10699
  • KGy
    #9816
    Addig is nosztalgia: Doom 1 pályák Thief 2 motorral
    Lásd a képet.
  • hykao #9815
    Aham. Péntekre halasztódott, most olvastam én is.
  • _Atti_
    #9814
    csuszik picit de lehet reménykedni
  • hykao #9813
    Ha minden igaz, ma jön ki egy előzetes béta-tesztpálya a The Dark Mod-ból! Elő hát a Doom3-mal! )
  • thief3
    #9812
    Vírusirtót is kapcsold le vagy tedd a kivételek közé a thief exe-t, nálam a Nod hihetetlenül lefogja minden töltésnél amíg megnézi.
  • Qwerty4
    #9811
    Az xp-vel kell működjön, nem olyan régi játék a T3...
    Win reinstallal lehetne tesztelni ezt csak, ha ott zavarna be valami.
    Vagy esetleg próbáld meg a VGA Drivert újratelepíteni, stb.Vagy felesleges dolgoktól a gépet kitisztítani, próba cseresznye. :)
  • Palinko
    #9810
    az egyik krekkes volt a másik pedig rip game szóval a válasz igen. én az xp re gyanakszom mostmár, csak ezt nem tudom mivel tudnám letesztelni
  • Qwerty4
    #9809
    Nem lehet, hogy a crack rossz?
    Próbáltad más crackel is?
  • Palinko
    #9808
    beírás előtt már néztem. sajnos tényleg nagyon hülye és szerintem egyedi hiba. fogalmam nincs mit csináljak vele.
  • tep
    #9807
    bannerban Thief technikai GYIK?
  • Palinko
    #9806
    Visszaolvastam ajánlásod szerint de se mx kártyám se hibaüzim nincs mint az ott említetteknél. Egyszerűen tölt egy kicsit majd mint ha semmi s elenne leáll. Driver hibát nem ír 2 fajta thief 3 at tettem fel egyik sem indul. hát úgy nézem nincs mit tenni
  • tep
    #9805
    olvass vissza , írd be a lenti keresőbe , h "nem indul", ott lelsz majd megoldást
  • tep
    #9804
    lehet , hogy a magyarítás miatt akad?
    szedd le , nézd meg nélküle is..........vagy lehet még driver-hiba...
  • Palinko
    #9803
    És itt sem tudják a problémámra a választ? Így sajna kimaradok ebből a nagyszerűnek ígért játékból
  • RMarvin
    #9802
    a mászókesztyű nagy ötlet amúgy: ha a falon másznék felfelé az tuti, hogy (már csak a szabása miatt is) kiesnék a kesztyűkből, az meg ott maradna a falon. valami jobbat is kitalálhattak volna...
  • KGy
    #9801
    Szerintem úgy gondolták, túl sok meló lenne. Mint ahogy az is, hogy Garrett tudjon továbbra is úszni. Lett cserébe egy infantilis mászókesztyű, ami biztos olyan nehéz, hogy lehúzza az embert a vízben...
  • RMarvin
    #9800
    Számomra a mai napig felfoghatatlan, hogy miért kellett kihagyni a rope arrow-t a T3-ból.
  • Palinko
    #9799
    Hello! Egy igen hülye problémával vagyok itt. Instaláltam a thief 3 at crackeltem, magyarosítottam játszottam, minden oké, na de egyszer csak azt kezdte csinálni, hogy ha elindítom úgy csinál mintha töltene de nem jön többé be a játék. Most installáltam egy másik verziót azzal is ezt csinálta. Van erre a problémára megoldás? Elég kiakasztó és furcsa..
  • Qwerty4
    #9798
    Szerintem megérdemli a T3, hogy a legjobb 10 között legyen, ugyan gyemgébb mint az elődök, de jó!
  • Qwerty4
    #9797
    Az Obliviont nem vittem végig, vagy 2 percet játszottam vele, nem ment rendesen a régi gépemen.
    De tervezem újból elővenni a játékot egy év múlva, most már meg van hozzá a vas. :)
  • RMarvin
    #9796
    Én akárhogy küzdöttem, képtelen voltam beírni a Thief 3-at. Az Oblivion is majdnem felkerült.
  • tep
    #9795
    egyetértek a listáddal , de nekem hiányzik belőle az Oblivion :)
  • Qwerty4
    #9794
    Nem feltétlenül kezdeményezésnek szántam, egy másik fórumon volt ez a téma ahol Top 10-et kellett írni, megírtam és ha már mind a 3 Thief rész bekerült a legjobb 10-be akkor gondoltam ide is átmásolom.
  • RMarvin
    #9793
    Nem rossz kezdeményezés (és a lista jó részével magam is egyetértek), bár én nem merek sorszámozni, mert ez inkább hangulatfüggő. Úgyhogy marad az ÁBC-sorrend:

    Call of Juarez
    Dark Messiah M&M
    Half-Life 1-2 +összes kieg
    Hidden & Dangerous 2 + kieg (+rengeteg user COOP map)
    Return to Castle Wolfenstein (+Wolf3D, Spear! - micsoda idők voltak!)
    SWAT4 +kieg (+rengeteg user COOP map)
    Thief 1-2

    Nagyjából ennyi. Sokkal több is lehetett volna a listán, ha azokban a játékokban lett volna COOP mod. A felsoroltak között is csak kevésben volt, de nekik sikerült anélkül is megállniuk a helyüket.


    Végezetül különdíjban részesítem az alábbi C64-es remekül sikerült átiratokat:
    Boulder Dash Remake (+az a ~4000 pálya, amiből eddig ~200-at gyűrtem le)
    Impossible Mission (nem a CGA-s verzió)
  • Qwerty4
    #9792
    Elkészítettem tegnap egy Top 10-et minden idők kedvenc játékaimról, a Thief trilógia tarolt!

    Top 10:

    1. Half-Life 2 (2004)
    2. Thief - The Dark Project (1998)
    3. Condemned - Criminal Origins (2006)
    4. Call of Juarez (2006)
    5. Medal of Honor - Pacific Assault (2004)
    6. Thief - The Metal Age (2000)
    7. F.E.A.R. (2005)
    8. Resident Evil 4 (2007)
    9. Thief - Deadly Shadows (2004)
    10. Splinter Cell - Pandora Tomorrow (2004)
  • Qwerty4
    #9791
    LOL
  • tep
    #9790
  • thief3
    #9789
    Valaki nagyon ráért és elég piszkos volt a fantáziája :) 18+
    Thief II: The X-rated Age
  • hykao #9788
    ígéretes új képek a The Dark Mod oldal Screenshots szekciójában
  • Bil Ur Sag
    #9787
    Köszi. De sajnos egyik megoldással sem működik. Se frissítés se a kikapcsolás dolog. Ha ez a kikapcsolás az ami a játék opciójában Audio Hardware mixing vagy miként szerepel. Ne sebaj. De köszi. Minden jót.
  • chopin42
    #9786
    GYIK
  • Bil Ur Sag
    #9785
    Sziasztok :)

    a Thief:Deadly Shadows játékkal lenne problémám. Ha tudtok légyszíves segítsetek. A céglogók alatt van hang de miután játékra kerülne sor teljesen néma az egész. Az érdekes az hogy kb fél éve nem volt ilyen gondom vele. Nem tudom mi lehet most a baja. Erdetei a game. Köszönöm.
  • RMarvin
    #9784
    Elég "furcsa" mozgásuk van az őröknek ebben az új Dark mod videóban...
  • RMarvin
    #9783
    Az Assassins Creed engem is érdekelne, de mivel nem saját szemszögű, ezért asszem inkább kihagyom pedig nagyon örültem annak, hogy végre nem egy újabb fantasy-játék, hanem - amennyire lehet - valós.
  • KGy
    #9782
    Ígéretesek a képek, kár, hogy olyan kevés van (még a mottó ellenére is). Mindenesetre én is kíváncsian várom a folytatást.
  • chopin42
    #9781
    Heló. Valaki, aki játszott a thief 2-draculával, az segítsen! Hol van a nyitókarja annak a rácsnak, ami azon a helyen van, akol középen ládák vannak, denevérek, meg 5 átalakított hammerhaunt?
  • hykao #9780
    "22-10-2007: Best not to show things till we have something to show.

    That's always been our motto and it still is. We currently have an active team of 12 members working about 20 hours per person, per week on the game. We are expecting to release the new website, media and teaser by the 1st of December 2007. We are hoping (not confirmed yet) to release by December 2008."

    ITT az oldaluk. Kíváncsi leszek a decemberi új bemutató videóra és képekre.
  • hykao #9779
    Folyamatosan alakul. Bár messze még a vége, de ez év végére ígérnek újabb bemutató anyagot... :) (ha lesz, majd belinkelem)
  • KGy
    #9778
    Ha jól tudom, a DarkMod mellett voltak hírek valami Hexen szerű modról is. Abből lett valami?
  • thief3
    #9777
    Eszem ágában sincs kritizálni a project-et, de megjegyezném hogy a hangeffektek némi kívánni valót hagynak maguk után. Meg ez a pálya se nyűgözött le, nem látványilag hanem összeségében (eddigi képek videók tetszettek).

    OFF
    Egyébként Assasin's Creed-et ajánlom figyelmetekbe, de ez nem az a topic
    ON