623
3D-Driving-School / 3D-Fahrschule
  • krisztianp16
    #583
    Köszi szépen...
  • MaSzKa
    #582
    #565
  • krisztianp16
    #581
    Letöltöttem akkor abban volt a hiba.Meg tudnád adni a kodot?
  • MaSzKa
    #580
    nem jo a kod

  • krisztianp16
    #579
    Hello!Nekem van egy olyan problémám hogy.Amikor elkezdem a telepitést és beírom a telepitései kodot akkor sem enged tovább.Köszönöm a vállaszokat.
  • dav
    #578
    Van a 3D Instructornak saját topikja, menjetek oda társalogni:
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1196626063
    Ne itt offoljatok!
  • imark
    #577
    Hát nemtudom, hogy amerikai, vagy orosz kresz szerint megy. De ha zavar az, hogy folyton pittyeg, hogy vmit rosszul csinálsz, akkor kapcsold ki azt a kijelzőt, és úgy menj! :)

    Egyébként meg G25el mennie kell szerintem, igaz nekem MOMO-m van és elöször nekem se ment. Trükkje csak annyi, hogy a logitech-es programba csinálj a játéknak egy profilt, és onnan indítsd el! ;)Nekem így sikerült, remélem neked is fog.
  • ChuckyHUN
    #576
    G25 van valakinek? mert nekem nem jó vele :S
  • akos512
    #575
    Kösz az infót
  • Sponnyabob
    #574
    Oké Működik nem tom miért de a webkamerám programja zavart bele a telepítésbe de leszedtem és most műkszik minden szóval a farnc tudja mi baja volt de most jó kössz a segítséget
  • Sponnyabob
    #573
    Mivel a játék orosz ezért valszinűleg orosz szabályok és az eléggé hasonlít a milyénkhez ha jól tudom ha nem jól tudom akkor bocs
  • akos512
    #572
    Helló!Én azt szeretném kérdezni hogy ez amerikai KRESZ alapján van?
  • imark
    #571
    Hát igazából az Alcohol 120%-kal is mennie kell. Ha abba bentvan, akkor fel kell telepíteni. De nemértem, hogy xvid mappa az hogy jön most ide. Mivel oroszul van, így a "C/program files/3D Èíñòðóêòîð" mappába telepíti a játék magát, és ide kell másolni a magyarosítást.

    Jah és még valami: amikor elindítod a játékot, akkor ledobja a tálcára, eközben megy egy intro videó, viszont ha visszamész a programba és nyomsz egy space-t vagy entert, akkor átugorja, és máris a menübe vagy.
  • Sponnyabob
    #570
    Bocs a helyes írási hibákért!
  • Sponnyabob
    #569
    Hali! Az a problémám hogy letöltöm a file-okat és utána az telepítem de az baj hogy nem csinál semmit csak lére hoz egy olyan Mappát hogy XviD és kész azon belül van egy pár file amiket megnyitok de számomra ismeretlen nyelven (gondolom oszoszul) van irva vagy valami ablak jelenik meg amiben vagy nam tudok semmit csinálni vagy semmit nem csinál ha az oké-ra kattintok Nem tudom lehet-e az a probléma hogy nem Demon toolszom (nem tudom hogy kell helyesen leírni) van hanem Alokohol 120%-on de megnyitja az iso. filet csak nem tudom hogyan tovább. Lécci segítsetek!!
  • MaSzKa
    #568
    jó lett már csak a jó 5.1-es 3D-Driving-School kellene

    más ilyesmi gamesod van?
  • imark
    #567
    Nincsmit! :) Remélem működik! :D:D
  • MaSzKa
    #566
    köszi :D
  • imark
    #565
    Na mivel egész gyorsan felment datára a játék ezért itt is van! :))
    Elöször is le kell tölteni a 4 rar fájlt:
    Part 1
    Part 2
    Part 3

    Magyarosítás

    Telepítés:
    1. Daemoon toolsba mountold be az iso fájlt, telepítsd fel a játékot.
    2. A "Tszim_magyarositas0.3" rar fájlból másold be a practice mappát másold be ide: "C:\Program Files\3D Èíñòðóêòîð"

    A magyarosítástól csak pár alap dolog lesz magyar, az irányítás beállítások pl. egyáltalán nem...

    Ezért:
    Az irányítás beállításához csináltam egy rövid leírást, hogy mit hol kell beállítani.
    Beállítások letöltése

    Az esetleges hibákért elnézést, késő van már :)

    Ha kérdésed van, vagy hibát találtál szólj! (:
  • imark
    #564
    Az van meg teljesben, viszont oroszul. Van hozzá magyarosítás, de az nem mindent magyarosít, pl. a beállításokat nem, így az irányítás beállításokat most írom össze, hogy mi-micsoda, hogy nagyjából eltudjatok majd rajta igazodni. Szerintem délelőtt már kész lesz, belinkelem majd és mindent leírok hozzá ami fontos! ;) Türelem
  • MaSzKa
    #563
    ok thx

    de az www.3dinstructor.com -os verzió kell
  • zolo
    #562
    Természetesen :)
  • imark
    #561
    data.hu-ra jó ha felrakom? éjszakára berakom a feltöltést, aztán holnapra csak meglessz. Nem valami gyors a feltöltésem, de azért feltöltöm :)
  • MaSzKa
    #560
    nekem is kellene a full
    rapidra felnyomhatná valaki www.3dinstructor.com
  • simoradik95
    #559
    Syasztok a játékhoz hol lehet autót letölteni?
  • bike6
    #558
    3d driving school 5.0nál licence errorra nincs még mindig semmi megoldás? mert egy ideig ment rendesen de mostmár kilép errorral:S
  • nandorb
    #557
    hat pedig nincsen hozza
  • MaSzKa
    #556
    nekem is kéne
  • imark
    #555
    Hello! Ehhez a 3D Driving Instructorhoz valaki nem tud cracket, vagy teljes verziót?
  • simoradik95
    #554
    Köszi már töltöm is.
  • nandorb
    #553
    nezd at ezt az oldalt
  • simoradik95
    #552
    Syasztok nem tudna na valaki egy linket adni a teljes játékról?
  • MaSzKa
    #551
    www.3dinstructor.com ről volt szó
  • Ec
    #550
    Az 537 hozzászólásban linkelt cucc nekem full verziónak tűnik, multilanguage packet is fel kell tenni, igy angol lesz
  • Sponnyabob
    #549
    Nincs Angol nyelvű? vagy nincs hozzá valami patch amivel lehet benne Angolul játszani?
  • MaSzKa
    #548
    van orosz nyelven
  • Sponnyabob
    #547
    http://www.3dinstructor.com/files/5.html
    Valaki nem tudja hogy ennek a proginak van-e már teljes verziója vagy még csak a demó van kész és ha nincs kiadva még mikorra várható?
  • laci 700
    #546
    Köszi ez tényleg működik! ;)
  • Ec
    #545
    Ha leszedted az eredeti patchet, akkor törölheted a játékot és teheted fel újra :)
  • Ec
    #544
    Ha szürke a környezet és csak a műszerfalat látod, akkor a megoldás az, hogy a startWeak.bat vagy startwinWeak.bat -al kell elinditani a játékot.