6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • fonak
    #5966
    Duchovny és Anderson gondolom csak ezt a 6 részt vállalták, gondolom el is haláloznak a 6. részben, de legalább az egyikük (nem láttam még, a tartalmát sem ismerem). Az új páros elég gáz, legalábbis nekem, de hát én közelebb vagyok életkorban Mulderhez és Scullyhoz (na jó, legalábbis Scullyhoz, "Einstein" meg öregebb, mint gondoltam, 10 évvel több "Millernél", lol), mint ehhez az új ügynök pároshoz. :) De szerintem sose lesznek olyan jó karakterek. Már ha folyatják a sorozatot egyáltalán, eddig nem dőlt el tudtommal ez sem. Ja az Einstein név nekem is elég nagy WTF volt.
    Utoljára szerkesztette: fonak, 2016.02.19. 15:49:48
  • akyyy
    #5965
    ne spoilerezd el légyszi mi még várjuk a jövöhét keddet :D
  • sz4bolcs
    #5964
    Jaj de bárgyú ez az utolsó rész...:/
  • RatBaG #5963
    MUSH ROOM
  • ElNano
    #5962
    Disney-vel karöltve. :D
  • Yoohaj
    #5961
    Vagy egy Lucasfilm ltd. logó....
  • sz4bolcs
    #5960
    Annyira megfogott ez az új széria, hogy a letöltéshez sincs elég motivációm. :D
  • ElNano
    #5959
    Yoohajnak van igaza, az új szériát már azoknak készítik, akik ékezetek nélkül és rövidítve írnak. Már csak egy Marvel vagy DC logó kell a főcím elé és helyén is van az egész.
    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2016.02.18. 08:33:17
  • grebber
    #5958
    ....nem ,hanem hogy mekkora paraszt
  • Selminar
    #5957
    Nekem nagyon tetszett ez a resz is, elgondolkodtató volt!

    Es miert ne lehetne Einstein? Nem az a lenyeg h hivjak..
  • Tikal #5956
    ez egyre rosszabb... muszlim terroristák, most tényleg?? rohadt eredeti volt. ... és Einstein?
  • Yoohaj
    #5955
    Remélni mertem, hogy mernek kockáztatni másfajta karakterekkel próbálkozni, de mégsem mertek, mert ez a két új ügynök csak "erősen béta verziós" Mulder és Scully hasonmásnak tűnik nekem! És nagyon kínos a névválasztás is, Mulder=Miller, Scully=vörös haj, és mi ez már az Einstein név? Miért az az érzésem, hogy ezzel a két új "hasonmással" igazából azokat az új belépőket akarják megtartani (ha még folytatódik) akik az előző 4 résszel ismerték meg a sorozatot? Amúgy igaz, Scully mindig intelligensen állt hozzá a dolgokhoz, Einstein eddig csak idegesítő.
  • Szabi #5954
    a nagy kérdés hogy Scully egyáltalán Scully-e....
  • ElNano
    #5953
    Ekkora ripacs soha az életben nem volt Anderson. Ő mindig a kellő finomságú intellektussal közelítette meg a dolgokat, volt benne egy szolid báj, ami szimpatikussá tette. De ez a másik... Ez egy szélsőségesen intoleráns, domina jellegű shemale. :D
  • grebber
    #5952
    Scully is ilyen volt semmiben nem hitt aztán mi lett belőle
  • k0trapali #5951
    A csaj engen is idegesitett! Tapasztalt ugynokkel - Mulderrel - ilyen parasztul beszelni... Levertem volna neki egy riasztot az biztos!
  • Shep
    #5950
    Hát én nem látok túl nagy potenciált a két új ügynökben, a srác még csak-csak, de a csaj, rohadt idegesítő. Na mindegy, marha kíváncsi leszek az utolsó részre!
  • ElNano
    #5949
    Átjött, de azért köszi. Úgy volt szar az a ripacskodás amit a csaj levágott, ahogy megcsinálták.
  • Totti5
    #5948
    Tegnapi rész az új ügynökökről szólt.
  • k0trapali #5947
    Nekem a karakterek hasonlosaga volt kicsit fura! Voros haju uj csaj = scully, Mulder helyett Miller ugynok :D na ne mar!
  • Szabi #5946
    nekem tetszett, sőt még a két új karakter is tetszik, kíváncsian várom, hogy lesznek-e saját részeik.. :)
  • ElNano
    #5945
    Na, ez a rész egész elviselhetően indult, aztán langymeleg fos lett belőle. Kinek volt az ötlete Einsteinnek nevezni a rettenetesen unszimpatikus, magát vérbeli ripacs módjára túljátszó ügynöknőt? Borzasztó... Mulderből meg ilyen szinten bohócot csinálni... Csak lestem. Megint egy súlytalan, sehová nem illeszkedő, se füle, se farka epizód. (Igen tudom, elmesél egy kerek sztorit, de az önmagában kb. 6 percre lett volna elég...) Már csak egy van hátra, most már remélem, hogy a nézettségi számok nem indokolják újabb széria forgatását, mert ebben a formában inkább ne legyen X-Akták.
  • Totti5
    #5944









  • Sequoyah
    #5943
    Nem mondom, hogy rossz volt, de az elozo ketto jobban tetszett.
    A forgatokonyvirok nem eroltettek meg magukat, inkabb szolt a resz a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...2 uj ugynok bemutatasarol, mar ha tenyleg ok viszik tovabb a sorozatot. Ok viszont nem lennenek rosszak, ha leszamitjuk hogy Mulderhoz es Scullyhoz senki sem erhet fel:)
  • ElNano
    #5942
    Ma este ismét jókat fogunk röhögni. :)
  • Totti5
    #5941














  • sz4bolcs
    #5940
    Ez is classic X-akták rész volt Scully drámáját leszámítva, de halál uncsi...
  • Totti5
    #5939
    Jó tudjuk h szar az egész xakták, az viszont én nem tudom még h milyen hatással lesz a következő 2 részre Scully gyásza és az apró titkok.

    Olvasd, bár mindegy, téged nem érdekel az Xakták.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.02.10. 18:28:23
  • ElNano
    #5938
    Ezzel most jól megmagyaráztad, hogy miért kellett az, epizód felének Scully anyjának haláláról szólnia, ráadásul itt még csak nem is "nyomoztak" még annyit se, mint eddig, és hogy tulajdonképpen most akkor mi volt ez az egész a kukaszörnnyel, hová lett, hogy oldódott meg az úgy, vagy miért nem, és egyáltalán mire volt jó ez az egész... És hiába a 6. rész lesz az, amiben ismét felbukkan a riporter srác, nem elfogadható, hogy öt részen keresztül mély kuss van róla, meg a lányról is. Egyáltalán nem logikus, egy ember nem tesz ennyire félre senkit.
  • Totti5
    #5937
    Még mindig az 6. rész lesz a nem nyomozós.
  • ElNano
    #5936
    Érdekes, az előző 9 szériával még azért csak-csak elvoltam, de ennek most semmilyen értelmét nem látom. Scully anyja halálának részletes ismertetése mire is volt jó? Kitölteni a műsoridőt? (Mert ez említés szintjén is bőven elég lett volna, max egy két perces jelenet, de a játékidő fele erre ment el...) Ez a kukaszörny (omg.. :D) most akkor honnan, hová és miért? Igazából rá sem repültek nagyon a dologra derék nyomozóink... Ja, hát közbeszólt a gyász. :D Meg most akkor ez honnan jött? Mi értelme volt? Á. :D A régi szériákban legalább volt valami, ami miatt nem tudtam ennyire kiakadni a teljesen alja szinten, illetve persze szériánként volt legalább 6-7 jobbfajta epizód is. Na most eddig itt lement 4, ebből három kuka. És még van kettő. Elég szar lesz az arány a végére.

    Riporter srác még mindig hol van? Raktárpolcon csücsül off állapotban? A kiscsajról senki nem hallott semmit, az ellene elkövetett sajátos merénylet sem izgat senkit... :D
  • Totti5
    #5935
    5 még rosszabb lesz. Semmiben nem taposnak, ez az Xakták. Te nézel rossz sorozatot.
  • ElNano
    #5934
    Drága jó isteném, én hülye azt hittem, hogy a 3. rész volt a legalja. Erre tessék, ez még ocsmányabb lett! Star Wars-effektus, bárcsak ne vették volna elő újra ezt a sorozatot, két lábbal taposnak rajta... :( Ekkora egy semmitmondó szemetet...
  • tonyr #5933
    EZT a videot nemrég láttam magyar felirattal is, de most nem találom sehol...
    Illetve a bevágott jelenetek az új évadból szinkronosak voltak.
    Valaki be tudná linkelni ha megtalálja ?
  • Yoohaj
    #5932
    Most hirtelen nem emlékszem de a Scrabble-s epizód nem ilyen volt amiben a Daemonicus szó érte a legtöbb pontot? :-D
  • ElNano
    #5931
    Az összes epizódot láttam, de sokkal többször keltem fel a fotelból csalódással, mint elégedettséggel. Szériánként elvétve kaptam olyan epizódot, amiről úgy gondoltam, hogy az tényleg X-Akta, nem valami faszom töltelékrész. Várjál, megnézem mennyit hagytam meg a vinyómon: na, 68-at.

    És volt 205. :D
    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2016.02.07. 10:28:26
  • Quantumleap
    #5930
    Akkor neked igazi kínszenvedés lehetett végignézni a régi sorozatot.
  • Quantumleap
    #5929
    Esetünkben ez igaz. De azért én tudok írni ellenpéldát is, nevezetesen, mikor az utólag behozott átívelő szál rontotta el a sorozatot: Sliders. A kromagok bejövetelével negatív irányba fordult a széria.
  • sz4bolcs
    #5928
    A plot hole hegyekkel egyetértek, de a részek, amik miatt gagyinak tartod, a régi X-aktáknak is a részei voltak.
  • ElNano
    #5927
    Hát nekem nem ez az X-Akták. Párszor már leírtam: A fövonalon kívül nem érdekelnek a debil mutációk és a még debilebb, teljesen műfajidegen marháskodások. A mostani sorozat plot hole hegyei pedig a valaha volt legrosszabb, leggagyibb, legprimitívebb X-szériáját vetítik előre. Még szerencse, hogy csak 6 rész lesz belőle.