6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • IMYke2.0.0.0
    #6046
    “Épp most beszéltem egy fiatalemberrel, Ryan Cooglerrel, aki újraforgatja az X-aktákat egy sokszínű szereplőgárdával” - mondta Carter.

    Manapság ennek a kiemelésére aztán erre nagy szükség van...
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2023.04.19. 17:49:49
  • dotseeker #6046
    Új hírek.
    https://www.mafab.hu/article/jon-az-x-aktak-rebootja-sztarrendezo-a-fedelzeten-54
  • akyyy
    #6045
    na úgy néz ki jövőre nem lesz, de nincs kizárva hogy majd 2-3 év múlva folytatják.
    így amúgy nem is rossz, kell egy kis szünet neki.
  • akyyy
    #6044
    nem hát
  • grebber
    #6043
    Még egy rész és lehet game over talán végleg örökre?
  • Zozo0122 #6042
    A mai rész meg az egyik legbetegebb ami valaha lement X-aktákban :D
  • grebber
    #6041
    Bármennyire is a kedvencem volt régen a sorozat ez a mostani éven 1-7 részig olyan "súlytalan" semmilyen.... régebben minden rész atomfasza volt ezeknél meg totál nincs olyan érzés...
  • stargatelost
    #6040
    Mr. Chuckleteeth! Tényleg baromi jó volt.
  • Zozo0122 #6039
    Na, ez egy rohadt jó rész volt ismét! Sőt, nekem lehet, hogy top5, de top10-ben tuti benne van.
  • r4pt0r
    #6038
    Itt megtalálod.
  • grebber
    #6037
    Ha tudnám hogy keressek rá nem kérdezném....
  • argo001
    #6036
    Ennyit ritkán röhögök egy sorozaton, főleg nem X-aktákon. :D
    Mulder a végén eszméletlen volt. :D
  • Sequoyah
    #6035
    Wiki...
  • grebber
    #6034
    Van valami site ahol lehet látni mennyien néznek 1-1 részt?
  • Sequoyah
    #6033
    A legutobbi resz az elegge pihent volt:D Lehet sokaknak mar tul nagy hulyeseg, de en imadtam a humorat, eddig a legjobb az evadban.
    Aztan a jovo heti mar hagyomanyosabbnak, sot komorabbnak igerkezik cserebe.
  • grebber
    #6032
    Scully kiszáll :(
  • Szabi #6031
  • akyyy
    #6030
    Cool: 01.05 X-akták (The X-Files) 11. évad
  • Totti5
    #6029
  • grebber
    #6028
    A Spoiler TV cikke szerint 10 rész érkezik majd a 11. évadban, és azt pletykálják bennfentesek, hogy Scully és Mulder gyereke is szerepet kap benne (van egy William nevű fiuk). Ezt még nem tudni, de annyi bizonyos, hogy Brian Huskey ott lesz: őt láthattuk Az alenökben és a People of Earth című sorozatban is.
  • grebber
    #6027
    Az igazság az biza odabent van

  • Ainz
    #6026
    Jó hír :>
  • akyyy
    #6025
    ezaz!!!
  • grebber
    #6024
    Folytatódik az X-akták!
  • akyyy
    #6023
    Továbbra is folynak a tárgyalások a The X-Files 11. évados berendelése kapcsán. A terv több, mint 6, de kevesebb, mint 22 részes évad.
  • akyyy
    #6022
    hát eléggé ,,,:(
  • Szabi #6021
    jövő ilyenkor... wuuuuuut??
  • akyyy
    #6020
    Már voltak előzetes megbeszélések a The X-Files esetleges 11. évadja kapcsán, a FOX-os főnök szerint minden érintett benne lenne, s abban bíznak, hogy jövő ilyenkorra már több infójuk lesz erről.
  • zoliii
    #6019
    Shazam
  • zoliii
    #6018
    Szavam programmal próbáld!
  • sütiszörny
    #6017
    Sziasztok
    Keresem az 5 rész egyik zenéjét...
    Mikor korbácsoljál Mludert :)
  • Szabi #6016
    a gombás rész valami olyasmi volt :D
  • Quantumleap
    #6015
    Ha jól tudom, Duchovny a való életben utóbbihoz áll közelebb.
  • Angelus1991ster
    #6014
    Fox Mulder és Hank Moody találkozását nézném meg.
  • ElNano
    #6013
    A régi sorozatban volt egy jól kidolgozott, átívelő szál, amiben pont annyi logikátlanság és belekötni való van, mint AKÁRMELYIK filmes alkotásban, ellenben rendkívül izgalmas, ötletes és részletes volt. A mostanival ellentétben. Itt viszont kb. percenként szét lehetne szedni az egészet, ráadásul a rendezés is annyira ócska, hogy közelében nincs annak a finomságnak, ami egyébként jellemezte a szériát.
  • DantesHUN
    #6012
    Azért ne csináljunk már úgy mintha eredetileg ez egy logikus sorozat lett volna...
    Az X-akták kezdeti évadai arról szóltak, van egy epizód, amiben ufó, szellem, vagy mutáns van, amire Scully azt mondja ez lehetetlen, ilyen nincs és Mulder nem mondja azt neki:_ bazd meg! A mult heti részben is azt mondtad nincs ilyen és mégis volt! Ne okoskodj már!

    Meg a rég részek között is voltak nagyon gyengék és ostobák. Én egyébkként mindig azt reméltem ,lesz egy crossover és Mulder meg Scully kinyomozza a Csillagkapu programot...
  • Quantumleap
    #6011
    Még ha legalább valami klónozós magyarázattal hozták volna vissza..., nos, azt is hülyeségnek tartanám, de ennél lényegesen elfogadhatóbb, hogy túlélt egy akkora robbanást. A régi sorozatban soha semmi utalás nem volt rá, hogy valami önregeneráló szuperképességgel rendelkezne. Ez mondjuk elég röhejes is lenne: A cigaretta szétroncsolja a szervezetét, de meghalni nem tud.
    A másik dolog, ami idegesít: A kilencedik évad végén Muldert halálra ítélték, üldözték, menekülnie kellett. Evvel a dologgal mi lett? Vagy ezt megmagyarázták a köztes filmben? (nem láttam) Ha igen, akkor is röhejes, nehogy már egy extra movie-t kelljen látnom ahhoz, hogy választ kapjak egy fő kérdésre!
    Ja, és még ott van Scully és Mulder kapcsolata. Az csak az egyik dolog, hogy "Nem, nem fognak együtt járni és szexelni, mert az nem passzolna!". De legalább lehetett volna úgy tálalni a kémiát kettejük között, jobban érezhető legyen, hogy két exet látunk. Ehhez képest...
  • Micsu
    #6010
    ez volt a legkisebb baj ezzel az évaddal
  • sz4bolcs
    #6009
    A Cigarettás férfi nyugalmazott szuperkatona. :P
  • ElNano
    #6008
    Ahogy írtam: Az összeesküvéses-földönkívülis epizódokon kívül nem igazán jött be egyik ilyen sem, nem érdekel ez a témakör. Ebben a formában.