület határában.
  • zsebe27
    #9657
    KGY nagyon köszönöm a tippet mászókesztyűm nincs! Abban tudsz segíteni, hogy Bibe fősámán a kikötőben hol hagy nekem üzenetet.
    Hálás köszönet!