6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Zozo0122 #6007
    Úgy érted, hogy egyetlen egy különálló nyomozós epizód se tetszett? Amikor a sarkköri kutatólaborban voltak? Amikor a rovarok a favágókat kapdosták el az erdőben és fellógatták a fákra? A vérfertőző mutánsok a házban? A különleges képességű sorozatgyilkosok? Vagy bármi. Egy se jött be?
  • argo001
    #6006
    Nekem se tetszett az utolsó rész.
  • ElNano
    #6005
    Igen, a szörnyes részeket "fikkantottam", azok sosem tetszettek, baromságnak tartom mindegyiket. De az alapvetés, az összeesküvés-szál teljesen bejött, és mai napig itt vannak a vinyómon, és esetenként újranézem. Most is ez lesz, hogy segítsenek felejteni ezt a kortünetszerű borzalmat.
  • Totti5
    #6004
    "Mint régi X-Akták rajongó"

    Múltkor még a 200 nyomozós epizódot fikkantottad. Na mindegy.
  • ElNano
    #6003
    Elárulod, hogy mire fel volt ez a "sietség", ami egyébként az összecsapott szar sajátos szinonimája? Miért kellett "mindenből" mutatni valamit és miért nem lehetett rendesen kidolgozni egy átívelő szálat? Ja, csak nem azért, mert az instant get degenerációnak ez kell? Oké, neked megfelel, mert még nem verted át magad egy komolyabb könyvön, és így nincs fogalmad arról, milyen egy jól felépített történet, cselekmény, de bármilyen hihetetlen, vannak még olyanok, akik igénylik a kifinomultabb, teljesebb megoldásokat. Meg kell nézni, mit írnak az emberek hozzászólásokban port.hu-n, sorozatjunkie-on, egyéb helyeken. Távolról sem elégedettek, és érdekes, pontosan azokat a kifogásokat emelik, amiket én is megfogalmazok. Most komolyan, a 6. epizód rendezés, sztorifűzés tekintetében egy olyan dilettáns szemét volt, hogy még én is jobbat produkálnék annál a rendelkezésre álló eszközökkel. Nem beszélve az eszement, agyatlan baromságokról. Scully három perc alatt rájön, hogyan lehet lenullázni egy olyan akciót, ami az egész emberiség ellen megy és évtizedek óta finomítják, készülnek rá. Aztán hipp-hopp kikeveri az alien dns csodakoktélt, mert az csak úgy megy, percek alatt. Miközben az egész világ szenved, tehát mennyien is fognak ebbe beledögleni, mire kellő mennyiségű szérum áll rendelkezésre? De fogadjunk, hogy nem lesz itt tömeghalál. Ja, hová lettek a külsős jelenetek? Érted, világvége közeli állapot, és egy nagytotál nincs valamelyik városról, egy komolyabb utcakép, hulla olcsó megoldás, brazil szappanopera jelleg.

    És egyébként tényleg azt hiszi, hogy az a megoldás, ha alien DNS-t ad minden egyes embernek? Elmondom: Sanszos, hogy pontosan ez volt a cél, hogy mindenkit megfertőzzenek ezzel. És neki ez meg sem fordul a fejében. :DDDD

    Szóval ez mindenhogy amatőr volt, és nincs rá mentség egy ennyire komoly múlttal. Mint régi X-Akták rajongó, én ezt kikérem magamnak és kurvára haragszok a készítőkre.
  • Totti5
    #6002
    Megint egy mindenki hülye, buta firka. Zseniális, árad műveltség cunami.

    Na most ez 6 rész volt. Visszahozták, mutattak mindenből valamit, ha lesz folytatás remélhetőleg nem 6 rész lesz. Nem ígérték hogy 22 rész lesz kivesézősen lassan. Sietős volt, gyorstalpaló, hangulatkeltő. Beletettek mindent ami van és ami Xakták. A többi a jövő kérdése.
  • ElNano
    #6001
    Hát igen, a Marvel-nemzedék rémesen igénytelen sötét hülyéinek ez is teljesen megfelel, kétség sincs erről. És most CSAK erről a szériáról beszélek, mert a többihez képest ez olyan szintű butuláson ment át, hogy az döbbenet, de aztán rájön az ember, hogy hát na, épp ennyivel lett sötétebb kb. mindenki, meg közben lett egy reménytelenség nemzedéke (mai tizen-huszonévesek) könyvek és művészet nélkül, kezébe ragasztott mobillal, írástudatlanul, szövegértelmezési gondokkal, és akkor rájövök, hogy jahh, hát ez a leegyszerűsített szar pont nekik szól, pont mint az SW 7. Ettől én még drukkolok, hogy a Fox ne rendelje be ezt az unintelligens, inkoherens darab szart, ha tetszik ez bárkinek, ha nem.
  • Shep
    #6000
    Na jó ez így most mi a frász volt? 40 perc alatt lerendezték azt amit normális esetben a 6 részen keresztül kellett volna végigvinni, ja ,hogy úgy nem volt hozzá elég ötlet, hát akkor meg elég lett volna 3 rész, de ez így elég béna húzás volt, a vége meg végképp.
  • cylonflatus
    #5999
    Több mint valószínű, hogy folytatják. Állítólag Mulder, izé, Duchovny lelkes, és biztos benne lenne, de Anderson is rábólintana, valószínűleg csak azért nem tette egyértelművé mint a kollégája, hogy jobb alkupozícióból tárgyalhasson. Ugyanakkor elfoglaltak is, szóval az biztos, hogy szerepelnének a folytatásban, de azt nem lehet tudni, hogy milyen rendszerességgel. Ennyit lehet tudni, én legalábbis ennyit olvastam.
  • cylonflatus
    #5998
    Scully: "köszönöm, hogy segít Einstein ügynök, de valóban nem kellett volna!" Csak egyetérteni tudok. Régen irritált már így valaki. És nem, nem azért, mert jól hozza ezt a típust.
  • bertino
    #5997
    és akkor most... hogyan tovább ?
  • Totti5
    #5996
    Nyilván. Azok közé tartozok akik 1-10 évadon át várták hétről hétre az új részeket, akinek alapjaiban minden rész tetszett, minden ami Xakták. Azt h másnak meg nem, az ne nézze. Nézzen mást, de az felháborít amikor a fikagépek írnak olyat hogy inkább ne is legyen. Nem kell nézni, ha nem tetszik, és nem beleköpni más szórakozásába.
  • grebber
    #5995
    Csak a magad nevében beszélj , király volt ez a 6 rész!
  • r4pt0r
    #5994
    Szerintem nem. Én is várom.
  • ElNano
    #5993
    Meglehetős kisebbségben maradtál ezzel...
  • Totti5
    #5992
    Frankó volt, tűkön ülve várom a folytatást.
  • grebber
    #5991
    Ez csak egy "pilot" volt aminek a nézettséget jó volt. Várom a bejelentést ,hogy lesz még több!!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.02.24. 15:20:38
  • Zozo0122 #5990
    Amikor hátulról láttuk és bement Mulder házába én is azt hittem, hogy ő lesz az :DDDD
  • ElNano
    #5989
    Én is sírtam, amikor megláttam, hogy itt van megint. Annak ellenére, hogy a barlang, amiben trónolt, két közvetlen rakétatalálatot kapott és a fél hegyet felégette. A puszta légnyomás darabokra kellett volna, hogy szaggassa, a befelé haladó lángtenger pedig hamuvá porlasztania. Neki meg leesett az orra, meg kicsit megégett. Szánalmas. És senki nem kérdezi meg tőle, hogy mi van öreg, titánium tested van, vagy mi a halál... Tényleg csak Krycek hiányzott volna még a teljes önalázáshoz. De persze még visszajöhet simán, ha a FoX van olyan barom, hogy berendelje a következő évadot.

    Ja, és fogadjunk, hogy az UFO-ban William figyel... Vagy Kylo Ren. :D
    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2016.02.24. 14:03:28
  • DecenS
    #5987
    Hát. Ezért kár volt 15 év után hozzányúlni a sorozathoz. Inkább ne csináltak volna semmit.
  • Szabi #5986
    azért amikor megérkezett a futár mulderhez felröhögtem hogy na akkor ez krájcsek.. :DD
  • Quantumleap
    #5985
    Elég gyenge eresztés volt az évad. De ami meglepő, hogy láthatólag csak én kaptam majdnem agyvérzést a cigarettás visszahozatalától. Jó hogy nem támasztották már fel Kryceket is.
  • ElNano
    #5984
    Ezt komolyan gondolták? Ezt a kényszerből összecsapott szart... 40 percbe sűrítettek legalább két résznyi történést, érződött, hogy ez most nagyon kapkodós lett. És ez a befejezés... :D Na, itt fejeztem én ezt be, nem csinálok végig még egy Lost szarságot. Márpedig ebből nagyon úgy néz ki, hogy az lesz, szándékosan lebutítják ezt a szériát, nehogy már a régi hangnemben és felfogásban menjen tovább, isten ments. Felháborító. Kurva nagy gáz volt az egész évad - és még rendesen lezárni is képtelenek. :D Ez a szemetet folytatni? :DDDDD Ne, kérem, ne, épp elég égő volt már ez is. A világ egyik legszarabb rendezésével szembesülhettünk ebben az epizódban, ekkora ütemtelen, kapkodós, hiányos, tanácstalan egy szart régen láttam már. Ha ez siker, akkor a nézők mindent megérdemelnek, halál komolyan. Annyira buta lett ez az egész, hogy az elmondhatatlan.
  • k0trapali #5983
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    orulj neki! Igy legalabb biztos, hogy kapunk folytatast!
  • Szabi #5982
    ezt most miafene volt ? ennyi ? :D
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.02.23. 22:05:11
  • Sequoyah
    #5981
    Azert terjed, mert igy logikus. Ket, az elodokhoz tulsalgosan hasonlito ugynokot nincs ertelme behozni, csak ha cserenek szanjak oket. A sorozat, mint project szempontjabol is jobban megeri az eredeti szereplokkel felvezetni az uj sorozatot es leleptetni oket, mint eleve uj szereplokkel inditani, spinoff jelleggel.
    Szvsz Mulder es Scully, barmennyire is imadom oket, a karakteruk elfaradt, elhasznaltak. Mar tulsalgosan tapasztaltak, es mindent lattak mar. A sorozat elejen jobban utottek a torteneti esemenyek, mert akkor meg "gyermeki" artatlansaggal eltek meg oket es csodalkoztak ra. Most mar csak legyintenek mindenre, hogy csak meg egy szorny.
  • Sequoyah
    #5980
    Ha az elso tetszett, sztem ez is tetszeni fog. Nekem annyi volt a bajom, mint az elsovel, vagyis hogy tul porgos, es tul sok mindent zsufoltak bele, igy fontos dolgokra jut nagyon keves ido es sorvad el.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De a vegen egesz konkretan kiderul, hogy szannak-e neki folytatast vagy nem:)
  • ElNano
    #5979
    Na, ez pl. biztos jó kis rész lesz. Ilyenek kellenek/kellettek volna, nekem ez az X-Akták.
  • Totti5
    #5978
  • ElNano
    #5977
    Én korábban feldobtam ezt a lehetőséget itt, hogy Mulderék megmurdelnek a 6. rész végére. És továbbra is tartom, hogy ha lesz következő széria (ilyen felfogásban inkább ne), akkor ők már nem lesznek benne, és akkor viszont valahogy ki kell őket írni a sztoriból. Egy későbbi visszatéréshez már túl öregek lesznek, és nem hiszem, hogy belátható időn belül újra beugranának - főleg, hogy az új sorozat távolról sem hozott olyan átütő sikert. A 6. rész meglehetősen apokaliptikusnak ígérkezik, az ötödikben Mulder már nézegette a testén megjelenő foltokat, szóval készülj fel, hogy zakózni fogsz az elképzeléseiddel.

    És csak szólok: Volt már X- Akták széria egész sokáig pl. Mulder nélkül. Igaz, a két akkori új ügynök (Doggett és Reyes) mérföldekkel jobb volt, mint a mostaniak.
    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2016.02.20. 16:35:27
  • Yoohaj
    #5976
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vagy arra is gondoltam mi van ha földönkívülivé változtatják Muldert és Scullyt?
  • Szabi #5975
    egy biztos, a hatodik részben is benne vannak
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    aztán kitudja hogy mi lesz a vége, lehet már nem is lehet folytatni :D

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.02.20. 15:09:41
  • stargatelost
    #5974
    Na jó, emberek, ki kezdte el terjeszteni ezt a baromságot, hogy új ügynökökkel fog folytatódni a sorozat, meg hogy ezekkel? Honnan szedtétek ezt? Én még pletyka szinten se találkoztam ilyen hírrel. Meg már odáig kombináljátok, hogy meghalnak Mulderék. Atyaég Ha akarták volna folytatni, vagy spin offolni az x aktákat másik ügynökökkel, már rég megtették volna. Ez a rész a hasonló ügynökökkel csak poén rész volt. Ennyi, és se több, se kevesebb. Ha folytatódik a sorozat, ugyanúgy Mulderékkel fog menni.
  • ElNano
    #5973
    Tévedsz, az előző szériákat kedveltem - kivéve az akkor is meglevő retardált részeket. Mit miért kell csinálni? Hogy nem értek egyet pl. veled? :D Mi ez, a Borg? Ez a mostani az aktuális korszellemben készült, lehülyített tévénézőknek, röhögcséljen csak az ostoba állatja, addig sem gondolkodik el a világon semmin.

    Aztán meg lehet nézni a nézettségi számokat. 15 millión kezdett az első epizód, most már lementek az ötödik résszel bőven 8 alá. Akárhogy nézem, a nézők felét elveszíteni nem nevezhető éppenséggel diadalmenetnek.
  • Totti5
    #5972
    Én nem tudom miért kell csinálni ezt, nyilván nem kedvelted sosem a szériát, szóval tehetsz egy szivességet.
  • ElNano
    #5971
    Így van, aki még nem lett teljesen hülye az elmúlt 10-15 év során és ezzel együtt nem szállította le az igényszintjét a béka segge alá, az feltétlenül tegye meg!
  • argo001
    #5970
    Nagyon fogom sajnálni, ha Mulder és Scully "lenullázódik". Kiskoromban szájtátva néztem újra meg újra "A tűz" és "A csodatévő" epizódokat, emlékszem, ezek a részek fel voltak véve VHS-re.
  • Totti5
    #5969
    Remélem a fanok nem nyírják ki ha lesz következő évad. Persze sosem lesz már a régi, és idő is kell megszokni az új ügynököket, de nagyon szeretnék évekig igényes xaktákat nézni, mint nem nézni semmit. Az élet megy tovább... alkalmazkodjunk és akkor lesz xakták.
  • bertino
    #5968
    a gumiembertől én is fostam
  • Selminar
    #5967
    Speciel 10 évesen minden villanyt felkapcsoltam mikor a királyin lement a Gumiember anno, es kényelmi szempontok miatt irok ekezet nelkul.

    Egyebkent ertem miről lenne szo de ez nekem meg mindig a regi vagasu x-aktak, es bejön.