6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Yoohaj
    #5886
    Három? Nem két rész maradt? ;)
  • haxoror
    #5885
    Ez kurva jó rész volt, egyáltalán nem számítottam rá! :D
  • fonak
    #5884
    Régen is voltak ilyen vicces részek? Elég hézagosan láttam anno a sorozatot. Mindenesetre ez jó volt abszolút nem ilyesmire számítottam :D
  • m0tTh0w
    #5883
    Remek rész volt ez is. Szurkolok, hogy ne csak a maradék három rész legyen, amit láthatunk a sorozatból.
  • sz4bolcs
    #5882
    Ez zseniális rész volt. Tökéletesen illeszkedik a régi komédiázós epizódok közé, és hozza is a színvonalukat.
  • sz4bolcs
    #5881
    hát de ez kurvavicces rész :AS:D:ASD:ASD
  • sz4bolcs
    #5880
    ezt nem hiszem el, ezek tényleg fölhasználják az egész NWO tudásanyagot... :D
  • sz4bolcs
    #5879
    avagy "minden, ami a 90-es években kimaradt" :D
  • sz4bolcs
    #5878
    ejha :D na kíváncsian várom a mai részt 8)
  • tutituti
    #5877
    ejha
  • sz4bolcs
    #5876
    Ez nem is spoiler. :D am kíváncsian várom... 8)
  • Sequoyah
    #5875
    Na a 3. resz kifejezetten tetszett:)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    En nagyon jol szorakoztam, bar neha mar kifejezetten faraszto volt. Viszont otletes a tortenete. Mulder erdekes jellemfejlodesen van tul:)
  • sz4bolcs
    #5874
    Csak tisztességesen írják ki őket, könyörgöm... :/
  • k0trapali #5873
    Reyes benne lesz valamelyik részben! Láttam az így készültben!
  • ElNano
    #5872
    Na, újabb jele annak, hogy a két öreget kiszedik a szériából, bár ez szerintem teljesen logikus volt. Egyrészt nem szorulnak ők már erre, másrészt ennyi szünet után biztos voltam abban, hogy ez a széria csak a felfuttatás lesz. Mármint a szériáé. Szerintem akkor szólna rohadt nagyot az epizód záró, ha valami nagyon durva dologra jönnének rá, és ezért kellene meghalniuk, vagy mondjuk önfeláldozással megakadályozhatnák azt, hogy az Elit nekifogjon az NWO gyakorlati, tényleges bevezetésének. Aztán bizonyos infók ezzel kapcsolatban eljutnak valahogy ehhez a két fiatal ügynökhöz és felveszik a szálat. De azt semmiképp ne játsszák meg, hogy Muldert és Scullyt elviszik az UFO-k, mert olyan már volt, meg abban benne lenne az a gagyi hatás, hogy fú még visszatérhetnek. Korukra való tekintettel ne térhessenek már vissza. Zárják le az ő sztorijukat, aztán Skinner beavathatja a két ifjoncot. (Nagyon unom már a sok lezáratlan sztorit, ami csak azért marad nyitva, hogy siker esetén dupla kaszálást lehessen csinálni belőlük...) De ha már itt tartunk, mi van Doggett és Reyes ügynökökkel? Totál nem rémlik, hogy a 9. évadban történt volna velük valami végzetes... Nem mintha őket akarnám cserének, csak néha felbukkanhatnának.
  • sz4bolcs
    #5871
    Nem gáz, most már inkább az fáj, hogy így megkaraktergyilkolták őket az első részben. :D
  • Szabi #5870
    Robbie Amell és Lauren Ambrose az ötödik részben csatlakoznak
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és úgy tűnik hogy igazak voltak a pletykák.. ők viszik tovább a sorozatot
  • Totti5
    #5869
    kép1, kép2, kép3, kép4

    (nálam nem látszottak a képek, szóval javítottam :)
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.01.30. 09:26:19
  • Totti5
    #5868
    Te nem nézed és a problémád meg van oldva, aki meg akarja nézni az megteheti.
  • k0trapali #5867
    Felőlem is mehetne tovább az újakkal, ha tudnak még hasonló jó ötletes részeket kitalálni. Jöhet 2 új nyomozó simán! Ha jól vannak tálalva persze.
  • grebber
    #5866
    Én meg remélem nem
  • Totti5
    #5865
    Nem biztos hogy évekig akarják csinálni. 6 rész után, ha annyira vállalták el, remélem folytatódik új főszereplőkkel.
  • grebber
    #5864
    "Muldert és Scullyt meggyilkolják, a következő évadot pedig egy új páros vinné"

    Na pont hogy akkor jól elkaszálnák már a 0. percben magukat
    Az X-akták azért az ami mert Mulder és Scully van benne. Ezer éve ezt szoktuk meg őket szerettük meg nagy fun mindenki. Akkor inkább 6 rész után legyen örökre game over.
  • Fradi88
    #5863
    nem láttam őket :)
  • Szabi #5862
    az eddigi évadokat nem láttad ? :D

    szuperkatonákat akarnak csinálni, ezért kisérletezgetnek
  • Yoohaj
    #5861
    Én azt találtam ki, hogy Muldert elrabolja az árnyékkormány Scully szeme láttára, valahogy úgy ahogy Mulder húgát is elrabolták, és itt érne véget a 6. rész!
  • Fradi88
    #5860
    Sziasztok!
    Lenne egy-két kérdésem!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kiderült,hogy tényleg lezuhantak idegenek Roswell-ben és Mulder elmondása szerint segítő szándékkal jöttek,mert észlelték az atomrobbanásokat és megakarták óvni az emberiséget nehogy kipusztítsuk magunkat.Azt is mondja,hogy nem volt idegen összeesküvés,tehát az idegenek nem is akarták kolonizálni a bolygót?Ezt csak az árnyékkormány találta ki? Közben pedig ez a szűk elit akarja átvenni a Föld irányítását?Ha nem az idegen kolonizáció késleltetése miatt csinálnak ember-idegen hibridet,akkor miért?

    Köszi a válaszokat!
  • IMYke2.0.0.0
    #5859
    Ki is veszem a kedvencekből a totyikot. :(
  • Szabi #5858
    nekem mindkét rész tetszett, bár tény hogy az első túl tömény volt, viszont a második már teljesen rendben volt, remélem berendelik majd a 10.évad folytatását...
  • sz4bolcs
    #5857
    Szegény IMYke2.0.0.0 mostanra tuti elhúzott valami spoilermentesebb övezetbe. :D
  • ElNano
    #5856
    Kinek mi. Számomra a szörnyes részek gázosak.
  • Shep
    #5855
    Aha, kösz.
  • sz4bolcs
    #5854
    Én is jobban szeretem az összeesküvéses részeket, és ennek ellenére tetszett jobban a 2. rész. Köszönhető annak, hogy az első rész nagyon gáz volt.. meg az is, hogy Mulder nem baseballozni tanítja a kölkét a visszaemlékezős résznél.
  • stargatelost
    #5853
    Az van, amit elmondtak. Együtt voltak, Scully terhes lett, megszült, aztán örökbe adták. Csak nem rágták a szánkba annó ennyire, de ugye most kellett a gyorstalpaló... Az a két képzelgés viszont nagyon szar volt :S
  • ScarY MAN
    #5852
    Mulder tett rola emlitest hogy befuccsolt az az invazios terv.
  • Shep
    #5851
    Na most ez a William gyerek ,hogy van, nem emlékszem már régen mi történt, vagy ez csak valami új dolog?
  • ElNano
    #5850
    Muldert és Scullyt meggyilkolják, a következő évadot pedig egy új páros vinné.

    (Nekem egyébként csalódás volt a 2. rész. Ahhoz a kisebbséghez tartozok, akik jobban kedvelik az összeesküvéses epizódokat, azt hittem, ez a hat rész erről a király NWO-s ügyről fog szólni, erre jönnek a bárgyú szörnyekkel... Amúgy is milyen plothole hegyek voltak ebben. Mi van a riporter sráccal? Mulderéket nem érdekli a fiatal csaj halála, vagy hogy felrobbantották egy UFO-val? Mi van azzal a bizonyos pénteki nappal, amikor "kezdetét veszi" a hatalomátvétel és minden bankszámla lenullázódik? Egyébként a régi sorozat úgy ért véget, hogy 2012 decemberében megkezdődik az alien invázió. Nos, ennek elmaradásáról egy büdös szót nem szóltak...)
    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2016.01.27. 17:41:53
  • bakkerman
    #5849
    +1,nem vagyok nwo hivo abszolut,csak neha olvasgattam bele a topikjaba,de annal a nagy monolognal csak lestem,es a resz utan azon agyaltam hogy baszki most vagy direkt csinaltak ezt parodianak,vagy a forgatokonyviroval van valami. 1-2 reszlet azert valosagos akarki akarmit mond
  • argo001
    #5848
    Az utóbbi szerintem is lehetséges, biztos fogunk hallani még Mulder húgáról.
  • tutituti
    #5847
    Scully pl árnyékkormány egyik "alkalmazottja".

    De Xido ötlete lenne ütős.valszeg soha nem tudnám újranézni úgy mint most :)