623
3D-Driving-School / 3D-Fahrschule
  • MaSzKa
    #543
    * Es gab in Belgien eine besondere Vorfahrtregel, nach dem der die Vorfahrt verliert, dessen Fahzueg stehen bleibt, unabhängig der Vorfahrtsituation. Da dies eine der häufigsten Unfallursachen inBelgien war, hat man nun diese Regel entfernt und sich dem europäischen Modell angepasst. In der 3D-Fahrschule ist gilt diese sonderbare Vorfahrt Regel nun mit Version 5.1 auch entfernt worden. Besitzer der Version 5.0 können über die eingebaute Update Funktion über das Internet eine Regelaktualisierung vornehmen.
    * Bessere Spiegeleinstellungen für alle Quad-Fahrzeuge.
    * Korrektur eines Fehlers im Polizeispiel "Tatort Gent", sporadisch ist das Programm abgestürzt.
    * Nun werden alle Fahroptionen auch im Fahrschüler-Profil gespeichert (z.B. "Fehler einblenden" und "Regelhilfe").
    * Die Französische Übersetzung ist nun auch für das Polizeispiel durchgeführt.
    * Korrektur beim Nutzung eines Privat-PKWs (z.B. des BMW) im Polizeispiel: die Sirene fehlte beim BMW, wenn Gent vorher als Fahrtraining in Übung 18 ausgewählt wurde und man danach sofort in den Spielmodus wechselte.
    * Bei Lizenzfehlern wird ein Fehlercode ausgegeben, der dem Support hilft.
    * Es ist nun möglich, eine Gast-Lizenz bei uns zusätzlich zur bestehenden Lizenz zu erhalten, bei denen es auch möglich ist, ohne Administartorrechten die Simualtion aufzurufen (geht allerdings nur für die Europa-Edition). Die Installation muss allerdings weiterhin unter Admin-Rechten durchgeführt werden.

    Revision 2 (Juli 2008):

    * Die Richtungshilfe befindet sich nun im Navi beim Kompass.
    * Leichte Routenkorrektur Übung 14 (Autobahn).
    * Korrektur Gegenfahrspur-Prüfung in Übung 2.
    * Nebel-AUS (ATI-Karten) wird nun auch bei Stadtwechsel und Wiederholungen durchgängig berücksichtigt.
    * Regeln werden nach Ausschalten der Polizeisirene nun wieder angezeigt (bisher wurden dann nur noch Punkte gezählt).
  • MaSzKa
    #542
    http://www.3dfahrschule.de/index.htm
  • MaSzKa
    #541
    nekem is ez a baj pedig a legújabb patch-ot is letöltöttem hozzá a gyári oldalról

    ati hd3870-esem van lehet a driverekkel van a baj

    nektek nvidia van?
  • Ec
    #540
    Nem tudom hogy mi az oka, nálam is van...csak a műszerfalat látom
  • laci 700
    #539
    Hi! letöltöttem az 5.1-es demót de minden szürke csak a műszerfal látszik és a fények... régen működött rendesen... mi lehet a baj? THX!
  • llgergo
    #538
    kresz oktato programot akarok letölteni pc re ki tud segiteni [email protected]
  • Easy Rider
    #537
    Part 1.

    http://depositfiles.com/files/1902228
    vagy
    http://rapidshare.com/files/58787066/3D_Driving.part1.rar

    Part 2.
    http://depositfiles.com/files/1902300
    vagy
    http://rapidshare.com/files/58788310/3D_Driving.part2.rar

    és ezt mindenkinek ajánlom: http://hu.wikipedia.org/wiki/Google
  • konrad91
    #536
    csoki srácok
    tudnátok nekem a játék legujabb verziojáról adni egy linket ahonnan letom tölteni
    már olvastam vissza és találtam is de azok nem elérhetők
    THX!előre is a segitséget
  • Dávid407
    #535
    Azok közül volt egy csomó ami különböző oldalakra vitt át... Meg az ienekbe annyira nem bízom, csak azokban amikről tom h vírusmentesek.
    Esetleg egy pár ien oldalt tudnál mondani?? (ha privtában küldöd az is megteszi)
  • Dávid407
    #533
    Sajnos csak olyat találtam ami 600 másik oldalra visz át és végül semmit sem tok letölteni...
  • Dávid407
    #531
    Azzal a linkkel, amit küldtél az a gondom h az is ugyanúgy kiírta h license error... Azt a linket már megtaláltam egy másik fórumon. Sajnos már ötletem sincs h h lehetne megcsinálni h újra működjön...
  • Dávid407
    #530
    Képzeld h szétnéztem a google-ban, de semmit nem találtam, ami nekem jó.Csak demo-t találtam illetve régebbi verziót.Gondoltam nem ien gerinctelen emberek vannak itt mint EGYESEK. De látom tévedtem...
    Bocs h kérni mertem bármit is...
  • nandorb
    #529
    Googli a baratod na nemvagytok kepesek beirni a googleba es rakeresni,mindent talcan keritek
  • Dávid407
    #528
    Hali!

    Vki tudna küldeni egy oan linket ahol a teljes játékot találom?? Ami 2vel lejjebb van az ssajnos nálam azt írja ki hogy licenc error. Az 5ös verzió kéne nekem....
  • MrJones
    #527
    hi! az mért van hogy a kocsin kivül a textúrák csak szürke homályként jelennek meg?semmi út meg épület,csak szürkeség
  • meta3
    #526
    Csá itt van ingyen full ver.!!!
    http://rapidshare.com/files/100176850/3d-driv-skool.rar
  • kukorica
    #525
    Szia Úrja lekell tölteni?., ha elindul a játékablak és rá kattintok a bármilyen utat választok utána "start-ra" és kilép mi a hiba?1
  • kukorica
    #524
    És még csak azt szeretném megkérdezni hogy ehez a játékhoz, mert olvastam én a fórumot, hogy akkor a hubbon nincs magyarítás ? Ha van légyszi irjátok be link nélkül is akár
  • nandorb
    #523
    continue ra mesz ako ki kellned javitani a hibadat de szabalyosan
  • kukorica
    #522
    Milyen leckét az első pályánál? Erről bővebben kérek ha lehet felvilágosítást pls.
  • zolo
    #521
    Ha megcsinálsz egy "leckét", utána Free módban újra mehetsz, és akkor bármerre mehetsz már.
  • kukorica
    #520
    EZ IGAZ! Amit az útszakaszról mondtál, csak engem az is idegesít, hogy néha kiír egy figyelmeztető ablakot STOP! És lehet tovább menni, ha nem akarsz, akkor úrja kezdheted a játékot,
    Azt is olvastam valahol, hogy van "editor" progi? Na ez tényleg hasznos, vagy kamu? Ja és melyik HUDDON lehet magyarítást letölteni? pls.
  • zolo
    #519
    MIután ez egy kresz oktató program, ezért kellenek lezárt szakaszok, mint a valóságban is...Nem free ride-ra van kitalálva, hanem hogy felkészülhess, mire nemkapsz pontot, és mikker találkozhatsz...

    Midtown meg nemtudom hogy jön ide, teljesen eltérő dolog a kettő, köze nincs hozzá. A Midtown 3 meg boxon elég béna lett, ezért inkább ne csinálják meg...
  • kukorica
    #518
    Mi az a Pm? Privadba ... Ez a Driving Scool ez nem egészen simulator, mrrt pl. Parizsban csak balra meg egyenesen lehet menni, jobbra le van zárva az az útszakasz, a Kaputól, én nem tudom nem volna jó úgy programozni, valamit hogy minden fele bejárható legyen???? Mint pl. a Midtown madness sorozatok, én a 3. résszel nem vagyok megelégedve, mert olvastam a fórumokat és már 2003-ban volt szó rolla hogy ki adják PC-re, most meg 2008 van. tehát már rég kilehetett adni Pc-re, ha így szuperül megcsinálták a játékot. hát Xbox után programozzák át Pc platformra is...
    de ez nem ide való téma.
  • dzoli93
    #517
    köszi szépen:)
  • 12346
    #516
    kösz, hogy felhívtad rá a figyelmem:D szedem is^^
  • Easy Rider
    #513
    Clutch
  • dzoli93
    #512
    csősztök.megtudnátok mondani h a 3D Driving School 5.0-át honnan tom letölteni?
  • adatkábel
    #511
    tudnátok küldeni egy 3d driving telepítő kodót??? [email protected] előre is köszi
  • zolo
    #510
    Angol, német, bármelyik változat jó, a lényeg hogy ne 3-as legyen, és legyen benne az összes Eu város és az autopálya.

    Köszi
  • zolo
    #509
    Sziasztok.
    Régebben megvolt a 3-as verzió, de az már réginek tűnik az 5.0 mellett. Tudnátok linket adni az 5.0-hoz? Hamarosan mennék jogsira, meg kiszeretném próbálni a DFP-m, hátha így kicsit reálisabb lenne a program.

  • shumika
    #508
    Megvan Utorrentel nagyon király
  • kukorica
    #507
    Nekem 6.0 van ahoz nincs semmi extra? autó, motor, pályák, szerkesztő stb...
  • kukorica
    #506
    nincs
  • shumika
    #505
    Vki MSN-en át tudná küldeni a Full verziót?? [email protected]
  • kukorica
    #504
    be irtam a szöveges linket, de azt írja ki +File not found" Valóban akkor nem létezik a file? segítség???????
  • kukorica
    #503
    Pls. NAGYON KÉREM AZOKAT AKIKNEK MEG VAN A PROGRAM FULL VERSIOBAN, AZT KÜLDJE ÁT AZ MSN CÍMEMRE!! NAGYON SÜRGŐSS! KÖSZI K U K O R I C A (KUKAC) H O T M A I L (PONT) COM. KÖSZIKE.


    -----------------------------

    ÉS KÉRLEK TITEKET NE KÜLDJETEK BÜNTETŐPONTOKAT !!!!
  • LecterDoktor
    #502
    Üdv! Nekem azt írja, hogy a file-t törölte a felhasználó! :S Tud valaki valami másik helyet, ahonnan lelehetne tölteni? Vagy MSN-en át tudná küldeni? Lééégyszi!:D Előre is köszi!
  • jaraid
    #501
    ott van lentebb
  • cxcm
    #500
    hali vki tud adni linket a játékhoz?