6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • celza8807
    #5463
    hogyne láttam :) az első éjféli vetítésen voltam
    de én azért nem gondolom, hogy meghalt volna, mert honnan tudták volna meg? azért adta Scully ismeretleneknek a gyerekét, hogy ne lehessen lenyomozni. Vagy tévednék? :)
  • Garrett27
    #5462
    Akkor ki kellett volna "spoilerelnem", mert ezek szerint nem láttad az X-akták 2-őt (a filmet, 2008-ból)
  • IMYke2.0.0.0
    #5461
    De igen - ismeretlen pár megkapja. 9x16

  • celza8807
    #5460
    nem adoptálta egy ismeretlen házaspárnak? a 9. szezon közepe felé? :)
    az a fiú meg csak emlékeztette rá, mert nagyjából egyidősek. vagy nem?
  • Garrett27
    #5459
    Sztem ez is egy a lehetséges történetek közül, én remélem, hogy lesz az ígéreteknek megfelelően lezáró rész és nem cseszik el, mint ahogy sokmindent manapság el szoktak cseszni.
  • Garrett27
    #5458
    Akkor fel kell világosítsalak, mert Scully fia meghalt, erről szó volt a múlt évi nagy filmben...
  • ZilogR
    #5457
    sztem meg Scully fia és a "bébiszitter gyerekrabló" nő lánya 2012-ben, (8 évesen) mentsék meg az emberiséget... :P
  • celza8807
    #5456
    A vége lehet kicsit a földtől elrugaszkodó, amolyan egyszemélyes világmegmentős cucc, engem nem zavarna, amúgy máshogy nem is nagyon lehetne lezárni szerintem.
  • celza8807
    #5455
    nekem van egy tök jó sztorim az esetleges utolsó X-Akták filmhez :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Epizódcím: X-Akták: Mulder igazsága (X-Files: The Truth of Mulder)

    Mulder ügynök fél éve visszatért az FBI-hoz, megint korábbi szakterületével foglalkozhat, a nehezen magyarázható gyilkosságok és halálesetek. Elismerik szakértelmét ezen a területen, és újra elnyerte kollégái, és néhány felsővezető bizalmát.
    Muldert megkeresi egy lázadó, hogy Mulder az egyetlen, aki megmentheti az emberiséget. Mulder nem hisz neki, ekkor még nem is tudja, hogy egy szuperkatona kereste meg őt. Néhány részinformációt azonban mégis megjegyzett, és nem sokkal később saját nyomozásba kezd.
    Rájön, hogy rajta kívül még mindig jó páran keresik az igazságot, de senki sem tud mindent. A szálak szerteágaznak, Mulder pedig belevág az utolsó nagy ügyébe.
    Talál is az FBI-nál egy lelkes fiatal ügynököt (az egyszerűség kedvéért nevezzük John Gillnitznek), aki elkötelezi magát Mulder mellett, és karrierjét is kockára téve akar információkhoz jutni.
    Mulder megint találkozik a szuperkatonával, aki bizonyítékot mutat Muldernek arra, hogy közel a vég. Mulder azonnal cselekedni akar, és Johnnal együtt nekivág a hosszú útnak, amely rengeteg akadályt rejt.
    Mikor Scullyt értesítik, hogy Mulder eltűnt, azonnal tudja, hogy mi történhetett, és felkeresi az időközben szintén az FBI-hoz belépett Jimmy Bondot (Cápaveszély c. rész – The lone gunman sorozat), hogy állítsa meg Muldert, mert csak a saját életét veszélyezteti, minden más csak illúzió.
    Jimmy egy régi ismerősétől kér segítséget. Yves Adele Harlow (Cápaveszély c. rész – The lone gunman sorozat) folytatta saját harcát apja ellen – több-kevesebb sikerrel –, ám ezt a felkérést nem utasítja vissza. Együtt indulnak meg Mulder után.
    (Vagy Jimmy Bond helyett ugyanez a szál élne John Dagett-tel és Monica Reyesszel. Esetleg külön szálon később kapcsolódnának be.)
    Mulder és a lázadó szuperkatona Alaszkába igyekeznek, ugyanis azt sejtik, hogy ott lehet valami, amit keresnek. Eközben John Gillnitz a Pentagonba próbál meg bejutni, abba a bizonyos helységbe, amiben többször láthattuk a cigarettás férfit, és egyszer még Mulder maga is eljutott oda. Egy hasonló vakcinát keres, mint amivel már Scullyt egyszer megmentette.
    Sikerül megszereznie a vakcinát, Mulder után ered, de nem tudja, hogy folyamatosan követik. Nem sokkal később találkoznak Seattle-ben, de amikor találkoznak valaki távolról lelőtte Johnt, aki azonnal meghal. Mulder és a szuperkatona a vakcinával a birtokukban kezd el menekülni az idegen elől.
    Eközben már az FBI-nál is Muldert üldözik, a régi sérelmeket újra felhozva egy kivégzőosztagot indítanak Mulder felkutatására.
    Scully tudja, hogy nagy veszélyben van Mulder, és igyekszik aktívan részt venni a keresésében, azonban édesanyja haldoklik, és nem akarja egyedül hagyni.
    (…)


    Szerintetek jó kiindulási pontnak? Esetleg ha valaki tudja Chris Carter email címét, küldje el neki, hátha megcsinálja..
  • Esplanade
    #5454
    Nefelejcs című részben miért volt Muldernek annyira szívügye a csaj halála? húgára emlékeztette?
  • IMYke2.0.0.0
    #5453
  • Garrett27
    #5452
    Ezt a részt sem felejtem el, már annyiszor láttam. Tartsatok akármilyen mániásnak de ahányszor csak rattan bútorokkal találkozom mindig az az idióta "helytartó" jut az eszembe, aki ebben a részben a szemétdombi lakópark rendjére vigyázott :D
  • IMYke2.0.0.0
    #5451
    Ha isteni Amerikai térképre vágytok:
    Delorme Street Atlas USA 2009 PLUS

    Eszméletlen mit nem tud!
  • Junior0902
    #5450
    Szerintem a legjobb szereplő Mulder .Nagyon jó részek vanak csak némelyik tulzott.


    Üdv:Junior
  • IMYke2.0.0.0
    #5449
    Szívesen, máskor is.
  • ggabri
    #5448
    Köszönöm, ez az.
  • IMYke2.0.0.0
    #5447
    A válaszod a vastagon kiemelt rész!:
    2. évad 21. - "The Calusari" - 1995. április 14. "A gonosz szíve"


    A képet a KépHost v.1.17 - Képfeltöltés tárolja. http://www.kephost.com
  • ggabri
    #5446
    Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék. Keresek egy epizódot amiben egy Amerikában élő Román kolóniárol volt szó, sajnos nemtudtam végignézni és nagyon érdekelne.
    Aki tudja írja meg a címét. Kösz.
  • IMYke2.0.0.0
    #5445
    Szívesen. :)
  • zhal
    #5444
    Van ez így... :) Köszönöm szépen.
  • IMYke2.0.0.0
    #5443
    Segítek: 9. évad teljes hun csomag
    S a többi is így működik.
  • IMYke2.0.0.0
    #5442
    Ajánlom figyelmedbe a lista alján: All episodes
  • IMYke2.0.0.0
    #5441
    20 mp alatt találtam: subtitle pack
  • IMYke2.0.0.0
    #5440
    Igen, sikerült is egyet találnom. Köszönöm az ötletet.
    Igaz, ez utcatérkép - de ez talán a legjobb választás: Delorme Street Atlas USA 2009 PLUS
  • zhal
    #5439
    Sziasztok,

    Keresem a sorozathoz a feliratot, de reménytelennek tűnik. Nem tudtok egy helyet, ahonnan egyben (vagy nem túl sok részletben) le lehet tölteni (csak a feliratokat)?

    Kösz előre is. :)
  • mekkano
    #5438
    újra indul a sorozat:trailer
  • sz4bolcs
    #5437
    Torrentekről sztem tudsz tölteni digitális atlaszt.
  • IMYke2.0.0.0
    #5436
    Offline verzió kell(ene), nem google map és más hasonló khm-k.

  • IMYke2.0.0.0
    #5435
    Nincs valakinek rohadt részletes USA térképe, digitális változatban [kép, flash]?
  • High end PC #5434
    Bakker. Most néztem ki a The Lone Gunmen sorozatot, az utolsó 13. részében Mulder is szerepelt, és még Moris Fletcher is benne volt, aki az X-Akták (2. évadjában?) borsot tört Mulder orra alá, mint valami fekete ruhás korrmányzati titkos szervezet tagja.
    Valamint ez volt szerintem az összes The Lone Gunmen rész közül a "leg X-Aktásabb" hangulatú, és a legjobb, erre a végén: to be continued... és lelőtték a sorozatot, sose fog kiderülni a sztori vége, mert a sorozat sosem élte meg a 2. évadot, és Mulder szerepére se derült teljesen fény. Ilyen ügyetlen véget érni... Már nem csodálom, hogy Chris Carter az X-Akták utolsó 9. évadjában egy teljes epizódot szentelt egy évre rá ennek a luknak a "betömésére", a 9. évadban az X-Akták már amúgy is eléggé leengedett, megengedhettek maguknak egy ilyen epizódot.
  • DecenS
    #5433
    hááát, nekem nem dőlt el az első pár rész alatt :)
    a helyzet az, hogy tkp. egész ígéretesen indul a sorozat, aztán menet közben válik olyan "furcsává". kicsit mintha összeszedetlen lenne, kicsit mintha maguk a készítők sem tudták volna, mit akarnak kihozni a sztoriból. a végére meg már csak tömény kínlódás.
    szerintem.
  • IMYke2.0.0.0
    #5432
    Nincs köze hozzá.
    A legtöbb közös bennük a világvége-miszitkum, meg az a bizonyos "Millenium" rész a 7. évad 4. része.


  • NeverwinterKING
    #5431
    azt hiszem h van, bár még nem kezdtem el.
    X-akták 2. évada leköt :D
  • High end PC #5430
    Én épp most néztem meg a The Lone Gunmen 11. részét, ebbe Walter Skiner karakterét is betették az X-Aktákból.
    Nekem is jobban bejönnek a filmek/sorozatok az eredeti nyelven, de az X-Aktákon magyar szinkronnal nőttem fel a kilencvenes évek közepe táján, számomra már megmaradt ilyennek.

    A Knight Rider "2008" sorozatot pedig én is sajnálom, jobb volt, mint a Team Knight Rider próbálkozás a kilencvenes évek második felében.
  • Totti5
    #5429
    De már ugyvagyok vele hogy ami nekem tetszik azt a sorozatot hama lelövik. Knight Rider, Reaper le lett lőve, hiába lett volna szüksége egy 2. évadra, szerencsére az Eureka a gondok ellenére is folytatódik és lesz 4. évad is, legalább az megmenekült. Az nagyon nem tetszik amikor nem zárják le. Invasion is rettentően bejött és az is félbemaradt:I
  • Totti5
    #5428
    Onnan szedem, bár elég lassan jön, egyenlőre az első részt leszenvedem és kiderül hogy tetszik e. Nálam kötelező hogy angol legyen:)
  • High end PC #5427
    A Millenium-nak van vmi köze az X-Aktákhoz? Mert ha nincs, nem kezdek bele egy vadonat új sorozatba. :D
  • High end PC #5426
    Én azt hiszem torrentként szedtem le, csak feliratosan létezik.
  • NeverwinterKING
    #5425
    első pár rész alatt eldől jó-e.
  • DecenS
    #5424
    úú, a milleniumot gondold meg kétszer is!
    én alig tudtam végigkínlódni magam rajta... pedig anno, amikor tévében vetítették úgy maradt meg bennem, hogy jó kis sorozat volt.